Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 grudnia 2010 r.
11:28
Edytuj ten wpis

Nie masz co zrobić z zalegającym śniegiem? Przerzuć go za płot (interwencja)

0 10 A A

Interwencja Czytelnika z ul. Topolowej, który sfotografował nietypowy sposób na pozbycie się śniegu z parkingu. Okazuje się, że wystarczy... przerzucić go przez płot.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Artykuł i zdjęcia o oryginalnym pomyśle na pozbycie się zalegającego śniegu zobacz na stronie MOJEGO MIASTA LUBLIN:

Ul. Topolowa: Co zrobić z zalegającym śniegiem? Przerzucić go przez płot!

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jarek / 2 grudnia 2010 o 18:13
panie artek weź się pan od stosunkuj bo szkoda słów; gościu dba o swoich klientów i tyle ale jak nie masz co robić to odśnież ulicę topolową przychodnia zdrowia jak dojadą karetki chorzy a może z panem romanem zamieciecie liście z kasztanowców aby ich szrotówek kasztanowiaczek całkiem nie wsiorbał
Avatar
artek / 2 grudnia 2010 o 16:38
Od autora
Po pierwsze śnieg sypany był za płot a nie bramę, po drugie właścicielem terenu za płotem jest miasto, a nie osoba prywatna.
Avatar
joe / 2 grudnia 2010 o 14:57
Wyobraźcie sobie, że ten Pan jest właścicielem i jednej i drugiej działki co było już rozstrzygane nie raz, więc może sobie sypać co chce i gdzie chce. Więc dziennikarze zanim opublikują sensację to niech lepiej sprawdzą co publikują.
No i w ten sposób wszystkie spekulacje i wątpliwości powinny zostać ucięte. Pozdrawiam
Avatar
mig / 2 grudnia 2010 o 14:17
Proszę uważnie popatrzeć na zdjęcie - sprząta wewnątrz posesji, zapewne żeby móc otworzyć bramę, za którą właśnie kipruje śnieg. Potem przepchnie na bok i będzie cacy ... szukanie dziury w całym. Nie odśnieżają - źle, odśnieżają - też źle.
Avatar
bambosh / 2 grudnia 2010 o 14:03
No też mi wielka Nowość! Przecież ja już coś takiego robiłem we wtorek w południe- przerzuciłem śnieg spod mojego auta za płot-w miejsce,gdzie nikomu nie będzie przeszkadzał. Tylko,że Polacy mają takie głupie "zagrania":zamiast odrzucić śnieg na trawnik,to przerzuca go pod sąsiednie stojące auto i niech ten drugi się męczy i martwi... Dziś /ale też i rok temu/ zauważyłem,że są w Lublinie miejsca bardzo ładnie odśnieżane "aż do czarnej ziemi" -to są parkingi przed hipermarketami i Biedronką(bynajmniej tą na Bronowicach)
No też mi wielka Nowość! Przecież ja już coś takiego robiłem we wtorek w południe- przerzuciłem śnieg spod mojego auta za płot-w miejsce,gdzie nikomu nie będzie przeszkadzał. Tylko,że Polacy mają takie głupie "zagrania":zamiast odrzucić śnieg na trawnik,to przerzuca go pod sąsiednie stojące auto i niech ten drugi się męczy i martwi... Dziś /ale też i rok temu/ zauważyłem,że są w Lublinie miejsca bardzo ładnie odśnieżane "aż do czarnej ziemi" -to są parkingi przed hipermarketami i Biedronką(bynajmniej tą na Bronowicach) rozwiń
Avatar
Beret / 2 grudnia 2010 o 13:48
[quote name='agent bolek' timestamp='1291289697' post='397183']
TO ODSYPuJAC TEN SNIEG POWINIENEM GO SOBIE DO BAGAZNIKA WRZUCAC BO PRZECIEZ ZWYKLE SASIADOWI ZASYPUJE Z BRAKU LAKU JEGO WYJAZD ...
[/quote]

Myślę, że powinieneś śnieg zrzucić sąsiadowi na podjazd. On jak wstanie to ten śnieg przerzuci z powrotem na twój podjazd. I tak się będzie kręcić. Same korzyści: przejazd jest, krzepa w narodzie wzrośnie, humory dobre... no chyba, że będziecie chcieli wyjechać w jednym momencie i spotkacie się z łopatami. Ale wtedy to sąsiedzi będą mieli rozrywkę, jak się dwóch buraków tłucze łopatami do śniegu
[quote name='agent bolek' timestamp='1291289697' post='397183']
TO ODSYPuJAC TEN SNIEG POWINIENEM GO SOBIE DO BAGAZNIKA WRZUCAC BO PRZECIEZ ZWYKLE SASIADOWI ZASYPUJE Z BRAKU LAKU JEGO WYJAZD ...
[/quote]

