Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 lutego 2014 r.
12:20
Edytuj ten wpis

Napad na bank przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Ukradli pieniądze i uciekli

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
133 21 A A

Napad na bank przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Dwaj zamaskowani sprawcy sterroryzowali pracowników i ukradli gotówkę. Uciekli w stronę pobliskiego osiedla.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do napadu doszło dzisiaj rano, w rejonie Politechniki Lubelskiej. Do filii jednego z banków weszło dwóch mężczyzn w kominiarkach. - Grożąc przedmiotem przypominającym bron zastraszyli jednego z pracowników i zażądali wydania pieniędzy - mówi Renata Laszczka-Rusek, z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji. - Kiedy je otrzymali, uciekli w kierunku pobliskiego osiedla. W czasie napadu, w banku nie było klientów. Nikomu nic się nie stało. Trwają poszukiwania złodziei.
Czytaj więcej o:

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 marca 2014 o 15:20

... dziennikarstwo tragiczne . "ukradli pieniądze i uciekli" a co mieli ukraść i ... poczekać. Lublin upada intelektualnie bo media tak kształtują naszą świadomość. Polska Press apel zamknijcie obydwa swoje wydawnictwa / dziennik i kurier/ a wówczas spojrzenie naszego regionu ulegnie zmianie.Jeb ać te komunistyczne media,dobrze że CZAS przyniósł nam internet !!!

Avatar
senator niezależny / 1 marca 2014 o 14:52

podziękuj za to walesie, to on zaczął rozpieprzać kraj i oto do czego doprowadził, dlaczego teraz nie skacze przez płot, gdzie te moje obiecane 100 milionow

No tak CYCU, ale to właśnie BOLEK-konfident namaśćił kaszubskiego żyda POdczas tzw. Nocnej Zmiany czyt. Zamachu Stanu po POlsku,POjechały wtedy te czerwone sQrwysyny po jedynym w po wojennej Polsce demokratycznie wybranym rządzie i do tej pory jedynym demokratycznym !!!!

Avatar
Robin / 1 marca 2014 o 10:11

... dziennikarstwo tragiczne . "ukradli pieniądze i uciekli" a co mieli ukraść i ... poczekać. Lublin upada intelektualnie bo media tak kształtują naszą świadomość. Polska Press apel zamknijcie obydwa swoje wydawnictwa / dziennik i kurier/ a wówczas spojrzenie naszego regionu ulegnie zmianie.

Avatar
east side / 1 marca 2014 o 07:27

No brakuje Studentom na życie to muszą sobie radzić :)

Avatar
prostyczlowiekznajacyzycie / 1 marca 2014 o 03:37

TO sa K.......!!!!!!!!!  ZWYKLE MATERIALY UTYLIZACYJNE !!!!!!!  TE SMIECIE NA WYSOKICH STOLKACH MYSLA ZE IM WSZYSTKO WOLNO !!!!!!!  ZARABIAJA ZA SPANIE' i KRADNA w ZYWE OCZY !!!!!!!  i IM KU.... !  NIKT NIC NIE ROBI !!!!!!!!!   KONTA SOBIE NAPELNIAJA na Kajmanach !!!!!!!!!!!    A TAKI ZWYKLY SZARY CZLOWIEK ZDYCHA Z GLODU !!!    UKRADNIESZ MASLO i DOSTANIESZ 2 LATA wiezienia!!!!!  A TE KONDONY !  KRADNA GRUBE MILIONY i K.... !  NIC !  NIKT NIC NIE WIDZIAL i NIKT NIC NIE SLYSZAL !!!!!!!    TEN z AMBER GOLD WYKRECIL NIEZLY NUMER !  ALE MUSIAL MIEC ZNAJOMOSCI Z TYMI NA WYSOKICH STOLKACH !!!   ALE OCZYWISCIE ONI SIE WSZYSTKIEGO WYPRA !!!!!!!!    BRAK K..... SLOW!!!!!!!!!!!    99% LUDZI CICHO SIEDZI,BO SIE BOJA COKOLWIEK POWIEDZIEC TYM SMIECIOM !!!!!!!!!   PRZYDALOBY SIE RUSZYC 'Z TYMI SMIECMI !!!   BO ILE K..... MOZNA !!!!!!!!!!

