Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 marca 2012 r.
21:14
Edytuj ten wpis

Nic przy Zalewie Zemborzyckim za 7 złotych

0 22 A A
MOSiR tłumaczy, że pieniądze z parkingu są przeznaczane m.in. na opłacenie osób pracujących w obiekt
MOSiR tłumaczy, że pieniądze z parkingu są przeznaczane m.in. na opłacenie osób pracujących w obiekt

Wokół Zalewu Zemborzyckiego jeszcze nic nie działa, a już każą płacić za parking. I to 7 zł – oburzają się mieszkańcy Lublina, którzy chcą pospacerować nad lubelskim akwenem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Pojechaliśmy z rodziną w weekend nad zalew. Chcieliśmy pochodzić w okolicach ośrodka Słoneczny Wrotków – opowiada jedna z naszych Czytelniczek. – Samochód można tam zostawić tylko w jednym miejscu: na parkingu obok ośrodka. Okazało się, że parking jest płatny. Przy wjeździe przywitała nas pani zbierająca pieniądze, za nią stał ochroniarz, żebyśmy na pewno zapłacili.

– Nie było wyjścia. Gdybyśmy zostawili auto w innym miejscu, od razu czekałby na nas mandat od Straży Miejskiej, która regularnie odwiedza ten teren – dodaje. – Tyle że parking kosztuje 7 zł! Poza sezonem, kiedy nad zalewem jeszcze nic się nie dzieje. Słoneczny Wrotków zamknięty, większość restauracji też. To zdzierstwo, żeby tyle płacić za godzinę spaceru.

Co na to Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który prowadzi Słoneczny Wrotków i parking obok?

– Przykro nam, że mieszkańcy tak to odbierają. Ale jesteśmy spółką. Musimy zarabiać – mówi Zdzisław Hołysz, wiceprezes ośrodka. – Wiele osób myśli, że działamy tylko dla misji. Tymczasem MOSiR jest trochę jak Telewizja Polska. Musimy łączyć misję i komercję. Tzn. zarabiać pieniądze, z których jesteśmy rozliczani.

M.in. na biletach parkingowych nad zalewem. – Ten parking jest po prostu płatny, nie tylko latem – podkreśla Hołysz. – Jak przyjeżdża się samochodem do centrum miasta, żeby pospacerować, też trzeba zapłacić za parking.

MOSiR tłumaczy, że pieniądze z parkingu są przeznaczane m.in. na opłacenie osób pracujących w obiektach ośrodka nad zalewem i pilnujących ich, a także na sprzątanie.

Oby do lata

Latem, płacąc 7 zł za parking, będzie można nie tylko spacerować, ale też skorzystać z nowych atrakcji Słonecznego Wrotkowa (oczywiście po opłaceniu biletu wstępu). Właśnie rozpoczęła się rozbudowa ośrodka.

– Nad zalewem zaczęły się dwie budowy– mówi wiceprezes MOSiR Zdzisław Hołysz. – Akademii Golfa u zbiegu ul. Żeglarskiej i Osmolickiej i Słonecznego Wrotkowa. W dawnym oczku wodnym powstanie nowy basen, brodzik zostanie wyremontowany, będzie też m.in. plac zabaw dla dzieci nazwany Wyspą Skarbów, dodatkowe oświetlenie, chodniki i zamykane szafki na ubrania.

Wykonawca prac powinien zejść z budowy do 20 maja, dzieci powinny się tu bawić 1 czerwca.
Wiosną rozpocznie się też budowa ośrodka sportów wodnych na terenie dawnego ośrodka Marina – po drugiej stronie zalewu.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Pio / 29 marca 2012 o 19:31
nie zdziwię się kiedyś jak jakiś NIK orzeknie, że MOSIR bezprawnie zagarnia tereny w koło zalewu,
spółka gówno robi dla miasta, a całą kasę przejada w środku, durne prowadzenie ośrodka, grabież terenu i wiecznie wszystko nie działa
Avatar
syn palikota / 29 marca 2012 o 13:54
stać mnie zapłacić te głupie 7zł, ale postawa właściciela parkingu jest wręcz idiotyczna
stawka jest wygórowana, nie adekwatna do możliwości mieszkańców LBN
żeby jeszcze parking był strzeżony i monitorowany, to zrozumiałbym...

