Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 grudnia 2017 r.
15:09

Najlepsi nauczyciele dyplomowani. 46 osób nagrodzonych [zdjęcia, lista]

Autor: Zdjęcie autora ask
96 7 A A

Blisko 50 nauczycieli z województwa lubelskiego, którzy uzyskali najwyższą ocenę podczas rozmowy kwalifikacyjnej w trakcie ubiegania się o awans na nauczyciela dyplomowanego otrzymało w środę akty nadania i listy gratulacyjne.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Nauczyciel dyplomowany jest najwyższym stopniem awansu zawodowego. Może starać się o niego nauczyciel mianowany, który posiada stosowne kwalifikacje, odbył 3-letni staż zawodowy zakończony pozytywną oraz może potwierdzić uzyskane osiągnięcia. W tzw. sesji zimowej o awans wnioskowało 274 nauczycieli. Ostatecznie stopień otrzymało 257 z nich.

W Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim 46 pedagogów, którzy otrzymali maksymalną liczbę punktów podczas rozmowy kwalifikacyjnej odebrali akt nadania oraz list gratulacyjny. Otrzymali je: Andrzej Błaszczyk, Joanna Cąkała, Janina Chibowska, Łukasz Czapla, Justyna Czapska, Danuta Dacewicz, Dariusz Dacka, Marta Galińska-Mądry, Anna Gąsior, Agata Gąsior, Anna Gomuła-Dobosz, Anna Kalita, Marzena Kampka, Henryk Kawka, Agnieszka Kłos, Iwona Kołbuch – Żołnaczko, Grażyna Korneszczuk, Grażyna Korulczyk, Edyta Kowalczyk, Ewa Korszeń, Ireneusz Korszeń, Barbara Kostrzewska, Grażyna Krzemińska, Monika Kulińska, Kamila Kuźma-Smaga, Dorota Kwiatkowska, Magdalena Lakowska, Ewa Lipowska-Szymańska, Dorota Łaska, Joanna Maros, Ewa Miduch, Andrzej Mielczarek, Marzena Mitura, Jadwiga Napłoszek, Izabela Oleszczak, Aleksandra Panasiuk, Sławomir Pelak, Izabela Siłuch, Ewa Szponar, Krzysztof Szrubka, Jolanta Szysz, Dorota Tkaczyk, Joanna Tomasik, Małgorzata Wnuk, Małgorzata Wróblewska, Iwona Zając.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 grudnia 2017 o 19:26
Pani Siluch ze swoja wiedza biologiczna? Do liceum w kategoriach ucznia sie co najwyzej nadaje
Avatar
Gość / 20 grudnia 2017 o 18:28
To wyniki uczniów powinny być wyznacznikiem awansu nauczycieli - a nie żadne "prace" typu Ctrl+C i Ctrl+V
Avatar
hjhj / 20 grudnia 2017 o 17:58
wrik napisał:
Ja mam swój honor i nie dam się tak upokorzyć. Większej bzdury i nikczemności nie widziałem aby nauczyciel pisał pierdoły po to tylko by pisać. Awans zawodowy normalna rzecz. Nie widzę w tym nic upokarzającego. Nauczyciel podczas stażu dokumentuje swoją pracę a nie pisze pierdoły. Mieć honor to rozwijać się zawodowo i otrzymywać z tego tytułu gratyfikację finansową a nie wnioskować np. o świadczenie 500+ lub inne państwowe "dodatki". Brak stopnia nauczyciela dyplomowanego po kilkunastu latach pracy w zawodzie to jawne lenistwo lub nieudolność.
o, pieprzysz, ze hej, malo to ci mamy ludzi zapieprzających już po 30-45 lat, nie wnioskujących o 500+ i inną darmową forsę i io nich nie piszą w mediach
o, pieprzysz, ze hej, malo to ci mamy ludzi zapieprzających już po 30-45 lat, nie wnioskujących o 500+ i inną darmową forsę i io nich nie piszą w mediach rozwiń
Avatar
wrik / 20 grudnia 2017 o 17:31
Awans zawodowy normalna rzecz. Nie widzę w tym nic upokarzającego. Nauczyciel podczas stażu dokumentuje swoją pracę a nie pisze pierdoły. Mieć honor to rozwijać się zawodowo i otrzymywać z tego tytułu gratyfikację finansową a nie wnioskować np. o świadczenie 500+ lub inne państwowe "dodatki". Brak stopnia nauczyciela dyplomowanego po kilkunastu latach pracy w zawodzie to jawne lenistwo lub nieudolność.
Avatar
wrik / 20 grudnia 2017 o 17:29
