Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 stycznia 2011 r.
18:07
Edytuj ten wpis

MUP w Lublinie: Coraz więcej bezrobotnych, więc będą numerki

0 16 A A
W pierwszych dniach pracownicy będą pomagać bezrobotnym w korzystaniu z kolejkowego automatu (JACEK
W pierwszych dniach pracownicy będą pomagać bezrobotnym w korzystaniu z kolejkowego automatu (JACEK

W środę w Miejskim Urzędzie Pracy w Lublinie ma ruszyć długo wyczekiwany elektroniczny system kolejkowy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na chaos i problemy z rejestracją od dawna skarżyli się klienci MUP Lublin, który jest najbardziej oblężonym urzędem pracy w województwie. Ale teraz ma się to zmienić.

Czytaj cały artykuł na Strefie Biznesu: W Lublinie kolejkę do rejestracji ustawi od dziś automat

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
nnnokmnnyh8888 / 12 stycznia 2011 o 12:37
rejestrowalem sie tydzien temu. masakra. i powiem wam co robia panie w rejestracji. gdy bylem rejestrowany widzialem co robila pani na stanowisku obok. piła kefir, poprawiala wlosy, makijaz, perfumowala sie. bez skrepowania. a gdy wstala od biurka myslalem ze idzie wezwac kolejnego petenta. gdzie tam?! wyszla sobie z pokoju. nie wiem czy miala wtedy przerwe (byla godzina 13, wiec nie sądzę). widzialem tez jak inne panie z tego samego pokoju ciagle schodza gdzies na dol. moze na papieroska?
Avatar
Wredny / 12 stycznia 2011 o 12:20
Opowiadanie bajek! Ktoś kasę wziął za system elektroniczny! Ostatecznie i tak kasa poszła nie z kieszeni Dyrektora, tylko podatników :-) Urząd się doposaża w zbędne gadżety, zamiast lepiej zorganizować obieg informacji! Wystarczą właściwe strzałki w widocznych miejscach i wyraźny opis, co które stanowisko obsługuje! Koszt niewielki, a bardziej elastyczny!! Ale co tam!!! Dyrektor urzędu ma pole do szpanowania, jaki ma nowoczesny urząd!!!! Same komputery :-) Podobnie jak w wielu innych urzędach. Najważniejsze jest ile jest komputerów i ile jest podłączonych do internetu! Jakby samo podłączenie do internetu sprawiało, że komputery zastąpią rozum urzędnika! Jak widać, wykazują się raczej czymś odwrotnym! Bo takie sprawozdanie w rękach właściwego kontrolera, to podstawa do kontroli bezpieczeństwa informacji i danych w takich urzędach. Ale jak widać, nawet takich kontrolerów nie mamy. To po co się przejmować tym, że kasa poszła na jakiś tam system porządkujący kolejkę w pośredniaków, zamiast na dofinansowanie samozatrudnienia, co zmniejszyłoby kolejki w pośredniaku! :-) Ale taki kraj jacy jego mieszkańcy.
Opowiadanie bajek! Ktoś kasę wziął za system elektroniczny! Ostatecznie i tak kasa poszła nie z kieszeni Dyrektora, tylko podatników :-) Urząd się doposaża w zbędne gadżety, zamiast lepiej zorganizować obieg informacji! Wystarczą właściwe strzałki w widocznych miejscach i wyraźny opis, co które stanowisko obsługuje! Koszt niewielki, a bardziej elastyczny!! Ale co tam!!! Dyrektor urzędu ma pole do szpanowania, jaki ma nowoczesny urząd!!!! Same komputery :-) Podobnie jak w wielu innych urzęda... rozwiń
Avatar
ggg / 12 stycznia 2011 o 11:35
grunt, ze na szczęście mamy w Polsce zieloną wyspę, bo gdyby nie ta zielona wyspa znaleziona przez cudotwórcę Tuska to nie wiem co by było z nami
Avatar
NIEdoRÓBKA / 12 stycznia 2011 o 09:57
[quote name='NIEROBKA' timestamp='1294820084' post='421104']
OD ŻYDÓW TO SIĘ ODP....,GŁĄBIE I PODZIĘKUJ WSZYSTKIM DECYDENTOM LUBELSKIEGO I POLSKI OD 1989 ROKU, W TYM PEWNIE TWEJ UKOCHANEJ KATOPRAWICY, CI TO W OGÓLE O GOSPDARCE NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA!!!TYLKO W ILOŚCI ODDANEJ ZIEMI KLECHOM I BUDOWANYCH KOŚCIOŁÓW MAJĄ SUKCESY!!TO TE OSZOŁOMY SKŁÓCIŁY NAS POLAKÓW I SZCZUJĄ LUDZI PRZECIW SOBIE!!
[/quote]

