Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 czerwca 2012 r.
13:44
Edytuj ten wpis

Niedziałek: Strefa kibica w TL powstała dzięki nam

Autor: Zdjęcie autora łm
0 30 A A

- Tylko dzięki współpracy naszej firmy z Targami Lublin, strefa kibica mogła zostać uruchomiona i lubelscy Kibice mogli i mogą z niej korzystać - napisał Krzysztof Niedziałek, prezes RK Niedziałek w oświadczeniu przesłanym w czwartek do mediów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Od kilku dni w Lublinie trwa dyskusja na temat płatnej strefy kibica w Targach Lublin. W środę okazało się, że na sobotni mecz Czechy - Polska nie ma już wejściówek. Wszystkie miejsca zarezerwowała sobie prywatna firma RK Niedziałek. Dzisiaj prezes zarządu firmy przesłał do mediów oświadczenie:

W związku z informacjami w prasie odnośnie Firmy RK Niedziałek, pragniemy sprostować nieprawdziwe informacje i wyjaśnić zaistniałą sytuację.

Informujemy że:
- Firma RK Niedziałek nie wykupiła biletów na mecz POLSKA – CZECHY.
- RK Niedziałek jako jedyna lubelska Firma zdecydowała się wziąć udział we współfinansowaniu działań umożliwiając zorganizowanie strefy Kibica i oglądanie dziewięciu meczy lubelskim Kibicom.
- Umowa pomiędzy RK Niedziałek a Targi Lublin S.A. obejmuje przekazanie, na mecz
w dniu 16.06.2012 r., puli biletów dla lubelskich Kibiców - klientów i pracowników Firmy RK Niedziałek, i tak zostały one rozdysponowane.
- Koszty finansowania Strefy Kibica przez RK Niedziałek wielokrotnie przekraczają cenę puli przekazanych biletów.
- Przykro nam że nie mogliśmy przekazać biletów dla większej ilości Kibiców, wynika to z przyczyn od nas niezależnych - małej pojemności Lubelskiej Stefy Kibica.
- Cieszymy się z faktu, że Lubelska Strefa Kibica została tak dobrze przyjęta i oceniona przez lubelskich Kibiców.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą atmosferę i wspólny doping podczas dotychczasowych spotkań!


Zarząd Firmy
RK Niedziałek


Tymczasem przed południem okazało się, że w Lublinie powstanie bezpłatna strefa kibica w hali Globus.

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kibol pikol / 16 czerwca 2012 o 16:54
precz z pikolami:
[url="http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120611/LUDZIEIOPINIE/120619928"]http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120611/LUDZIEIOPINIE/120619928[/url]
Avatar
pracownik / 16 czerwca 2012 o 14:24
[quote name='Rafi' timestamp='1339682240' post='639089']
Niedziałek RK to nie jest wyzyskiwacz - tam jest obóz pracy, za racje żywieniowe i tylko tyle.
[/quote]

