Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 grudnia 2015 r.
10:15

Miało być 400 zł podwyżki dla każdej pielęgniarki. Jest zupełnie inaczej

0 51 A A
Na podział pieniędzy poskarżyły się pielęgniarki z SPSK1 w Lublinie (fot. Maciej Kaczanowski / archiwum)
Na podział pieniędzy poskarżyły się pielęgniarki z SPSK1 w Lublinie (fot. Maciej Kaczanowski / archiwum)

Miało być 400 zł podwyżki dla każdej pielęgniarki, a okazuje się, że w wielu przypadkach zostało z tego mniej niż połowa. Część pielęgniarek jest oburzona podziałem pieniędzy i uważa, że chodzi o skonfliktowanie środowiska.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 51

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 6 stycznia 2016 o 14:56
Jak zaczynałam pracę 16 lat temu na dyżurze dziennym było 6 pielęgniarek a teraz jest nas 2 a ilość pacjentów się nie zmieniła. Choćbym nie wiem jak się starała nie jestem w stanie zrobić wszystkiego na czas (tym sposobem zawsze się znajdzie pacjent czy rodzina niezadowolona z mojej pracy) a jak wszyscy wiedzą wymagania rosną w stosunku do pacjenta i rodziny. Mamy mnóstwo papierkowej pracy i ciągle powtarzany tekst szefa : w papierach wszystko się musi zgadzać. Nie wszystkie pielęgniarki są nie fajne ...
Avatar
Gość / 5 stycznia 2016 o 12:51

Pielęgniarki? Te chamskie krowy? Zamiast zajmować się pacjentami to siedzą na tylnych i plotkuja pijąc kawe

jak i w każdym innym zawodzie np w biurach urzędach

Avatar
Gość / 4 stycznia 2016 o 08:42

Nie chodzi mi o to że jest atakowana , w Niektórych szpitalach prosić o jaką kolwiek pomoc nawet o to żeby salowa zmieniłą pampers osobie leżącej trzeba czekać przynajmniej godzinę więc to chyba przesada prawda ok rozumiem jakby była zajęta ale w ttym przypadku siedziała na dup*e i nie robiła nic. 

Owszem niektóre pielęgniarki to naprawdę fajne widać że się starają al niektóre to .. Brak słów

Avatar
Gość / 4 stycznia 2016 o 08:40

Pielęgniarka też człowiek i swoją godność ma, a kiedy jest atakowana przez niegrzecznych pacjentów i ich rodziny, to co ma skulić uszy i czekać , aż zostanie zmieszana z błotem?

Nie chodzi mi o to że jest atakowana , w Niektórych szpitalach prosić o jaką kolwiek pomoc nawet o to żeby salowa zmieniłą pampers osobie leżącej trzeba czekać przynajmniej godzinę więc to chyba przesada prawda ok rozumiem jakby była zajęta ale w ttym przypadku siedziała na dup*e i nie robiła nic. 

Nie chodzi mi o to że jest atakowana , w Niektórych szpitalach prosić o jaką kolwiek pomoc nawet o to żeby salowa zmieniłą pampers osobie leżącej trzeba czekać przynajmniej godzinę więc to chyba przesada prawda ok rozumiem jakby była zajęta ale w ttym przypadku siedziała na dup*e i nie robiła nic. 

rozwiń
Avatar
Gość / 1 stycznia 2016 o 14:57
Mówiąc o pielęgniarkach i ich fachowości należy wrócić do starych zasad kształcenia nie zmuszać ich do kończenia studiów które zniechęcają wielu młodych bo za tym nie idzie odpowiednie wynagrodzenie i niema takich praktyk jakie były w liceach medycznych podczas lekcji bo co one mogą nauczyć się podczas praktyk w szpitalu. A kawy nie pije i nie chce opluwać tylko ukazać problem.
Avatar
ela / 31 grudnia 2015 o 08:38

i bardzo dobrze nie powinny żadnej podwyżki dostawać za takie zachwanie w niektórych szpitalach to przechodzi ludzkie pojęcie, SKANDAL!!!!!!

Pielęgniarka też człowiek i swoją godność ma, a kiedy jest atakowana przez niegrzecznych pacjentów i ich rodziny, to co ma skulić uszy i czekać , aż zostanie zmieszana z błotem?

Avatar
ela / 31 grudnia 2015 o 08:32

Kiedyś były licea medyczne które kształciły prawdziwych fachowców praktyków dziś mamy teoretyków co niestety odbija się na fachowości. Miałam okazje przekonać się, starsze pielęgniarki podała mi 2 zastrzyki i nic nie czułam a młoda których jest jak na lekarstwo 3 po których mało nie zemdlałam i nie mogłam chodzić. Jeśli chcemy zatrzymać nasze pielęgniarki w kraju dajcie im godne zarobki. dawniej pomagały im salowe przy pacjentach, dziś same muszą to robić bo salowym nie można się zbliżać do chorego.


