Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 grudnia 2010 r.
14:47
Edytuj ten wpis

Niedokończony budynek za miliony zł straszy nad zalewem Zemborzyckim

0 5 A A

Jeszcze kilka lat temu budowy ośrodka dla niepełnosprawnych nad zalewem Zemborzyckim osób pilnował dozorca. Dziś niedokończony budynek stoi otworem i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. Zobacz zdjęcia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Cały artykuł o niedokończonej budowie ośrodka fundacji Fuga Mundi nad zalewem Zemborzyckim oraz zdjęcia zobaczysz na stronie MOJEGO MIASTA LUBLIN:

Niedokończona budowa za 3 mln złotych straszy nad zalewem Zemborzyckim
.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
JUZEFF / 21 grudnia 2010 o 11:04
Być może -"..ośrodka dla niepełnosprawnych nad zalewem Zemborzyckim osób..." już tam nie trza - no bo ileż może ich (tych osób - bez obrazy) tam być? No ile?
Może temu ośrodku brakło kasy zwyczajnie?
Nie pierwszy raz korektor dał ciała w Dzienniku. ;-/
Avatar
jojewek / 20 grudnia 2010 o 23:53
tak właśnie parta rządząca wspiera niepełnosprawnych...
Avatar
mosquito / 20 grudnia 2010 o 18:01
co to za składnia w pierwszym zdaniu ? Wstyd !
Avatar
obserwator / 20 grudnia 2010 o 17:27
Letnią kawiarnię i bar zbudowany przz PRL dla klasy robotniczo-chłopskiej LUBLINA, opuszczony, zaczął się rozpadać samoistnie.Dopiero tej jesieni przyjechał buldożer i rozwalił toto do reszty. Teraz przyjdzie walec i wyrówna. Będzie przetarg U.M. na atrakcyjny teren. W pobliżu był kiedyś burdel KM PZPR dla działaczy patryjnych. Rozsypał się sam po upadku siły przewodniej narodu, rozpaczliwo-płaczliwym krzykiem towarzysze obudżcie się" oprotestowanej przez tow. Sierkowską w Sali Kongresowej PKIiN, kiedy zarządzono wyprowadzenie sztandaru PZPR.Teraz jest pewnie na honorowym miejscu w siedzibie SLD przy ul.Rozbrat w W-wie. A Sierakowska razem z Ziomkiem są tam gdzie są. Na wysypisku. Oby w Rokitnie.Co z tym nie dokończonym budynkiem? Trzeba trochę poczekać. Chętni się znajdą. Przetarg ustawi koalicja. Jaka? Albo obecna, albo następna PO-PIS-PSL. Nie ważne jaka. Ważne, kto na tym zarobi.
Letnią kawiarnię i bar zbudowany przz PRL dla klasy robotniczo-chłopskiej LUBLINA, opuszczony, zaczął się rozpadać samoistnie.Dopiero tej jesieni przyjechał buldożer i rozwalił toto do reszty. Teraz przyjdzie walec i wyrówna. Będzie przetarg U.M. na atrakcyjny teren. W pobliżu był kiedyś burdel KM PZPR dla działaczy patryjnych. Rozsypał się sam po upadku siły przewodniej narodu, rozpaczliwo-płaczliwym krzykiem towarzysze obudżcie się" oprotestowanej przez tow. Sierkowską w Sali Kongresowej PKIiN, kiedy zarządzono wyprowadzenie sztandaru... rozwiń
Avatar
Clio / 20 grudnia 2010 o 15:42
Dobry Bombpark z tego może być
Avatar
JUZEFF / 21 grudnia 2010 o 11:04
Być może -"..ośrodka dla niepełnosprawnych nad zalewem Zemborzyckim osób..." już tam nie trza - no bo ileż może ich (tych osób - bez obrazy) tam być? No ile?
Może temu ośrodku brakło kasy zwyczajnie?
Nie pierwszy raz korektor dał ciała w Dzienniku. ;-/
Avatar
jojewek / 20 grudnia 2010 o 23:53
tak właśnie parta rządząca wspiera niepełnosprawnych...
Avatar
mosquito / 20 grudnia 2010 o 18:01
co to za składnia w pierwszym zdaniu ? Wstyd !
Avatar
obserwator / 20 grudnia 2010 o 17:27
Letnią kawiarnię i bar zbudowany przz PRL dla klasy robotniczo-chłopskiej LUBLINA, opuszczony, zaczął się rozpadać samoistnie.Dopiero tej jesieni przyjechał buldożer i rozwalił toto do reszty. Teraz przyjdzie walec i wyrówna. Będzie przetarg U.M. na atrakcyjny teren. W pobliżu był kiedyś burdel KM PZPR dla działaczy patryjnych. Rozsypał się sam po upadku siły przewodniej narodu, rozpaczliwo-płaczliwym krzykiem towarzysze obudżcie się" oprotestowanej przez tow. Sierkowską w Sali Kongresowej PKIiN, kiedy zarządzono wyprowadzenie sztandaru PZPR.Teraz jest pewnie na honorowym miejscu w siedzibie SLD przy ul.Rozbrat w W-wie. A Sierakowska razem z Ziomkiem są tam gdzie są. Na wysypisku. Oby w Rokitnie.Co z tym nie dokończonym budynkiem? Trzeba trochę poczekać. Chętni się znajdą. Przetarg ustawi koalicja. Jaka? Albo obecna, albo następna PO-PIS-PSL. Nie ważne jaka. Ważne, kto na tym zarobi.
Letnią kawiarnię i bar zbudowany przz PRL dla klasy robotniczo-chłopskiej LUBLINA, opuszczony, zaczął się rozpadać samoistnie.Dopiero tej jesieni przyjechał buldożer i rozwalił toto do reszty. Teraz przyjdzie walec i wyrówna. Będzie przetarg U.M. na atrakcyjny teren. W pobliżu był kiedyś burdel KM PZPR dla działaczy patryjnych. Rozsypał się sam po upadku siły przewodniej narodu, rozpaczliwo-płaczliwym krzykiem towarzysze obudżcie się" oprotestowanej przez tow. Sierkowską w Sali Kongresowej PKIiN, kiedy zarządzono wyprowadzenie sztandaru... rozwiń
Avatar
Clio / 20 grudnia 2010 o 15:42
Dobry Bombpark z tego może być