Myślę, że powinieneś śnieg zrzucić sąsiadowi na podjazd. On jak wstanie to ten śnieg przerzuci z powrotem na twój podjazd. I tak się będzie kręcić. Same korzyści: przejazd jest, krzepa w narodzie wzrośnie, humory dobre... no chyba, że będziecie chcieli wyjechać w jednym momencie i spotkacie si... rozwiń
Avatar
Seba / 2 grudnia 2010 o 13:38
[quote name='blalalalala' timestamp='1291290795' post='397214']
przeciez tu niema nic zlego ze ktos ze swojej posesji wywali przed swoja posesje tym bardziej ze to przed plotem tez jest jego
[/quote]
Sam w tamtym roku robiłem podobnie, i nie widzę w tym nic złego, jeżeli piesi mogą swobodnie przechodzić.
Avatar
blalalalala / 2 grudnia 2010 o 12:53
przeciez tu niema nic zlego ze ktos ze swojej posesji wywali przed swoja posesje tym bardziej ze to przed plotem tez jest jego
Avatar
agent bolek / 2 grudnia 2010 o 12:34
WIDZE ZE W LUBLINIE TO SIE ROZRASTA SZAJKA PODPIER...CZY , AGENTOW , CBA, CBŚ, CIA, FBI, HAHA NIC DZIWNEGO ZE NIE JEDEN SASIAD ZOBACZYL NAZWISKO SASIADA Z BLOKU W LISICE WILSZTAJNA JAKO KAPUSIA Z ... NIEDLUGO TRZEBA BEDZIE LAC W MAJTY BO STARCH BEDZIE SIE GDZIEKOLWIEK ODLAC PO KĄCIE JAK SIE KOMU NA .
PS. JA MAM POD BLOKIEM GARAZ , GARAZE SA ROWNIEZ NA PRZECIWKO MOJEGO GARAZU CZY TO ZNACZY ZE JAK ADM. NIE ZDAZY ODSNIEZYC MI GARAZU PLUGIEM Z RANA I NAWET JAK WRAcam z pracy jest nadal zasypane TO ODSYPuJAC TEN SNIEG POWINIENEM GO SOBIE DO BAGAZNIKA WRZUCAC BO PRZECIEZ ZWYKLE SASIADOWI ZASYPUJE Z BRAKU LAKU JEGO WYJAZD ...
WIDZE ZE W LUBLINIE TO SIE ROZRASTA SZAJKA PODPIER...CZY , AGENTOW , CBA, CBŚ, CIA, FBI, HAHA NIC DZIWNEGO ZE NIE JEDEN SASIAD ZOBACZYL NAZWISKO SASIADA Z BLOKU W LISICE WILSZTAJNA JAKO KAPUSIA Z ... NIEDLUGO TRZEBA BEDZIE LAC W MAJTY BO STARCH BEDZIE SIE GDZIEKOLWIEK ODLAC PO KĄCIE JAK SIE KOMU NA .
PS. JA MAM POD BLOKIEM GARAZ , GARAZE SA ROWNIEZ NA PRZECIWKO MOJEGO GARAZU CZY TO ZNACZY ZE JAK ADM. NIE ZDAZY ODSNIEZYC MI GARAZU PLUGIEM Z RANA I NAWET JAK WRAcam z pracy jest nadal zasypane TO ODSYPuJAC TEN SNIEG POWINIENEM GO SO... rozwiń
Avatar
wacek / 2 grudnia 2010 o 12:24
Czy tam przypadkiem Zarządcą Nieruchomości nie jest LUB-KOM z Kołbusiem i resztą jego rodziny.Wybryki tego Pana są nam przecież znane i opisywane.
Avatar
jarek / 2 grudnia 2010 o 18:13
