Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 listopada 2010 r.
16:59
Edytuj ten wpis

(Mini)pikieta pod katedrą w Lublinie. Nie było nawet Palikota (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (mawi)
0 40 A A

Dziś pod lubelską katedrą zebrali się zwolennicy Janusza Palikota. Byli ubrani w charakterystyczne pomarańczowe szaliki. Mieli ze sobą transparenty: "Koniec dyktatu kleru”, "Pozwólcie nam mieć własne dzieci” i " In Vitro to życie”. Samego posła zabrakło.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 40

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
TJ / 5 listopada 2010 o 18:33
Ruch POparcia Prącia wypełzł na ulice. Ale co oni prezentują? Nie mają własnego rozumu, że muszą czytać wypociny gnoja (tak sam o sobie stwierdził) - herbu gumowy fajfus?
Po co to nagłaśniać? Dlaczego Dziennik uczestniczy w tej propagandzie grupki (6 osób?) bezwolnych intelektualnie "sług" lateksowego POsła?
Avatar
ADAM / 5 listopada 2010 o 16:24
[quote name='normalny' timestamp='1288917706' post='374186']
a ja wam powiem dzieci pisu ze nie macie pojęcia o czym piszecie i jestem ciekaw ile wam Jarek i kler zapłacili za takie pisanie. Nie macie pojęcia co to in vitro i życzę wam żeby nigdy nie dotknęła was taka sytuacja. A jak jeden z drugim nie będziecie mogli mieć dzieci i tylko in vitro to do księdza pretensje ze się nie da. Jak któremuś zal d..e ściska zapraszam na następną demonstracje to nie boli i porozmawiać zawsze można.Wy to chyba jak ta babka z jednego z filmików dla niej in vitro to przeszczep organów.Byłem widziałem i popieram. Nie przepadam za Palikotem ale w kilku sprawach ma racje:
1. in vitro
2. Kler won z polityki
3. Opodatkować Kościół ( w 4 miesiące bankructwo )
5. Lekcje Religi bezpłatne.

A jak ktoś z was jest taki katolik i chce coś powiedzieć to zadaje pytanie.
Przez 300 lat trwała wasza impreza pod tytułem "Młot na czarownice" w imię wiary i Boga zostało zamordowane ponad 50 000 kobiet.
Ktoś z was ma odwagę skomentować ? ( inteligentnie nie jak burak )
Żal mi was ludzie z Polski B wiele wam brakuje do żucia w realnym świecie.
[/quote]
OJ CZŁOWIEKU!!! ABRAMOWICE JUŻ NIE CHCĄ CIEBIE LECZYĆ? W WIESZ CO TO JEST BURAK? A KIM TY JESTEŚ? Z JAKIEJ POLSKI C D E?
[quote name='normalny' timestamp='1288917706' post='374186']
a ja wam powiem dzieci pisu ze nie macie pojęcia o czym piszecie i jestem ciekaw ile wam Jarek i kler zapłacili za takie pisanie. Nie macie pojęcia co to in vitro i życzę wam żeby nigdy nie dotknęła was taka sytuacja. A jak jeden z drugim nie będziecie mogli mieć dzieci i tylko in vitro to do księdza pretensje ze się nie da. Jak któremuś zal d..e ściska zapraszam na następną demonstracje to nie boli i porozmawiać zawsze można.Wy to chyba jak ta babka z... rozwiń
Avatar
Gość / 5 listopada 2010 o 16:04
[quote name='janek' timestamp='1288943297' post='374248']
JEŚLI KSIĄDZ WAM NAKAŻE TO BĘDZIECIE ZA SKROBANKAMI W GIMNAZJUM. A LEKCJE Z SEKSUOLOGI I ZALICZANIA NA ŁAWCE BĘDZIE PROWADZIŁ SAM BISKUP.

Ludzie co wy widzicie złego w in vitro ? Nie bądźcie zacofani.Dla mnie to wstyd ze w naszym kraju jest aż tyle zacofanych osób.Panuje tu strach i obłuda.Ci ludzie mieli odwagę się pokazać w realnym świecie i zaprotestować a wy tylko piszecie w wyimaginowanym świecie internetu bo wydaje wam się ze jesteście anonimowi. Na życie trzeba mieć odwagę i nie chować się za plecami księdza proboszcza.
[/quote]

JESTEŚMY ŚWIADKAMI OSTATECZNEGO UPADKU ZACHODNIEJ CYWILIZACJI – CZYLI BARBARZYŃSTWO JAKO FORMA POSTĘPU.
Pytanie brzmi: kto dał człowiekowi prawo decydowania o życiu albo śmierci innych ludzi? I jednocześnie: kto dał człowiekowi prawo decydowania, które życie ludzkie (pod jakimkolwiek względem) jest więcej warte od życia innego człowieka (np. sprawa z zarodkami nadliczbowymi, by urodziło się jedno dziecko z in vitro, musi umrzeć dwadzieścia innych)? I czy działanie takie nie jest np. redukowaniem człowieka do wymiaru tylko jakiejś biologii albo szerzej, ograniczonych zdolności poznawczych człowieka (co jest faktem!!!)? Przecież nasza wiedza cały czas się rozwija, a metody te stosuje się już teraz!!! (in vitro, jako eksperyment?). Wszak mówimy tutaj o człowieku, a nie np. o trzodzie chlewnej ! Gdzie jest ta granica naszej akceptacji i przyzwolenia albo podporządkowania się prawu, albo woli jakiejś tam większości? Czy wszystko, co jest jakoś tam np. technicznie możliwe może, albo powinno być dozwolone? Nawet gdyby opowiadała się za tym większość? Np. gdyby jakaś większość opowiedziała się za powiedzmy prawem do eliminacji słabszych fizycznie, albo intelektualnie, albo z jakiegokolwiek innego powodu. Czy wówczas można uznać to prawo? Albo można mówić, że mają w równym stopniu rację ci którzy to prawo uznają i wprowadzają? Przecież np. hitleryzm też powstał i był tworzony zgodnie z regułami prawa stanowionego. Hitler był wybrany w wolnych i demokratycznych wyborach i miał poparcie przeważającej większości Niemców, a wybrani przedstawiciele narodu niemieckiego ustanowili prawo pozwalające, a wręcz nakazujące Niemcom przeprowadzenie wszystkich zbrodni II wojny światowej. I to wszystko przy wsparciu i z wykorzystaniem zdobyczy ówczesnej nauki i techniki. PAŃSTWO PRAWA TEŻ MOŻE BYĆ PAŃSTWEM ZBRODNI, ALBO INNEJ NIEGODZIWOŚCI (tego uczą nas np. procesy norymberskie). Po drugie. Czy ingerując w tak elementarne struktury biologiczne człowieka albo np. jego pokarmu jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkie skutki tych działań (np. za 10 lat albo w kolejnych pokoleniach)? Czy nie jest przypadkiem tak, że cała ta sprawa z in vitro teraz, to zaledwie wierzchołek góry lodowej, ZMIANY I PODPORZĄDKOWANIA MENTALNOŚCI CZŁOWIEKA DO INNYCH CELÓW tak, że w niedalekiej przyszłości będą np. dokonywane komercyjne (handlowe) zamówienia określonej ilości ludzi, o określonych zdolnościach (np. fizycznych) do wykonywania określonej pracy, albo zaspokajania jakiś innych zachcianek? Czyli czysto przedmiotowego traktowania ludzi, jak towaru wystawionego na pułki sklepowe. Niebezpieczeństwo jest takie, że tych raz otwartych drzwi (za naszym przyzwoleniem!!!) nie da się zamknąć, albo w przyszłości będzie to powodem niezliczonych tragedii i cierpień (im później, tym więcej!!!). Czy to - b. prawdopodobne niebezpieczeństwo - nie powinno nas przerażać? Czy taka wizja przyszłości nie jest wizją jakiegoś ostatecznego barbarzyństwa, niemającego żadnego odniesienia w skali całej dotychczasowej historii ludzkości?
[quote name='janek' timestamp='1288943297' post='374248']
JEŚLI KSIĄDZ WAM NAKAŻE TO BĘDZIECIE ZA SKROBANKAMI W GIMNAZJUM. A LEKCJE Z SEKSUOLOGI I ZALICZANIA NA ŁAWCE BĘDZIE PROWADZIŁ SAM BISKUP.

