Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 listopada 2017 r.
14:45

Lublin: Taksówka zderzyła się z hondą. Kobieta w ciąży w szpitalu [zdjęcia]

Autor: Zdjęcie autora łm
11 7 A A

Kobieta w ciąży została poszkodowana w wypadku na ul. Bohaterów Monte Cassino

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do wypadku doszło około godz. 13:20. - Kierujacy fordem, jadąc w kierunku al. Kraśnickiej, nie ustąpił pierwszeństwa hondzie, która jechała w stronę ul. Armii Krajowej - mówi asp. Anna Kamola z lubelskiej policji.

Do szpitala trafiła pasażerka, która podróżowała hondą. Kobieta jest w ciąży. 

Jak informuje policja, nie ma już utrudnień w ruchu. 

 
 

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 o 10:30
Widze że znowu Echo...
Avatar
myć się / 10 listopada 2017 o 22:35
 złotówy śmierdzą fajami na kilometr! W ich gruchotach smród papierosowy i jakaś stęchlizna zajeżdża! Kompletny brak profesjonalizmu, po angielsku ani be ani me!  niech spadają! Z dwojga złego, wolę tramwaj.  Mydło, gorący prysznic i nie palić w aucie, może wówczas mniej będziecie śmierdzieć potem i fajami!! Przed kursem jakiś środek do japy,  niwelujący smród papierochów!!No i angielskiego się uczyć, bo cudzoziemcy nie lubią komunikować się na migi!
Avatar
szkoda hondy / 10 listopada 2017 o 22:33
wsiowa złotówa,z zaawansowaną ślepotą,na starym ruplu,kontra PRAWIDŁOWO JADĄCA HONDA!,remis !! WSIOK pokazał, jak to się u niego na wsi jeździ, ma rupla rozbebeszonego!   Jest bez prawka,ma motoryzację ze łba i to jest świetna wiadomość !!2 ruple rozbebeszone!! zrobiło się bezpieczniej!
Avatar
Taksówkarz abstynent / 10 listopada 2017 o 18:05
Jak będziesz wracał nawalony nad ranem, to kolego proponuję z buta. A nie do ciepłej taksóweczki. To że Ty pijesz pewnie co dzień, to nie znaczy że tak robią wszyscy.
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 16:53
Taryfiarz i już wszystko jasne.Sałaciarze zawsze mają "pierwszeństo".Wielu z nich to odpady z b.MO,LWP,i szczególnie SB.Oni czują się bezkarni,szukają zaczepki z innymi użytkownikami dróg.W nocy,zdarza się często że taki sałaciarz jest pod wpływem aljoholu
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 15:08
A taki piękny, amerykański był... że zacytuję klasyka. Wstyd panie kierowco "zawodowy", że zamiast świecić przykładem i bezpieczeństwem jazdy, taka wtopa. Aż strach wsiadać do taksówki. Jak to się mówi jeden do zera dla ZUBERA.
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 14:52
złotuwom zawsze spieszno
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 o 10:30
Widze że znowu Echo...
Avatar
myć się / 10 listopada 2017 o 22:35
 złotówy śmierdzą fajami na kilometr! W ich gruchotach smród papierosowy i jakaś stęchlizna zajeżdża! Kompletny brak profesjonalizmu, po angielsku ani be ani me!  niech spadają! Z dwojga złego, wolę tramwaj.  Mydło, gorący prysznic i nie palić w aucie, może wówczas mniej będziecie śmierdzieć potem i fajami!! Przed kursem jakiś środek do japy,  niwelujący smród papierochów!!No i angielskiego się uczyć, bo cudzoziemcy nie lubią komunikować się na migi!
Avatar
szkoda hondy / 10 listopada 2017 o 22:33
wsiowa złotówa,z zaawansowaną ślepotą,na starym ruplu,kontra PRAWIDŁOWO JADĄCA HONDA!,remis !! WSIOK pokazał, jak to się u niego na wsi jeździ, ma rupla rozbebeszonego!   Jest bez prawka,ma motoryzację ze łba i to jest świetna wiadomość !!2 ruple rozbebeszone!! zrobiło się bezpieczniej!
Avatar
Taksówkarz abstynent / 10 listopada 2017 o 18:05
Jak będziesz wracał nawalony nad ranem, to kolego proponuję z buta. A nie do ciepłej taksóweczki. To że Ty pijesz pewnie co dzień, to nie znaczy że tak robią wszyscy.
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 16:53
Taryfiarz i już wszystko jasne.Sałaciarze zawsze mają "pierwszeństo".Wielu z nich to odpady z b.MO,LWP,i szczególnie SB.Oni czują się bezkarni,szukają zaczepki z innymi użytkownikami dróg.W nocy,zdarza się często że taki sałaciarz jest pod wpływem aljoholu
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 15:08
A taki piękny, amerykański był... że zacytuję klasyka. Wstyd panie kierowco "zawodowy", że zamiast świecić przykładem i bezpieczeństwem jazdy, taka wtopa. Aż strach wsiadać do taksówki. Jak to się mówi jeden do zera dla ZUBERA.
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 14:52
złotuwom zawsze spieszno
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 0

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 1

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 4

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 13

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 1

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!