Ja mam swój honor i nie dam się tak upokorzyć. Większej bzdury i nikczemności nie widziałem aby nauczyciel pisał pierdoły po to tylko by pisać. Awans zawodowy normalna rzecz. Nie widzę w tym nic upokarzającego. Nauczyciel podczas stażu dokumentuje swoją pracę a nie pisze pierdoły. Mieć honor to rozwijać się zawodowo i otrzymywać z tego tytułu gratyfikację finansową a nie wnioskować np. o świadczenie 500+ lub inne państwowe "dodatki". Brak stopnia nauczyciela dyplomowanego po kilkunastu latach pracy w zawodzie to jawne lenistwo lub nieudolność.
Avatar
Gość / 20 grudnia 2017 o 16:44
Ja mam swój honor i nie dam się tak upokorzyć. Większej bzdury i nikczemności nie widziałem aby nauczyciel pisał pierdoły po to tylko by pisać.
Avatar
Gość / 20 grudnia 2017 o 15:51
no i wuj, w naszym kraju tylko nauczyciele pracują, a pozostały plebs zapieprzać i nie dyskutować
Avatar
Gość / 20 grudnia 2017 o 19:26
Pani Siluch ze swoja wiedza biologiczna? Do liceum w kategoriach ucznia sie co najwyzej nadaje
Avatar
Gość / 20 grudnia 2017 o 18:28
To wyniki uczniów powinny być wyznacznikiem awansu nauczycieli - a nie żadne "prace" typu Ctrl+C i Ctrl+V
Avatar
hjhj / 20 grudnia 2017 o 17:58
wrik napisał:
Ja mam swój honor i nie dam się tak upokorzyć. Większej bzdury i nikczemności nie widziałem aby nauczyciel pisał pierdoły po to tylko by pisać. Awans zawodowy normalna rzecz. Nie widzę w tym nic upokarzającego. Nauczyciel podczas stażu dokumentuje swoją pracę a nie pisze pierdoły. Mieć honor to rozwijać się zawodowo i otrzymywać z tego tytułu gratyfikację finansową a nie wnioskować np. o świadczenie 500+ lub inne państwowe "dodatki". Brak stopnia nauczyciela dyplomowanego po kilkunastu latach pracy w zawodzie to jawne lenistwo lub nieudolność.
o, pieprzysz, ze hej, malo to ci mamy ludzi zapieprzających już po 30-45 lat, nie wnioskujących o 500+ i inną darmową forsę i io nich nie piszą w mediach
o, pieprzysz, ze hej, malo to ci mamy ludzi zapieprzających już po 30-45 lat, nie wnioskujących o 500+ i inną darmową forsę i io nich nie piszą w mediach rozwiń
Avatar
wrik / 20 grudnia 2017 o 17:31
Awans zawodowy normalna rzecz. Nie widzę w tym nic upokarzającego. Nauczyciel podczas stażu dokumentuje swoją pracę a nie pisze pierdoły. Mieć honor to rozwijać się zawodowo i otrzymywać z tego tytułu gratyfikację finansową a nie wnioskować np. o świadczenie 500+ lub inne państwowe "dodatki". Brak stopnia nauczyciela dyplomowanego po kilkunastu latach pracy w zawodzie to jawne lenistwo lub nieudolność.
Avatar
wrik / 20 grudnia 2017 o 17:29
Ja mam swój honor i nie dam się tak upokorzyć. Większej bzdury i nikczemności nie widziałem aby nauczyciel pisał pierdoły po to tylko by pisać. Awans zawodowy normalna rzecz. Nie widzę w tym nic upokarzającego. Nauczyciel podczas stażu dokumentuje swoją pracę a nie pisze pierdoły. Mieć honor to rozwijać się zawodowo i otrzymywać z tego tytułu gratyfikację finansową a nie wnioskować np. o świadczenie 500+ lub inne państwowe "dodatki". Brak stopnia nauczyciela dyplomowanego po kilkunastu latach pracy w zawodzie to jawne lenistwo lub nieudolność.
Avatar
Gość / 20 grudnia 2017 o 16:44
Ja mam swój honor i nie dam się tak upokorzyć. Większej bzdury i nikczemności nie widziałem aby nauczyciel pisał pierdoły po to tylko by pisać.
Avatar
Gość / 20 grudnia 2017 o 15:51
no i wuj, w naszym kraju tylko nauczyciele pracują, a pozostały plebs zapieprzać i nie dyskutować
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Biała Podlaska: Jakub Wątły na Polu Dyskusji

Biała Podlaska: Jakub Wątły na Polu Dyskusji 0 0

Stowarzyszenie Biała Samorządowa organizuje kolejne już spotkanie pod szyldem Pole Dyskusji. Tym razem gościem specjalnym będzie Jakub Wątły, dziennikarz i aktywista obywatelski, prowadzący kanał Kuba Wątły TV.