Ludzie co wy widzicie złego w in vitro ? Nie bądźcie zacofani.Dla mnie to wstyd ze w naszym kraju jest aż tyle zacofanych osób.Panuje tu strach i obłuda.Ci ludzie mieli odwagę się pokazać w realnym świecie i zaprotestować a wy tylko piszecie w wyimaginowanym świecie internetu bo wydaje wam ... rozwiń
Avatar
Gość / 5 listopada 2010 o 14:15
[quote name='kati' timestamp='1288956972' post='374439']
Witam wszystkich tu obecnych. Cytuje Agnieszkę aby powiedzieć wam ze się z nią zgadzam. Taka jest prawda o niektórych księżach i nikt tego głośno nie mówi. Mam romans z księdzem z Chełma który trwa 3 lata.Nie przeszkadza mi to ,że jest księdzem nawet jak mówi w niedzielę na mszy ze potępia związki nieprawne przed bogiem. Jeśli mogę mieć pretensje to tylko do samej siebie. Ksiądz jakiego widzicie w niedziele na mszy w kościele nie zawsze idzie w parze z jego prawdziwym obliczem. Nie jestem rozpustnicą ale tyle zabawek ile mia Chełmianin to nie widziałam nawet w skalpach erotycznych.Potrafi mnie wiązać,przebierać się w damską bieliznę i jest mi z nim tak dobrze jak z nikim innym mi nie było.Właściwie nie wiem dlaczego wam o tym mówię. Może dla tego żeby pokazać wam , że nie zawsze czarne jest czarne. Pozdrawiam wszystkich i otwarcia oczu życzę.
[/quote]

