niedziela, 7 lutego 2016 r.

Lublin

Krócej poczekasz na rezonans magnetyczny

Dodano: 19 stycznia 2010, 20:16
Autor: tom

We wtorek oficjalnie otwarta została Pracownia Diagnostyczna Centrum Medycznego Enel-Med
w Instytucie Medycyny Wsi przy ulicy Jaczewskiego. Praktycznie badania rezonansem magnetycznym i tomografem można tu robić od początku grudnia.

Dzięki temu pacjenci będą mogli bez zbędnego oczekiwania, wykonać badania. Nawet w dniu zgłoszenia. – Badania umożliwią postawienie dokładnej diagnozy w bardzo krótkim czasie – mówi Adam Rozwadowski, prezes Enel-Med. – Staraliśmy się uzyskać kontrakt NFZ, ale, niestety, wydaje się to niemożliwe, przynajmniej na ten rok.

To znaczy, że pacjenci będą za badanie płacić.

Cennik rezonansu:

W mieście są cztery pracownie:

• Pracownia w Szpitalu Klinicznym nr 4 przy ul. Jaczewskiego: badanie np. kręgosłupa kosztuje 650 zł. Czeka się do 2 tygodni.

• Pracownia w szpitalu MSWiA przy Grenadierów: badanie np. kręgosłupa kosztuje 400 zł (bez kontrastu), 600 zł z kontrastem. Czeka się od 2 dni do 2 tygodni.

• Pracownia Centrum Medycznego Enel-Med w Instytucie Medycyny Wsi: badanie kręgosłupa 420 zł (bez kontrastu), za kontrast dodatkowo ok. 150 zł, bez oczekiwania.

• Top-Medical przy ul. Zana: badanie kręgosłupa 350 zł (bez kontrastu), z kontrastem 450 zł, bez oczekiwania.
Czytaj więcej o:
Gość
Gość
ewa
7 komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (26 sierpnia 2015 o godzinie 21:32)
to po co te składki jak badania nie zrobie a pewnie pujde do piachu
Gość
Gość (22 marca 2011 o godzinie 10:32)
W SPSK nr 4 biorą 800zł a czeka się 5 miesięcy :) co za imbe.cyl pisze ze dwa tygodnie ;/ heh zal mi cie redaktorku za informacje ktore "oficjalnie" podaje spsk4 ;/ i to w dodatku błędne!!!!!!!!!!
ewa
ewa (7 października 2010 o godzinie 00:05)
wlasnie sie zastanawiam, bo jestem na swiezo po nieudanym rezonansie...klaustrofobia ...co tu tak kuzwa duzo miejsca :D:D:D
Jola
Jola (13 maja 2010 o godzinie 09:30)
na tak zarabiamy grosze bo nam zostają obtrącane składki, a jak przychodzi choroba płać za wszystkie badania a jeśli nie to czeka po pół roku na badanie , pół roku na wizytę do lekarza, a po pól roku okazuje sie że zapożno na wszystko , bo stan jest poważny,,,,,,, czy to sie kiedykolwiek zmieni u nas,,,,,,,,,,,,?
Ona*
Ona* (20 stycznia 2010 o godzinie 10:50)
eh.. żadna nowość, bo nie każdego stać na badanie za 600zł gdy zarabia 1000zł :( smutna polska rzeczywistość :( .. zastanawia mnie na co płacimy składki skoro czas oczekiwania na tomograf lub rezonans jest załamujący, a wiekszość którzy maja skierowania na te badania nie może czekać zwłoki :| .. więc moim skromnym zdaniem żadne odkrycie że gdy płacimy za badanie i mamy je niemal od ręki .. a co z pacjentami których nie stać a potrzebują szybkiego rozpoznania choroby :||
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

Alarm 24

CENEO