A jak ci się wydaje GŁĄBIE kto po 1989 roku doszedł do władzy? Polskobrzmiące nazwiska to jedyny synonim Polskości tych ludzi... Pakuj plecak i do Izraela PAJACU. Zapuścisz pekaesy i poczujesz się prawdziwym sobą wreszcie...
[quote name='NIEROBKA' timestamp='1294820084' post='421104']
OD ŻYDÓW TO SIĘ ODP....,GŁĄBIE I PODZIĘKUJ WSZYSTKIM DECYDENTOM LUBELSKIEGO I POLSKI OD 1989 ROKU, W TYM PEWNIE TWEJ UKOCHANEJ KATOPRAWICY, CI TO W OGÓLE O GOSPDARCE NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA!!!TYLKO W ILOŚCI ODDANEJ ZIEMI KLECHOM I BUDOWANYCH KOŚCIOŁÓW MAJĄ SUKCESY!!TO TE OSZOŁOMY SKŁÓCIŁY NAS POLAKÓW I SZCZUJĄ LUDZI PRZECIW SOBIE!!
[/quote]

A jak ci się wydaje GŁĄBIE kto po 1989 roku doszedł do władzy? ... rozwiń
Avatar
nie / 12 stycznia 2011 o 09:24
[quote name='NIEROBKA' timestamp='1294820084' post='421104']
OD ŻYDÓW TO SIĘ ODP....,GŁĄBIE I PODZIĘKUJ WSZYSTKIM DECYDENTOM LUBELSKIEGO I POLSKI OD 1989 ROKU, W TYM PEWNIE TWEJ UKOCHANEJ KATOPRAWICY, CI TO W OGÓLE O GOSPDARCE NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA!!!TYLKO W ILOŚCI ODDANEJ ZIEMI KLECHOM I BUDOWANYCH KOŚCIOŁÓW MAJĄ SUKCESY!!TO TE OSZOŁOMY SKŁÓCIŁY NAS POLAKÓW I SZCZUJĄ LUDZI PRZECIW SOBIE!!
[/quote]

ale język Gratuluje, niezależnie z jakiej partii jesteś i w co wierzysz słoma z butów wystaje...wstyd...
[quote name='NIEROBKA' timestamp='1294820084' post='421104']
OD ŻYDÓW TO SIĘ ODP....,GŁĄBIE I PODZIĘKUJ WSZYSTKIM DECYDENTOM LUBELSKIEGO I POLSKI OD 1989 ROKU, W TYM PEWNIE TWEJ UKOCHANEJ KATOPRAWICY, CI TO W OGÓLE O GOSPDARCE NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA!!!TYLKO W ILOŚCI ODDANEJ ZIEMI KLECHOM I BUDOWANYCH KOŚCIOŁÓW MAJĄ SUKCESY!!TO TE OSZOŁOMY SKŁÓCIŁY NAS POLAKÓW I SZCZUJĄ LUDZI PRZECIW SOBIE!!
[/quote]

