sobota, 20 stycznia 2018 r.

Lublin

(Mini)pikieta pod katedrą w Lublinie. Nie było nawet Palikota (wideo)

  Edytuj ten wpis
Dodano: 4 listopada 2010, 16:59
Autor: (mawi)

Dziś pod lubelską katedrą zebrali się zwolennicy Janusza Palikota. Byli ubrani w charakterystyczne pomarańczowe szaliki. Mieli ze sobą transparenty: "Koniec dyktatu kleru”, "Pozwólcie nam mieć własne dzieci” i " In Vitro to życie”. Samego posła zabrakło.

WIDEO

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
TJ
ADAM
Gość
(40) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

TJ
TJ (5 listopada 2010 o 18:33) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ruch POparcia Prącia wypełzł na ulice. Ale co oni prezentują? Nie mają własnego rozumu, że muszą czytać wypociny gnoja (tak sam o sobie stwierdził) - herbu gumowy fajfus?
Po co to nagłaśniać? Dlaczego Dziennik uczestniczy w tej propagandzie grupki (6 osób?) bezwolnych intelektualnie "sług" lateksowego POsła?
Rozwiń
ADAM
ADAM (5 listopada 2010 o 16:24) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='normalny' timestamp='1288917706' post='374186']
a ja wam powiem dzieci pisu ze nie macie pojęcia o czym piszecie i jestem ciekaw ile wam Jarek i kler zapłacili za takie pisanie. Nie macie pojęcia co to in vitro i życzę wam żeby nigdy nie dotknęła was taka sytuacja. A jak jeden z drugim nie będziecie mogli mieć dzieci i tylko in vitro to do księdza pretensje ze się nie da. Jak któremuś zal d..e ściska zapraszam na następną demonstracje to nie boli i porozmawiać zawsze można.Wy to chyba jak ta babka z jednego z filmików dla niej in vitro to przeszczep organów.Byłem widziałem i popieram. Nie przepadam za Palikotem ale w kilku sprawach ma racje:
1. in vitro
2. Kler won z polityki
3. Opodatkować Kościół ( w 4 miesiące bankructwo )
5. Lekcje Religi bezpłatne.

A jak ktoś z was jest taki katolik i chce coś powiedzieć to zadaje pytanie.
Przez 300 lat trwała wasza impreza pod tytułem "Młot na czarownice" w imię wiary i Boga zostało zamordowane ponad 50 000 kobiet.
Ktoś z was ma odwagę skomentować ? ( inteligentnie nie jak burak )
Żal mi was ludzie z Polski B wiele wam brakuje do żucia w realnym świecie.
[/quote]
OJ CZŁOWIEKU!!! ABRAMOWICE JUŻ NIE CHCĄ CIEBIE LECZYĆ? W WIESZ CO TO JEST BURAK? A KIM TY JESTEŚ? Z JAKIEJ POLSKI C D E?
Rozwiń
Gość
Gość (5 listopada 2010 o 16:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='janek' timestamp='1288943297' post='374248']
JEŚLI KSIĄDZ WAM NAKAŻE TO BĘDZIECIE ZA SKROBANKAMI W GIMNAZJUM. A LEKCJE Z SEKSUOLOGI I ZALICZANIA NA ŁAWCE BĘDZIE PROWADZIŁ SAM BISKUP.

Ludzie co wy widzicie złego w in vitro ? Nie bądźcie zacofani.Dla mnie to wstyd ze w naszym kraju jest aż tyle zacofanych osób.Panuje tu strach i obłuda.Ci ludzie mieli odwagę się pokazać w realnym świecie i zaprotestować a wy tylko piszecie w wyimaginowanym świecie internetu bo wydaje wam się ze jesteście anonimowi. Na życie trzeba mieć odwagę i nie chować się za plecami księdza proboszcza.
[/quote]