panie artek weź się pan od stosunkuj bo szkoda słów; gościu dba o swoich klientów i tyle ale jak nie masz co robić to odśnież ulicę topolową przychodnia zdrowia jak dojadą karetki chorzy a może z panem romanem zamieciecie liście z kasztanowców aby ich szrotówek kasztanowiaczek całkiem nie wsiorbał
Avatar
artek / 2 grudnia 2010 o 16:38
Od autora
Po pierwsze śnieg sypany był za płot a nie bramę, po drugie właścicielem terenu za płotem jest miasto, a nie osoba prywatna.
Avatar
joe / 2 grudnia 2010 o 14:57
Wyobraźcie sobie, że ten Pan jest właścicielem i jednej i drugiej działki co było już rozstrzygane nie raz, więc może sobie sypać co chce i gdzie chce. Więc dziennikarze zanim opublikują sensację to niech lepiej sprawdzą co publikują.
No i w ten sposób wszystkie spekulacje i wątpliwości powinny zostać ucięte. Pozdrawiam
Avatar
mig / 2 grudnia 2010 o 14:17
Proszę uważnie popatrzeć na zdjęcie - sprząta wewnątrz posesji, zapewne żeby móc otworzyć bramę, za którą właśnie kipruje śnieg. Potem przepchnie na bok i będzie cacy ... szukanie dziury w całym. Nie odśnieżają - źle, odśnieżają - też źle.
Avatar
bambosh / 2 grudnia 2010 o 14:03
No też mi wielka Nowość! Przecież ja już coś takiego robiłem we wtorek w południe- przerzuciłem śnieg spod mojego auta za płot-w miejsce,gdzie nikomu nie będzie przeszkadzał. Tylko,że Polacy mają takie głupie "zagrania":zamiast odrzucić śnieg na trawnik,to przerzuca go pod sąsiednie stojące auto i niech ten drugi się męczy i martwi... Dziś /ale też i rok temu/ zauważyłem,że są w Lublinie miejsca bardzo ładnie odśnieżane "aż do czarnej ziemi" -to są parkingi przed hipermarketami i Biedronką(bynajmniej tą na Bronowicach)
No też mi wielka Nowość! Przecież ja już coś takiego robiłem we wtorek w południe- przerzuciłem śnieg spod mojego auta za płot-w miejsce,gdzie nikomu nie będzie przeszkadzał. Tylko,że Polacy mają takie głupie "zagrania":zamiast odrzucić śnieg na trawnik,to przerzuca go pod sąsiednie stojące auto i niech ten drugi się męczy i martwi... Dziś /ale też i rok temu/ zauważyłem,że są w Lublinie miejsca bardzo ładnie odśnieżane "aż do czarnej ziemi" -to są parkingi przed hipermarketami i Biedronką(bynajmniej tą na Bronowicach) rozwiń
Avatar
Beret / 2 grudnia 2010 o 13:48
[quote name='agent bolek' timestamp='1291289697' post='397183']
TO ODSYPuJAC TEN SNIEG POWINIENEM GO SOBIE DO BAGAZNIKA WRZUCAC BO PRZECIEZ ZWYKLE SASIADOWI ZASYPUJE Z BRAKU LAKU JEGO WYJAZD ...
[/quote]