TO sa K.......!!!!!!!!!  ZWYKLE MATERIALY UTYLIZACYJNE !!!!!!!  TE SMIECIE NA WYSOKICH STOLKACH MYSLA ZE IM WSZYSTKO WOLNO !!!!!!!  ZARABIAJA ZA SPANIE' i KRADNA w ZYWE OCZY !!!!!!!  i IM KU.... !  NIKT NIC NIE ROBI !!!!!!!!!   KONTA SOBIE NAPELNIAJA na Kajmanach !!!!!!!!!!!    A TAKI ZWYKLY SZARY CZLOWIEK ZDYCHA Z GLODU !!!    UKRADNIESZ MASLO i DOSTANIESZ 2 LATA wiezienia!!!!!  A TE KONDONY !  KRADNA GRUBE MILIONY i K.... !  NIC !  NIKT NIC NIE WIDZIAL i NIKT NIC NIE ... rozwiń

Avatar
Gość / 28 lutego 2014 o 21:49

Dlatego tusk musi odejść,razem z tym całym,czerwonym ,komunistyczno-konfidenckim łajnem,tak dalej być nie może,albo MAJDAN.

podziękuj za to walesie, to on zaczął rozpieprzać kraj i oto do czego doprowadził, dlaczego teraz nie skacze przez płot, gdzie te moje obiecane 100 milionow

Avatar
Marco Polo / 28 lutego 2014 o 16:51

nie dziwie sie bo sam zarabiam 1600,dodam,ze mieszkam w kawalerce SAM i miesieczne oplaty to koszta praktycznie 1000 zlotych,i jak tu ku*** przezyc za 600 przez miesiac,smiech na sali,a te szmaty z gory kradna legalnie pieniadze i za t nie ma kto sie wziasc,ja bym wysadzil ten caly sejm wpizdu

Na tą  " komuszkę zakażną " tylko MAJDAN inaczej tego czerwonego,komunistyczno-konfidenckiego łajna nie ruszysz.

Avatar
asdasdas / 28 lutego 2014 o 16:20

nie dziwie sie bo sam zarabiam 1600,dodam,ze mieszkam w kawalerce SAM i miesieczne oplaty to koszta praktycznie 1000 zlotych,i jak tu kurwa przezyc za 600 przez miesiac,smiech na sali,a te szmaty z gory kradna legalnie pieniadze i za t nie ma kto sie wziasc,ja bym wysadzil ten caly sejm wpizdu

Avatar
paprykarz z Łodzi / 28 lutego 2014 o 15:34

Udzielam sie w różnorakich forach w każdym ludzie piszą komentarze tybu i tu cytuje " złodzieje , reke obciąc, dozywocie im ,itd. A tu prosze kultura popieram , jestem z wami tylko banki i bankomaty , supermarkety a pytam tusku skąd brac kasę za 1200 to mi ledwo na opłaty wystarcza i czasami cos zjem chyba pójde do banku po pozyczke bezzwrotna jak chlopaki , albowyrwe jakis bankomat , lub emigracja bo tu sie zyc niestety nie da

Dlatego tusk musi odejść,razem z tym całym,czerwonym ,komunistyczno-konfidenckim łajnem,tak dalej być nie może,albo MAJDAN.

Dlatego tusk musi odejść,razem z tym całym,czerwonym ,komunistyczno-konfidenckim łajnem,tak dalej być nie może,albo MAJDAN.

rozwiń
Avatar
LEd / 28 lutego 2014 o 15:25

Kocham takich pismaków ! "Ukradli i uciekli".Pełne zdumienie.Przecież po kradzieży powinni stać.

Avatar
Gość / 1 marca 2014 o 15:20

... dziennikarstwo tragiczne . "ukradli pieniądze i uciekli" a co mieli ukraść i ... poczekać. Lublin upada intelektualnie bo media tak kształtują naszą świadomość. Polska Press apel zamknijcie obydwa swoje wydawnictwa / dziennik i kurier/ a wówczas spojrzenie naszego regionu ulegnie zmianie.Jeb ać te komunistyczne media,dobrze że CZAS przyniósł nam internet !!!

Avatar
senator niezależny / 1 marca 2014 o 14:52

podziękuj za to walesie, to on zaczął rozpieprzać kraj i oto do czego doprowadził, dlaczego teraz nie skacze przez płot, gdzie te moje obiecane 100 milionow

No tak CYCU, ale to właśnie BOLEK-konfident namaśćił kaszubskiego żyda POdczas tzw. Nocnej Zmiany czyt. Zamachu Stanu po POlsku,POjechały wtedy te czerwone sQrwysyny po jedynym w po wojennej Polsce demokratycznie wybranym rządzie i do tej pory jedynym demokratycznym !!!!

Avatar
Robin / 1 marca 2014 o 10:11

... dziennikarstwo tragiczne . "ukradli pieniądze i uciekli" a co mieli ukraść i ... poczekać. Lublin upada intelektualnie bo media tak kształtują naszą świadomość. Polska Press apel zamknijcie obydwa swoje wydawnictwa / dziennik i kurier/ a wówczas spojrzenie naszego regionu ulegnie zmianie.