Kiedyś były licea medyczne które kształciły prawdziwych fachowców praktyków dziś mamy teoretyków co niestety odbija się na fachowości. Miałam okazje przekonać się, starsze pielęgniarki podała mi 2 zastrzyki i nic nie czułam a młoda których jest jak na lekarstwo 3 po których mało nie zemdlałam i nie mogłam chodzić. Jeśli chcemy zatrzymać nasze pielęgniarki w kraju dajcie im godne zarobki. dawniej pomagały im salowe przy pacjentach, dziś same muszą to robić bo salowym nie można się zbliżać do chorego.

Widzisz , a tak dalej opluwasz zawód pielęgniarki, zamiast siedzieć i pić kawę zrobiła ci bezbolesny zastrzyk !!! więc czego tak naprawdę chcesz?

Widzisz , a tak dalej opluwasz zawód pielęgniarki, zamiast siedzieć i pić kawę zrobiła ci bezbolesny zastrzyk !!! więc czego tak naprawdę chcesz?

rozwiń
Avatar
ela / 31 grudnia 2015 o 08:26

Pielęgniarki? Te chamskie krowy? Zamiast zajmować się pacjentami to siedzą na tylnych i plotkuja pijąc kawe

Zmienisz zdanie jak będziesz potrzebował kaczki do sikania i łyka wody, wtedy poszanujesz zawód pielęgniarki !!!! Już nie jeden był takim bohaterem !!!!!  powodzenia zawsze możesz trafić na mój oddział ;)

Avatar
kuba / 30 grudnia 2015 o 21:11
zgadzam się z salową.Do Serwinki i niech leczy odwlokiem z muchy i łojem z indyka .Ta pani ma pełną wiedzę anatomii człowieka i każdemu poradzi.Na nic wiekowa wiedza przekazywana przez lekarzy mlodym pokoleniom na studiach,sympozjach (także zagranicznych).Pisanie o wyższości wiedzy medycznej ratownika nad lekarzem nie zasluguje na dalszy dyskurs,dlateko kończę.
Avatar
kuba / 30 grudnia 2015 o 21:02

Nie chcę być złośliwa,ale powiem swoje.Otóż jestem od jakiegoś czasu na emeryturze i pracowałam jako salo(no)wa.Pracowałam też na trakcie operacyjnym.I to widziała to aż strach opisywać.Powiem krótko.Otóż w swej długoletniej pracy PRAWIE nie spotkałam dobrze wyszkolonego lekarza.W ogromnej większości to tłumoki.Chociaż spotkałam się też z lekarzami zaangażowanymi w swoim zawodzie,Nie chcę podawać nazwisk aby osoby te nie miały nieprzyjemności w swoim skostniałym środowisku.Lekarze będący na specjalizacjach często są  niedouczeni,nie zdają egzaminów specjalistycznych (choćby nawet ten ostatni z anestezjologii)
Muszę przyznać,że większe umiejętności medyczne mają ratownicy medyczni niż sami lekarze.
Dla potwierdzenia moich słów podam humorystyczny przykład )z życia wzięty).Otóż ojcowie sprzedali ziemiopłody,"wyskubali" zaskórniaki i załatwili synalkowi "medycynę"
Długo chłopaczyna się szkolił.Upłynęło ponad 10 lat od rozpoczęcia nauki,więc ojciec pyta syna gdie pracuje,jaką ma specjalizację itp.No cóż.Syn aby nie skłamać powiedział ojcu prawdę.Wyznał,że JUŻ jest na trzecim roku.Ojciec chłopek roztropek odezwał się do syna:
Masz już 40 lat,siwiejesz,robią ci się zmarszczki.Jak w tym tempie będziesz studiował to zakończysz (jak dobrze pójdzie) za kolejne 10 lat.Będziesz już stary.....
A syn na to.Nie przejmuj się tato.Ludzie mają większe przekonanie do lekarza starszego wiekiem,więc jak dostanę dyplom,to będę miał sporo pacjentów....
I takich właśnie mamy "lekarzy" ( nie obrażając dobrych lekarzy).Nie licząc np.takich pseudookulistów którzy narkotyki popijają alkoholem,Albo takich którzy podczas operacji chirurgicznych wyręczają się 18-letnim synem.
Daj Boże zdrowie (bo na lekarzy nie ma co liczyć).
P.S.Ogromną zakałą jest NFZ którego należało by już dawno rozwiązać.No i odebrać uprawnienia marszałkowi województwa (w sprawach służby zdrowia).Dziś liczą się układziki a nie umiejętności.Lepiej już iść po poradę (i pomoc) do Serwinki niż do jakiegość "specjalisty"

