Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 września 2010 r.
14:40
Edytuj ten wpis

Miliarder Leszek Czarnecki zrezygnuje z Lublina?

0 20 A A

Firma Tax Care wstrzymała inwestycję w Lublinie. W centrum logistycznym przy ul. Zana miało powstać 300 nowych miejsc pracy. Dziś realizacja całego przedsięwzięcia stoi pod znakiem zapytania.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– W związku ze zmianami w zarządzie firmy, wszystkie projekty są raz jeszcze analizowane, w tym inwestycja w Lublinie – mówi Adrian Jarosz, nowy prezes Tax Care. -Decyzja o przyszłości tego projektu zapadnie najwcześniej za kilka tygodni.

Firma należy do Leszka Czarneckiego, jednego z najbogatszych Polaków. W marcu miliarder przyjechał do Lublina i spotkał się ze studentami. Zapowiedział wówczas, że we wrześniu jego firma księgowa otworzy oddział w Lublinie.

Cały artykuł na Strefie Biznesu - miliarder rezygnuje z Lublina?

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
darek / 8 września 2010 o 22:02
dla mnie jest jasne - facet miał powody. nie przez przypadek jest bogaty, wciąż się rozwija i odnosi sukcesy. dziś rynek jest wariacki - jednego dnia coś jest pewne i opłacalne, a innego nie. czasem trzeba się wycofać. w biznesie trzeba być twardym.
Avatar
Bigles / 8 września 2010 o 21:31
Chyba trochę przesadzają. We Wrocławiu też swego czasu wstrzymał budowę Sky Tower a teraz znów go robią. Skoro się wstrzymał to miał swoje powody. Najważniejsze to zabezpieczenie firmy itp. Czasem trzeba się wstrzymać i przeczekać.
Avatar
szczyl / 8 września 2010 o 16:29
[quote name='Dany' date='07 wrzesień 2010 - 19:56 ' timestamp='1283882161' post='343009']
Ludzie z Ratusza (PO)owcy to barany, jak można było wierzyć jak dziecko zapowiedziom jednego z najbogatszych Polaków- Czarneckiemu!Ci ludzie z Ratusza to laiki biorące po kilkadziesiąt tysięcy zł wynagrodzenia a nie mają połowy wiedzy na swoje stanowisko. Wystarczyłoby wiedzieć że obecnie Czarnecki- miewa problemy z inwestycjami (bessa), kilka jego spółek na giełdzie są na stratach np. LCORP- porażka od debiutu! Budowa SKY TOWER we Wrocławiu, również nie idzie zgodnie z planem, więc po co jemu Lublin do szczęścia- co takiego zyskałby tutaj! NAIWNIAKI
[/quote]

