Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 sierpnia 2015 r.
7:24

Lublin: Przez 17 godzin konał w celi. Policjant mówił o nim "śmierdziuch"

0 36 A A
O przedmiotowym traktowaniu mężczyzny przez policjantów mają świadczyć m.in. nagrane wypowiedzi dyżurnego z KMP w Lublinie
O przedmiotowym traktowaniu mężczyzny przez policjantów mają świadczyć m.in. nagrane wypowiedzi dyżurnego z KMP w Lublinie

Mężczyzna przez 17 godzin konał w celi na podłodze. Przez ten czas żaden z policjantów mu nie pomógł. A Jan Ł. umierał z powodu rozległego krwiaka mózgu. Rodzina będzie się domagać od policji około miliona złotych odszkodowania

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ten Tamten / 10 sierpnia 2015 o 00:01

gdyby byl zatrzymany jako sprawca przestepstwa to rodzina by wiedziala ale pewnie sie napil i lezal gdzies na ulicy na chodniku a ze smierdziuch to pewnie zyl na ulicy bo rodzina go nie chciala [ tak to ci sami co teraz chca pieniedzy]. co do pomocy dla tego czlowieka to na pewno byl przed umieszczeniem w pdoz badany przez lekarza ktory wyrazil zgode na jego pobyt w pdoz do wytrzeżwienia.policjantowi trudno jest ocenic czy facet po ruskim spirytusie trzeźwieje i spi czy umiera bo lekarz nie zdiagnozowal krwiaka

HAHAHAHAHAHAHAHA albo jesteś z Policji, albo masz tam kogoś z rodziny że takie bzdury piszesz... nie da się tego czytać, jak wielcy obrońcy policyjnego bydła tak ich chronią, że porządni i na pewno by pomogli, sam byłem dwa razy na dołku, to że słusznie to inna kwestia i tego nie ukrywam, ale żaden z nich się mnie nie zapytał czy chcę rozmawiać z lekarzem, co gorsza, gdybym zapytał o takową możliwość to jedyne co bym dostał to pałą po nogach albo po żebrach. tyle w temacie Panie władzo ;)

ote>

HAHAHAHAHAHAHAHA albo jesteś z Policji, albo masz tam kogoś z rodziny że takie bzdury piszesz... nie da się tego czytać, jak wielcy obrońcy policyjnego bydła tak ich chronią, że porządni i na pewno by pomogli, sam byłem dwa razy na dołku, to że słusznie to inna kwestia i tego nie ukrywam, ale żaden z nich się mnie nie zapytał czy chcę rozmawiać z lekarzem, co gorsza, gdybym zapytał o takową możliwość to jedyne co bym dostał to pałą po nogach albo po żebrach. tyle w temacie Panie władzo ;)

rozwiń
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2015 o 17:46
A jak mieli o trolu mówić jak jeb....ł na pół komendy? teraz to rodzina się znalazła, a jak trzeba było chłopa do porządku przywołać w porę to gdzie byli?
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2015 o 01:18
Jeden plus ze przynajmniej go nie zgwalcili
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 20:55

Nie pierwszy i nie ostatni raz na policji dzieją się takie rzeczy!Ale to cała banda!Jeden drugiego kryje.Choć ten który przyszedł na podmianę zainteresował się człowiekiem...

Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 17:46
i bardzo dobrze niech placa skurwysyny
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 14:17
Mordercy
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 09:39
Rozliczyć POlicję!
Avatar
ss / 7 sierpnia 2015 o 09:27

trzeba cisnąć z nimi ile się da,a później niech milicjanty płacą z własnej kieszeni,jak nie mają szacunku do ludzi.

milicjant ci powie ze nie jest lekarzem i na objawach obrzeku mozgu sie nie zna i pokaże kwit z pieczatka lekarza że mezczyźnie nic nie dolega lub że zostal zaopatrzony przez lekarza czy pogotowie.na jakiej podstawie w tym momencie sad bedzie uznawal wine policjanta ? na tym że inny trzeźwiejacy po sasiedzku pod celą slyszal jak milicjanci miedzy soba mowią ze pogotowie zabralo tego śmierdziucha.jego nazwisko nikomu nic nie mówilo ale ktory to śmierdziuch to wiedziala cala obsluga.ciekawi mnie twoj szacunek do bezdomnych śmierdzących tak ze w autobusie nie da sie wytrzymac tego smrodu niemytego ciala i fekaliów

milicjant ci powie ze nie jest lekarzem i na objawach obrzeku mozgu sie nie zna i pokaże kwit z pieczatka lekarza że mezczyźnie nic nie dolega lub że zostal zaopatrzony przez lekarza czy pogotowie.na jakiej podstawie w tym momencie sad bedzie uznawal wine policjanta ? na tym że inny trzeźwiejacy po sasiedzku pod celą slyszal jak milicjanci miedzy soba mowią ze pogotowie zabralo tego śmierdziucha.jego nazwisko nikomu nic nie mówilo ale ktory to śmierdziuch to wiedziala cala obsluga.ciekawi mnie twoj szacunek do bezdomnych śmi... rozwiń

