środa, 26 kwietnia 2017 r.

Lublin

Mikołaje na motocyklach z wizytą u chorych dzieci(zdjęcia)

Dodano: 9 grudnia 2012, 19:26
Autor: (jotem)

 (Wojciech Nieśpiałowski)
(Wojciech Nieśpiałowski)

Kilkunastu motocyklistów przebranych w stroje Mikołajów odwiedziło w niedzielę młodych pacjentów Dziecięcego Szpitala Klinicznego przy ul. Chodźki w Lublinie.

Było głośno i kolorowo. Miłośnicy jednośladów z pełnymi workami prezentów wyruszyli w paradzie około godziny 13 z placu Zamkowego w kierunku DSK przy ul. Chodźki.

To już piąta edycja akcji, która jak zaznaczają organizatorzy ma wywołać radość i szeroki uśmiech u dzieci, które z powodu swoich chorób i dolegliwości śmieją się rzadziej niż ich zdrowi rówieśnicy.

W workach na prezenty znalazły się m.in. kolorowanki, słodycze, kredki, gry i wszelkiego rodzaju zabawki. Aby zrobić jeszcze większą niespodziankę dzieciom, jeden z Mikołajów zjechał z dachu na linie. O godzinie 14.30 w auli szpitala specjalnie dla podopiecznych placówki wystąpiła Grupa Improwizacyjna No Potatoes.

Czytaj więcej o:
adam
:)
pavcio
(4) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

adam
adam (10 grudnia 2012 o 15:22) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Mnie tylko zastanawia jedna rzecz - czemu jeżeli gdzieś jest wypadek z udziałem motocyklisty - albo inna okazja żeby psy na nich wieszać - takie artykuły znajdują się na stronie głównej - jeśli zaś wydarzy się okazja żeby ten jednak negatywny wizerunek motocyklisty - wariata zmienić - to taki artykuł można znaleźć jedynie za pomocą wyszukiwarki
Rozwiń
:)
:) (10 grudnia 2012 o 09:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Świetna akcja i nie tylko w Lublinie!!!
Szkoda że nie napisaliście jak MotoMikołaje z Kraśnika zrobili taką akcję 02.12 w niedzielę. Byli nie tylko w szpitalu u dzieciaków ale i w Domu Dziecka i u dzieciaków na Wiosce Dziecięcej i na rynku w Starym Kraśniku i pod Kościołem na fabrycznym... To była ich inicjatywa i finansowana tylko i wyłącznie z ich prywatnych kieszeni.
Rozwiń
pavcio
pavcio (9 grudnia 2012 o 22:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Panowie Motocykliści - wielkie brawa i szacunek za tę wspaniałą akcję!!! Niestety mam chorego synka w lubelskim szpitalu i wiem, że na prawdę dla tych dzieciaków to była wielka frajda. Serdeczne pozdrowienia dla motofanów o wielkich sercach
Rozwiń
Lima
Lima (9 grudnia 2012 o 22:09) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Super, niech Dzieciaczki też mają radochę personel chyba też się dobrze bawił
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (4)

Pozostałe informacje

Alarm 24