tu sie akurat grubo mylisz i widac, ze o biznesie masz slabe pojecie. wystarczy spojrzec na wyniki calego holdingu, a takze getin banku i od razu widac, ze jednak biznes nie jest taki zly, jak sie moglo wydawac. poza tym, biznes ma to do siebie, ze nie znosi zastoju, a wiec rozwoj musi byc. czarnecki nie wali kasy na oslep, ale podejmuje przemyslane decyzje, wiec nie ma sie czemu dziwic, ze trzeba to jeszcze rozwazyc. do tego nie ma sie co sugerowac medialnymi donosami, bo w tytule artykulu jest znak zapytania, a nie oznajmujacy.
[quote name='Dany' date='07 wrzesień 2010 - 19:56 ' timestamp='1283882161' post='343009']
Ludzie z Ratusza (PO)owcy to barany, jak można było wierzyć jak dziecko zapowiedziom jednego z najbogatszych Polaków- Czarneckiemu!Ci ludzie z Ratusza to laiki biorące po kilkadziesiąt tysięcy zł wynagrodzenia a nie mają połowy wiedzy na swoje stanowisko. Wystarczyłoby wiedzieć że obecnie Czarnecki- miewa problemy z inwestycjami (bessa), kilka jego spółek na giełdzie są na stratach np. LCORP- porażka od debiutu&... rozwiń
Avatar
zorg / 8 września 2010 o 16:23
[quote name='Dany' date='07 wrzesień 2010 - 19:56 ' timestamp='1283882161' post='343009']
Ludzie z Ratusza (PO)owcy to barany, jak można było wierzyć jak dziecko zapowiedziom jednego z najbogatszych Polaków- Czarneckiemu!Ci ludzie z Ratusza to laiki biorące po kilkadziesiąt tysięcy zł wynagrodzenia a nie mają połowy wiedzy na swoje stanowisko. Wystarczyłoby wiedzieć że obecnie Czarnecki- miewa problemy z inwestycjami (bessa), kilka jego spółek na giełdzie są na stratach np. LCORP- porażka od debiutu! Budowa SKY TOWER we Wrocławiu, również nie idzie zgodnie z planem, więc po co jemu Lublin do szczęścia- co takiego zyskałby tutaj! NAIWNIAKI
[/quote]
Zawsze gdy komus interes idzie to znajda sie wrony ktore kracza... po co ? Inwestuje, probuje, ciagle sie rozwija, inni siedza z zalozonymi rekami i pol zycia narzekaja...
[quote name='Dany' date='07 wrzesień 2010 - 19:56 ' timestamp='1283882161' post='343009']
Ludzie z Ratusza (PO)owcy to barany, jak można było wierzyć jak dziecko zapowiedziom jednego z najbogatszych Polaków- Czarneckiemu!Ci ludzie z Ratusza to laiki biorące po kilkadziesiąt tysięcy zł wynagrodzenia a nie mają połowy wiedzy na swoje stanowisko. Wystarczyłoby wiedzieć że obecnie Czarnecki- miewa problemy z inwestycjami (bessa), kilka jego spółek na giełdzie są na stratach np. LCORP- porażka od debiutu&... rozwiń
Avatar
Jola / 8 września 2010 o 13:06
To wina Pis I kaczyńskiego, to że ciągle pada to też wina Kaczyńskiego
Avatar
wojciech / 8 września 2010 o 11:05
Ta informacja wskazuje że think tanki czarneckiego nie potrafią przewidziec kto wygra wybory w Lublinie. Dlatego nie chcą ryzykować.
Avatar
kolka / 8 września 2010 o 00:50
obawiam się że i lotnisko tak wybudują....wytną las i oby nie wylali betonu bo z tym przyroda sobie szybko nie poradzi.
Avatar
kluk / 8 września 2010 o 00:45
[quote name='Dany' date='07 wrzesień 2010 - 19:56 ' timestamp='1283882161' post='343009']
