niedziela, 25 lutego 2018 r.

Lublin

Czytaj Dziennik, wygraj mieszkanie!

Dodano: 11 grudnia 2015, 06:51
Autor: dd

Ostatnia aktualizacja: 7 marca 2016, 11:52
Mieszkanie, które jest główną nagrodą w naszej loterii, ma 30,04 mkw. Składa się z jednego pokoju, kuchni i łazienki. Pokój ogólny, który sprawdzi się zarówno jako sypialnia oraz salon, mierzy 18,57 mkw.
Mieszkanie, które jest główną nagrodą w naszej loterii, ma 30,04 mkw. Składa się z jednego pokoju, kuchni i łazienki. Pokój ogólny, który sprawdzi się zarówno jako sypialnia oraz salon, mierzy 18,57 mkw.

Wystartowała nasza loteria mieszkaniowa. Można wygrać piękne lokum na Osiedlu Europejskim, wybudowanym przez firmę TBV. Szansę na nowe mieszkanie mają wszyscy, wystarczy czytać Dziennik Wschodni.

Mieszkanie należy do tzw. etapu „Londyn”, wchodzącego w skład Osiedla Europejskiego stworzonego przez firmę TBV na prężnie rozwijającym się lubelskim Felinie.

Budynek A3, w którym znajduje się mieszkanie będące nagrodą w naszej loterii, podzielone jest na dwa segmenty. We wspólnej części podziemnej są m.in. miejsca postojowe oraz garaże. Na trzech piętrach będzie w sumie 96 mieszkań, a do dyspozycji lokatorów będą nowoczesne, cichobieżne windy.

Osiedle Europejskie wybudowane zostało w eleganckim, a przy tym nowoczesnym stylu, co kojarzy się z europejskimi metropoliami. Stąd też jego nazwa i poszczególnych części inwestycji – I etap, sąsiadujący z „Londynem”, nazywa się „Rzym”.

Europejskie jest również położenie osiedla, mieszkańcy „Londynu” będą mieli blisko do najważniejszych ośrodków kulturalnych i handlowych miasta. Galeria handlowa Atrium Felicity znajduje się zaledwie 3 km od osiedla, do najbliższego przedszkola jest zaledwie pół kilometra. Blisko jest też do kościoła, poczty, fryzjera, supermarketu, przystanku autobusowego...

Projektanci zadbali o to, by mieszkańcy „Londynu” mogli cieszyć się przestrzenią wokół budynków. Pomyślano o strefie z boiskiem do koszykówki i siatkówki, najmłodsi zaś będą mogli korzystać ze nowoczesnych urządzeń na ogrodzonym placu zabaw.

By zamieszkać w nowym „londyńskim” mieszkaniu wystarczy wziąć udział w naszej loterii, która rozpoczyna się w środę 23 grudnia. Od tego dnia można zbierać kupony, które będziemy drukować w Dzienniku Wschodnim. Aby wziąć udział w losowaniu, należy wysłać co najmniej jeden zestaw 10 kolejnych kuponów lub jedną kartę prenumeratora.

Zamów prenumeratę i zwiększ swoją szansę na wygraną

Prenumerata to nie tylko gwarancja zebrania wszystkich kuponów w loterii, ale także dodatkowa szansa na wygranie mieszkania i pieniędzy. Osoba, która zaprenumeruje Dziennik Wschodni na minimum miesiąc (w czasie trwania loterii) otrzymuje tak zwaną Kartę Prenumeratora. Prenumerata 1-miesięczna upoważnia do otrzymania jednej takiej karty, 2-miesięczna – do otrzymania dwóch kart itd.

Karta Prenumeratora stanowi równowartość zestawu 10 kuponów wyciętych z gazety. Należy ją dostarczyć do losowań tak jak zestawy kuponów - w sposób i w terminach określonych w regulaminie. Karta Prenumeratora nie może być użyta, jako brakujący kupon w zestawie.

Karty wydają pracownicy Biura Loterii za okazaniem dowodu zakupu prenumeraty. Potwierdzenie dokonania zakupu można przesłać również pocztą na adres Biura Loterii (dowód zakupu musi być oryginalny). Karty Prenumeratora zostaną wysłane pocztą na adres nadawcy.

Do wzięcia udziału w losowaniu nagród upoważnia minimum jedna prawidłowo wypełniona i dostarczona Karta Prenumeratora. Każda Karta Prenumeratora powinna być przesłana w innej kopercie. W przypadku przesłania kilku kart w jednej kopercie, zgłoszenie to jest traktowane jako pojedyncze.

Jak zamówić prenumeratę

Zamówienia można składać do 20 dnia każdego miesiąca w siedzibie redakcji Dziennika Wschodniego w Lublinie, w urzędzie pocztowym lub u listonosza. Jeśli masz jakieś pytania związane z prenumeratą – zadzwoń, tel. 81 46 26 835

Cena prenumeraty

prenumerata miesięczna
28 zł + 1 KARTA PRENUMERATORA

prenumerata kwartalna
84 zł + 3 KARTY PRENUMERATORA

prenumerata półroczna (tj. cały okres trwania loterii)
168 zł + 6 KART PRENUMERATORA

REGULAMIN LOTERII

Wizualizacja osiedla
Wizualizacja osiedla

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!