czwartek, 11 lutego 2016 r.

Lublin

LPEC będzie współpracowało z uczelniami

Dodano: 17 listopada 2009, 15:27
Autor: (MB)

Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej podpisało umowy o współpracy z Uniwersytetem Marii Curie– Skłodowskiej i Politechniką Lubelską.

Głównym celem współpracy z dwoma największymi lubelskimi uczelniami jest stworzenie lepszych warunków zdobywania wiedzy i umiejętności potrzebnych w przyszłej pracy studentom, absolwentom oraz doktorantom.

CAŁY ARTYKUŁ NA STREFIE BIZNESU
Czytaj więcej o:
Gość
Sieczkobrzęk
2 komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (25 listopada 2009 o godzinie 14:57)
[quote name='Sieczkobrzęk' post='194829' date='18.11.2009, 15:21:31']LPEC niech lepiej się weżmie za współpracę z mieszkańcami odbierającymi ciepło. Bo jak na razie to korzysta z pośrednictwa SM i ZNK. A na tym tracą ludzie. Bo każdy pośrednik coś skubnie po drodze a ludzie płacą za wszystkie takie podwójne rozliczenia. W SM "Czuby" rozliczenie c.o od lat robi firma ISTA a więc drugi pośrednik i to za 80PLN od mieszkania. Nie lepiej tak jak LUBZEL mieć swoich ludzi do rozliczania się z użytkownikami c.o. Prezydent Miasta śpi a gdyby rozliczanie c.o przejął LPEC mielibyśmy ca 300 miejsc pracy. Kiedy skończy się błogi sen Pana Prezydenta Wasilewskiego i 3 Prezesów z LPEC.[/quote]

Narazie zapomnij LPEC to prywatny folwark rezesa który łamie wszystkie procedury jak mu sie podoba. Podobno maja ISO :lol: tylko takie znaczk na to ISO pozostaje zostawić.
Sieczkobrzęk
Sieczkobrzęk (18 listopada 2009 o godzinie 15:21)
LPEC niech lepiej się weżmie za współpracę z mieszkańcami odbierającymi ciepło. Bo jak na razie to korzysta z pośrednictwa SM i ZNK. A na tym tracą ludzie. Bo każdy pośrednik coś skubnie po drodze a ludzie płacą za wszystkie takie podwójne rozliczenia. W SM "Czuby" rozliczenie c.o od lat robi firma ISTA a więc drugi pośrednik i to za 80PLN od mieszkania. Nie lepiej tak jak LUBZEL mieć swoich ludzi do rozliczania się z użytkownikami c.o. Prezydent Miasta śpi a gdyby rozliczanie c.o przejął LPEC mielibyśmy ca 300 miejsc pracy. Kiedy skończy się błogi sen Pana Prezydenta Wasilewskiego i 3 Prezesów z LPEC.
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24

CENEO