sensowne ceny to albo 1zł za godzinę, albo 4zł bez limitu czasu
Avatar
bambo75 / 29 marca 2012 o 13:42
Marnie na tym waszym Słonecznym Wrotkowie! nawet ubikacji przystosowanej dla niepełnosprawnych nie ma! Nie wiem gdzie osoba na wózku może załatwić "swoją potrzebę"? Gdyba się dało,to w lesie obok -ale się tak nie da... Dlatego wolę z żoną na wózku jechać na Pojezierze Łęcz.-Włod. ,tam jest kulturalniej w tym temacie!
Avatar
Gość / 29 marca 2012 o 10:45
[quote name='gaus' timestamp='1333005533' post='615688']
Ojtam, ojtam. Aż takiej tragedii nie ma. Jedźcie do zapyziałego Kazimierza nad Wisłą. Tam zedrą z Was 10zł/godz, lub 15-20zł na cały dzień. Tak, CAŁY DZIEŃ. Tyle tylko, że w tej norze nie ma nic co by mogło przyciągnąć ludzi na tak długo. Starówka... OK, jest fajna, ale można ją przejść wzdłuż i w szerz w 30-40 minut. Piwo? Nie ma sprawy rozwodniona perła kosztuje 12zł. Dla niektórych może to niewiele, ale posiedźcie teraz tam w barze to o 18.50 kupując następne piwo pani Wam powie, że to na wynos bo ona chce już zamknąć i iść do domu. Pocyujecie się głodni? Nie ma sprawy, gastronomia (raczej gastroskopia) w Kazimierzu ma do zaoferownaia mnóstwo punktów, w których można się pożywić. Cena? 22zł za 3 pierogi podejrzanego pochodzenia i jakości. Skandal! Rozumiem, że ceny są tam dyktowane przez warszawskich wycieczkowiczów, ale do licha ciężkiego jak można tak doić ludzi? Niedługo z Kazimierzem będzie tak jak z Zakopanem. Nie będą mieli niczego do zaoferowania, a będą kazali sobie płacić niewyobrażalne kwoty. Obudzą się z ręką w nocniku z pytaniem: "a gdzie turyści? ledwo wiążemy koniec z końcem" itp. Stwierdziłem że szkoda benzyny żeby jechać do złodziei. Ostatnio zajechałem do Puław, robią jakąś promenadę, więc pospacerować będzie można, pizza to jest pizza i za 20zł mam giganta z dodatkami w fajnym lokalu (jakoś na D sie nazywa, nie pamiętam), a nie mikrocebularza z plasterkiem szynki serwowanym w jakiejś mordowni (choć tu muszę przyznać że poza rynkiem w kazimierzu jest jedna fajna pizzeria z normalnymi cenami). Poza tym w Puławach jest jakiś nowy lokal, nazwy też nie pamiętam ale serwują tam swoje piwo, coś na wskroś tego u nas w Broważe na Grodzkiej, za... 6zł. Olejcie Kazimierz i jedźcie do Puław, olejcie Słoneczny Wrotków i jedźcie na "Dziką plażę", parking jest darmowy na końcu ulicy. Jest tam nawet ciekawiej niż na Dąbrowie, czy Marinie. Chdzicie sobie skrajem akweny, ale w lesie, jeśli obejdziecie zatoczkę to tam są jakies fajne wąwozy, jeśli wyjdziecie na plażę, to możecie sobie zobaczyć akwen w całej okazałości i nikt z nie zedrze z was ani złotówki. Zresztą jaki jest sens płacic 7zł i chodzić pośród zamkniętych obiektów, które nieogarnięte po zimie na dobrą sprawę szpecą.
[/quote]
[quote name='gaus' timestamp='1333005533' post='615688']
Ojtam, ojtam. Aż takiej tragedii nie ma. Jedźcie do zapyziałego Kazimierza nad Wisłą. Tam zedrą z Was 10zł/godz, lub 15-20zł na cały dzień. Tak, CAŁY DZIEŃ. Tyle tylko, że w tej norze nie ma nic co by mogło przyciągnąć ludzi na tak długo. Starówka... OK, jest fajna, ale można ją przejść wzdłuż i w szerz w 30-40 minut. Piwo? Nie ma sprawy rozwodniona perła kosztuje 12zł. Dla niektórych może to niewiele, ale posiedźcie teraz tam w barze to o 18.50 kupując na... rozwiń
Avatar
wet / 29 marca 2012 o 10:42
[quote name='Michał' timestamp='1333009548' post='615710']
Woda w zalewie jest brudna lepiej pojechać nad jedno z jeziorek których jest sporo np. Firlej
[/quote]

To dałeś przykład. Firlej i Łukcze to dwa najbardziej zasyfione jeziora na pojezierzu Ł-W.
Avatar
oko / 29 marca 2012 o 10:42
Przestańcie jeździc to spadna ceny. Proste.