rozwiń
Avatar
Gość / 6 stycznia 2016 o 14:56
Jak zaczynałam pracę 16 lat temu na dyżurze dziennym było 6 pielęgniarek a teraz jest nas 2 a ilość pacjentów się nie zmieniła. Choćbym nie wiem jak się starała nie jestem w stanie zrobić wszystkiego na czas (tym sposobem zawsze się znajdzie pacjent czy rodzina niezadowolona z mojej pracy) a jak wszyscy wiedzą wymagania rosną w stosunku do pacjenta i rodziny. Mamy mnóstwo papierkowej pracy i ciągle powtarzany tekst szefa : w papierach wszystko się musi zgadzać. Nie wszystkie pielęgniarki są nie fajne ...
Avatar
Gość / 5 stycznia 2016 o 12:51

Pielęgniarki? Te chamskie krowy? Zamiast zajmować się pacjentami to siedzą na tylnych i plotkuja pijąc kawe

jak i w każdym innym zawodzie np w biurach urzędach

Avatar
Gość / 4 stycznia 2016 o 08:42

Nie chodzi mi o to że jest atakowana , w Niektórych szpitalach prosić o jaką kolwiek pomoc nawet o to żeby salowa zmieniłą pampers osobie leżącej trzeba czekać przynajmniej godzinę więc to chyba przesada prawda ok rozumiem jakby była zajęta ale w ttym przypadku siedziała na dup*e i nie robiła nic. 

Owszem niektóre pielęgniarki to naprawdę fajne widać że się starają al niektóre to .. Brak słów

Avatar
Gość / 4 stycznia 2016 o 08:40

Pielęgniarka też człowiek i swoją godność ma, a kiedy jest atakowana przez niegrzecznych pacjentów i ich rodziny, to co ma skulić uszy i czekać , aż zostanie zmieszana z błotem?

Nie chodzi mi o to że jest atakowana , w Niektórych szpitalach prosić o jaką kolwiek pomoc nawet o to żeby salowa zmieniłą pampers osobie leżącej trzeba czekać przynajmniej godzinę więc to chyba przesada prawda ok rozumiem jakby była zajęta ale w ttym przypadku siedziała na dup*e i nie robiła nic. 

Nie chodzi mi o to że jest atakowana , w Niektórych szpitalach prosić o jaką kolwiek pomoc nawet o to żeby salowa zmieniłą pampers osobie leżącej trzeba czekać przynajmniej godzinę więc to chyba przesada prawda ok rozumiem jakby była zajęta ale w ttym przypadku siedziała na dup*e i nie robiła nic. 

rozwiń
Avatar
Gość / 1 stycznia 2016 o 14:57
Mówiąc o pielęgniarkach i ich fachowości należy wrócić do starych zasad kształcenia nie zmuszać ich do kończenia studiów które zniechęcają wielu młodych bo za tym nie idzie odpowiednie wynagrodzenie i niema takich praktyk jakie były w liceach medycznych podczas lekcji bo co one mogą nauczyć się podczas praktyk w szpitalu. A kawy nie pije i nie chce opluwać tylko ukazać problem.
Avatar
ela / 31 grudnia 2015 o 08:38

i bardzo dobrze nie powinny żadnej podwyżki dostawać za takie zachwanie w niektórych szpitalach to przechodzi ludzkie pojęcie, SKANDAL!!!!!!

Pielęgniarka też człowiek i swoją godność ma, a kiedy jest atakowana przez niegrzecznych pacjentów i ich rodziny, to co ma skulić uszy i czekać , aż zostanie zmieszana z błotem?

Avatar
ela / 31 grudnia 2015 o 08:32

Kiedyś były licea medyczne które kształciły prawdziwych fachowców praktyków dziś mamy teoretyków co niestety odbija się na fachowości. Miałam okazje przekonać się, starsze pielęgniarki podała mi 2 zastrzyki i nic nie czułam a młoda których jest jak na lekarstwo 3 po których mało nie zemdlałam i nie mogłam chodzić. Jeśli chcemy zatrzymać nasze pielęgniarki w kraju dajcie im godne zarobki. dawniej pomagały im salowe przy pacjentach, dziś same muszą to robić bo salowym nie można się zbliżać do chorego.