ale język Gratuluje, niezależnie z jakiej partii jesteś i w co... rozwiń
Avatar
NIEROBKA / 12 stycznia 2011 o 09:14
[quote name='PełO' timestamp='1294818006' post='421088']
By żyło się lepiej... Zgoda buduje... Tyle tylko, ze buduje majątki rządzących... POmioty z Platformy Oszustów zrujnują ten kraj dokumentnie a wraz z nim i tak już zrujnowane społeczeństwo. Chcieliście Żydów u władzy to ich macie...
[/quote]
OD ŻYDÓW TO SIĘ ODP....,GŁĄBIE I PODZIĘKUJ WSZYSTKIM DECYDENTOM LUBELSKIEGO I POLSKI OD 1989 ROKU, W TYM PEWNIE TWEJ UKOCHANEJ KATOPRAWICY, CI TO W OGÓLE O GOSPDARCE NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA!!!TYLKO W ILOŚCI ODDANEJ ZIEMI KLECHOM I BUDOWANYCH KOŚCIOŁÓW MAJĄ SUKCESY!!TO TE OSZOŁOMY SKŁÓCIŁY NAS POLAKÓW I SZCZUJĄ LUDZI PRZECIW SOBIE!!
[quote name='PełO' timestamp='1294818006' post='421088']
By żyło się lepiej... Zgoda buduje... Tyle tylko, ze buduje majątki rządzących... POmioty z Platformy Oszustów zrujnują ten kraj dokumentnie a wraz z nim i tak już zrujnowane społeczeństwo. Chcieliście Żydów u władzy to ich macie...
[/quote]
OD ŻYDÓW TO SIĘ ODP....,GŁĄBIE I PODZIĘKUJ WSZYSTKIM DECYDENTOM LUBELSKIEGO I POLSKI OD 1989 ROKU, W TYM PEWNIE TWEJ UKOCHANEJ KATOPRAWICY, CI TO W OGÓLE O GOSPDARCE NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA!!!... rozwiń
Avatar
nielopp / 12 stycznia 2011 o 09:11
JAK TEN SYSTEM RUSZY TO MI CHYBA KAKTUS NA RĘCE WYROŚNIE!??!W LUBLINIE JAK COŚ ROBIĄ URZĘDNICY,NIEZALEŻNIE JAKIEGO URZĘDU, TO WIADOMO JAK BĘDZIE NA PEWNO,DNO I BYLE JAK!!I TO OD 20 LAT, TZW DEMOKRACJI....BYCIE PROWINCJĄ ZOSTAŁO NA ZAWSZE CHYBA PRZYKLEJONE DO TEGO WOJEWÓDZTWA!!
Avatar
PełO / 12 stycznia 2011 o 08:40
By żyło się lepiej... Zgoda buduje... Tyle tylko, ze buduje majątki rządzących... POmioty z Platformy Oszustów zrujnują ten kraj dokumentnie a wraz z nim i tak już zrujnowane społeczeństwo. Chcieliście Żydów u władzy to ich macie...
Avatar
Autopsja / 12 stycznia 2011 o 08:29
Najgorszy urząd pracy w Polsce jest w Białej Podlaskiej. Te baby traktują ludzi jak bydło! Na sam ich widok zbiera na wymioty.
Avatar
zibi / 12 stycznia 2011 o 07:26
W Holandi natomiastjezeli posiadasz digi kod w urzedzie czyli UVW rejestrujesz sie przez internet wysylasz kopie dokumentow ,siedzisz w domu a za miesiac masz na koncie kase i nikt ie nie sprawdza nie kaze i rano zrywac tylka z wyra po to by odebrac te pare groszy.
Avatar
nnnokmnnyh8888 / 12 stycznia 2011 o 12:37
rejestrowalem sie tydzien temu. masakra. i powiem wam co robia panie w rejestracji. gdy bylem rejestrowany widzialem co robila pani na stanowisku obok. piła kefir, poprawiala wlosy, makijaz, perfumowala sie. bez skrepowania. a gdy wstala od biurka myslalem ze idzie wezwac kolejnego petenta. gdzie tam?! wyszla sobie z pokoju. nie wiem czy miala wtedy przerwe (byla godzina 13, wiec nie sądzę). widzialem tez jak inne panie z tego samego pokoju ciagle schodza gdzies na dol. moze na papieroska?
Avatar
Wredny / 12 stycznia 2011 o 12:20
Opowiadanie bajek! Ktoś kasę wziął za system elektroniczny! Ostatecznie i tak kasa poszła nie z kieszeni Dyrektora, tylko podatników :-) Urząd się doposaża w zbędne gadżety, zamiast lepiej zorganizować obieg informacji! Wystarczą właściwe strzałki w widocznych miejscach i wyraźny opis, co które stanowisko obsługuje! Koszt niewielki, a bardziej elastyczny!! Ale co tam!!! Dyrektor urzędu ma pole do szpanowania, jaki ma nowoczesny urząd!!!! Same komputery :-) Podobnie jak w wielu innych urzędach. Najważniejsze jest ile jest komputerów i ile jest podłączonych do internetu! Jakby samo podłączenie do internetu sprawiało, że komputery zastąpią rozum urzędnika! Jak widać, wykazują się raczej czymś odwrotnym! Bo takie sprawozdanie w rękach właściwego kontrolera, to podstawa do kontroli bezpieczeństwa informacji i danych w takich urzędach. Ale jak widać, nawet takich kontrolerów nie mamy. To po co się przejmować tym, że kasa poszła na jakiś tam system porządkujący kolejkę w pośredniaków, zamiast na dofinansowanie samozatrudnienia, co zmniejszyłoby kolejki w pośredniaku! :-) Ale taki kraj jacy jego mieszkańcy.
Opowiadanie bajek! Ktoś kasę wziął za system elektroniczny! Ostatecznie i tak kasa poszła nie z kieszeni Dyrektora, tylko podatników :-) Urząd się doposaża w zbędne gadżety, zamiast lepiej zorganizować obieg informacji! Wystarczą właściwe strzałki w widocznych miejscach i wyraźny opis, co które stanowisko obsługuje! Koszt niewielki, a bardziej elastyczny!! Ale co tam!!! Dyrektor urzędu ma pole do szpanowania, jaki ma nowoczesny urząd!!!! Same komputery :-) Podobnie jak w wielu innych urzęda... rozwiń
Avatar
ggg / 12 stycznia 2011 o 11:35
grunt, ze na szczęście mamy w Polsce zieloną wyspę, bo gdyby nie ta zielona wyspa znaleziona przez cudotwórcę Tuska to nie wiem co by było z nami
Avatar
NIEdoRÓBKA / 12 stycznia 2011 o 09:57
[quote name='NIEROBKA' timestamp='1294820084' post='421104']
OD ŻYDÓW TO SIĘ ODP....,GŁĄBIE I PODZIĘKUJ WSZYSTKIM DECYDENTOM LUBELSKIEGO I POLSKI OD 1989 ROKU, W TYM PEWNIE TWEJ UKOCHANEJ KATOPRAWICY, CI TO W OGÓLE O GOSPDARCE NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA!!!TYLKO W ILOŚCI ODDANEJ ZIEMI KLECHOM I BUDOWANYCH KOŚCIOŁÓW MAJĄ SUKCESY!!TO TE OSZOŁOMY SKŁÓCIŁY NAS POLAKÓW I SZCZUJĄ LUDZI PRZECIW SOBIE!!
[/quote]