Ludzie, zrozumcie - golą was bo dajecie się golić. Siła jest w naszych portfelach.

Kapitalizm bez pieniedzy nie działa. Mały popyt = niska cena.
Avatar
Michał / 29 marca 2012 o 10:25
7 zł za parking i w lecie większość samochodów stoi poza parkingiem a parking pusty Ja tam nigdy nie zaparkuje Wole pojechać na drugą stronę zalewu i stanąć na tańszym parkingu, albo z boku zalewu na darmowym parkingu. Woda w zalewie jest brudna lepiej pojechać nad jedno z jeziorek których jest sporo np. Firlej, jezioro Białe albo na roztocze do Krasnobrodu itp. Powinni trochę ogarnąć te ceny np. 2 zł za godzinę, 5 zł za cały dzień. Więcej niż 2 godziny to teraz nikt tam nie siedzi.
7 zł za parking i w lecie większość samochodów stoi poza parkingiem a parking pusty Ja tam nigdy nie zaparkuje Wole pojechać na drugą stronę zalewu i stanąć na tańszym parkingu, albo z boku zalewu na darmowym parkingu. Woda w zalewie jest brudna lepiej pojechać nad jedno z jeziorek których jest sporo np. Firlej, jezioro Białe albo na roztocze do Krasnobrodu itp. Powinni trochę ogarnąć te ceny np. 2 zł za godzinę, 5 zł za cały dzień. Więcej niż 2 godziny to teraz nikt tam nie siedzi. rozwiń
Avatar
Cogito / 29 marca 2012 o 10:19
W sobote bylem nad Zalewem. Parking MOSIR (za 7 PLN) byl prawie pusty. Wokol niego byly parkowane na dziko (za 0 PLN) samochody. W efekcie MOSIR nie zarobil za wiele tego dnia. Srednio bystry wlasciciel parkingu obnizylby oplate poza sezonem. Tak, jak sie to robi np. z karnetami na wyciagi narciarskie. Mysle, ze gdyby teraz brali po 3 PLN, mieliby wiekszy przychod a tym samym - zysk. Koszty sa przeciez stale. Powyzsze rozwazania dedykuje p. Prezesowi MOSIR.
Avatar
thunder93 / 29 marca 2012 o 09:58
Brak podtsawowoych zasad ekonomii u właścicieli tego parkingu jest porażąjący.

7 zł za 8 godzin i parking pusty... no bo kto tam teraz spedzi 8 godzin??

Jakby dali 1 zł za każdą napoczętą godinę to by zarobili duuuuużo więcej i ludzie byliby zadowoleni.

Niech się walą, nie ma szans żebym zostawił tam samochód!
Avatar
yzbuj / 29 marca 2012 o 09:34
za komuny wybudowano zalew za publiczne pieniądze i dostępny był dla wszystkich i to bez zadnych pieprzonych opłat... ten kapitalizm i jego zasrana pazera na kasę wywołuje u mnie odruch wymiotny... pieniądz i pieniądz nic więcej
Avatar
Pio / 29 marca 2012 o 19:31
nie zdziwię się kiedyś jak jakiś NIK orzeknie, że MOSIR bezprawnie zagarnia tereny w koło zalewu,
spółka gówno robi dla miasta, a całą kasę przejada w środku, durne prowadzenie ośrodka, grabież terenu i wiecznie wszystko nie działa
Avatar
syn palikota / 29 marca 2012 o 13:54
stać mnie zapłacić te głupie 7zł, ale postawa właściciela parkingu jest wręcz idiotyczna
stawka jest wygórowana, nie adekwatna do możliwości mieszkańców LBN
żeby jeszcze parking był strzeżony i monitorowany, to zrozumiałbym...