Ludzie z Ratusza (PO)owcy to barany, jak można było wierzyć jak dziecko zapowiedziom jednego z najbogatszych Polaków- Czarneckiemu!Ci ludzie z Ratusza to laiki biorące po kilkadziesiąt tysięcy zł wynagrodzenia a nie mają połowy wiedzy na swoje stanowisko. Wystarczyłoby wiedzieć że obecnie Czarnecki- miewa problemy z inwestycjami (bessa), kilka jego spółek na giełdzie są na stratach np. LCORP- porażka od debiutu! Budowa SKY TOWER we Wrocławiu, również nie idzie zgodnie z planem, więc po co jemu Lublin do szczęścia- co takiego zyskałby tutaj! NAIWNIAKI
[/quote]
Znakiem tego będzie nowy"TEATR W BUDOWIE "tym razem przy Zana ? Bo trzeba mieć dużą kasę aby to dokończyć.
Po jasną cholerę komuś taki moloch w dziupli takiej jak Lublin ?
[quote name='Dany' date='07 wrzesień 2010 - 19:56 ' timestamp='1283882161' post='343009']
Ludzie z Ratusza (PO)owcy to barany, jak można było wierzyć jak dziecko zapowiedziom jednego z najbogatszych Polaków- Czarneckiemu!Ci ludzie z Ratusza to laiki biorące po kilkadziesiąt tysięcy zł wynagrodzenia a nie mają połowy wiedzy na swoje stanowisko. Wystarczyłoby wiedzieć że obecnie Czarnecki- miewa problemy z inwestycjami (bessa), kilka jego spółek na giełdzie są na stratach np. LCORP- porażka od debiutu&... rozwiń
Avatar
LL / 7 września 2010 o 23:10
No to może teraz Pierre Dzikot wreszcie POkaże jak można tworzyć miejsca pracy w Lublinie?
Avatar
Dany / 7 września 2010 o 19:56
Ludzie z Ratusza (PO)owcy to barany, jak można było wierzyć jak dziecko zapowiedziom jednego z najbogatszych Polaków- Czarneckiemu!Ci ludzie z Ratusza to laiki biorące po kilkadziesiąt tysięcy zł wynagrodzenia a nie mają połowy wiedzy na swoje stanowisko. Wystarczyłoby wiedzieć że obecnie Czarnecki- miewa problemy z inwestycjami (bessa), kilka jego spółek na giełdzie są na stratach np. LCORP- porażka od debiutu! Budowa SKY TOWER we Wrocławiu, również nie idzie zgodnie z planem, więc po co jemu Lublin do szczęścia- co takiego zyskałby tutaj! NAIWNIAKI
Avatar
darek / 8 września 2010 o 22:02
dla mnie jest jasne - facet miał powody. nie przez przypadek jest bogaty, wciąż się rozwija i odnosi sukcesy. dziś rynek jest wariacki - jednego dnia coś jest pewne i opłacalne, a innego nie. czasem trzeba się wycofać. w biznesie trzeba być twardym.
Avatar
Bigles / 8 września 2010 o 21:31
Chyba trochę przesadzają. We Wrocławiu też swego czasu wstrzymał budowę Sky Tower a teraz znów go robią. Skoro się wstrzymał to miał swoje powody. Najważniejsze to zabezpieczenie firmy itp. Czasem trzeba się wstrzymać i przeczekać.
Avatar
szczyl / 8 września 2010 o 16:29
[quote name='Dany' date='07 wrzesień 2010 - 19:56 ' timestamp='1283882161' post='343009']
Ludzie z Ratusza (PO)owcy to barany, jak można było wierzyć jak dziecko zapowiedziom jednego z najbogatszych Polaków- Czarneckiemu!Ci ludzie z Ratusza to laiki biorące po kilkadziesiąt tysięcy zł wynagrodzenia a nie mają połowy wiedzy na swoje stanowisko. Wystarczyłoby wiedzieć że obecnie Czarnecki- miewa problemy z inwestycjami (bessa), kilka jego spółek na giełdzie są na stratach np. LCORP- porażka od debiutu! Budowa SKY TOWER we Wrocławiu, również nie idzie zgodnie z planem, więc po co jemu Lublin do szczęścia- co takiego zyskałby tutaj! NAIWNIAKI
[/quote]