Kiedyś były licea medyczne które kształciły prawdziwych fachowców praktyków dziś mamy teoretyków co niestety odbija się na fachowości. Miałam okazje przekonać się, starsze pielęgniarki podała mi 2 zastrzyki i nic nie czułam a młoda których jest jak na lekarstwo 3 po których mało nie zemdlałam i nie mogłam chodzić. Jeśli chcemy zatrzymać nasze pielęgniarki w kraju dajcie im godne zarobki. dawniej pomagały im salowe przy pacjentach, dziś same muszą to robić bo salowym nie można się zbliżać do chorego.

Widzisz , a tak dalej opluwasz zawód pielęgniarki, zamiast siedzieć i pić kawę zrobiła ci bezbolesny zastrzyk !!! więc czego tak naprawdę chcesz?

Widzisz , a tak dalej opluwasz zawód pielęgniarki, zamiast siedzieć i pić kawę zrobiła ci bezbolesny zastrzyk !!! więc czego tak naprawdę chcesz?

rozwiń
Avatar
ela / 31 grudnia 2015 o 08:26

Pielęgniarki? Te chamskie krowy? Zamiast zajmować się pacjentami to siedzą na tylnych i plotkuja pijąc kawe

Zmienisz zdanie jak będziesz potrzebował kaczki do sikania i łyka wody, wtedy poszanujesz zawód pielęgniarki !!!! Już nie jeden był takim bohaterem !!!!!  powodzenia zawsze możesz trafić na mój oddział ;)

Avatar
kuba / 30 grudnia 2015 o 21:11
zgadzam się z salową.Do Serwinki i niech leczy odwlokiem z muchy i łojem z indyka .Ta pani ma pełną wiedzę anatomii człowieka i każdemu poradzi.Na nic wiekowa wiedza przekazywana przez lekarzy mlodym pokoleniom na studiach,sympozjach (także zagranicznych).Pisanie o wyższości wiedzy medycznej ratownika nad lekarzem nie zasluguje na dalszy dyskurs,dlateko kończę.
Avatar
kuba / 30 grudnia 2015 o 21:02

Nie chcę być złośliwa,ale powiem swoje.Otóż jestem od jakiegoś czasu na emeryturze i pracowałam jako salo(no)wa.Pracowałam też na trakcie operacyjnym.I to widziała to aż strach opisywać.Powiem krótko.Otóż w swej długoletniej pracy PRAWIE nie spotkałam dobrze wyszkolonego lekarza.W ogromnej większości to tłumoki.Chociaż spotkałam się też z lekarzami zaangażowanymi w swoim zawodzie,Nie chcę podawać nazwisk aby osoby te nie miały nieprzyjemności w swoim skostniałym środowisku.Lekarze będący na specjalizacjach często są  niedouczeni,nie zdają egzaminów specjalistycznych (choćby nawet ten ostatni z anestezjologii)
Muszę przyznać,że większe umiejętności medyczne mają ratownicy medyczni niż sami lekarze.
Dla potwierdzenia moich słów podam humorystyczny przykład )z życia wzięty).Otóż ojcowie sprzedali ziemiopłody,"wyskubali" zaskórniaki i załatwili synalkowi "medycynę"
Długo chłopaczyna się szkolił.Upłynęło ponad 10 lat od rozpoczęcia nauki,więc ojciec pyta syna gdie pracuje,jaką ma specjalizację itp.No cóż.Syn aby nie skłamać powiedział ojcu prawdę.Wyznał,że JUŻ jest na trzecim roku.Ojciec chłopek roztropek odezwał się do syna:
Masz już 40 lat,siwiejesz,robią ci się zmarszczki.Jak w tym tempie będziesz studiował to zakończysz (jak dobrze pójdzie) za kolejne 10 lat.Będziesz już stary.....
A syn na to.Nie przejmuj się tato.Ludzie mają większe przekonanie do lekarza starszego wiekiem,więc jak dostanę dyplom,to będę miał sporo pacjentów....
I takich właśnie mamy "lekarzy" ( nie obrażając dobrych lekarzy).Nie licząc np.takich pseudookulistów którzy narkotyki popijają alkoholem,Albo takich którzy podczas operacji chirurgicznych wyręczają się 18-letnim synem.
Daj Boże zdrowie (bo na lekarzy nie ma co liczyć).
P.S.Ogromną zakałą jest NFZ którego należało by już dawno rozwiązać.No i odebrać uprawnienia marszałkowi województwa (w sprawach służby zdrowia).Dziś liczą się układziki a nie umiejętności.Lepiej już iść po poradę (i pomoc) do Serwinki niż do jakiegość "specjalisty"

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 51

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 4 1

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 3 1

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 25 16

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 1

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 16 5

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 202 22

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 1

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!