Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 marca 2018 r.
10:16

Lublin: Przeżyła chwile grozy w samochodzie, wszystko skończyło się dobrze

Autor: Zdjęcie autora łm
117 7 A A
St. sierż. Emilia Kalisz oraz post. Jarosław Wolanin
St. sierż. Emilia Kalisz oraz post. Jarosław Wolanin

Chwile grozy przeżyła na ul. Kunickiego mieszkanka Lublina. Zaczęła rodzić w samochodzie

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Około godz. 11:50 do policyjnego radiowozu przy ul. Kunickiego podjechał samochód osobowy. Kierowca otworzył okno i krzyknął, że jego żona rodzi w samochodzie.

St. sierż. Emilia Kalisz z Wydziału Ruchu Drogowego KMP Lublin oraz post. Jarosław Wolanin z OPP Lublin nie zastanawiali się nawet chwili.

Włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe torując im drogę. Na miejscu w szpitalu na rodzącą czekał już personel.

Niespełna pół godziny później kobieta urodziła syna, a policjanci pogratulowali szczęśliwym rodzicom i życzyli zdrowia ich dziecku.

 

Quiz: Jaka to melodia. Zgadnij, kto śpiewa te kultowe przeboje?

Jaka to melodia. Zgadnij, kto śpiewa te kultowe przeboje?

Zobacz także: PiS chce pomnika Lecha i Marii Kaczyńskich koło Centrum Kultury w Lublinie

Czytaj więcej o:

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 marca 2018 o 19:24
Przeżyła chwile GROOzy............. oj red. łm ja jak czytam twoje wypociny to wtedy dopiero przeżywam chwile grozy. Głupszego tytułu wymyślić nie możana
Avatar
Gość / 15 marca 2018 o 00:42
Normalne kazdy by tak postapil i to juz nudne sie robi!!! Policja jest po to aby pomagac i po to maja wysokie pensje dodatki nagrody oraz emerytury wczesniejsze aby ludziom pomagac!!! a ze ustawa daje im pojazdy uprzywilejowane to pomagaja i tyle nic nadzwyczajnego to ich praca jak pogotowia ratunkowego oraz dobrze ze nie trafila na strazniczke taka jedna bo by uslyszala ze cisza to nic nsdzwyczajnego i male dziecko bo sama byla i ma dzieci a ze nie ma sie kto chorym dzieckiem zajac o dziecko wczesniak chore to nie jej problem i to dramat oraz z kad sie tscy ludzie biorą . Powodzenia mlodej mamie i pani straznicce aroganckiej bezdusznej cwaniaczce co wymysla podnosi glos i kreci w tym co mówi ............ narcyzm ideologie itd
Normalne kazdy by tak postapil i to juz nudne sie robi!!! Policja jest po to aby pomagac i po to maja wysokie pensje dodatki nagrody oraz emerytury wczesniejsze aby ludziom pomagac!!! a ze ustawa daje im pojazdy uprzywilejowane to pomagaja i tyle nic nadzwyczajnego to ich praca jak pogotowia ratunkowego oraz dobrze ze nie trafila na strazniczke taka jedna bo by uslyszala ze cisza to nic nsdzwyczajnego i male dziecko bo sama byla i ma dzieci a ze nie ma sie kto chorym dzieckiem zajac o dziecko wczesniak chore to nie jej problem i to dramat or... rozwiń
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 12:16
Tak straszni byli policjanci, że kobieta przeżyła chwile grozy?
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 11:30
Brawo, chronią i służą. Już was za to społeczeństwo lubi. Tak trzymać. Dobra zmiana.
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 11:25
Urodziłaby, ale policja zrobiła to co należało.
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 10:40
Fajnie, że pomogli :)
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 10:30
Bez Policji by nie urodziła.
Avatar
Gość / 15 marca 2018 o 19:24
Przeżyła chwile GROOzy............. oj red. łm ja jak czytam twoje wypociny to wtedy dopiero przeżywam chwile grozy. Głupszego tytułu wymyślić nie możana
Avatar
Gość / 15 marca 2018 o 00:42
Normalne kazdy by tak postapil i to juz nudne sie robi!!! Policja jest po to aby pomagac i po to maja wysokie pensje dodatki nagrody oraz emerytury wczesniejsze aby ludziom pomagac!!! a ze ustawa daje im pojazdy uprzywilejowane to pomagaja i tyle nic nadzwyczajnego to ich praca jak pogotowia ratunkowego oraz dobrze ze nie trafila na strazniczke taka jedna bo by uslyszala ze cisza to nic nsdzwyczajnego i male dziecko bo sama byla i ma dzieci a ze nie ma sie kto chorym dzieckiem zajac o dziecko wczesniak chore to nie jej problem i to dramat oraz z kad sie tscy ludzie biorą . Powodzenia mlodej mamie i pani straznicce aroganckiej bezdusznej cwaniaczce co wymysla podnosi glos i kreci w tym co mówi ............ narcyzm ideologie itd
Normalne kazdy by tak postapil i to juz nudne sie robi!!! Policja jest po to aby pomagac i po to maja wysokie pensje dodatki nagrody oraz emerytury wczesniejsze aby ludziom pomagac!!! a ze ustawa daje im pojazdy uprzywilejowane to pomagaja i tyle nic nadzwyczajnego to ich praca jak pogotowia ratunkowego oraz dobrze ze nie trafila na strazniczke taka jedna bo by uslyszala ze cisza to nic nsdzwyczajnego i male dziecko bo sama byla i ma dzieci a ze nie ma sie kto chorym dzieckiem zajac o dziecko wczesniak chore to nie jej problem i to dramat or... rozwiń
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 12:16
Tak straszni byli policjanci, że kobieta przeżyła chwile grozy?
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 11:30
Brawo, chronią i służą. Już was za to społeczeństwo lubi. Tak trzymać. Dobra zmiana.
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 11:25
Urodziłaby, ale policja zrobiła to co należało.
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 10:40
Fajnie, że pomogli :)
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 10:30
Bez Policji by nie urodziła.
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”?

