piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Lublin

Nie popalą skrętów

Dodano: 15 marca 2002, 10:00
Autor: (kris)

Ponad pół kilograma marihuany przejęli w środę funkcjonariusze sekcji kryminalnej KMP w Lublinie. Czarnorynkowa wartość narkotyku wynosi ok. 25 tys. złotych. To jedna z największych wpadek narkotykowych kurierów w ciągu ostatnich kilku lat w Lublinie.

Kurierzy zostali zatrzymani na dworcu PKS. Narkotyki przewozili z Warszawy busem. Na dworcu czekali już na nich policjanci. Kiedy dwóch kurierów wysiadło z samochodu, natychmiast zostali skuci w kajdanki. Przechodnie byli świadkami scen jak w kryminalnym filmie. Mężczyźni zostali rzuceni na maskę samochodu. Nie stawiali oporu. Byli zaskoczeni policyjną zasadzką. Narkotyki przewozili w niepozornej torbie. Marihuana znajdowała się w szczelnie zapakowanym worku foliowym. Towar ważył 538 gramów.
– Zatrzymanie to efekt naszej kilkumiesięcznej żmudnej pracy operacyjnej – mówi podinsp. Marek Boruch, naczelnik sekcji kryminalnej KMP. – Ustalamy teraz do kogo miała trafić marihuana.
Narkotyki są doskonałej jakości. Nie pochodzą z polskich upraw. Najprawdopodobniej jest to tzw. marihuana holenderska. Zatrzymani to mieszkańcy Lublina w wieku 35 i 39 lat. W narkobiznesie są od dawna. Ich nazwiska przewijały się już wcześniej w policyjnych aktach.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24