... ale w tym "obozie pracy" są wolne wszystkie niedziele a i pracujesz tylko co drugą sobotę do 14, pensje wypałcane w terminie, umowy od pierwszego dnia i pracujesz tam na własne życzenie. Istnieje jeszcze samozatrudnienie
Avatar
Bożena / 15 czerwca 2012 o 23:26
to okropne , że w takim dużym mieście nie ma strefy kibica z prawdziwego zdarzenia !!
tak jak w innych miastach .Otwartych , dla wszystkich .Gdańsk , Warszawa itd. są miejsca dla wielu kibiców !
Nie dla tego , że przyjmują zagraniczne zespoły , ale dla mieszkańców .
A w Lublinie mieszkańcy się nie liczą-oni chcą razem kibicować , wspólnie przerzywać mecze .
Rada miasta nie postarała się !!!!
Była mieszkanka miasta .
Avatar
Polska - Czechy 2:0 / 15 czerwca 2012 o 00:13
co to za strefa na 2,5 tys osób na takie miasto jak Lublin, sam nie wszedłem na mecz Polska-Rosja bo zabrakło biletów o 20.10 i "pocałowałem klamkę" i do kogo mieć pretensje też do Niedziałka. To jest wyłącznie wina władz miasta, myśleli że zaoszczędzą i czarną robotę zrobią za nich Targi ale przy takiej pojemności hali nie było szans pomieścić wszystkich chętnych, a po za tym Niedziałek nie kupił biletów dla marsjan tylko dla swoich klientów kibiców z Lublina. Wyluzujcie, Żuk musi zrobić drugą strefę i dzięki RK będą dwie razem na 7,5 tyś osób !!!!!!
co to za strefa na 2,5 tys osób na takie miasto jak Lublin, sam nie wszedłem na mecz Polska-Rosja bo zabrakło biletów o 20.10 i "pocałowałem klamkę" i do kogo mieć pretensje też do Niedziałka. To jest wyłącznie wina władz miasta, myśleli że zaoszczędzą i czarną robotę zrobią za nich Targi ale przy takiej pojemności hali nie było szans pomieścić wszystkich chętnych, a po za tym Niedziałek nie kupił biletów dla marsjan tylko dla swoich klientów kibiców z Lublina. Wyluzujcie, Żuk musi zrobić drugą strefę i dzięki RK będą dwie razem na... rozwiń
Avatar
A. / 14 czerwca 2012 o 23:51
Sami sobie wyrządzili krzywdę tą aferą. Gdyby nie to, podejrzewam że nadal byłaby to jedyna strefa kibica w Lublinie, teraz, kiedy powstaje nowa na Globusie, Lublinianie zapewne wybiorą bezpłatną strefę kibica Więc firma RK Niedziałek straci na tym rozdysponowaniu biletów wśród "swoich" kibiców:)
Avatar
omg / 14 czerwca 2012 o 23:08
Kradną nieudacznicy i tacy co najwięcej gadają. Jak się komuś nie podoba to przecież nie trzeba tam pracować, co za lubelska wieś - tylko nasrać i narzekać
Avatar
Gość / 14 czerwca 2012 o 22:22
[quote name='Rafi' timestamp='1339701909' post='639176']
Pomyłka, pracuje w filii. A ludzie kradną bo mało zarabiają i identyfikatory nie pomogą z kamerami. Tylko kto tu jest większym złodziejem ? Nowe samochody, baseny prezesów.....a pracownicy ?