A jak ci się wydaje GŁĄBIE kto po 1989 roku doszedł do władzy? Polskobrzmiące nazwiska to jedyny synonim Polskości tych ludzi... Pakuj plecak i do Izraela PAJACU. Zapuścisz pekaesy i poczujesz się prawdziwym sobą wreszcie...
[quote name='NIEROBKA' timestamp='1294820084' post='421104']
OD ŻYDÓW TO SIĘ ODP....,GŁĄBIE I PODZIĘKUJ WSZYSTKIM DECYDENTOM LUBELSKIEGO I POLSKI OD 1989 ROKU, W TYM PEWNIE TWEJ UKOCHANEJ KATOPRAWICY, CI TO W OGÓLE O GOSPDARCE NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA!!!TYLKO W ILOŚCI ODDANEJ ZIEMI KLECHOM I BUDOWANYCH KOŚCIOŁÓW MAJĄ SUKCESY!!TO TE OSZOŁOMY SKŁÓCIŁY NAS POLAKÓW I SZCZUJĄ LUDZI PRZECIW SOBIE!!
[/quote]

A jak ci się wydaje GŁĄBIE kto po 1989 roku doszedł do władzy? ... rozwiń
Avatar
nie / 12 stycznia 2011 o 09:24
[quote name='NIEROBKA' timestamp='1294820084' post='421104']
OD ŻYDÓW TO SIĘ ODP....,GŁĄBIE I PODZIĘKUJ WSZYSTKIM DECYDENTOM LUBELSKIEGO I POLSKI OD 1989 ROKU, W TYM PEWNIE TWEJ UKOCHANEJ KATOPRAWICY, CI TO W OGÓLE O GOSPDARCE NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA!!!TYLKO W ILOŚCI ODDANEJ ZIEMI KLECHOM I BUDOWANYCH KOŚCIOŁÓW MAJĄ SUKCESY!!TO TE OSZOŁOMY SKŁÓCIŁY NAS POLAKÓW I SZCZUJĄ LUDZI PRZECIW SOBIE!!
[/quote]

ale język Gratuluje, niezależnie z jakiej partii jesteś i w co wierzysz słoma z butów wystaje...wstyd...
[quote name='NIEROBKA' timestamp='1294820084' post='421104']
OD ŻYDÓW TO SIĘ ODP....,GŁĄBIE I PODZIĘKUJ WSZYSTKIM DECYDENTOM LUBELSKIEGO I POLSKI OD 1989 ROKU, W TYM PEWNIE TWEJ UKOCHANEJ KATOPRAWICY, CI TO W OGÓLE O GOSPDARCE NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA!!!TYLKO W ILOŚCI ODDANEJ ZIEMI KLECHOM I BUDOWANYCH KOŚCIOŁÓW MAJĄ SUKCESY!!TO TE OSZOŁOMY SKŁÓCIŁY NAS POLAKÓW I SZCZUJĄ LUDZI PRZECIW SOBIE!!
[/quote]

