Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 grudnia 2016 r.
20:31

Na tym skrzyżowaniu co chwilę ktoś jedzie na skróty (wideo)

Autor: Zdjęcie autora pab
0 18 A A

Aż trzy razy udało się jednemu kierowcy zarejestrować drogę na skróty, jaką urządzają sobie inni uczestnicy ruchu drogowego na skrzyżowaniu ul. Gnieźnieńskiej z Nałęczowską w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Film z nagraniem Bartek wczoraj umieścił na portalu YouTube. Widać na nim kierowców, którzy zamiast czekać przed skrzyżowaniem tak jak inni, postanawiają pojechać po chodniku lub trawniku. Nagrania pochodzą z maja i czerwca tego roku. Ostatni niecierpliwy kierowca został nagrany 19 grudnia.

Czytaj więcej o:

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 o 06:10
zrobic rondo albo postawic slupki
Avatar
Gość / 23 grudnia 2016 o 00:10
Bydło. A czemu niby trzeba poszerzać? Trzeba to ograniczać ilosc samochodów w miastach, bo korki sa od zbyt dużej ilości samochodów. Poszerzanie nic nie da bo samochodow od tego nie ubedzie.
Avatar
Zenon / 22 grudnia 2016 o 15:01
A może lepiej od razu zaminować ? Na pewno nikt nie objeżdża pojazdu oczekującego na skręt w lewo dla rozrywki tyko dlatego że się spieszy do pracy. W godzinach szczytu na tym skrzyżowaniu jeden(!) samochód na możliwość skrętu w lewo może czekać nawet 2-3minuty, a bywa że tych samochodów jest i 10. A jak komuś się nigdzie nie śpieszy bo zamiast pracować pobiera 500+(++...) albo emeryturę to niech jeździ ZTM.
Avatar
mar / 22 grudnia 2016 o 09:52
moze poszerzyc zeby byl zjazd w prawo?
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 08:42
wmurowac słupki i problemu nie będzie. Chamstwo trzeba tępić w najbardziej łopatologiczny sposób
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 06:25
Nie nagrywajcie tak kapusie bo sami możecie zostac kiedys nagrani....
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 01:36
To nie było znowu takie niebezpieczne jak niektórzy próbują wmówić
Avatar
qpkers / 22 grudnia 2016 o 01:12
Najszybsze i najtańsze rozwiązanie problemu? Zlikwidować wyjazd z tej ulicy. Niechaj szlachta konia dosiądzie lub na PeKaSa idzie. PS. Tam nawet ZTM jeździ.
Avatar
anka / 22 grudnia 2016 o 00:59
Dlaczego kogoś, kto sfilmował wykroczenia i to bardzo niebezpieczne (jazda po chodniku) nazywacie "sprzedawczyk", "ormo" ? Czy ci kierowcy nie powinni być ukarani ? Czy waszym zdaniem jak się jest świadkiem przestępstwa / wykroczenia to się powinno odwrócić na pięcie ? Tacy z was bohaterowie ? Jak by was albo wasze dziecko ktoś walił kijem po głowie albo przejechał je samochód jadący po chodniku to znaczy że inni nie powinni reagować, tak ? ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Bardzo mądra uwaga. Donoszenie dla własnych korzyści z niskich pobudek na człowieka niewinnego tylko po to, aby miał zamęt w życiu zanim się wybroni jest karygodne, ale spełnienie obowiązku obywatelskiego mającego na celu wskazanie problemu, zagrożenia, czy przestępstwa nie ma nic wspólnego z donosicielstwem. Swoją drogą, to jednak takie czekanie na skręt w prawo, bo wiadomo, że jazda na wprost i skręt w lewo jest utrudniony może być irytujące i dlatego chyba czas rozważyć albo małe rondo, albo dodatkowy pas.
Dlaczego kogoś, kto sfilmował wykroczenia i to bardzo niebezpieczne (jazda po chodniku) nazywacie "sprzedawczyk", "ormo" ? Czy ci kierowcy nie powinni być ukarani ? Czy waszym zdaniem jak się jest świadkiem przestępstwa / wykroczenia to się powinno odwrócić na pięcie ? Tacy z was bohaterowie ? Jak by was albo wasze dziecko ktoś walił kijem po głowie albo przejechał je samochód jadący po chodniku to znaczy że inni nie powinni reagować, tak ? --------------------------------------------------------------------------------... rozwiń