Głupszej istoty od ciebie to chyba na tym świecie nie ma. Być może marzy ci się romans z księdzem, ale w twoim przypadku to niemożliwe. Musiałby zwariować by zaprzątać sobie głowę taką idiotką. Pozostają ci tylko fantazje erotyczne.I KTO TO CHCE OTWIERAĆ OCZY LUDZIOM?!!!
[quote name='kati' timestamp='1288956972' post='374439']
Witam wszystkich tu obecnych. Cytuje Agnieszkę aby powiedzieć wam ze się z nią zgadzam. Taka jest prawda o niektórych księżach i nikt tego głośno nie mówi. Mam romans z księdzem z Chełma który trwa 3 lata.Nie przeszkadza mi to ,że jest księdzem nawet jak mówi w niedzielę na mszy ze potępia związki nieprawne przed bogiem. Jeśli mogę mieć pretensje to tylko do samej siebie. Ksiądz jakiego widzicie w niedziele na mszy w kościele nie zawsze idzie w parze z jeg... rozwiń
Avatar
crx / 5 listopada 2010 o 12:56
Jeśli Kati ma faktycznie romans z księdzem ,to jest to na chwałę Bożą i nie jest grzechem.Z kimkolwiek innym byłoby to hołdowanie szatanowi ,a więc grzech śmiertelny!!!
Avatar
kati / 5 listopada 2010 o 12:36
[quote name='agnieszka' timestamp='1288955272' post='374417']
W Nałęczowie były proboszcz chyba nazwisko Plewik który wykupił kilka działek za grosze na swojego brata. Odchodząc zostawił parafie zaniedbaną i z kilkoma groszami na koncie kościoła.Jeździ sobie fajną furą i ma jeszcze dożywotkę w oddzielnym domu parafialnym na plebani. Mieszka zupełnie gdzie indziej i tylko czasem się pokazuje. Budynek stoi zamknięty a przecież mogli by tam mieszkać ci którzy najbardziej tego potrzebują.Znam osobiście kilku księżny którzy imprezują nazywają whisky herbatą przebierają się w cywilne ubrania i jadą na panny.Jeden kilka lat temu jak byłam młodsza osobiście woził nas na dyskoteki.Znam jednego księdza który masturbuje się przed kamerką na chateri w internecie (wiem pod jakim jest nickiem i co wyprawia). Nie mówię ze każdy jest taki bo było by to wielkie kłamstwo. Nie wrzucam wszystkich do jednego worka. Wiem ze są księża którzy chcą służyć bogu i pomagać ludziom. Właśnie takich księży potrzebuje nasza wiara i społeczeństwo.
[/quote]
Witam wszystkich tu obecnych. Cytuje Agnieszkę aby powiedzieć wam ze się z nią zgadzam. Taka jest prawda o niektórych księżach i nikt tego głośno nie mówi. Mam romans z księdzem z Chełma który trwa 3 lata.Nie przeszkadza mi to ,że jest księdzem nawet jak mówi w niedzielę na mszy ze potępia związki nieprawne przed bogiem. Jeśli mogę mieć pretensje to tylko do samej siebie. Ksiądz jakiego widzicie w niedziele na mszy w kościele nie zawsze idzie w parze z jego prawdziwym obliczem. Nie jestem rozpustnicą ale tyle zabawek ile mia Chełmianin to nie widziałam nawet w skalpach erotycznych.Potrafi mnie wiązać,przebierać się w damską bieliznę i jest mi z nim tak dobrze jak z nikim innym mi nie było.Właściwie nie wiem dlaczego wam o tym mówię. Może dla tego żeby pokazać wam , że nie zawsze czarne jest czarne. Pozdrawiam wszystkich i otwarcia oczu życzę.
[quote name='agnieszka' timestamp='1288955272' post='374417']
W Nałęczowie były proboszcz chyba nazwisko Plewik który wykupił kilka działek za grosze na swojego brata. Odchodząc zostawił parafie zaniedbaną i z kilkoma groszami na koncie kościoła.Jeździ sobie fajną furą i ma jeszcze dożywotkę w oddzielnym domu parafialnym na plebani. Mieszka zupełnie gdzie indziej i tylko czasem się pokazuje. Budynek stoi zamknięty a przecież mogli by tam mieszkać ci którzy najbardziej tego potrzebują.Znam osobiście kilku księżny... rozwiń
Avatar
gość / 5 listopada 2010 o 12:24
[quote name='ZOŁZA' timestamp='1288895181' post='373958']
[color="#800080"]MEDYCZNA konKULencja:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC nie raz proponował wszystkim [color="#FF0000"]zniewolonym przez kościelny [/color]e-Pi[color="#FF0000"]S[/color]([color="#FF0000"]Z[/color])[color="#FF0000"]KOPA[/color]t składanie pozwów odszkodowania za uniemożliwianie przez Kler metody in vitro – ta decyzja zastraszająca ludzi np. Piekłem czy Potępieniem i exkomuniką – [color="#FF0000"]okaże się kosztowna dla Kościoła! pokazującemu, że Bóg nie istnieje![/color]
Po co protesty skoro nawet do e-Pi[color="#FF0000"]S[/color]([color="#FF0000"]Z[/color])[color="#FF0000"]KOPA[/color]tu nycz nie dociera – dotarło,że Mańka (g)ruchała z Gołębiem, a właściwie Gołębicą i Zbawiła Świat – [color="#FF0000"]i tyle od ponad 2000 lat![/color]
Czy nie lepiej powiesić im hasło:[color="#FF0000"]”DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT”[/color]?
Nikt też nie powinien obawiać się, że zabraknie dzieci – księ[color="#FF0000"]ŻULKI zapewnią odpowiedni przyrost naturalny „W Imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego...”[/color] Enter! Tylko kto będzie chował takich niepełnosprawnych – nie na darmo księ[color="#FF0000"]ŻULE mają do tej pory ulgi nawet na samochody[/color],których w dobie kryzysu nikt się nie tyka...!,a wiadomo,że [color="#FF0000"]rządowe dopłaty przewidziane są dla Niepełnosprawnych[/color]!
Samemu ArcyLubeslkiemu z całym e-Pi[color="#FF0000"]S[/color]([color="#FF0000"]Z[/color])[color="#FF0000"]KOP[/color]at[color="#FF0000"]EM[/color] KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje KULejny już raz wprowadzić Boskie Moce do Liturgii [color="#FF0000"]w miejsce in vitro [/color]– [color="#FF0000"]uroczyste namaszczenie Organów, Święcenie i …[/color] i okaże się, że jak dzieci nie było, tak nie ma!, bo hołdowanie jedynej słusznej teorii „Penis Angelicus” w świetle hymnu „Panis Angelicus” [color="#FF0000"]jest na takim poziomie jak zbliżający się okres przygotowania do (g)ruchania z Gołębicami i Zbawienia Świata! Całe te uroczystości zastępujące in vitro, a mające Boski wymiar powinny być transmitowane przez TV na całej KUL-i ziemskiej niczym Pasterka![/color]

Aby Święte Jadaczki nie ustały w Drodze do Nieba KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje ePiS(Z)KOPatowi i wszystkim księŻULKOM:

1) Ciało Pańskie z Grilla;
[color="#FF0000"]2) Krew Pańską z Gwinta;
3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;
4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;
5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana
Germany 1939;
6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto
do Nieba...
[/color]

DZIECIOM ZAŚ:


[color="#FF0000"]1) czeKULadowe Krzyże;
2)czeKULadowego Zbawiciela;
2)czeKULadową Panienkę;
3)i...
...
... i Wszystkich Świętych czeKULadowych...
[/color]
Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u [color="#FF0000"]z nadzieniem Róży Duchownej![/color]

jako, że „[color="#FF0000"]NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK...”[/color]

Do tego wszystkiego poczynając od KULawej szkółki poprzez wszystkie inne KATolickie zamiast Nauki Bożej i Boskiej (o Boska tu chodzi o Boża!) KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC od X-czasu proponuje dla upamiętnienia takiego zbiegu oKULiczności na wszystkich KUL-awych i PAT-ologicznych Szkołach KAT-olockich z faKULtetem Biotechnologii wyhodować należy oKULicznościową [color="#FF0000"]Odmianę KĄKOLU podlewanego Wodą Święconą[/color], co w efekcie da bujny kwiat zaliczany dowyjątków o Świętej Nazwie [color="#FF0000"]kąKUL[/color]!
Takimi [color="#FF0000"]kąKULami[/color] należy udekorować wszelkie Szkoły KAT-olickie Kościoły oraz wręczyć bukiet Boskiemu Zastępcy z symbolem Benedykt XVI – jako rewanż za KRZYŻ DO WALKI”,który Benek XVI dał Ludowi na początku swej paPIESKIEJ Drogi...

czyż to nie cudowne?

[color="#FF0000"]Skoro wyszło Ciało Pańskie i Krew Pańska, to KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i
ASC zapewnia, że kąKUL też wyjdzie[/color]!, a dzieci już nie bardzo! Koszty produkcji identyczne jak uprawa kąkolu, bo Woda Święcona nycz nie kosztuje.
Rozpuszczając zaś Gips w Wodzie Święconej można otrzymać Gipsowe kąKULe – trwałe niczym
„Róża Duchowna”.