Myślę, że powinieneś śnieg zrzucić sąsiadowi na podjazd. On jak wstanie to ten śnieg przerzuci z powrotem na twój podjazd. I tak się będzie kręcić. Same korzyści: przejazd jest, krzepa w narodzie wzrośnie, humory dobre... no chyba, że będziecie chcieli wyjechać w jednym momencie i spotkacie się z łopatami. Ale wtedy to sąsiedzi będą mieli rozrywkę, jak się dwóch buraków tłucze łopatami do śniegu
[quote name='agent bolek' timestamp='1291289697' post='397183']
TO ODSYPuJAC TEN SNIEG POWINIENEM GO SOBIE DO BAGAZNIKA WRZUCAC BO PRZECIEZ ZWYKLE SASIADOWI ZASYPUJE Z BRAKU LAKU JEGO WYJAZD ...
[/quote]

Myślę, że powinieneś śnieg zrzucić sąsiadowi na podjazd. On jak wstanie to ten śnieg przerzuci z powrotem na twój podjazd. I tak się będzie kręcić. Same korzyści: przejazd jest, krzepa w narodzie wzrośnie, humory dobre... no chyba, że będziecie chcieli wyjechać w jednym momencie i spotkacie si... rozwiń
Avatar
Seba / 2 grudnia 2010 o 13:38
[quote name='blalalalala' timestamp='1291290795' post='397214']
przeciez tu niema nic zlego ze ktos ze swojej posesji wywali przed swoja posesje tym bardziej ze to przed plotem tez jest jego
[/quote]
Sam w tamtym roku robiłem podobnie, i nie widzę w tym nic złego, jeżeli piesi mogą swobodnie przechodzić.
Avatar
blalalalala / 2 grudnia 2010 o 12:53
przeciez tu niema nic zlego ze ktos ze swojej posesji wywali przed swoja posesje tym bardziej ze to przed plotem tez jest jego
Avatar
agent bolek / 2 grudnia 2010 o 12:34
WIDZE ZE W LUBLINIE TO SIE ROZRASTA SZAJKA PODPIER...CZY , AGENTOW , CBA, CBŚ, CIA, FBI, HAHA NIC DZIWNEGO ZE NIE JEDEN SASIAD ZOBACZYL NAZWISKO SASIADA Z BLOKU W LISICE WILSZTAJNA JAKO KAPUSIA Z ... NIEDLUGO TRZEBA BEDZIE LAC W MAJTY BO STARCH BEDZIE SIE GDZIEKOLWIEK ODLAC PO KĄCIE JAK SIE KOMU NA .
PS. JA MAM POD BLOKIEM GARAZ , GARAZE SA ROWNIEZ NA PRZECIWKO MOJEGO GARAZU CZY TO ZNACZY ZE JAK ADM. NIE ZDAZY ODSNIEZYC MI GARAZU PLUGIEM Z RANA I NAWET JAK WRAcam z pracy jest nadal zasypane TO ODSYPuJAC TEN SNIEG POWINIENEM GO SOBIE DO BAGAZNIKA WRZUCAC BO PRZECIEZ ZWYKLE SASIADOWI ZASYPUJE Z BRAKU LAKU JEGO WYJAZD ...
WIDZE ZE W LUBLINIE TO SIE ROZRASTA SZAJKA PODPIER...CZY , AGENTOW , CBA, CBŚ, CIA, FBI, HAHA NIC DZIWNEGO ZE NIE JEDEN SASIAD ZOBACZYL NAZWISKO SASIADA Z BLOKU W LISICE WILSZTAJNA JAKO KAPUSIA Z ... NIEDLUGO TRZEBA BEDZIE LAC W MAJTY BO STARCH BEDZIE SIE GDZIEKOLWIEK ODLAC PO KĄCIE JAK SIE KOMU NA .
PS. JA MAM POD BLOKIEM GARAZ , GARAZE SA ROWNIEZ NA PRZECIWKO MOJEGO GARAZU CZY TO ZNACZY ZE JAK ADM. NIE ZDAZY ODSNIEZYC MI GARAZU PLUGIEM Z RANA I NAWET JAK WRAcam z pracy jest nadal zasypane TO ODSYPuJAC TEN SNIEG POWINIENEM GO SO... rozwiń
Avatar
wacek / 2 grudnia 2010 o 12:24
Czy tam przypadkiem Zarządcą Nieruchomości nie jest LUB-KOM z Kołbusiem i resztą jego rodziny.Wybryki tego Pana są nam przecież znane i opisywane.

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przeciek w delegaturze CBA w Lublinie? Chodziło o asystenta lubelskiej posłanki PiS

Przeciek w delegaturze CBA w Lublinie? Chodziło o asystenta lubelskiej posłanki PiS 2 0

CBA zatuszowało przeciek o tajnej operacji – twierdzi były szef lubelskiej delegatury Biura. Akcja CBA była wymierzona w asystenta lubelskiej posłanki PiS. Funkcjonariusz, który wykrył skandal, stracił pracę.

Puławskie Azoty notują wzrost sprzedaży

Puławskie Azoty notują wzrost sprzedaży 0 0

Według najnowszych danych, łączny przychód spółek należących do Grupy Azoty przekroczył 9,6 mld, a zysk osiągnął prawie 490 mln zł. To dane znacznie lepsze od ubiegłorocznych. Filarem grupy kapitałowej pozostaje puławska spółka.

Uczniowie z SP 24 w redakcji Dziennika Wschodniego

Uczniowie z SP 24 w redakcji Dziennika Wschodniego 0 0

We wtorek naszą redakcję odwiedzili wyjątkowo mili goście – uczniowie klasy III „a” ze Szkoły Podstawowej nr 24 w Lublinie.

Lublin: Powstaną dwie nowe sale gimnastyczne przy szkołach

Lublin: Powstaną dwie nowe sale gimnastyczne przy szkołach 0 0

Nowe sale gimnastyczne mają powstać przy III Liceum Ogólnokształcącym oraz Zespole Szkół Ekonomicznych im. Vetterów.