JESTEŚMY ŚWIADKAMI OSTATECZNEGO UPADKU ZACHODNIEJ CYWILIZACJI – CZYLI BARBARZYŃSTWO JAKO FORMA POSTĘPU.
Pytanie brzmi: kto dał człowiekowi prawo decydowania o życiu albo śmierci innych ludzi? I jednocześnie: kto dał człowiekowi prawo decydowania, które życie ludzkie (pod jakimkolwiek względem) jest więcej warte od życia innego człowieka (np. sprawa z zarodkami nadliczbowymi, by urodziło się jedno dziecko z in vitro, musi umrzeć dwadzieścia innych)? I czy działanie takie nie jest np. redukowaniem człowieka do wymiaru tylko jakiejś biologii albo szerzej, ograniczonych zdolności poznawczych człowieka (co jest faktem!!!)? Przecież nasza wiedza cały czas się rozwija, a metody te stosuje się już teraz!!! (in vitro, jako eksperyment?). Wszak mówimy tutaj o człowieku, a nie np. o trzodzie chlewnej ! Gdzie jest ta granica naszej akceptacji i przyzwolenia albo podporządkowania się prawu, albo woli jakiejś tam większości? Czy wszystko, co jest jakoś tam np. technicznie możliwe może, albo powinno być dozwolone? Nawet gdyby opowiadała się za tym większość? Np. gdyby jakaś większość opowiedziała się za powiedzmy prawem do eliminacji słabszych fizycznie, albo intelektualnie, albo z jakiegokolwiek innego powodu. Czy wówczas można uznać to prawo? Albo można mówić, że mają w równym stopniu rację ci którzy to prawo uznają i wprowadzają? Przecież np. hitleryzm też powstał i był tworzony zgodnie z regułami prawa stanowionego. Hitler był wybrany w wolnych i demokratycznych wyborach i miał poparcie przeważającej większości Niemców, a wybrani przedstawiciele narodu niemieckiego ustanowili prawo pozwalające, a wręcz nakazujące Niemcom przeprowadzenie wszystkich zbrodni II wojny światowej. I to wszystko przy wsparciu i z wykorzystaniem zdobyczy ówczesnej nauki i techniki. PAŃSTWO PRAWA TEŻ MOŻE BYĆ PAŃSTWEM ZBRODNI, ALBO INNEJ NIEGODZIWOŚCI (tego uczą nas np. procesy norymberskie). Po drugie. Czy ingerując w tak elementarne struktury biologiczne człowieka albo np. jego pokarmu jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkie skutki tych działań (np. za 10 lat albo w kolejnych pokoleniach)? Czy nie jest przypadkiem tak, że cała ta sprawa z in vitro teraz, to zaledwie wierzchołek góry lodowej, ZMIANY I PODPORZĄDKOWANIA MENTALNOŚCI CZŁOWIEKA DO INNYCH CELÓW tak, że w niedalekiej przyszłości będą np. dokonywane komercyjne (handlowe) zamówienia określonej ilości ludzi, o określonych zdolnościach (np. fizycznych) do wykonywania określonej pracy, albo zaspokajania jakiś innych zachcianek? Czyli czysto przedmiotowego traktowania ludzi, jak towaru wystawionego na pułki sklepowe. Niebezpieczeństwo jest takie, że tych raz otwartych drzwi (za naszym przyzwoleniem!!!) nie da się zamknąć, albo w przyszłości będzie to powodem niezliczonych tragedii i cierpień (im później, tym więcej!!!). Czy to - b. prawdopodobne niebezpieczeństwo - nie powinno nas przerażać? Czy taka wizja przyszłości nie jest wizją jakiegoś ostatecznego barbarzyństwa, niemającego żadnego odniesienia w skali całej dotychczasowej historii ludzkości?
Rozwiń
Gość
Gość (5 listopada 2010 o 14:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='kati' timestamp='1288956972' post='374439']
Witam wszystkich tu obecnych. Cytuje Agnieszkę aby powiedzieć wam ze się z nią zgadzam. Taka jest prawda o niektórych księżach i nikt tego głośno nie mówi. Mam romans z księdzem z Chełma który trwa 3 lata.Nie przeszkadza mi to ,że jest księdzem nawet jak mówi w niedzielę na mszy ze potępia związki nieprawne przed bogiem. Jeśli mogę mieć pretensje to tylko do samej siebie. Ksiądz jakiego widzicie w niedziele na mszy w kościele nie zawsze idzie w parze z jego prawdziwym obliczem. Nie jestem rozpustnicą ale tyle zabawek ile mia Chełmianin to nie widziałam nawet w skalpach erotycznych.Potrafi mnie wiązać,przebierać się w damską bieliznę i jest mi z nim tak dobrze jak z nikim innym mi nie było.Właściwie nie wiem dlaczego wam o tym mówię. Może dla tego żeby pokazać wam , że nie zawsze czarne jest czarne. Pozdrawiam wszystkich i otwarcia oczu życzę.
[/quote]

Głupszej istoty od ciebie to chyba na tym świecie nie ma. Być może marzy ci się romans z księdzem, ale w twoim przypadku to niemożliwe. Musiałby zwariować by zaprzątać sobie głowę taką idiotką. Pozostają ci tylko fantazje erotyczne.I KTO TO CHCE OTWIERAĆ OCZY LUDZIOM?!!!
Rozwiń
crx
crx (5 listopada 2010 o 12:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jeśli Kati ma faktycznie romans z księdzem ,to jest to na chwałę Bożą i nie jest grzechem.Z kimkolwiek innym byłoby to hołdowanie szatanowi ,a więc grzech śmiertelny!!!
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (40)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!