Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 lipca 2013 r.
17:35
Edytuj ten wpis

Lublin, Świdnik: Sztuka pływania na kołach po ulewie

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 8 A A
 (Maciej Kaczanowski)
(Maciej Kaczanowski)

Chwila intensywnego deszczu wystarczyła w piątek by przysporzyć problemów kierowcom.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W Lublinie na al. Witosa deszczówka zalała jezdnię serwisową przy al. Witosa (zdjęcie pierwsze) znajdującej się w ciągu dróg krajowych nr 12 i 17.

Samochody zjeżdżające z góry od strony ul. Łęczyńskiej wjeżdżały w głębokie rozlewisko. Okazało się, że niewiele dalej zatkał się kanał burzowy. Po naszej interwencji na miejsce pojechały ekipy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, które odpowiada za studzienki burzowe w Lublinie.

Problemy spowodowane przez wodę wybijającą z kanalizacji doskwierały też kierowcom w Świdniku na al. Lotników Polskich w rejonie wiaduktu kolejowego (zdjęcie drugie).

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
akogo / 8 lipca 2013 o 11:37

Pod tunelem do WSK jeżdżą setki ludzi codziennie i jakos nikomu to nie przeszkadza? A zrobic blokade chociaż na 20 min. po pracy. Zakorkować ten grajdoł!!!!!

Może wreszcie po 2 i pół roku te dziady z Wyszyńskiego się zainteresują jak ludzie jeżdżą do pracy i szkół juz od prawie 3 lat!!! Kto nam zwróci za zniszczone samochody?

Avatar
akogo / 8 lipca 2013 o 11:33

Pod tunelem do WSK jeżdżą setki ludzi codziennie i jakos nikomu to nie przeszkadza? A zrobic blokade chociaż na 20 min. po pracy. Zakorkować ten grajdoł!!!!!

Może wreszcie po 2 i pół roku te dziady z Wyszyńskiego się zainteresują jak ludzie jeżdżą do pracy i szkół juz od prawie 3 lat!!! Kto nam zwróci za zniszczone samochody?

Avatar
radek / 6 lipca 2013 o 20:44

Wazne ze mieszkancy nic sobie z tego nie roabią i tak na nas zagłosują

Avatar
jon / 6 lipca 2013 o 10:45

pod wiaduktem w Świdniku nic się nie robi !

częściowo ułożone chodniki i trochę murka .

sama ulica stoi

Avatar
janek / 5 lipca 2013 o 20:52

Remont Lotników Polskich przeprowadza Budimex czyli ta firma która robiła lotnisko, drogi na lotnisko, ekspresówke obok nas. Dłuży się strasznie ten remont, a z tego co widać nawet chodników nie mogą tam skończyć od dwóch miesięcy

Avatar
mieszkaniec / 5 lipca 2013 o 19:20

Co tam remonty ulic ważne że za darmo można sobie pojeździc po Europie.

Tutaj link:

http://www.nowytydzien.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=12223:opozycja-te%C5%BC-pojedzie&Itemid=46

jeden z radnych 5 razy w roku za nasza kase.......

Avatar
Mirko / 5 lipca 2013 o 18:39

Witam droga od nowego rondo do zakładu PZL to jest jakieś nieporozumienie a przejazd pod wiaduktem kolejowym AL.Lotników Polskich to horror. Jeden wielki slalom i doły a prace które się tam posuwają to chwała władz Świdnika nie wiadomo co to jest w ogóle za firma .Jak tak się będzie u nas pracowało to nie ma co liczyć na lepsze drogi.Mijają kolejne dni ,tygodnie ,miesiące a tam ubywa a nie przybywa robi się fuszerki które teraz się rozbiera.Pora żeby ktoś odpowiedzialny zajął stanowisko.