Warsztaty kreatywne dla dzieci w DDK Czechów

Warsztaty kreatywne dla dzieci w DDK Czechów 1 0

Co Gdzie Kiedy. Dzielnicowy Dom Kultury Czechów (ul. Kiepury 5a) zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na kreatywne warsztaty literacko-plastyczno-teatralne, które będą się odbywały w czwartki o godz. 16.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 1:0 [NA ŻYWO]

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 1:0 [NA ŻYWO] 4 1

Zielono-czarni w zaległym meczu Nice 1 Ligi podejmują na swoim stadionie drużynę Chrobrego Głogów. Czy łęcznianom uda się odnieść pierwsze od 16 kolejek zwycięstwo?

Sąd łaskawy dla „żołnierza i banderowca”

Sąd łaskawy dla „żołnierza i banderowca” 20 7

Sąd warunkowo umorzył sprawę Ukraińca oskarżonego o znieważanie Polaków na tle narodowościowym. Nazari K. groził im „powtórką z Wołynia”.

Międzyrzec Podlaski: Dzieci mają swój kącik w urzędzie miasta

Międzyrzec Podlaski: Dzieci mają swój kącik w urzędzie miasta 0 0

Kiedy mama załatwia sprawy w urzędzie, dziecko może pobawić się w kąciku dla najmłodszych. Takie miejsce utworzono właśnie w międzyrzeckim magistracie.

Sezon kąpielowy w Lublinie od 1 czerwca. Dwa kąpieliska

Sezon kąpielowy w Lublinie od 1 czerwca. Dwa kąpieliska 0 0

Dwa kąpieliska wyznaczone będą w Lublinie, oba na zalewie, jedno na Wrotkowie, drugie na Marinie.

Spektakl "Homo-Go!" w Centrum Kultury
26 kwietnia 2018, 19:00

Spektakl "Homo-Go!" w Centrum Kultury 1 0

Co Gdzie Kiedy. Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca w czwartek, 26 kwietnia o godz. 19 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu muzycznego Homo-Go! w wykonaniu Grupy Tańca Współczesnego Politechniki Lubelskiej.

Unijne pieniądze dla "Fachowców z Brzeskiej". Jak szkoła korzysta z dofinansowania?

Unijne pieniądze dla "Fachowców z Brzeskiej". Jak szkoła korzysta z dofinansowania? 0 0

"Fachowcy z Brzeskiej" to projekt dofinansowany ze środków unijnych z którego korzysta ponad 190 uczniów ze Szkoły Zawodowej Nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury w Białej Podlaskiej. Właśnie są na półmetku.

Toksyczny amoniak w zakładach drobiarskich: Ewakuacja 150 osób, 7 jest w szpitalu

Toksyczny amoniak w zakładach drobiarskich: Ewakuacja 150 osób, 7 jest w szpitalu 3 0

Nie był to kolejny wyciek amoniaku, tylko najprawdopodobniej chwilowa emisja jego pozostałości w instalacji po niedzielnej awarii. Siedmiu pracowników trafiło do szpitala, a czternastu trzeba było udzielić pomocy. Ewakuowano ponad 150 osób

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku - znamy mistrzów województwa lubelskiego

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku - znamy mistrzów województwa lubelskiego 3 0

Dwa pełne sportowych emocji dni były potrzebne do wyłonienia najlepszych piłkarskich drużyn województwa lubelskiego w kategoriach wiekowych U-8, U-10 oraz U-12

Nowe lody zdobędą popularność? Lodziarnia i producent słodyczy zaczynają współpracę
galeria

Nowe lody zdobędą popularność? Lodziarnia i producent słodyczy zaczynają współpracę 69 2

Już w sobotę spróbować będzie można wyjątkowych lodów, które powstały dzięki współpracy dwóch lubelskich firm - Fabryki Cukierków „Pszczółka” oraz restauracji „Portofino”.

Padwa Zamość wygrałą z SMS Kielce dopiero po karnych

Padwa Zamość wygrałą z SMS Kielce dopiero po karnych 2 0

Po raz trzeci w obecnym sezonie Padwa Zamość rozstrzygnęła mecz po serii rzutów karnych. Tym razem zamościanie musieli po nie sięgać w spotkaniu z adeptami Szkoły Mistrzostwa Sportowego ZPRP Kielce zwyciężając 6:5, przy remisie w regulaminowym czasie 24:24

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!