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 00:29
Bartek z ORMO a może z SM
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 o 06:10
zrobic rondo albo postawic slupki
Avatar
Gość / 23 grudnia 2016 o 00:10
Bydło. A czemu niby trzeba poszerzać? Trzeba to ograniczać ilosc samochodów w miastach, bo korki sa od zbyt dużej ilości samochodów. Poszerzanie nic nie da bo samochodow od tego nie ubedzie.
Avatar
Zenon / 22 grudnia 2016 o 15:01
A może lepiej od razu zaminować ? Na pewno nikt nie objeżdża pojazdu oczekującego na skręt w lewo dla rozrywki tyko dlatego że się spieszy do pracy. W godzinach szczytu na tym skrzyżowaniu jeden(!) samochód na możliwość skrętu w lewo może czekać nawet 2-3minuty, a bywa że tych samochodów jest i 10. A jak komuś się nigdzie nie śpieszy bo zamiast pracować pobiera 500+(++...) albo emeryturę to niech jeździ ZTM.
Avatar
mar / 22 grudnia 2016 o 09:52
moze poszerzyc zeby byl zjazd w prawo?
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 08:42
wmurowac słupki i problemu nie będzie. Chamstwo trzeba tępić w najbardziej łopatologiczny sposób
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 06:25
Nie nagrywajcie tak kapusie bo sami możecie zostac kiedys nagrani....
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 01:36
To nie było znowu takie niebezpieczne jak niektórzy próbują wmówić
Avatar
qpkers / 22 grudnia 2016 o 01:12
Najszybsze i najtańsze rozwiązanie problemu? Zlikwidować wyjazd z tej ulicy. Niechaj szlachta konia dosiądzie lub na PeKaSa idzie. PS. Tam nawet ZTM jeździ.
Avatar
anka / 22 grudnia 2016 o 00:59
Dlaczego kogoś, kto sfilmował wykroczenia i to bardzo niebezpieczne (jazda po chodniku) nazywacie "sprzedawczyk", "ormo" ? Czy ci kierowcy nie powinni być ukarani ? Czy waszym zdaniem jak się jest świadkiem przestępstwa / wykroczenia to się powinno odwrócić na pięcie ? Tacy z was bohaterowie ? Jak by was albo wasze dziecko ktoś walił kijem po głowie albo przejechał je samochód jadący po chodniku to znaczy że inni nie powinni reagować, tak ? ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Bardzo mądra uwaga. Donoszenie dla własnych korzyści z niskich pobudek na człowieka niewinnego tylko po to, aby miał zamęt w życiu zanim się wybroni jest karygodne, ale spełnienie obowiązku obywatelskiego mającego na celu wskazanie problemu, zagrożenia, czy przestępstwa nie ma nic wspólnego z donosicielstwem. Swoją drogą, to jednak takie czekanie na skręt w prawo, bo wiadomo, że jazda na wprost i skręt w lewo jest utrudniony może być irytujące i dlatego chyba czas rozważyć albo małe rondo, albo dodatkowy pas.
Dlaczego kogoś, kto sfilmował wykroczenia i to bardzo niebezpieczne (jazda po chodniku) nazywacie "sprzedawczyk", "ormo" ? Czy ci kierowcy nie powinni być ukarani ? Czy waszym zdaniem jak się jest świadkiem przestępstwa / wykroczenia to się powinno odwrócić na pięcie ? Tacy z was bohaterowie ? Jak by was albo wasze dziecko ktoś walił kijem po głowie albo przejechał je samochód jadący po chodniku to znaczy że inni nie powinni reagować, tak ? --------------------------------------------------------------------------------... rozwiń
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 00:29
Bartek z ORMO a może z SM
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 13

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 40 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 238 53

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 64 65

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 20 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!