Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 maja 2008 r.
15:08
Edytuj ten wpis

Lublin: schwytali ulicznego lubieżnika

0 7 A A

Dwaj bracia złapali 16-latka, który od miesięcy napastował na ulicy młode kobiety. Wojciechem B., zajmie się sąd rodzinny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W piątek w południe, lubieżnik zaczepił dziewczynę, która przechodziła przez ul. Szeligowskiego w Lublinie. Złapał ją za szyję. Z okien swego mieszkania widział to 16-letni chłopak. Obserwował to miejsce, bo poprzedniego ktoś próbował obmacywać dziewczynę jego brata.

- Najpierw widział jak młody mężczyzna wielokrotnie przemierza ścieżkę pomiędzy ul. Szeligowskiego a dziecięcym szpitalem klinicznym - mówi Witold Laskowski, z biura prasowego KMP w Lublinie. - Potem wybiegł z mieszkania, żeby pomóc zaatakowanej dziewczynę.

Gdy nastolatek dotarł z mieszkania w okolicę ścieżki, zastał tam tylko lubieżnika. Zadzwonił po brata. Wspólnie przytrzymali młodego mężczyznę, aż do przybycia policji.

- Sprawca wyszarpywał się braciom - dodaje Laskowski. - Obiecywał, że już więcej
nie będzie zaczepiał kobiet. Policjantom przyznał, że już od 2 lat zaczepia w tym miejscu młode kobiety, łapie je za szyję i dotyka w miejscach intymnych.

16-letni Wojciech B. trafił do komendy. Prokurator zdecydował o jego zwolnieniu. Uznał, że młodym mężczyzną powinien zająć się sąd rodzinny.

(er)

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
arietta / 19 września 2008 o 18:34
?? napisał:
Ciekawe czy prokurator ma córkę? Jeśli tak, to jak się będzie czuł, jeśli ten młody, pełen uczucia człowiek spotka się z nią

Dobrze byłoby ,gdyby tak się stało....
Avatar
cyga / 19 września 2008 o 18:32
Hmm , skoro tego zboczka prokurator zwolnił do domu i sprawa ma być rozpatrywana przez sąd rodzinny, to niektórymi prokuratorami powinni się zająć dobrzy psychiatrzy. Mało tego ,nazwiska niektórych prokuratorów ,powinny być podawane do publicznej wiadomości. Chłopak sam się przyznał ,że napastował tam kobiety już od dwóch lat ,czyli od 14-go roku . Ten fakt już powinien dać sądowi do myślenia ,że osoba ta ma pewne zaburzenia psychiczne. Jak więc można go wypuścić do sprawy ??????????? ,,Człowiek zrobił pewien użytek ze swej inteligencji-wynalazł głupotę " Ciekawe ,jakby zaatakował żonę lub córkę pana prokuratora, to tez byłby tak łaskawy????
Hmm , skoro tego zboczka prokurator zwolnił do domu i sprawa ma być rozpatrywana przez sąd rodzinny, to niektórymi prokuratorami powinni się zająć dobrzy psychiatrzy. Mało tego ,nazwiska niektórych prokuratorów ,powinny być podawane do publicznej wiadomości. Chłopak sam się przyznał ,że napastował tam kobiety już od dwóch lat ,czyli od 14-go roku . Ten fakt już powinien dać sądowi do myślenia ,że osoba ta ma pewne zaburzenia psychiczne. Jak więc można go wypuścić do sprawy ??????????? ,,Człowiek zrobił pewien użytek ze swej inteligencji-wyn... rozwiń
Avatar
andrew / 11 maja 2008 o 13:47
on kiedyś kogoś zgwałci... ci dwaj, co go wtedy złapali powinni obciąć mu jajka przy samej szyi zamiast wzywać policjantów, na których NIGDY nie można liczyć
Avatar
lara / 11 maja 2008 o 13:42
pytam ja się człowieka, który podjął decyzję o wypuszczeniu tego zboka, jakim prawem?! czy to, co teraz ten gówniarz robi nie jest wystarczającym argumentem, by uznać go za potencjalnego przyszłego gwałciciela i profilaktycznie go gdzieś przymknąć albo wysłać na jakieś przymusowe leczenie psychiatryczne? prokuratorze, rusz pan głową i wyobraźnią!
Avatar
gizmo / 11 maja 2008 o 00:11
Bo to jest Polska!!!! Tutaj jak złapiesz jakiegoś bandziora to policja go wypuszcza, żeby dać ci nauczkę, że nie trzeba jej wyręczać!!!
Avatar
?? / 10 maja 2008 o 21:12
Ciekawe czy prokurator ma córkę? Jeśli tak, to jak się będzie czuł, jeśli ten młody, pełen uczucia człowiek spotka się z nią
Avatar
studentka / 10 maja 2008 o 19:01
dwa razy padlam ofiara tego gnojka. po co go wypuscili? teraz tylko lapie dziewczyny za miejsca intymne, kiedys kogos zgwalci!
Avatar
arietta / 19 września 2008 o 18:34
?? napisał:
Ciekawe czy prokurator ma córkę? Jeśli tak, to jak się będzie czuł, jeśli ten młody, pełen uczucia człowiek spotka się z nią