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”? 0 0

"100 lat temu w Białej” - pod tym hasłem Miejska Biblioteka Publiczna zachęca młodzież do udziału w konkursie na komiks. Ma to związek z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program
24 czerwca 2018, 8:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program 0 0

Kochasz jazdę na rowerze? Zarejestruj się na stronie internetowej 25. Święta Roweru. Start 24 czerwca w Lubartowie.

Lublin: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejściu, rowerzysta potrącony na ścieżce

Lublin: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejściu, rowerzysta potrącony na ścieżce 1 0

Do dwóch potrąceń przez kierujących samochodami doszło w poniedziałek rano w Lublinie. W jednym przypadku poszkodowany jest rowerzysta, w drugim piesza dziewczynka.

Lubelskie: Ostrzeżenie pogodowe. Nadchodzą burze z gradem

Lubelskie: Ostrzeżenie pogodowe. Nadchodzą burze z gradem 3 0

Synoptycy ostrzegają przed burzami z gradem, które pojawić mają się po południu w części woj. lubelskiego

Kompletnie pijany wiózł 11-latka. Zderzył się z samochodem

Kompletnie pijany wiózł 11-latka. Zderzył się z samochodem 0 0

Ponad trzy promile alkoholu w organizmie miał motorowerzysta, który w miejscowości Przytoczno (pow. lubartowski) zderzył się z Oplem.

Replika Festiwalu Etiuda&Anima w Lublinie
20 czerwca 2018, 18:00

Replika Festiwalu Etiuda&Anima w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Najstarszy festiwal filmowy w Polsce Etiuda&Anima po raz kolejny zawita do Lublina w formie repliki. Już 20 czerwca o godz. 18 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) zobaczymy najciekawsze festiwalowe produkcje.