Avatar
east side / 1 marca 2014 o 07:27

No brakuje Studentom na życie to muszą sobie radzić :)

Avatar
prostyczlowiekznajacyzycie / 1 marca 2014 o 03:37

TO sa K.......!!!!!!!!!  ZWYKLE MATERIALY UTYLIZACYJNE !!!!!!!  TE SMIECIE NA WYSOKICH STOLKACH MYSLA ZE IM WSZYSTKO WOLNO !!!!!!!  ZARABIAJA ZA SPANIE' i KRADNA w ZYWE OCZY !!!!!!!  i IM KU.... !  NIKT NIC NIE ROBI !!!!!!!!!   KONTA SOBIE NAPELNIAJA na Kajmanach !!!!!!!!!!!    A TAKI ZWYKLY SZARY CZLOWIEK ZDYCHA Z GLODU !!!    UKRADNIESZ MASLO i DOSTANIESZ 2 LATA wiezienia!!!!!  A TE KONDONY !  KRADNA GRUBE MILIONY i K.... !  NIC !  NIKT NIC NIE WIDZIAL i NIKT NIC NIE SLYSZAL !!!!!!!    TEN z AMBER GOLD WYKRECIL NIEZLY NUMER !  ALE MUSIAL MIEC ZNAJOMOSCI Z TYMI NA WYSOKICH STOLKACH !!!   ALE OCZYWISCIE ONI SIE WSZYSTKIEGO WYPRA !!!!!!!!    BRAK K..... SLOW!!!!!!!!!!!    99% LUDZI CICHO SIEDZI,BO SIE BOJA COKOLWIEK POWIEDZIEC TYM SMIECIOM !!!!!!!!!   PRZYDALOBY SIE RUSZYC 'Z TYMI SMIECMI !!!   BO ILE K..... MOZNA !!!!!!!!!!

TO sa K.......!!!!!!!!!  ZWYKLE MATERIALY UTYLIZACYJNE !!!!!!!  TE SMIECIE NA WYSOKICH STOLKACH MYSLA ZE IM WSZYSTKO WOLNO !!!!!!!  ZARABIAJA ZA SPANIE' i KRADNA w ZYWE OCZY !!!!!!!  i IM KU.... !  NIKT NIC NIE ROBI !!!!!!!!!   KONTA SOBIE NAPELNIAJA na Kajmanach !!!!!!!!!!!    A TAKI ZWYKLY SZARY CZLOWIEK ZDYCHA Z GLODU !!!    UKRADNIESZ MASLO i DOSTANIESZ 2 LATA wiezienia!!!!!  A TE KONDONY !  KRADNA GRUBE MILIONY i K.... !  NIC !  NIKT NIC NIE WIDZIAL i NIKT NIC NIE ... rozwiń

Avatar
Gość / 28 lutego 2014 o 21:49

Dlatego tusk musi odejść,razem z tym całym,czerwonym ,komunistyczno-konfidenckim łajnem,tak dalej być nie może,albo MAJDAN.

podziękuj za to walesie, to on zaczął rozpieprzać kraj i oto do czego doprowadził, dlaczego teraz nie skacze przez płot, gdzie te moje obiecane 100 milionow

Avatar
Marco Polo / 28 lutego 2014 o 16:51

nie dziwie sie bo sam zarabiam 1600,dodam,ze mieszkam w kawalerce SAM i miesieczne oplaty to koszta praktycznie 1000 zlotych,i jak tu ku*** przezyc za 600 przez miesiac,smiech na sali,a te szmaty z gory kradna legalnie pieniadze i za t nie ma kto sie wziasc,ja bym wysadzil ten caly sejm wpizdu

Na tą  " komuszkę zakażną " tylko MAJDAN inaczej tego czerwonego,komunistyczno-konfidenckiego łajna nie ruszysz.

Avatar
asdasdas / 28 lutego 2014 o 16:20

nie dziwie sie bo sam zarabiam 1600,dodam,ze mieszkam w kawalerce SAM i miesieczne oplaty to koszta praktycznie 1000 zlotych,i jak tu kurwa przezyc za 600 przez miesiac,smiech na sali,a te szmaty z gory kradna legalnie pieniadze i za t nie ma kto sie wziasc,ja bym wysadzil ten caly sejm wpizdu

Avatar
paprykarz z Łodzi / 28 lutego 2014 o 15:34

Udzielam sie w różnorakich forach w każdym ludzie piszą komentarze tybu i tu cytuje " złodzieje , reke obciąc, dozywocie im ,itd. A tu prosze kultura popieram , jestem z wami tylko banki i bankomaty , supermarkety a pytam tusku skąd brac kasę za 1200 to mi ledwo na opłaty wystarcza i czasami cos zjem chyba pójde do banku po pozyczke bezzwrotna jak chlopaki , albowyrwe jakis bankomat , lub emigracja bo tu sie zyc niestety nie da

Dlatego tusk musi odejść,razem z tym całym,czerwonym ,komunistyczno-konfidenckim łajnem,tak dalej być nie może,albo MAJDAN.

Dlatego tusk musi odejść,razem z tym całym,czerwonym ,komunistyczno-konfidenckim łajnem,tak dalej być nie może,albo MAJDAN.

rozwiń
Avatar
LEd / 28 lutego 2014 o 15:25

Kocham takich pismaków ! "Ukradli i uciekli".Pełne zdumienie.Przecież po kradzieży powinni stać.

Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 0 16

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!