tu sie akurat grubo mylisz i widac, ze o biznesie masz slabe pojecie. wystarczy spojrzec na wyniki calego holdingu, a takze getin banku i od razu widac, ze jednak biznes nie jest taki zly, jak sie moglo wydawac. poza tym, biznes ma to do siebie, ze nie znosi zastoju, a wiec rozwoj musi byc. czarnecki nie wali kasy na oslep, ale podejmuje przemyslane decyzje, wiec nie ma sie czemu dziwic, ze trzeba to jeszcze rozwazyc. do tego nie ma sie co sugerowac medialnymi donosami, bo w tytule artykulu jest znak zapytania, a nie oznajmujacy.
[quote name='Dany' date='07 wrzesień 2010 - 19:56 ' timestamp='1283882161' post='343009']
Ludzie z Ratusza (PO)owcy to barany, jak można było wierzyć jak dziecko zapowiedziom jednego z najbogatszych Polaków- Czarneckiemu!Ci ludzie z Ratusza to laiki biorące po kilkadziesiąt tysięcy zł wynagrodzenia a nie mają połowy wiedzy na swoje stanowisko. Wystarczyłoby wiedzieć że obecnie Czarnecki- miewa problemy z inwestycjami (bessa), kilka jego spółek na giełdzie są na stratach np. LCORP- porażka od debiutu&... rozwiń
Avatar
zorg / 8 września 2010 o 16:23
[quote name='Dany' date='07 wrzesień 2010 - 19:56 ' timestamp='1283882161' post='343009']
Ludzie z Ratusza (PO)owcy to barany, jak można było wierzyć jak dziecko zapowiedziom jednego z najbogatszych Polaków- Czarneckiemu!Ci ludzie z Ratusza to laiki biorące po kilkadziesiąt tysięcy zł wynagrodzenia a nie mają połowy wiedzy na swoje stanowisko. Wystarczyłoby wiedzieć że obecnie Czarnecki- miewa problemy z inwestycjami (bessa), kilka jego spółek na giełdzie są na stratach np. LCORP- porażka od debiutu! Budowa SKY TOWER we Wrocławiu, również nie idzie zgodnie z planem, więc po co jemu Lublin do szczęścia- co takiego zyskałby tutaj! NAIWNIAKI
[/quote]
Zawsze gdy komus interes idzie to znajda sie wrony ktore kracza... po co ? Inwestuje, probuje, ciagle sie rozwija, inni siedza z zalozonymi rekami i pol zycia narzekaja...
[quote name='Dany' date='07 wrzesień 2010 - 19:56 ' timestamp='1283882161' post='343009']
Ludzie z Ratusza (PO)owcy to barany, jak można było wierzyć jak dziecko zapowiedziom jednego z najbogatszych Polaków- Czarneckiemu!Ci ludzie z Ratusza to laiki biorące po kilkadziesiąt tysięcy zł wynagrodzenia a nie mają połowy wiedzy na swoje stanowisko. Wystarczyłoby wiedzieć że obecnie Czarnecki- miewa problemy z inwestycjami (bessa), kilka jego spółek na giełdzie są na stratach np. LCORP- porażka od debiutu&... rozwiń
Avatar
Jola / 8 września 2010 o 13:06
To wina Pis I kaczyńskiego, to że ciągle pada to też wina Kaczyńskiego
Avatar
wojciech / 8 września 2010 o 11:05
Ta informacja wskazuje że think tanki czarneckiego nie potrafią przewidziec kto wygra wybory w Lublinie. Dlatego nie chcą ryzykować.
Avatar
kolka / 8 września 2010 o 00:50
obawiam się że i lotnisko tak wybudują....wytną las i oby nie wylali betonu bo z tym przyroda sobie szybko nie poradzi.
Avatar
kluk / 8 września 2010 o 00:45
[quote name='Dany' date='07 wrzesień 2010 - 19:56 ' timestamp='1283882161' post='343009']
Ludzie z Ratusza (PO)owcy to barany, jak można było wierzyć jak dziecko zapowiedziom jednego z najbogatszych Polaków- Czarneckiemu!Ci ludzie z Ratusza to laiki biorące po kilkadziesiąt tysięcy zł wynagrodzenia a nie mają połowy wiedzy na swoje stanowisko. Wystarczyłoby wiedzieć że obecnie Czarnecki- miewa problemy z inwestycjami (bessa), kilka jego spółek na giełdzie są na stratach np. LCORP- porażka od debiutu! Budowa SKY TOWER we Wrocławiu, również nie idzie zgodnie z planem, więc po co jemu Lublin do szczęścia- co takiego zyskałby tutaj! NAIWNIAKI
[/quote]
Znakiem tego będzie nowy"TEATR W BUDOWIE "tym razem przy Zana ? Bo trzeba mieć dużą kasę aby to dokończyć.
Po jasną cholerę komuś taki moloch w dziupli takiej jak Lublin ?
[quote name='Dany' date='07 wrzesień 2010 - 19:56 ' timestamp='1283882161' post='343009']
Ludzie z Ratusza (PO)owcy to barany, jak można było wierzyć jak dziecko zapowiedziom jednego z najbogatszych Polaków- Czarneckiemu!Ci ludzie z Ratusza to laiki biorące po kilkadziesiąt tysięcy zł wynagrodzenia a nie mają połowy wiedzy na swoje stanowisko. Wystarczyłoby wiedzieć że obecnie Czarnecki- miewa problemy z inwestycjami (bessa), kilka jego spółek na giełdzie są na stratach np. LCORP- porażka od debiutu&... rozwiń
Avatar
LL / 7 września 2010 o 23:10
No to może teraz Pierre Dzikot wreszcie POkaże jak można tworzyć miejsca pracy w Lublinie?
Avatar
Dany / 7 września 2010 o 19:56
Ludzie z Ratusza (PO)owcy to barany, jak można było wierzyć jak dziecko zapowiedziom jednego z najbogatszych Polaków- Czarneckiemu!Ci ludzie z Ratusza to laiki biorące po kilkadziesiąt tysięcy zł wynagrodzenia a nie mają połowy wiedzy na swoje stanowisko. Wystarczyłoby wiedzieć że obecnie Czarnecki- miewa problemy z inwestycjami (bessa), kilka jego spółek na giełdzie są na stratach np. LCORP- porażka od debiutu! Budowa SKY TOWER we Wrocławiu, również nie idzie zgodnie z planem, więc po co jemu Lublin do szczęścia- co takiego zyskałby tutaj! NAIWNIAKI
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 5 0

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

W przedostatniej kolejce rozgrywek drużyna z Puław podzieliła się punktami z Radomiakiem. Niestety, zdobyty w Radomiu punkt ma gorzki smak bo puławianie w przyszłym sezonie grać będą o szczebel niżej.

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 6

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 37 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 219 47

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 15

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 59 61

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 19 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!