Avatar
Gość / 6 sierpnia 2015 o 21:24
Psy do uśpienia !!!
Avatar
Gość / 6 sierpnia 2015 o 21:06
dostaną 100k max
Avatar
Ten Tamten / 10 sierpnia 2015 o 00:01

gdyby byl zatrzymany jako sprawca przestepstwa to rodzina by wiedziala ale pewnie sie napil i lezal gdzies na ulicy na chodniku a ze smierdziuch to pewnie zyl na ulicy bo rodzina go nie chciala [ tak to ci sami co teraz chca pieniedzy]. co do pomocy dla tego czlowieka to na pewno byl przed umieszczeniem w pdoz badany przez lekarza ktory wyrazil zgode na jego pobyt w pdoz do wytrzeżwienia.policjantowi trudno jest ocenic czy facet po ruskim spirytusie trzeźwieje i spi czy umiera bo lekarz nie zdiagnozowal krwiaka

HAHAHAHAHAHAHAHA albo jesteś z Policji, albo masz tam kogoś z rodziny że takie bzdury piszesz... nie da się tego czytać, jak wielcy obrońcy policyjnego bydła tak ich chronią, że porządni i na pewno by pomogli, sam byłem dwa razy na dołku, to że słusznie to inna kwestia i tego nie ukrywam, ale żaden z nich się mnie nie zapytał czy chcę rozmawiać z lekarzem, co gorsza, gdybym zapytał o takową możliwość to jedyne co bym dostał to pałą po nogach albo po żebrach. tyle w temacie Panie władzo ;)

ote>

HAHAHAHAHAHAHAHA albo jesteś z Policji, albo masz tam kogoś z rodziny że takie bzdury piszesz... nie da się tego czytać, jak wielcy obrońcy policyjnego bydła tak ich chronią, że porządni i na pewno by pomogli, sam byłem dwa razy na dołku, to że słusznie to inna kwestia i tego nie ukrywam, ale żaden z nich się mnie nie zapytał czy chcę rozmawiać z lekarzem, co gorsza, gdybym zapytał o takową możliwość to jedyne co bym dostał to pałą po nogach albo po żebrach. tyle w temacie Panie władzo ;)

rozwiń
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2015 o 17:46
A jak mieli o trolu mówić jak jeb....ł na pół komendy? teraz to rodzina się znalazła, a jak trzeba było chłopa do porządku przywołać w porę to gdzie byli?
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2015 o 01:18
Jeden plus ze przynajmniej go nie zgwalcili
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 20:55

Nie pierwszy i nie ostatni raz na policji dzieją się takie rzeczy!Ale to cała banda!Jeden drugiego kryje.Choć ten który przyszedł na podmianę zainteresował się człowiekiem...

Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 17:46
i bardzo dobrze niech placa skurwysyny
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 14:17
Mordercy
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 09:39
Rozliczyć POlicję!
Avatar
ss / 7 sierpnia 2015 o 09:27

trzeba cisnąć z nimi ile się da,a później niech milicjanty płacą z własnej kieszeni,jak nie mają szacunku do ludzi.

milicjant ci powie ze nie jest lekarzem i na objawach obrzeku mozgu sie nie zna i pokaże kwit z pieczatka lekarza że mezczyźnie nic nie dolega lub że zostal zaopatrzony przez lekarza czy pogotowie.na jakiej podstawie w tym momencie sad bedzie uznawal wine policjanta ? na tym że inny trzeźwiejacy po sasiedzku pod celą slyszal jak milicjanci miedzy soba mowią ze pogotowie zabralo tego śmierdziucha.jego nazwisko nikomu nic nie mówilo ale ktory to śmierdziuch to wiedziala cala obsluga.ciekawi mnie twoj szacunek do bezdomnych śmierdzących tak ze w autobusie nie da sie wytrzymac tego smrodu niemytego ciala i fekaliów

milicjant ci powie ze nie jest lekarzem i na objawach obrzeku mozgu sie nie zna i pokaże kwit z pieczatka lekarza że mezczyźnie nic nie dolega lub że zostal zaopatrzony przez lekarza czy pogotowie.na jakiej podstawie w tym momencie sad bedzie uznawal wine policjanta ? na tym że inny trzeźwiejacy po sasiedzku pod celą slyszal jak milicjanci miedzy soba mowią ze pogotowie zabralo tego śmierdziucha.jego nazwisko nikomu nic nie mówilo ale ktory to śmierdziuch to wiedziala cala obsluga.ciekawi mnie twoj szacunek do bezdomnych śmi... rozwiń

Avatar
Gość / 6 sierpnia 2015 o 21:24
Psy do uśpienia !!!
Avatar
Gość / 6 sierpnia 2015 o 21:06
dostaną 100k max