Wszystkie zaśksięŻULKI jak staną w Procesyjnym Orszaku z Kropidłami nad Plantacją kąKULi – będzie to Niebieski Kombajn do Podlewania kąKULi – taki CUD Przemiany Świecenia Wszystkiego na Ziemi w Podlewanie kąKULi!

Obracając się w Świecie [color="#FF0000"]KANIBALIZMU[/color] („wziął chleb... i rzekł <<To Jest Ciało Moje>>”) i
[color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<To Jest Krew Moja>>”) i to [color="#FF0000"]KANIBALIZMU z
WAMPIRYZMEM urojonego[/color] bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI[/color] panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”
[/color]
Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] (koniecznie wielkimi literami) czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM[/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
[/color]
[/quote]
A ten sku***syn swoje.
[quote name='ZOŁZA' timestamp='1288895181' post='373958']
[color="#800080"]MEDYCZNA konKULencja:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC nie raz propono... rozwiń
Avatar
agnieszka / 5 listopada 2010 o 12:07
[quote name='omg' timestamp='1288953036' post='374378']
Żal, że dzisiejszy zdrowy niby na umyśle człowiek wierzy w media bardziej niż w Boga. A media jak to media, nie piszą o tym, co się robi dobrze, tylko o tym, co naganne. Dlatego wizja kościoła jest jednoznaczna. Jeśli wierzysz w Boga to wierzysz w to, że Bóg wie, co robi. Ja mu ufam. I przyjmuję wszystko na klatę, takie jakie jest. Zawsze będę stać murem za kościołem, bo nie znam księdza, który zgwałcił, za to znam takich, którzy pomagali 12 godzin dziennie na powodzi- ZA DARMO, stali na wałach a później wynosili szlam z domów, znam takich którzy chodzą na dworzec nosić bezdomnym kanapki- ZNAM TAKICH, ale to są ci niemodni, niemedialni, niepotrzebni w mediach, bo kto o tym chce słuchać, że 1 ksiądz jednoczy rzesze młodzieży z całej Polski by pomóc ludziom, którzy przez powódź zostali sami, bez domów. I widzisz, strażacy dostali za to pieniądze, księdzu nawet nikt nie podziękował. DO tej pory jeździ się na powódź pomagać, chociaż o powodzi się już nie pisze, BO KTO TO TERAZ KUPI? był gorący temat i zniknął. Wypowiedz się na temat księdza, którego znasz osobiście a nie "SŁYSZAŁEM, ŻE TEN KSIĄDZ....."."CZYTAŁAM,ŻE ON.....", bo to żałosne, że ludzie WIERZĄ w szklany ekran;/
[/quote]
W Nałęczowie były proboszcz chyba nazwisko Plewik który wykupił kilka działek za grosze na swojego brata. Odchodząc zostawił parafie zaniedbaną i z kilkoma groszami na koncie kościoła.Jeździ sobie fajną furą i ma jeszcze dożywotkę w oddzielnym domu parafialnym na plebani. Mieszka zupełnie gdzie indziej i tylko czasem się pokazuje. Budynek stoi zamknięty a przecież mogli by tam mieszkać ci którzy najbardziej tego potrzebują.Znam osobiście kilku księżny którzy imprezują nazywają whisky herbatą przebierają się w cywilne ubrania i jadą na panny.Jeden kilka lat temu jak byłam młodsza osobiście woził nas na dyskoteki.Znam jednego księdza który masturbuje się przed kamerką na chateri w internecie (wiem pod jakim jest nickiem i co wyprawia).

Nie mówię ze każdy jest taki bo było by to wielkie kłamstwo. Nie wrzucam wszystkich do jednego worka. Wiem ze są księża którzy chcą służyć bogu i pomagać ludziom. Właśnie takich księży potrzebuje nasza wiara i społeczeństwo.
[quote name='omg' timestamp='1288953036' post='374378']
Żal, że dzisiejszy zdrowy niby na umyśle człowiek wierzy w media bardziej niż w Boga. A media jak to media, nie piszą o tym, co się robi dobrze, tylko o tym, co naganne. Dlatego wizja kościoła jest jednoznaczna. Jeśli wierzysz w Boga to wierzysz w to, że Bóg wie, co robi. Ja mu ufam. I przyjmuję wszystko na klatę, takie jakie jest. Zawsze będę stać murem za kościołem, bo nie znam księdza, który zgwałcił, za to znam takich, którzy pomagali 12 godzin dziennie... rozwiń
Avatar
piter / 5 listopada 2010 o 11:53
o rety, a gdzie ten rudzielec Łątka? Czyżby dalej lizał dupę temu POpaprańcowi, który posadził go na państwowym stołku i daje zarabiać kasę za nicnierobienie.
Avatar
hehehe / 5 listopada 2010 o 11:34
[quote name='Antropolog' timestamp='1288924298' post='374188']
ZWIĄZEK PARTNERSKI THUSKA Z KOMORUSKIM SPŁODZIŁ METODĄ IN VITRO BRAKUJĄCE OGNIWO EWOLUCJI: HOMOPALIKOTUS.
I POMYŚLEĆ, ŻE TO COŚ BYŁO KIEDYŚ CZŁOWIEKIEM.

A TO JEST WSPÓLNA OŚ EWOLUCJI.
DOMINIK TARAS – AUTORYTET GAZETY WYBORCZEJ I PO-BOLSZEWII !!!
http://www.youtube.com/watch?v=8SXCVVxHbRg&feature=related
[/quote]


ooo....probówkowicz :-D więcej takich, będziemy bardziej NOWOCZEŚNI:D
Avatar
TJ / 5 listopada 2010 o 18:33
Ruch POparcia Prącia wypełzł na ulice. Ale co oni prezentują? Nie mają własnego rozumu, że muszą czytać wypociny gnoja (tak sam o sobie stwierdził) - herbu gumowy fajfus?
Po co to nagłaśniać? Dlaczego Dziennik uczestniczy w tej propagandzie grupki (6 osób?) bezwolnych intelektualnie "sług" lateksowego POsła?
Avatar
ADAM / 5 listopada 2010 o 16:24
[quote name='normalny' timestamp='1288917706' post='374186']
a ja wam powiem dzieci pisu ze nie macie pojęcia o czym piszecie i jestem ciekaw ile wam Jarek i kler zapłacili za takie pisanie. Nie macie pojęcia co to in vitro i życzę wam żeby nigdy nie dotknęła was taka sytuacja. A jak jeden z drugim nie będziecie mogli mieć dzieci i tylko in vitro to do księdza pretensje ze się nie da. Jak któremuś zal d..e ściska zapraszam na następną demonstracje to nie boli i porozmawiać zawsze można.Wy to chyba jak ta babka z jednego z filmików dla niej in vitro to przeszczep organów.Byłem widziałem i popieram. Nie przepadam za Palikotem ale w kilku sprawach ma racje:
1. in vitro
2. Kler won z polityki
3. Opodatkować Kościół ( w 4 miesiące bankructwo )
5. Lekcje Religi bezpłatne.

