Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 lutego 2010 r.
9:19
Edytuj ten wpis

Nie wiesz, gdzie się bawić w weekend? Sprawdź imprezowy rozkład jazdy

0 18 A A

Jak co tydzień, lubelskie kluby i dyskoteki przygotowały wiele atrakcji. Zobacz, gdzie możesz wyjść ze znajomymi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ToBi / 1 marca 2010 o 00:43
A tak na marginesie jak by Ci WIERZĄCY nie wiedzieli to pare lat temu czarna mafia w naszym kraju wycofała się z zapisu o " nie imprezowaniu" na rzecz dawania na tace... to tak jak by ktoś nie wiedział i bił się z myślami czy w poście może czy nie może pójść na dyskoteke.
Avatar
normalny / 28 lutego 2010 o 14:31
Życie jest piękne, ale też krótkie. Kocham się bawić, robię to z rozwagą, nie chcę się uzależniać od tzw. postu. Jestem wolnym człowiekiem. Sam decyduję kiedy "pościć".
Avatar
Kuba / 27 lutego 2010 o 22:54
eMas napisał:
moje 19 lat zycia i wyznanie(wierzacy niepraktykujacy) i tak nie pozwala mi sie bawic, tak samo jak podczas postu postanowilem ograniczyc alkohol a najlepiej go na ten okres wyeliminowac i napewno nie bede sie bawic...


Chwalisz się, czy żalisz?
Avatar
eMas / 27 lutego 2010 o 21:23
moje 19 lat zycia i wyznanie(wierzacy niepraktykujacy) i tak nie pozwala mi sie bawic, tak samo jak podczas postu postanowilem ograniczyc alkohol a najlepiej go na ten okres wyeliminowac i napewno nie bede sie bawic...
Avatar
~menel~ / 27 lutego 2010 o 18:56
57DBD5 napisał:
nie zrob kupy, bo zasrasz tę świecę, z którą sie nie rozstajesz moherku

Ty zasrańcu pewnie nie dozyjesz tego aby załozyć moherek, więcej szacunku nygusie
Avatar
57DBD5 / 27 lutego 2010 o 18:21
manolo napisał:
Widać że "Sztandar ludu" ma się całkiem dobrze... Tak idiotycznego "newsa" ze świecą szukać - normalnie żenada !!!
A tak na marginesie, to od razu można zauważyć jak jest sens wstawiania na witrynę takiej popierdułki...
Oj, redaktorki, redaktorki ... Życzę wam dobrego samopoczucia... Ż E N A D A !!!


nie zrob kupy, bo zasrasz tę świecę, z którą sie nie rozstajesz moherku
Avatar
Gość / 27 lutego 2010 o 15:28
klaudia napisał:
Ludzie , jest post!!! jakie dyskoteki, jakie zabawy? Zgroza... Sama jestem młoda, ale patrze na to wszystko z przerażeniem...do czego ten świat zmierza????


Skończył się zasiłek?
Avatar
niemocher / 27 lutego 2010 o 15:18
A co mnie obchodzi wasz post? Nie dotyczy on przecież wszystkich ludzi w Lublinie. Mam prawo balować kiedy mi się zechce i żaden mocher nie będzie mi tu o demoralizacji wywalał. Macie post to siedźcie na dupach w domu, ja nie muszę i nie mam zamiaru. Jest ku... wolność wyznania czy nie???
Avatar
klaudia / 27 lutego 2010 o 14:50
Ludzie , jest post!!! jakie dyskoteki, jakie zabawy? Zgroza... Sama jestem młoda, ale patrze na to wszystko z przerażeniem...do czego ten świat zmierza????
Avatar
niue / 27 lutego 2010 o 13:57
Jest post. Proszę nie zamieszczać takich demoralizujących artykułów. To nie jest odpowiedni czas na zabawę. Pozostańmy dzisiaj w naszych domach i w skupieniu przeżywajmy ten czas
Avatar
ToBi / 1 marca 2010 o 00:43
A tak na marginesie jak by Ci WIERZĄCY nie wiedzieli to pare lat temu czarna mafia w naszym kraju wycofała się z zapisu o " nie imprezowaniu" na rzecz dawania na tace... to tak jak by ktoś nie wiedział i bił się z myślami czy w poście może czy nie może pójść na dyskoteke.
Avatar
normalny / 28 lutego 2010 o 14:31
Życie jest piękne, ale też krótkie. Kocham się bawić, robię to z rozwagą, nie chcę się uzależniać od tzw. postu. Jestem wolnym człowiekiem. Sam decyduję kiedy "pościć".
Avatar
Kuba / 27 lutego 2010 o 22:54
eMas napisał:
moje 19 lat zycia i wyznanie(wierzacy niepraktykujacy) i tak nie pozwala mi sie bawic, tak samo jak podczas postu postanowilem ograniczyc alkohol a najlepiej go na ten okres wyeliminowac i napewno nie bede sie bawic...


Chwalisz się, czy żalisz?
Avatar
eMas / 27 lutego 2010 o 21:23
moje 19 lat zycia i wyznanie(wierzacy niepraktykujacy) i tak nie pozwala mi sie bawic, tak samo jak podczas postu postanowilem ograniczyc alkohol a najlepiej go na ten okres wyeliminowac i napewno nie bede sie bawic...
Avatar
~menel~ / 27 lutego 2010 o 18:56
57DBD5 napisał:
nie zrob kupy, bo zasrasz tę świecę, z którą sie nie rozstajesz moherku

Ty zasrańcu pewnie nie dozyjesz tego aby załozyć moherek, więcej szacunku nygusie
Avatar
57DBD5 / 27 lutego 2010 o 18:21
manolo napisał:
Widać że "Sztandar ludu" ma się całkiem dobrze... Tak idiotycznego "newsa" ze świecą szukać - normalnie żenada !!!
A tak na marginesie, to od razu można zauważyć jak jest sens wstawiania na witrynę takiej popierdułki...
Oj, redaktorki, redaktorki ... Życzę wam dobrego samopoczucia... Ż E N A D A !!!


nie zrob kupy, bo zasrasz tę świecę, z którą sie nie rozstajesz moherku
Avatar
Gość / 27 lutego 2010 o 15:28
klaudia napisał:
Ludzie , jest post!!! jakie dyskoteki, jakie zabawy? Zgroza... Sama jestem młoda, ale patrze na to wszystko z przerażeniem...do czego ten świat zmierza????


Skończył się zasiłek?
Avatar
niemocher / 27 lutego 2010 o 15:18
A co mnie obchodzi wasz post? Nie dotyczy on przecież wszystkich ludzi w Lublinie. Mam prawo balować kiedy mi się zechce i żaden mocher nie będzie mi tu o demoralizacji wywalał. Macie post to siedźcie na dupach w domu, ja nie muszę i nie mam zamiaru. Jest ku... wolność wyznania czy nie???
Avatar
klaudia / 27 lutego 2010 o 14:50
Ludzie , jest post!!! jakie dyskoteki, jakie zabawy? Zgroza... Sama jestem młoda, ale patrze na to wszystko z przerażeniem...do czego ten świat zmierza????
Avatar
niue / 27 lutego 2010 o 13:57
Jest post. Proszę nie zamieszczać takich demoralizujących artykułów. To nie jest odpowiedni czas na zabawę. Pozostańmy dzisiaj w naszych domach i w skupieniu przeżywajmy ten czas