ale język Gratuluje, niezależnie z jakiej partii jesteś i w co... rozwiń
Avatar
NIEROBKA / 12 stycznia 2011 o 09:14
[quote name='PełO' timestamp='1294818006' post='421088']
By żyło się lepiej... Zgoda buduje... Tyle tylko, ze buduje majątki rządzących... POmioty z Platformy Oszustów zrujnują ten kraj dokumentnie a wraz z nim i tak już zrujnowane społeczeństwo. Chcieliście Żydów u władzy to ich macie...
[/quote]
OD ŻYDÓW TO SIĘ ODP....,GŁĄBIE I PODZIĘKUJ WSZYSTKIM DECYDENTOM LUBELSKIEGO I POLSKI OD 1989 ROKU, W TYM PEWNIE TWEJ UKOCHANEJ KATOPRAWICY, CI TO W OGÓLE O GOSPDARCE NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA!!!TYLKO W ILOŚCI ODDANEJ ZIEMI KLECHOM I BUDOWANYCH KOŚCIOŁÓW MAJĄ SUKCESY!!TO TE OSZOŁOMY SKŁÓCIŁY NAS POLAKÓW I SZCZUJĄ LUDZI PRZECIW SOBIE!!
[quote name='PełO' timestamp='1294818006' post='421088']
By żyło się lepiej... Zgoda buduje... Tyle tylko, ze buduje majątki rządzących... POmioty z Platformy Oszustów zrujnują ten kraj dokumentnie a wraz z nim i tak już zrujnowane społeczeństwo. Chcieliście Żydów u władzy to ich macie...
[/quote]
OD ŻYDÓW TO SIĘ ODP....,GŁĄBIE I PODZIĘKUJ WSZYSTKIM DECYDENTOM LUBELSKIEGO I POLSKI OD 1989 ROKU, W TYM PEWNIE TWEJ UKOCHANEJ KATOPRAWICY, CI TO W OGÓLE O GOSPDARCE NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA!!!... rozwiń
Avatar
nielopp / 12 stycznia 2011 o 09:11
JAK TEN SYSTEM RUSZY TO MI CHYBA KAKTUS NA RĘCE WYROŚNIE!??!W LUBLINIE JAK COŚ ROBIĄ URZĘDNICY,NIEZALEŻNIE JAKIEGO URZĘDU, TO WIADOMO JAK BĘDZIE NA PEWNO,DNO I BYLE JAK!!I TO OD 20 LAT, TZW DEMOKRACJI....BYCIE PROWINCJĄ ZOSTAŁO NA ZAWSZE CHYBA PRZYKLEJONE DO TEGO WOJEWÓDZTWA!!
Avatar
PełO / 12 stycznia 2011 o 08:40
By żyło się lepiej... Zgoda buduje... Tyle tylko, ze buduje majątki rządzących... POmioty z Platformy Oszustów zrujnują ten kraj dokumentnie a wraz z nim i tak już zrujnowane społeczeństwo. Chcieliście Żydów u władzy to ich macie...
Avatar
Autopsja / 12 stycznia 2011 o 08:29
Najgorszy urząd pracy w Polsce jest w Białej Podlaskiej. Te baby traktują ludzi jak bydło! Na sam ich widok zbiera na wymioty.
Avatar
zibi / 12 stycznia 2011 o 07:26
W Holandi natomiastjezeli posiadasz digi kod w urzedzie czyli UVW rejestrujesz sie przez internet wysylasz kopie dokumentow ,siedzisz w domu a za miesiac masz na koncie kase i nikt ie nie sprawdza nie kaze i rano zrywac tylka z wyra po to by odebrac te pare groszy.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Fireshow na dziedzińcu KUL [zdjęcia]
galeria

Fireshow na dziedzińcu KUL [zdjęcia] 0 0

Koncerty przed CSK to nie wszystkie atrakcje tegorocznych KULturaliów. W sobotę na dziedzińcu Gmachu Głównego KUL (al. Racławickie 14) odbył się widowiskowy pokaz fireshow.

Górnik – Raków 2:1. Losy utrzymania rozstrzygną się w Katowicach

Górnik – Raków 2:1. Losy utrzymania rozstrzygną się w Katowicach 0 0

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna pokonał na swoim stadionie Raków Częstochowa 2:1, ale wciąż nie może być pewny utrzymania na zapleczu Lotto Ekstraklasy. Losy zielono-czarnych rozstrzygną się w ostatniej kolejce. Kibice poza meczem łęcznian będą także nasłuchiwać wieści z Częstochowy i Głogowa

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności"

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności" 2 0

Pierwszą na Lubelszczyźnie darmową wypożyczalnię trójkołowych rowerów uruchomiły Warsztaty Terapii Zajęciowej przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Chełmie. Pięć takich pojazdów przekazała im Fundacja Eco Textil

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 6 9

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 19 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 12 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 5 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 32 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 6 5

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 17 6

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 31 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 6 8

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!