A jak ktoś z was jest taki katolik i chce coś powiedzieć to zadaje pytanie.
Przez 300 lat trwała wasza impreza pod tytułem "Młot na czarownice" w imię wiary i Boga zostało zamordowane ponad 50 000 kobiet.
Ktoś z was ma odwagę skomentować ? ( inteligentnie nie jak burak )
Żal mi was ludzie z Polski B wiele wam brakuje do żucia w realnym świecie.
[/quote]
OJ CZŁOWIEKU!!! ABRAMOWICE JUŻ NIE CHCĄ CIEBIE LECZYĆ? W WIESZ CO TO JEST BURAK? A KIM TY JESTEŚ? Z JAKIEJ POLSKI C D E?
[quote name='normalny' timestamp='1288917706' post='374186']
a ja wam powiem dzieci pisu ze nie macie pojęcia o czym piszecie i jestem ciekaw ile wam Jarek i kler zapłacili za takie pisanie. Nie macie pojęcia co to in vitro i życzę wam żeby nigdy nie dotknęła was taka sytuacja. A jak jeden z drugim nie będziecie mogli mieć dzieci i tylko in vitro to do księdza pretensje ze się nie da. Jak któremuś zal d..e ściska zapraszam na następną demonstracje to nie boli i porozmawiać zawsze można.Wy to chyba jak ta babka z... rozwiń
Avatar
Gość / 5 listopada 2010 o 16:04
[quote name='janek' timestamp='1288943297' post='374248']
JEŚLI KSIĄDZ WAM NAKAŻE TO BĘDZIECIE ZA SKROBANKAMI W GIMNAZJUM. A LEKCJE Z SEKSUOLOGI I ZALICZANIA NA ŁAWCE BĘDZIE PROWADZIŁ SAM BISKUP.

Ludzie co wy widzicie złego w in vitro ? Nie bądźcie zacofani.Dla mnie to wstyd ze w naszym kraju jest aż tyle zacofanych osób.Panuje tu strach i obłuda.Ci ludzie mieli odwagę się pokazać w realnym świecie i zaprotestować a wy tylko piszecie w wyimaginowanym świecie internetu bo wydaje wam się ze jesteście anonimowi. Na życie trzeba mieć odwagę i nie chować się za plecami księdza proboszcza.
[/quote]

JESTEŚMY ŚWIADKAMI OSTATECZNEGO UPADKU ZACHODNIEJ CYWILIZACJI – CZYLI BARBARZYŃSTWO JAKO FORMA POSTĘPU.
Pytanie brzmi: kto dał człowiekowi prawo decydowania o życiu albo śmierci innych ludzi? I jednocześnie: kto dał człowiekowi prawo decydowania, które życie ludzkie (pod jakimkolwiek względem) jest więcej warte od życia innego człowieka (np. sprawa z zarodkami nadliczbowymi, by urodziło się jedno dziecko z in vitro, musi umrzeć dwadzieścia innych)? I czy działanie takie nie jest np. redukowaniem człowieka do wymiaru tylko jakiejś biologii albo szerzej, ograniczonych zdolności poznawczych człowieka (co jest faktem!!!)? Przecież nasza wiedza cały czas się rozwija, a metody te stosuje się już teraz!!! (in vitro, jako eksperyment?). Wszak mówimy tutaj o człowieku, a nie np. o trzodzie chlewnej ! Gdzie jest ta granica naszej akceptacji i przyzwolenia albo podporządkowania się prawu, albo woli jakiejś tam większości? Czy wszystko, co jest jakoś tam np. technicznie możliwe może, albo powinno być dozwolone? Nawet gdyby opowiadała się za tym większość? Np. gdyby jakaś większość opowiedziała się za powiedzmy prawem do eliminacji słabszych fizycznie, albo intelektualnie, albo z jakiegokolwiek innego powodu. Czy wówczas można uznać to prawo? Albo można mówić, że mają w równym stopniu rację ci którzy to prawo uznają i wprowadzają? Przecież np. hitleryzm też powstał i był tworzony zgodnie z regułami prawa stanowionego. Hitler był wybrany w wolnych i demokratycznych wyborach i miał poparcie przeważającej większości Niemców, a wybrani przedstawiciele narodu niemieckiego ustanowili prawo pozwalające, a wręcz nakazujące Niemcom przeprowadzenie wszystkich zbrodni II wojny światowej. I to wszystko przy wsparciu i z wykorzystaniem zdobyczy ówczesnej nauki i techniki. PAŃSTWO PRAWA TEŻ MOŻE BYĆ PAŃSTWEM ZBRODNI, ALBO INNEJ NIEGODZIWOŚCI (tego uczą nas np. procesy norymberskie). Po drugie. Czy ingerując w tak elementarne struktury biologiczne człowieka albo np. jego pokarmu jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkie skutki tych działań (np. za 10 lat albo w kolejnych pokoleniach)? Czy nie jest przypadkiem tak, że cała ta sprawa z in vitro teraz, to zaledwie wierzchołek góry lodowej, ZMIANY I PODPORZĄDKOWANIA MENTALNOŚCI CZŁOWIEKA DO INNYCH CELÓW tak, że w niedalekiej przyszłości będą np. dokonywane komercyjne (handlowe) zamówienia określonej ilości ludzi, o określonych zdolnościach (np. fizycznych) do wykonywania określonej pracy, albo zaspokajania jakiś innych zachcianek? Czyli czysto przedmiotowego traktowania ludzi, jak towaru wystawionego na pułki sklepowe. Niebezpieczeństwo jest takie, że tych raz otwartych drzwi (za naszym przyzwoleniem!!!) nie da się zamknąć, albo w przyszłości będzie to powodem niezliczonych tragedii i cierpień (im później, tym więcej!!!). Czy to - b. prawdopodobne niebezpieczeństwo - nie powinno nas przerażać? Czy taka wizja przyszłości nie jest wizją jakiegoś ostatecznego barbarzyństwa, niemającego żadnego odniesienia w skali całej dotychczasowej historii ludzkości?
[quote name='janek' timestamp='1288943297' post='374248']
JEŚLI KSIĄDZ WAM NAKAŻE TO BĘDZIECIE ZA SKROBANKAMI W GIMNAZJUM. A LEKCJE Z SEKSUOLOGI I ZALICZANIA NA ŁAWCE BĘDZIE PROWADZIŁ SAM BISKUP.