Avatar
Mirko / 5 lipca 2013 o 18:34

Witam droga od nowego rondo do zakładu PZL to jest jakieś nieporozumienie a przejazd pod wiaduktem kolejowym AL.Lotników Polskich to horror. Jeden wielki slalom i doły a prace które się tam posuwają to chwała władz Świdnika nie wiadomo co to jest w ogóle za firma .Jak tak się będzie u nas pracowało to nie ma co liczyć na lepsze drogi.Mijają kolejne dni ,tygodnie ,miesiące a tam ubywa a nie przybywa robi się fuszerki które teraz się rozbiera.Pora żeby ktoś odpowiedzialny zajął stanowisko.

Avatar
akogo / 8 lipca 2013 o 11:37

Pod tunelem do WSK jeżdżą setki ludzi codziennie i jakos nikomu to nie przeszkadza? A zrobic blokade chociaż na 20 min. po pracy. Zakorkować ten grajdoł!!!!!

Może wreszcie po 2 i pół roku te dziady z Wyszyńskiego się zainteresują jak ludzie jeżdżą do pracy i szkół juz od prawie 3 lat!!! Kto nam zwróci za zniszczone samochody?

Avatar
akogo / 8 lipca 2013 o 11:33

Pod tunelem do WSK jeżdżą setki ludzi codziennie i jakos nikomu to nie przeszkadza? A zrobic blokade chociaż na 20 min. po pracy. Zakorkować ten grajdoł!!!!!

Może wreszcie po 2 i pół roku te dziady z Wyszyńskiego się zainteresują jak ludzie jeżdżą do pracy i szkół juz od prawie 3 lat!!! Kto nam zwróci za zniszczone samochody?

Avatar
radek / 6 lipca 2013 o 20:44

Wazne ze mieszkancy nic sobie z tego nie roabią i tak na nas zagłosują

Avatar
jon / 6 lipca 2013 o 10:45

pod wiaduktem w Świdniku nic się nie robi !

częściowo ułożone chodniki i trochę murka .

sama ulica stoi

Avatar
janek / 5 lipca 2013 o 20:52

Remont Lotników Polskich przeprowadza Budimex czyli ta firma która robiła lotnisko, drogi na lotnisko, ekspresówke obok nas. Dłuży się strasznie ten remont, a z tego co widać nawet chodników nie mogą tam skończyć od dwóch miesięcy

Avatar
mieszkaniec / 5 lipca 2013 o 19:20

Co tam remonty ulic ważne że za darmo można sobie pojeździc po Europie.

Tutaj link:

http://www.nowytydzien.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=12223:opozycja-te%C5%BC-pojedzie&Itemid=46

jeden z radnych 5 razy w roku za nasza kase.......

Avatar
Mirko / 5 lipca 2013 o 18:39

Witam droga od nowego rondo do zakładu PZL to jest jakieś nieporozumienie a przejazd pod wiaduktem kolejowym AL.Lotników Polskich to horror. Jeden wielki slalom i doły a prace które się tam posuwają to chwała władz Świdnika nie wiadomo co to jest w ogóle za firma .Jak tak się będzie u nas pracowało to nie ma co liczyć na lepsze drogi.Mijają kolejne dni ,tygodnie ,miesiące a tam ubywa a nie przybywa robi się fuszerki które teraz się rozbiera.Pora żeby ktoś odpowiedzialny zajął stanowisko.

Avatar
Mirko / 5 lipca 2013 o 18:34

Witam droga od nowego rondo do zakładu PZL to jest jakieś nieporozumienie a przejazd pod wiaduktem kolejowym AL.Lotników Polskich to horror. Jeden wielki slalom i doły a prace które się tam posuwają to chwała władz Świdnika nie wiadomo co to jest w ogóle za firma .Jak tak się będzie u nas pracowało to nie ma co liczyć na lepsze drogi.Mijają kolejne dni ,tygodnie ,miesiące a tam ubywa a nie przybywa robi się fuszerki które teraz się rozbiera.Pora żeby ktoś odpowiedzialny zajął stanowisko.

Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polska - Senegal. Ok. 500 w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Ok. 500 w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 0 0

Tuż przed godz. 17:00 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 0

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 0 1

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 3

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 29 11

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 3

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 14 6

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!