wtorek, 23 maja 2017 r.

Lublin

Mieszkanie za SMS-y

Dodano: 22 sierpnia 2002, 20:36

To trzecia nagroda, którą wygrał w konkursie Radia Zet. Wcześniej dostał bogato wyposażoną toyotę avensis, co miesiąc otrzymuje pensję – jak sam mówi – na przyzwoitym poziomie. Wczoraj Janusz Kuna otrzymał oficjalnie klucze do mieszkania.
– Sam wybrałem lokalizację. Nie jest to centrum, ale jak się ma taaaki samochód, to żaden problem – opowiada zwycięzca. – W czasie budowy wszystkiego doglądałem. Teraz wystarczy dowieźć tylko meble i pod koniec września wprowadzam się tu z moją dziewczyną.
Anna Fijałek, tegoroczna absolwentka AR mieszkaniem jest zachwycona. – Po prostu przepiękne.
Mieszkanie ma 105 mkw. i mieści się w małym, czterorodzinnym domku na niewielkim, sławinkowskim osiedlu. Ulica nie ma jeszcze nawet nazwy. – To ostatni nasz budynek w tym miejscu. Potem wszystko zostanie ogrodzone i zabezpieczone – mówi Mariola Oksiejuk-Jakimiak, przedstawiciel firmy Investcorp SA, która za ponad 200 tys. zł wybudowała mieszkanie.
– To miłe, spokojne miejsce, z dala od wielkomiejskiego zgiełku – dodaje zwycięzca. Wszystkie nagrody kosztowały go wysłanie trzech SMS-ów z prawidłowymi odpowiedziami. Janusz Kuna w dalszym ciągu prowadzi swój sklep odzieżowy na ul. 1 Maja w Lublinie. – Na razie nie biorę udziału w żadnych konkursach. No chyba że jest duża kumulacja w totku. Wtedy mnie kusi. Do innych konkursów też zresztą czasami człowieka ciągnie.
Mieszkanie ma pięć pokoi, każdy w innym kolorze. Trzy pokoje są na piętrze, dwa na poddaszu. Do tego dwie łazienki, ubikacja i prawie gotowa kuchnia. – Już ustaliliśmy, gdzie co będzie stało – zdradza nam A. Fijałek, która sama próbowała swoich sił w radiowym konkursie. – Ale bez efektu. A w innych konkursach nie gram. Czasami tylko wysyłam hasła do krzyżówek.
Wczoraj Janusz Kuna otrzymał oficjalnie klucze do swojego mieszkania. Był szampan, kwiaty, gratulacje i życzenia, żeby się dobrze mieszkało.
Czy inni również będą mogli wygrać takie nagrody? – O wszystkim będziemy na bieżąco informować naszych słuchaczy – wyjaśnia Tomasz Gryguć, rzecznik prasowy Radia Zet. – Teraz mogę tylko powiedzieć, że już niedługo ruszy kolejny konkurs z wielkimi nagrodami. A z takich jest znane nasze radio. Organizowaliśmy już konkurs z Krystyną Jandą, Hanką Bielicką i Bogusławem Lindą.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24