Ludzie co wy widzicie złego w in vitro ? Nie bądźcie zacofani.Dla mnie to wstyd ze w naszym kraju jest aż tyle zacofanych osób.Panuje tu strach i obłuda.Ci ludzie mieli odwagę się pokazać w realnym świecie i zaprotestować a wy tylko piszecie w wyimaginowanym świecie internetu bo wydaje wam ... rozwiń
Avatar
Gość / 5 listopada 2010 o 14:15
[quote name='kati' timestamp='1288956972' post='374439']
Witam wszystkich tu obecnych. Cytuje Agnieszkę aby powiedzieć wam ze się z nią zgadzam. Taka jest prawda o niektórych księżach i nikt tego głośno nie mówi. Mam romans z księdzem z Chełma który trwa 3 lata.Nie przeszkadza mi to ,że jest księdzem nawet jak mówi w niedzielę na mszy ze potępia związki nieprawne przed bogiem. Jeśli mogę mieć pretensje to tylko do samej siebie. Ksiądz jakiego widzicie w niedziele na mszy w kościele nie zawsze idzie w parze z jego prawdziwym obliczem. Nie jestem rozpustnicą ale tyle zabawek ile mia Chełmianin to nie widziałam nawet w skalpach erotycznych.Potrafi mnie wiązać,przebierać się w damską bieliznę i jest mi z nim tak dobrze jak z nikim innym mi nie było.Właściwie nie wiem dlaczego wam o tym mówię. Może dla tego żeby pokazać wam , że nie zawsze czarne jest czarne. Pozdrawiam wszystkich i otwarcia oczu życzę.
[/quote]

Głupszej istoty od ciebie to chyba na tym świecie nie ma. Być może marzy ci się romans z księdzem, ale w twoim przypadku to niemożliwe. Musiałby zwariować by zaprzątać sobie głowę taką idiotką. Pozostają ci tylko fantazje erotyczne.I KTO TO CHCE OTWIERAĆ OCZY LUDZIOM?!!!
[quote name='kati' timestamp='1288956972' post='374439']
Witam wszystkich tu obecnych. Cytuje Agnieszkę aby powiedzieć wam ze się z nią zgadzam. Taka jest prawda o niektórych księżach i nikt tego głośno nie mówi. Mam romans z księdzem z Chełma który trwa 3 lata.Nie przeszkadza mi to ,że jest księdzem nawet jak mówi w niedzielę na mszy ze potępia związki nieprawne przed bogiem. Jeśli mogę mieć pretensje to tylko do samej siebie. Ksiądz jakiego widzicie w niedziele na mszy w kościele nie zawsze idzie w parze z jeg... rozwiń
Avatar
crx / 5 listopada 2010 o 12:56
Jeśli Kati ma faktycznie romans z księdzem ,to jest to na chwałę Bożą i nie jest grzechem.Z kimkolwiek innym byłoby to hołdowanie szatanowi ,a więc grzech śmiertelny!!!
Avatar
kati / 5 listopada 2010 o 12:36
[quote name='agnieszka' timestamp='1288955272' post='374417']
W Nałęczowie były proboszcz chyba nazwisko Plewik który wykupił kilka działek za grosze na swojego brata. Odchodząc zostawił parafie zaniedbaną i z kilkoma groszami na koncie kościoła.Jeździ sobie fajną furą i ma jeszcze dożywotkę w oddzielnym domu parafialnym na plebani. Mieszka zupełnie gdzie indziej i tylko czasem się pokazuje. Budynek stoi zamknięty a przecież mogli by tam mieszkać ci którzy najbardziej tego potrzebują.Znam osobiście kilku księżny którzy imprezują nazywają whisky herbatą przebierają się w cywilne ubrania i jadą na panny.Jeden kilka lat temu jak byłam młodsza osobiście woził nas na dyskoteki.Znam jednego księdza który masturbuje się przed kamerką na chateri w internecie (wiem pod jakim jest nickiem i co wyprawia). Nie mówię ze każdy jest taki bo było by to wielkie kłamstwo. Nie wrzucam wszystkich do jednego worka. Wiem ze są księża którzy chcą służyć bogu i pomagać ludziom. Właśnie takich księży potrzebuje nasza wiara i społeczeństwo.
[/quote]
Witam wszystkich tu obecnych. Cytuje Agnieszkę aby powiedzieć wam ze się z nią zgadzam. Taka jest prawda o niektórych księżach i nikt tego głośno nie mówi. Mam romans z księdzem z Chełma który trwa 3 lata.Nie przeszkadza mi to ,że jest księdzem nawet jak mówi w niedzielę na mszy ze potępia związki nieprawne przed bogiem. Jeśli mogę mieć pretensje to tylko do samej siebie. Ksiądz jakiego widzicie w niedziele na mszy w kościele nie zawsze idzie w parze z jego prawdziwym obliczem. Nie jestem rozpustnicą ale tyle zabawek ile mia Chełmianin to nie widziałam nawet w skalpach erotycznych.Potrafi mnie wiązać,przebierać się w damską bieliznę i jest mi z nim tak dobrze jak z nikim innym mi nie było.Właściwie nie wiem dlaczego wam o tym mówię. Może dla tego żeby pokazać wam , że nie zawsze czarne jest czarne. Pozdrawiam wszystkich i otwarcia oczu życzę.
[quote name='agnieszka' timestamp='1288955272' post='374417']
W Nałęczowie były proboszcz chyba nazwisko Plewik który wykupił kilka działek za grosze na swojego brata. Odchodząc zostawił parafie zaniedbaną i z kilkoma groszami na koncie kościoła.Jeździ sobie fajną furą i ma jeszcze dożywotkę w oddzielnym domu parafialnym na plebani. Mieszka zupełnie gdzie indziej i tylko czasem się pokazuje. Budynek stoi zamknięty a przecież mogli by tam mieszkać ci którzy najbardziej tego potrzebują.Znam osobiście kilku księżny... rozwiń
Avatar
gość / 5 listopada 2010 o 12:24
[quote name='ZOŁZA' timestamp='1288895181' post='373958']
[color="#800080"]MEDYCZNA konKULencja:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC nie raz proponował wszystkim [color="#FF0000"]zniewolonym przez kościelny [/color]e-Pi[color="#FF0000"]S[/color]([color="#FF0000"]Z[/color])[color="#FF0000"]KOPA[/color]t składanie pozwów odszkodowania za uniemożliwianie przez Kler metody in vitro – ta decyzja zastraszająca ludzi np. Piekłem czy Potępieniem i exkomuniką – [color="#FF0000"]okaże się kosztowna dla Kościoła! pokazującemu, że Bóg nie istnieje![/color]
Po co protesty skoro nawet do e-Pi[color="#FF0000"]S[/color]([color="#FF0000"]Z[/color])[color="#FF0000"]KOPA[/color]tu nycz nie dociera – dotarło,że Mańka (g)ruchała z Gołębiem, a właściwie Gołębicą i Zbawiła Świat – [color="#FF0000"]i tyle od ponad 2000 lat![/color]
Czy nie lepiej powiesić im hasło:[color="#FF0000"]”DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT”[/color]?
Nikt też nie powinien obawiać się, że zabraknie dzieci – księ[color="#FF0000"]ŻULKI zapewnią odpowiedni przyrost naturalny „W Imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego...”[/color] Enter! Tylko kto będzie chował takich niepełnosprawnych – nie na darmo księ[color="#FF0000"]ŻULE mają do tej pory ulgi nawet na samochody[/color],których w dobie kryzysu nikt się nie tyka...!,a wiadomo,że [color="#FF0000"]rządowe dopłaty przewidziane są dla Niepełnosprawnych[/color]!
Samemu ArcyLubeslkiemu z całym e-Pi[color="#FF0000"]S[/color]([color="#FF0000"]Z[/color])[color="#FF0000"]KOP[/color]at[color="#FF0000"]EM[/color] KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje KULejny już raz wprowadzić Boskie Moce do Liturgii [color="#FF0000"]w miejsce in vitro [/color]– [color="#FF0000"]uroczyste namaszczenie Organów, Święcenie i …[/color] i okaże się, że jak dzieci nie było, tak nie ma!, bo hołdowanie jedynej słusznej teorii „Penis Angelicus” w świetle hymnu „Panis Angelicus” [color="#FF0000"]jest na takim poziomie jak zbliżający się okres przygotowania do (g)ruchania z Gołębicami i Zbawienia Świata! Całe te uroczystości zastępujące in vitro, a mające Boski wymiar powinny być transmitowane przez TV na całej KUL-i ziemskiej niczym Pasterka![/color]