[/quote] Powiem tak,zazdrość- to tu masz problem .Uruchom firmę ,zarabiaj kupuj Mercedesy,kop baseny nikt Ci nie broni,jakiś pomysł na życie.Żyj i albo nie narzekaj albo zmiana pracy a nie srasz we własne gniazdo.Ludzie kradną- a ilu ich było,jakoś większe grono pracuje i daje rade.
Avatar
FBI / 14 czerwca 2012 o 22:10
Lala z Targów Lublin mówiła, że Niedziałek zarezerwował 2300 miejsc 2-3 miesiące temu. W międzyczasie zapraszali do Targów Lublin do strefy do 16-go czerwca. To są jakies jaja! Ktoś tu bezczelnie kłamie. Lala czy części? Części twierdzą dzisiaj, że są głównym organizatorem strefy. to jaka była i jest rola targów? Wychodzi na to, że żadna.Ciekawe... Oświadczenie jednego przeczy oświadczeniu drugiego.... I rzecz zasadnicza. Po jaką cholere zapraszali kibiców na 16-go wiedząc od 2-3 miesięcy, że nie ma miejsc??? Przeciez to wali na kilometr szambem. temat dla CBA.
Lala z Targów Lublin mówiła, że Niedziałek zarezerwował 2300 miejsc 2-3 miesiące temu. W międzyczasie zapraszali do Targów Lublin do strefy do 16-go czerwca. To są jakies jaja! Ktoś tu bezczelnie kłamie. Lala czy części? Części twierdzą dzisiaj, że są głównym organizatorem strefy. to jaka była i jest rola targów? Wychodzi na to, że żadna.Ciekawe... Oświadczenie jednego przeczy oświadczeniu drugiego.... I rzecz zasadnicza. Po jaką cholere zapraszali kibiców na 16-go wiedząc od 2-3 miesięcy, że nie ma miejsc??? Przeciez to wali na kilometr... rozwiń
Avatar
Rafi / 14 czerwca 2012 o 21:25
[quote name='xyz' timestamp='1339695092' post='639138']
A gdzie ty pracujesz jak nie w jakimś innym obozie pracy,a może jestes jakimś niezadowolonym byłym pracownikiem ,którego przyłapano na kradzieży i teraz się sadzisz.
[/quote]
Pomyłka, pracuje w filii. A ludzie kradną bo mało zarabiają i identyfikatory nie pomogą z kamerami. Tylko kto tu jest większym złodziejem ? Nowe samochody, baseny prezesów.....a pracownicy ?
Avatar
łuuudddu / 14 czerwca 2012 o 21:02
[quote name='kulka' timestamp='1339698078' post='639155']
Pracownicy firmy RK Niedziałek oferują na lewo wejściówki po 15-20 zł. Tym samym PANU NIEDZIAŁKOWI robią koło d...py. !!!!
[/quote] A kto cię tam wnerwił,że teraz ty robisz komuś koło du...y,Twoje postępowanie jest taaakie typowe.
Avatar
kibol pikol / 16 czerwca 2012 o 16:54
precz z pikolami:
[url="http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120611/LUDZIEIOPINIE/120619928"]http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120611/LUDZIEIOPINIE/120619928[/url]
Avatar
pracownik / 16 czerwca 2012 o 14:24
[quote name='Rafi' timestamp='1339682240' post='639089']
Niedziałek RK to nie jest wyzyskiwacz - tam jest obóz pracy, za racje żywieniowe i tylko tyle.
[/quote]