Chory martwy dzik zawieszony wysoko na drzewie? Dziwna plotka wśród rolników i myśliwych

Chory martwy dzik zawieszony wysoko na drzewie? Dziwna plotka wśród rolników i myśliwych 5 1

Znaleziony martwy, chory dzik w miejscowości Wygnańce (pow. chełmski) był zawieszony wysoko na drzewie – taką plotkę podają miejscowi rolnicy i myśliwi. Kłopot w tym, że stanowczo zaprzeczają temu służby weterynaryjne.

Jacek Sarna: Szymajda będzie miał okazję do rewanżu

Jacek Sarna: Szymajda będzie miał okazję do rewanżu 1 0

ROZMOWA Z Jackiem Sarną, organizatorem gali Thunderstrike Fight League 14 „Akpol Night” w Kraśniku

Islandia. Wakacje w kraju innym niż wszystkie [co warto zobaczyć]
galeria

Islandia. Wakacje w kraju innym niż wszystkie [co warto zobaczyć] 0 0

Islandia jest jak z innej planety. Wulkaniczne plaże, gejzery, pola lawy i niezwykłe wodospady. Kto był tu raz, z pewnością będzie chciał wrócić.

Wypadek na DK17. KIA dachowała w Żyrzynie [zdjęcia]
galeria

Wypadek na DK17. KIA dachowała w Żyrzynie [zdjęcia] 7 2

Do wypadku doszło rano w Żyrzynie na drodze krajowej nr 17. Dachował samochód marki KIA.

Lublin: Trolejbusy pojadą dalej. Przedłużą trakcję na ul. Mełgiewskiej

Lublin: Trolejbusy pojadą dalej. Przedłużą trakcję na ul. Mełgiewskiej 0 0

Trolejbusy, które dzisiaj kończą trasę na pętli Mełgiewska WSEI będą mogły pojechać o wiele dalej, aż do zajezdni MPK.

Lublin: Mistrzostwa Polski w Koszykówce Ulicznej i Duńczyk Cup

Lublin: Mistrzostwa Polski w Koszykówce Ulicznej i Duńczyk Cup 2 0

Duża dawka sportowych atrakcji czeka w tym tygodniu kibiców koło stadionu Arena Lublin. I nie chodzi tylko o wielki ekran z meczami mundialu. Na stadionie zagrają młodzieżowe drużyny z najlepszych akademii piłkarskich, a tuż obok popatrzymy na eliminacje do Mistrzostw Polski w ulicznej koszykówce.

Spektakl "Krzesiwo" Grupy Teatralnej DYNKS w DDK Węglin
18 czerwca 2018, 19:00

Spektakl "Krzesiwo" Grupy Teatralnej DYNKS w DDK Węglin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 18 czerwca o godz. 19 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) odbędzie się pokaz spektaklu Krzesiwo w wykonaniu Grupy Teatralnej DYNKS.

Pędził 142 km/h w terenie zabudowanym

Pędził 142 km/h w terenie zabudowanym 2 7

32-letni kierowca audi przekroczył w terenie zabudowanym prędkość o 92 km/h. Policjanci apelują o rozwagę. Na drodze odpowiadamy nie tylko za siebie, ale również za innych użytkowników dróg - przypominają

Rocznie dostają 170 tys. zł. Na co posłowie wydają nasze pieniądze? [lista]
galeria

Rocznie dostają 170 tys. zł. Na co posłowie wydają nasze pieniądze? [lista] 3 2

170 tysięcy 400 złotych rocznie dostaje każdy poseł na prowadzenie swoich biur. Nie wszystkim to wystarcza, ale są i tacy, którzy sporo zaoszczędzili i teraz mogą wydać więcej. Tak zrobił np. Sylwester Tułajew, kandydat PiS na prezydenta Lublina

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!