Szaleniec grasuje po Puławach. Przecina opony w samochodach

Szaleniec grasuje po Puławach. Przecina opony w samochodach 0 0

Od niedzieli puławska policja otrzymała już 9 zgłoszeń od właścicieli samochodów, których opony zostały przecięte ostrym narzędziem. Najwięcej przypadków zanotowano przy ul. 6 Sierpnia i Kołłątaja.

Nowy rok szkolny 2018/2019. Kiedy ferie i wakacje? [kalendarz]

Nowy rok szkolny 2018/2019. Kiedy ferie i wakacje? [kalendarz] 0 0

Nowy kalendarz roku szkolnego 2018/2019 r. opublikowało Ministerstwo Edukacji Narodowej

Lubelskie – smakuj biznes

Lubelskie – smakuj biznes 0

Jeśli dopisuje Ci przedsiębiorczy apetyt i jesteś głodny kolejnych sukcesów, mamy dla Ciebie 3 apetyczne kąski, które komponują się w pełnowartościowy posiłek dla Twojej działalności.

Złota Setka tylko w czwartek z Dziennikiem Wschodnim!

Złota Setka tylko w czwartek z Dziennikiem Wschodnim! 0 0

W czwartek wraz z papierowym wydaniem naszej gazety, można otrzymać darmowy dodatek podsumowujący XXII edycję "Złotej Setki", czyli Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny

Zapomniała, że jest na drodze podporządkowanej. Oto efekt

Zapomniała, że jest na drodze podporządkowanej. Oto efekt 0 0

Groźny wypadek na skrzyżowaniu ulic Zamkowej, Artyleryjskiej i Piłsudskiego w Białej Podlaskiej.

Polska - Senegal. Pokaż, jak kibicujesz Biało-Czerwonym! Wyślij zdjęcie
galeria
film

Polska - Senegal. Pokaż, jak kibicujesz Biało-Czerwonym! Wyślij zdjęcie 0 2

Nadszedł długo wyczekiwany dzień - wtorek, 19 czerwca. O godzinie 17 nasi piłkarze po dwunastu latach wracają na piłkarski Mundial, na stadionie Spartaka w Moskwie zmierzą się z Senegalem.

Kibicu, jedź do strefy autobusem

Kibicu, jedź do strefy autobusem 0 0

Specjalna linia autobusowa dowiezie dzisiaj kibiców przed wielki ekran przy Arenie Lublin, gdzie będzie można oglądać transmisję meczu Polski z Senegalem.

Paw z Kozłówki już wie! Wytypował zwycięzcę meczu Polska-Senegal [wideo]
film

Paw z Kozłówki już wie! Wytypował zwycięzcę meczu Polska-Senegal [wideo] 0 2

Kibice nie mają wątpliwości. Pierwszy mecz Polaków z Senegalem w mistrzostwach świata zakończy się zwycięstwem biało-czerwonych. Wynik wtorkowego spotkania wytypował też paw z Kozłówki

Malwina Kopron (AZS UMCS): Na swojej ziemi chcę powalczyć o złoto

Malwina Kopron (AZS UMCS): Na swojej ziemi chcę powalczyć o złoto 0 1

ROZMOWA Z Malwiną Kopron, zawodniczką AZS UMCS Lublin

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo]
film

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo] 2 4

Dzisiaj Polska gra swój pierwszy mecz na mundialu 2018. Przeciwnikiem będzie Senegal. Osoby, które zapytaliśmy dzisiaj w centrum Lublina o to, jak skończy się to spotkanie, w większości typują zwycięstwo Polaków. - Mamy zaufanie do naszych piłkarzy - mówią.

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego 3 33

Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego Piotrowi Olszówce z Biłgoraja. To skutek śledztwa, dotyczącego handlu prawami jazdy. Materiały zebrane przez prokuraturę wskazują, że parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości mógł kupić swoje uprawnienia

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach 1 0

Zagraniczne wakacje mają to do siebie, że pozwalają spojrzeć z dystansem na świat, w którym żyjemy na co dzień. Nagle się okazuje, że na całym globie istnieją różne style życia, różne modele pracy i spędzania czasu wolnego, a my – korzystając z urlopu – możemy wreszcie przetestować je na własnej skórze. Zobacz, jakie możliwości daje Ci urlop na Zanzibarze, jakie zaś w Turcji.

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców 1 0

Utrudnienia na drodze krajowej nr 82 po wypadku w Zofiówce (pow. łęczyński). Samochód zjechał tam do rowu.

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP
19 czerwca 2018, 0:00

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP 22 0

O reformie nauki i szkolnictwa wyższego, protestach przeciwko ustawie 2.0 oraz zamieszaniu wokół jej uchwalenia rozmawiamy z Panem Tomaszem Tokarskim, studentem i doktorantem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, przewodniczącym Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!