Dobrze byłoby ,gdyby tak się stało....
Avatar
cyga / 19 września 2008 o 18:32
Hmm , skoro tego zboczka prokurator zwolnił do domu i sprawa ma być rozpatrywana przez sąd rodzinny, to niektórymi prokuratorami powinni się zająć dobrzy psychiatrzy. Mało tego ,nazwiska niektórych prokuratorów ,powinny być podawane do publicznej wiadomości. Chłopak sam się przyznał ,że napastował tam kobiety już od dwóch lat ,czyli od 14-go roku . Ten fakt już powinien dać sądowi do myślenia ,że osoba ta ma pewne zaburzenia psychiczne. Jak więc można go wypuścić do sprawy ??????????? ,,Człowiek zrobił pewien użytek ze swej inteligencji-wynalazł głupotę " Ciekawe ,jakby zaatakował żonę lub córkę pana prokuratora, to tez byłby tak łaskawy????
Hmm , skoro tego zboczka prokurator zwolnił do domu i sprawa ma być rozpatrywana przez sąd rodzinny, to niektórymi prokuratorami powinni się zająć dobrzy psychiatrzy. Mało tego ,nazwiska niektórych prokuratorów ,powinny być podawane do publicznej wiadomości. Chłopak sam się przyznał ,że napastował tam kobiety już od dwóch lat ,czyli od 14-go roku . Ten fakt już powinien dać sądowi do myślenia ,że osoba ta ma pewne zaburzenia psychiczne. Jak więc można go wypuścić do sprawy ??????????? ,,Człowiek zrobił pewien użytek ze swej inteligencji-wyn... rozwiń
Avatar
andrew / 11 maja 2008 o 13:47
on kiedyś kogoś zgwałci... ci dwaj, co go wtedy złapali powinni obciąć mu jajka przy samej szyi zamiast wzywać policjantów, na których NIGDY nie można liczyć
Avatar
lara / 11 maja 2008 o 13:42
pytam ja się człowieka, który podjął decyzję o wypuszczeniu tego zboka, jakim prawem?! czy to, co teraz ten gówniarz robi nie jest wystarczającym argumentem, by uznać go za potencjalnego przyszłego gwałciciela i profilaktycznie go gdzieś przymknąć albo wysłać na jakieś przymusowe leczenie psychiatryczne? prokuratorze, rusz pan głową i wyobraźnią!
Avatar
gizmo / 11 maja 2008 o 00:11
Bo to jest Polska!!!! Tutaj jak złapiesz jakiegoś bandziora to policja go wypuszcza, żeby dać ci nauczkę, że nie trzeba jej wyręczać!!!
Avatar
?? / 10 maja 2008 o 21:12
Ciekawe czy prokurator ma córkę? Jeśli tak, to jak się będzie czuł, jeśli ten młody, pełen uczucia człowiek spotka się z nią
Avatar
studentka / 10 maja 2008 o 19:01
dwa razy padlam ofiara tego gnojka. po co go wypuscili? teraz tylko lapie dziewczyny za miejsca intymne, kiedys kogos zgwalci!
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 33 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 67 12

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 32 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 50 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 413 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!