sobota, 24 marca 2018 r.

Lublin

Mało seksowny Lublin

  Edytuj ten wpis
Dodano: 17 kwietnia 2002, 21:22
Autor: (step)

Lublin uchodzi w Warszawie za konserwatywny obyczajowo. Jesteście mniej aktywni i finezyjni w seksie niż warszawiacy – przekazał Dziennikowi prof. Zbigniew Lew-Starowicz, który zaprezentował wczoraj w Lublinie najnowszy raport na temat seksualności Polaków.
– Jesteście postrzegani jako pobożni – powiedział. – Pewnie dlatego że macie KUL, medialnego arcybiskupa Życińskiego. Generalnie Polska południowo-wschodnia jest konserwatywna obyczajowo. Potwierdza to raport.
Raport zawiera odpowiedzi na ponad 100 pytań pozwalających uzyskać pełny obraz zachowań seksualnych Polaków. Wynika z niego, że dla połowy seks odgrywa istotną rolę w życiu. 74 proc. traktuje seks jak przyjemność, a tylko 4 proc. rozpatruje go w kategoriach grzechu. Aktywne życie seksualne prowadzi 68 proc., a ponad połowa uprawia seks raz lub dwa razy w tygodniu. Ponad połowa ankietowanych wspomina pozytywnie swój „pierwszy raz”. 47 proc. mówi, że miała jednego partnera w swoim życiu. – Don Juanami czuje się tylko 1 proc., mający więcej niż 100 partnerów – informował prof. Starowicz.
Dużo, bo aż połowa Polaków uważa, że księża powinni mieć własne rodziny. Martwi to, że seksualne problemy nie skłaniają Polaków do wizyt u lekarzy. Kłopoty ze wzwodem ma 1,5 mln mężczyzn po 35 roku życia. Większość nie leczy się. Jak na raport zapatrują się uczestnicy prezentacji? – Nie jesteśmy najgorsi – ocenia młody lekarz. – Na ile siebie kreujemy, na ile oddajemy rzeczywistość, nie wiadomo.
– A co z oceną, że wschód Polski jest w seksie gorszy? – Położenie geograficzne nie może wpływać na potencjał seksualny? To stereotyp, że jak jesteśmy słabi ekonomicznie, to także seksualnie.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!