... ale w tym "obozie pracy" są wolne wszystkie niedziele a i pracujesz tylko co drugą sobotę do 14, pensje wypałcane w terminie, umowy od pierwszego dnia i pracujesz tam na własne życzenie. Istnieje jeszcze samozatrudnienie
Avatar
Bożena / 15 czerwca 2012 o 23:26
to okropne , że w takim dużym mieście nie ma strefy kibica z prawdziwego zdarzenia !!
tak jak w innych miastach .Otwartych , dla wszystkich .Gdańsk , Warszawa itd. są miejsca dla wielu kibiców !
Nie dla tego , że przyjmują zagraniczne zespoły , ale dla mieszkańców .
A w Lublinie mieszkańcy się nie liczą-oni chcą razem kibicować , wspólnie przerzywać mecze .
Rada miasta nie postarała się !!!!
Była mieszkanka miasta .
Avatar
Polska - Czechy 2:0 / 15 czerwca 2012 o 00:13
co to za strefa na 2,5 tys osób na takie miasto jak Lublin, sam nie wszedłem na mecz Polska-Rosja bo zabrakło biletów o 20.10 i "pocałowałem klamkę" i do kogo mieć pretensje też do Niedziałka. To jest wyłącznie wina władz miasta, myśleli że zaoszczędzą i czarną robotę zrobią za nich Targi ale przy takiej pojemności hali nie było szans pomieścić wszystkich chętnych, a po za tym Niedziałek nie kupił biletów dla marsjan tylko dla swoich klientów kibiców z Lublina. Wyluzujcie, Żuk musi zrobić drugą strefę i dzięki RK będą dwie razem na 7,5 tyś osób !!!!!!
co to za strefa na 2,5 tys osób na takie miasto jak Lublin, sam nie wszedłem na mecz Polska-Rosja bo zabrakło biletów o 20.10 i "pocałowałem klamkę" i do kogo mieć pretensje też do Niedziałka. To jest wyłącznie wina władz miasta, myśleli że zaoszczędzą i czarną robotę zrobią za nich Targi ale przy takiej pojemności hali nie było szans pomieścić wszystkich chętnych, a po za tym Niedziałek nie kupił biletów dla marsjan tylko dla swoich klientów kibiców z Lublina. Wyluzujcie, Żuk musi zrobić drugą strefę i dzięki RK będą dwie razem na... rozwiń
Avatar
A. / 14 czerwca 2012 o 23:51
Sami sobie wyrządzili krzywdę tą aferą. Gdyby nie to, podejrzewam że nadal byłaby to jedyna strefa kibica w Lublinie, teraz, kiedy powstaje nowa na Globusie, Lublinianie zapewne wybiorą bezpłatną strefę kibica Więc firma RK Niedziałek straci na tym rozdysponowaniu biletów wśród "swoich" kibiców:)
Avatar
omg / 14 czerwca 2012 o 23:08
Kradną nieudacznicy i tacy co najwięcej gadają. Jak się komuś nie podoba to przecież nie trzeba tam pracować, co za lubelska wieś - tylko nasrać i narzekać
Avatar
Gość / 14 czerwca 2012 o 22:22
[quote name='Rafi' timestamp='1339701909' post='639176']
Pomyłka, pracuje w filii. A ludzie kradną bo mało zarabiają i identyfikatory nie pomogą z kamerami. Tylko kto tu jest większym złodziejem ? Nowe samochody, baseny prezesów.....a pracownicy ?
[/quote] Powiem tak,zazdrość- to tu masz problem .Uruchom firmę ,zarabiaj kupuj Mercedesy,kop baseny nikt Ci nie broni,jakiś pomysł na życie.Żyj i albo nie narzekaj albo zmiana pracy a nie srasz we własne gniazdo.Ludzie kradną- a ilu ich było,jakoś większe grono pracuje i daje rade.
Avatar
FBI / 14 czerwca 2012 o 22:10
Lala z Targów Lublin mówiła, że Niedziałek zarezerwował 2300 miejsc 2-3 miesiące temu. W międzyczasie zapraszali do Targów Lublin do strefy do 16-go czerwca. To są jakies jaja! Ktoś tu bezczelnie kłamie. Lala czy części? Części twierdzą dzisiaj, że są głównym organizatorem strefy. to jaka była i jest rola targów? Wychodzi na to, że żadna.Ciekawe... Oświadczenie jednego przeczy oświadczeniu drugiego.... I rzecz zasadnicza. Po jaką cholere zapraszali kibiców na 16-go wiedząc od 2-3 miesięcy, że nie ma miejsc??? Przeciez to wali na kilometr szambem. temat dla CBA.
Lala z Targów Lublin mówiła, że Niedziałek zarezerwował 2300 miejsc 2-3 miesiące temu. W międzyczasie zapraszali do Targów Lublin do strefy do 16-go czerwca. To są jakies jaja! Ktoś tu bezczelnie kłamie. Lala czy części? Części twierdzą dzisiaj, że są głównym organizatorem strefy. to jaka była i jest rola targów? Wychodzi na to, że żadna.Ciekawe... Oświadczenie jednego przeczy oświadczeniu drugiego.... I rzecz zasadnicza. Po jaką cholere zapraszali kibiców na 16-go wiedząc od 2-3 miesięcy, że nie ma miejsc??? Przeciez to wali na kilometr... rozwiń
Avatar
Rafi / 14 czerwca 2012 o 21:25
[quote name='xyz' timestamp='1339695092' post='639138']
A gdzie ty pracujesz jak nie w jakimś innym obozie pracy,a może jestes jakimś niezadowolonym byłym pracownikiem ,którego przyłapano na kradzieży i teraz się sadzisz.
[/quote]
Pomyłka, pracuje w filii. A ludzie kradną bo mało zarabiają i identyfikatory nie pomogą z kamerami. Tylko kto tu jest większym złodziejem ? Nowe samochody, baseny prezesów.....a pracownicy ?
Avatar
łuuudddu / 14 czerwca 2012 o 21:02
[quote name='kulka' timestamp='1339698078' post='639155']
Pracownicy firmy RK Niedziałek oferują na lewo wejściówki po 15-20 zł. Tym samym PANU NIEDZIAŁKOWI robią koło d...py. !!!!
[/quote] A kto cię tam wnerwił,że teraz ty robisz komuś koło du...y,Twoje postępowanie jest taaakie typowe.
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 0

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 0

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 54 5

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 0

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 3 13

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 16

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 14 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 3 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 1 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!