sensowne ceny to albo 1zł za godzinę, albo 4zł bez limitu czasu
Avatar
bambo75 / 29 marca 2012 o 13:42
Marnie na tym waszym Słonecznym Wrotkowie! nawet ubikacji przystosowanej dla niepełnosprawnych nie ma! Nie wiem gdzie osoba na wózku może załatwić "swoją potrzebę"? Gdyba się dało,to w lesie obok -ale się tak nie da... Dlatego wolę z żoną na wózku jechać na Pojezierze Łęcz.-Włod. ,tam jest kulturalniej w tym temacie!
Avatar
Gość / 29 marca 2012 o 10:45
[quote name='gaus' timestamp='1333005533' post='615688']
Ojtam, ojtam. Aż takiej tragedii nie ma. Jedźcie do zapyziałego Kazimierza nad Wisłą. Tam zedrą z Was 10zł/godz, lub 15-20zł na cały dzień. Tak, CAŁY DZIEŃ. Tyle tylko, że w tej norze nie ma nic co by mogło przyciągnąć ludzi na tak długo. Starówka... OK, jest fajna, ale można ją przejść wzdłuż i w szerz w 30-40 minut. Piwo? Nie ma sprawy rozwodniona perła kosztuje 12zł. Dla niektórych może to niewiele, ale posiedźcie teraz tam w barze to o 18.50 kupując następne piwo pani Wam powie, że to na wynos bo ona chce już zamknąć i iść do domu. Pocyujecie się głodni? Nie ma sprawy, gastronomia (raczej gastroskopia) w Kazimierzu ma do zaoferownaia mnóstwo punktów, w których można się pożywić. Cena? 22zł za 3 pierogi podejrzanego pochodzenia i jakości. Skandal! Rozumiem, że ceny są tam dyktowane przez warszawskich wycieczkowiczów, ale do licha ciężkiego jak można tak doić ludzi? Niedługo z Kazimierzem będzie tak jak z Zakopanem. Nie będą mieli niczego do zaoferowania, a będą kazali sobie płacić niewyobrażalne kwoty. Obudzą się z ręką w nocniku z pytaniem: "a gdzie turyści? ledwo wiążemy koniec z końcem" itp. Stwierdziłem że szkoda benzyny żeby jechać do złodziei. Ostatnio zajechałem do Puław, robią jakąś promenadę, więc pospacerować będzie można, pizza to jest pizza i za 20zł mam giganta z dodatkami w fajnym lokalu (jakoś na D sie nazywa, nie pamiętam), a nie mikrocebularza z plasterkiem szynki serwowanym w jakiejś mordowni (choć tu muszę przyznać że poza rynkiem w kazimierzu jest jedna fajna pizzeria z normalnymi cenami). Poza tym w Puławach jest jakiś nowy lokal, nazwy też nie pamiętam ale serwują tam swoje piwo, coś na wskroś tego u nas w Broważe na Grodzkiej, za... 6zł. Olejcie Kazimierz i jedźcie do Puław, olejcie Słoneczny Wrotków i jedźcie na "Dziką plażę", parking jest darmowy na końcu ulicy. Jest tam nawet ciekawiej niż na Dąbrowie, czy Marinie. Chdzicie sobie skrajem akweny, ale w lesie, jeśli obejdziecie zatoczkę to tam są jakies fajne wąwozy, jeśli wyjdziecie na plażę, to możecie sobie zobaczyć akwen w całej okazałości i nikt z nie zedrze z was ani złotówki. Zresztą jaki jest sens płacic 7zł i chodzić pośród zamkniętych obiektów, które nieogarnięte po zimie na dobrą sprawę szpecą.
[/quote]
[quote name='gaus' timestamp='1333005533' post='615688']
Ojtam, ojtam. Aż takiej tragedii nie ma. Jedźcie do zapyziałego Kazimierza nad Wisłą. Tam zedrą z Was 10zł/godz, lub 15-20zł na cały dzień. Tak, CAŁY DZIEŃ. Tyle tylko, że w tej norze nie ma nic co by mogło przyciągnąć ludzi na tak długo. Starówka... OK, jest fajna, ale można ją przejść wzdłuż i w szerz w 30-40 minut. Piwo? Nie ma sprawy rozwodniona perła kosztuje 12zł. Dla niektórych może to niewiele, ale posiedźcie teraz tam w barze to o 18.50 kupując na... rozwiń
Avatar
wet / 29 marca 2012 o 10:42
[quote name='Michał' timestamp='1333009548' post='615710']
Woda w zalewie jest brudna lepiej pojechać nad jedno z jeziorek których jest sporo np. Firlej
[/quote]

To dałeś przykład. Firlej i Łukcze to dwa najbardziej zasyfione jeziora na pojezierzu Ł-W.
Avatar
oko / 29 marca 2012 o 10:42
Przestańcie jeździc to spadna ceny. Proste.

Ludzie, zrozumcie - golą was bo dajecie się golić. Siła jest w naszych portfelach.