Aby Święte Jadaczki nie ustały w Drodze do Nieba KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje ePiS(Z)KOPatowi i wszystkim księŻULKOM:

1) Ciało Pańskie z Grilla;
[color="#FF0000"]2) Krew Pańską z Gwinta;
3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;
4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;
5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana
Germany 1939;
6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto
do Nieba...
[/color]

DZIECIOM ZAŚ:


[color="#FF0000"]1) czeKULadowe Krzyże;
2)czeKULadowego Zbawiciela;
2)czeKULadową Panienkę;
3)i...
...
... i Wszystkich Świętych czeKULadowych...
[/color]
Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u [color="#FF0000"]z nadzieniem Róży Duchownej![/color]

jako, że „[color="#FF0000"]NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK...”[/color]

Do tego wszystkiego poczynając od KULawej szkółki poprzez wszystkie inne KATolickie zamiast Nauki Bożej i Boskiej (o Boska tu chodzi o Boża!) KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC od X-czasu proponuje dla upamiętnienia takiego zbiegu oKULiczności na wszystkich KUL-awych i PAT-ologicznych Szkołach KAT-olockich z faKULtetem Biotechnologii wyhodować należy oKULicznościową [color="#FF0000"]Odmianę KĄKOLU podlewanego Wodą Święconą[/color], co w efekcie da bujny kwiat zaliczany dowyjątków o Świętej Nazwie [color="#FF0000"]kąKUL[/color]!
Takimi [color="#FF0000"]kąKULami[/color] należy udekorować wszelkie Szkoły KAT-olickie Kościoły oraz wręczyć bukiet Boskiemu Zastępcy z symbolem Benedykt XVI – jako rewanż za KRZYŻ DO WALKI”,który Benek XVI dał Ludowi na początku swej paPIESKIEJ Drogi...

czyż to nie cudowne?

[color="#FF0000"]Skoro wyszło Ciało Pańskie i Krew Pańska, to KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i
ASC zapewnia, że kąKUL też wyjdzie[/color]!, a dzieci już nie bardzo! Koszty produkcji identyczne jak uprawa kąkolu, bo Woda Święcona nycz nie kosztuje.
Rozpuszczając zaś Gips w Wodzie Święconej można otrzymać Gipsowe kąKULe – trwałe niczym
„Róża Duchowna”.

Wszystkie zaśksięŻULKI jak staną w Procesyjnym Orszaku z Kropidłami nad Plantacją kąKULi – będzie to Niebieski Kombajn do Podlewania kąKULi – taki CUD Przemiany Świecenia Wszystkiego na Ziemi w Podlewanie kąKULi!

