piątek, 26 maja 2017 r.

Lublin

Na narty na Globus!

Dodano: 30 grudnia 2008, 15:13
Autor: (mb)

Dziś ruszył stok narciarski obok lubelskiej hali Globus. Na razie lublinianie mogą korzystać ze 110-metrowej trasy, 200-metrowa dopiero jest naśnieżana.

- Ta krótsza trasa nadaje się dla dzieci albo dorosłych, którzy dopiero uczą się jeździć - komentuje Bartosz Załoga, student mieszkający w pobliżu Globusa. We wtorek przyszedł obejrzeć stok. - Poczekam, aż ruszy większy wyciąg.
- Dobrze, że działa chociaż ten mniejszy - mówi Marian Jarosz, pasjonat narciarstwa z Czubów. - Bo i tak musieliśmy na to czekać bardzo długo.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji nie mógł uruchomić stoku przez pogodę. - Żebyśmy mogli naśnieżać trasy, przez kilka nocy musi się utrzymywać co najmniej 5-stopniowy mróz - tłumaczył Mariusz Szmit, dyrektor MOSiR. Teraz wreszcie się udało.

Wjazd krótszym z wyciągów kosztuje złotówkę. Na miejscu można wypożyczyć sprzęt. Koszt kompletu, w którego skład wchodzą narty, kijki i buty to 20 zł za godzinę. Za korzystanie ze sprzętu ponad 3 godziny zapłacimy 35 zł. Można również wypożyczyć same narty albo same buty.

(MB)

Czytaj więcej o:
bodziobodziobodzio
mario
nik
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

bodziobodziobodzio
bodziobodziobodzio (24 stycznia 2011 o 19:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Bardzo fajnie bardzo się ciesze miła opsługa świetne trasy bardzo tanio swietnie się jeżdziło zajebiście
Rozwiń
mario
mario (4 stycznia 2009 o 18:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Na Globusie panuje bałagan nie tylko na stoku i wypożyczalni nart. Szanowni kierowcy powinni mieć otwartą bramę, to wjechaliby na stok i z samochodu od razu wyszli by sobie szusować. Nie chce się bowiem nikomu stanąć na parkingu do tego celu przeznaczonym tylko parkują na trawnikach i chodniku. Nie wspomnę o parkowaniu na zakręcie jezdni dojazdowej pod Globus. No cóż najciemniej pod latarnią, bo z pobliskiego komisariatu nikt na narty nie przyszedł i tego nie widział!!! Myślę jednak, że z czasem to jakoś wszystko się ułoży i będą same dobre wrażenia z pobytu na Lubelskim stoku narciarskim, który jest bardzo potrzebny w tym miejscu!
Rozwiń
nik
nik (2 stycznia 2009 o 17:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
beznadzieja !!!
osługa nart jest fatalna, pani krzyczy i jest w złym humurze, pan od nastawiania nart sam nie wie jak je ustawic, wyporzyczenie samych nart zajmuje ok 30 min, stok jest niezabezpieczony ludzie zjezdzający plącza sie o ludzi zwiedzajacych, powinno byc zabezpieczone miejsce zjazdu, tak więc straszne zamieszanie, dezorganizacja poprostu jeden wielki bałagan
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

26-28 maja
komentarze (0)0
polubienia (0)0
25-05-2017

26-28 maja

Alarm 24