Kapitalizm bez pieniedzy nie działa. Mały popyt = niska cena.
Avatar
Michał / 29 marca 2012 o 10:25
7 zł za parking i w lecie większość samochodów stoi poza parkingiem a parking pusty Ja tam nigdy nie zaparkuje Wole pojechać na drugą stronę zalewu i stanąć na tańszym parkingu, albo z boku zalewu na darmowym parkingu. Woda w zalewie jest brudna lepiej pojechać nad jedno z jeziorek których jest sporo np. Firlej, jezioro Białe albo na roztocze do Krasnobrodu itp. Powinni trochę ogarnąć te ceny np. 2 zł za godzinę, 5 zł za cały dzień. Więcej niż 2 godziny to teraz nikt tam nie siedzi.
7 zł za parking i w lecie większość samochodów stoi poza parkingiem a parking pusty Ja tam nigdy nie zaparkuje Wole pojechać na drugą stronę zalewu i stanąć na tańszym parkingu, albo z boku zalewu na darmowym parkingu. Woda w zalewie jest brudna lepiej pojechać nad jedno z jeziorek których jest sporo np. Firlej, jezioro Białe albo na roztocze do Krasnobrodu itp. Powinni trochę ogarnąć te ceny np. 2 zł za godzinę, 5 zł za cały dzień. Więcej niż 2 godziny to teraz nikt tam nie siedzi. rozwiń
Avatar
Cogito / 29 marca 2012 o 10:19
W sobote bylem nad Zalewem. Parking MOSIR (za 7 PLN) byl prawie pusty. Wokol niego byly parkowane na dziko (za 0 PLN) samochody. W efekcie MOSIR nie zarobil za wiele tego dnia. Srednio bystry wlasciciel parkingu obnizylby oplate poza sezonem. Tak, jak sie to robi np. z karnetami na wyciagi narciarskie. Mysle, ze gdyby teraz brali po 3 PLN, mieliby wiekszy przychod a tym samym - zysk. Koszty sa przeciez stale. Powyzsze rozwazania dedykuje p. Prezesowi MOSIR.
Avatar
thunder93 / 29 marca 2012 o 09:58
Brak podtsawowoych zasad ekonomii u właścicieli tego parkingu jest porażąjący.

7 zł za 8 godzin i parking pusty... no bo kto tam teraz spedzi 8 godzin??

Jakby dali 1 zł za każdą napoczętą godinę to by zarobili duuuuużo więcej i ludzie byliby zadowoleni.

Niech się walą, nie ma szans żebym zostawił tam samochód!
Avatar
yzbuj / 29 marca 2012 o 09:34
za komuny wybudowano zalew za publiczne pieniądze i dostępny był dla wszystkich i to bez zadnych pieprzonych opłat... ten kapitalizm i jego zasrana pazera na kasę wywołuje u mnie odruch wymiotny... pieniądz i pieniądz nic więcej
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 0

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga
Sonda

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga 0 2

Zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją – uważają członkowie Konfederacji Lewiatan. Chcą, by sprawę zbadał Trybunał Konstytucyjny.

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat 6 4

300 złotych mandatu i 6 punktów karnych kosztowała dyrektora lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krzysztofa Gałaszkiewicz kolizja na obwodnicy Lublina. Dyrektor agencji jechał służbowym autem.

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą?
galeria

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą? 0 1

Można już zgłaszać kandydatury do tegorocznych nagród gospodarczych przyznawanych przez samorząd Lublina. Są to wyróżnienia dla firm wnoszących duży wkład w rozwój gospodarczy miasta.

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim
film

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim 8 0

Nową halę sportową przy Głębokiej postawi Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, który ogłosił właśnie przetarg na jej zaprojektowanie i budowę. Trochę to potrwa, bo pierwsze zajęcia w nowej hali mają się zacząć dopiero w roku akademickim 2020/21.

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej
galeria

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej 3 0

Do zdarzenia doszło przed godz. 15 w okolicach Biedronki przy ul. Piaskowej w Puławach.

Terespol: Miasto apeluje o pomoc dla pogorzelców

Terespol: Miasto apeluje o pomoc dla pogorzelców 1 0

Potrzebna pomoc dla poszkodowanych w pożarze w Terespolu. Dwie rodziny straciły cały swój dobytek.

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty 2 7

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe
25 maja 2018, 18:00

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu Z kim do łóżka? w Dzielnicowym Domu Kultury Czuby Południowe odbędzie się spotkanie z poetką Justyną Bargielską. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

Pielęgniarki poszły masowo na zwolnienia lekarskie. Dyrektor szpitala poprosi ZUS o kontrolę
film

Pielęgniarki poszły masowo na zwolnienia lekarskie. Dyrektor szpitala poprosi ZUS o kontrolę 32 26

Nie było przyjęć na zaplanowane zbiegi, zawieszono planowe operacje, a karetki nie dowoziły nagłych przypadków – tak w poniedziałek wyglądała sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej w Lublinie. We wtorek zwołano konferencję prasową w związku z sytuacją.

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020
galeria
film

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 99 0

Piotr Tomala, himalaista z Lublina został nowym szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!