Obracając się w Świecie [color="#FF0000"]KANIBALIZMU[/color] („wziął chleb... i rzekł <<To Jest Ciało Moje>>”) i
[color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<To Jest Krew Moja>>”) i to [color="#FF0000"]KANIBALIZMU z
WAMPIRYZMEM urojonego[/color] bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI[/color] panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”
[/color]
Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] (koniecznie wielkimi literami) czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM[/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
[/color]
[/quote]
A ten sku***syn swoje.
[quote name='ZOŁZA' timestamp='1288895181' post='373958']
[color="#800080"]MEDYCZNA konKULencja:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC nie raz propono... rozwiń
Avatar
agnieszka / 5 listopada 2010 o 12:07
[quote name='omg' timestamp='1288953036' post='374378']
Żal, że dzisiejszy zdrowy niby na umyśle człowiek wierzy w media bardziej niż w Boga. A media jak to media, nie piszą o tym, co się robi dobrze, tylko o tym, co naganne. Dlatego wizja kościoła jest jednoznaczna. Jeśli wierzysz w Boga to wierzysz w to, że Bóg wie, co robi. Ja mu ufam. I przyjmuję wszystko na klatę, takie jakie jest. Zawsze będę stać murem za kościołem, bo nie znam księdza, który zgwałcił, za to znam takich, którzy pomagali 12 godzin dziennie na powodzi- ZA DARMO, stali na wałach a później wynosili szlam z domów, znam takich którzy chodzą na dworzec nosić bezdomnym kanapki- ZNAM TAKICH, ale to są ci niemodni, niemedialni, niepotrzebni w mediach, bo kto o tym chce słuchać, że 1 ksiądz jednoczy rzesze młodzieży z całej Polski by pomóc ludziom, którzy przez powódź zostali sami, bez domów. I widzisz, strażacy dostali za to pieniądze, księdzu nawet nikt nie podziękował. DO tej pory jeździ się na powódź pomagać, chociaż o powodzi się już nie pisze, BO KTO TO TERAZ KUPI? był gorący temat i zniknął. Wypowiedz się na temat księdza, którego znasz osobiście a nie "SŁYSZAŁEM, ŻE TEN KSIĄDZ....."."CZYTAŁAM,ŻE ON.....", bo to żałosne, że ludzie WIERZĄ w szklany ekran;/
[/quote]
W Nałęczowie były proboszcz chyba nazwisko Plewik który wykupił kilka działek za grosze na swojego brata. Odchodząc zostawił parafie zaniedbaną i z kilkoma groszami na koncie kościoła.Jeździ sobie fajną furą i ma jeszcze dożywotkę w oddzielnym domu parafialnym na plebani. Mieszka zupełnie gdzie indziej i tylko czasem się pokazuje. Budynek stoi zamknięty a przecież mogli by tam mieszkać ci którzy najbardziej tego potrzebują.Znam osobiście kilku księżny którzy imprezują nazywają whisky herbatą przebierają się w cywilne ubrania i jadą na panny.Jeden kilka lat temu jak byłam młodsza osobiście woził nas na dyskoteki.Znam jednego księdza który masturbuje się przed kamerką na chateri w internecie (wiem pod jakim jest nickiem i co wyprawia).

Nie mówię ze każdy jest taki bo było by to wielkie kłamstwo. Nie wrzucam wszystkich do jednego worka. Wiem ze są księża którzy chcą służyć bogu i pomagać ludziom. Właśnie takich księży potrzebuje nasza wiara i społeczeństwo.
[quote name='omg' timestamp='1288953036' post='374378']
Żal, że dzisiejszy zdrowy niby na umyśle człowiek wierzy w media bardziej niż w Boga. A media jak to media, nie piszą o tym, co się robi dobrze, tylko o tym, co naganne. Dlatego wizja kościoła jest jednoznaczna. Jeśli wierzysz w Boga to wierzysz w to, że Bóg wie, co robi. Ja mu ufam. I przyjmuję wszystko na klatę, takie jakie jest. Zawsze będę stać murem za kościołem, bo nie znam księdza, który zgwałcił, za to znam takich, którzy pomagali 12 godzin dziennie... rozwiń
Avatar
piter / 5 listopada 2010 o 11:53
o rety, a gdzie ten rudzielec Łątka? Czyżby dalej lizał dupę temu POpaprańcowi, który posadził go na państwowym stołku i daje zarabiać kasę za nicnierobienie.
Avatar
hehehe / 5 listopada 2010 o 11:34
[quote name='Antropolog' timestamp='1288924298' post='374188']
ZWIĄZEK PARTNERSKI THUSKA Z KOMORUSKIM SPŁODZIŁ METODĄ IN VITRO BRAKUJĄCE OGNIWO EWOLUCJI: HOMOPALIKOTUS.
I POMYŚLEĆ, ŻE TO COŚ BYŁO KIEDYŚ CZŁOWIEKIEM.

A TO JEST WSPÓLNA OŚ EWOLUCJI.
DOMINIK TARAS – AUTORYTET GAZETY WYBORCZEJ I PO-BOLSZEWII !!!
http://www.youtube.com/watch?v=8SXCVVxHbRg&feature=related
[/quote]


ooo....probówkowicz :-D więcej takich, będziemy bardziej NOWOCZEŚNI:D
Zobacz wszystkie komentarze 40

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim
film

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim 2 0

Nową halę sportową przy Głębokiej postawi Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, który ogłosił właśnie przetarg na jej zaprojektowanie i budowę. Trochę to potrwa, bo pierwsze zajęcia w nowej hali mają się zacząć dopiero w roku akademickim 2020/21.

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej
galeria

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej 2 0

Do zdarzenia doszło przed godz. 15 w okolicach Biedronki przy ul. Piaskowej w Puławach.

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty 1 6

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe
25 maja 2018, 18:00

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu Z kim do łóżka? w Dzielnicowym Domu Kultury Czuby Południowe odbędzie się spotkanie z poetką Justyną Bargielską. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

Pielęgniarki poszły masowo na zwolnienia lekarskie. Dyrektor szpitala poprosi ZUS o kontrolę
film

Pielęgniarki poszły masowo na zwolnienia lekarskie. Dyrektor szpitala poprosi ZUS o kontrolę 20 19

Nie było przyjęć na zaplanowane zbiegi, zawieszono planowe operacje, a karetki nie dowoziły nagłych przypadków – tak w poniedziałek wyglądała sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej w Lublinie. We wtorek zwołano konferencję prasową w związku z sytuacją.

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020
galeria
film

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 79 0

Piotr Tomala, himalaista z Lublina został nowym szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera.

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon 9 3

PIŁKA RĘCZNA MKS Perła Lublin ma za sobą znakomity sezon, ale w klubie nadal praca wre. We wtorek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej ogłoszono listę zawodniczek na nowy sezon. Do zespołu dołączą cztery Polki i Dunka

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało 0 1

34-letnia kobieta trafiła do szpitala po dachowaniu Volkswagena w miejscowości Wilków (gmina Werbkowice).

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 8 2

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 2

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.