Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 lutego 2014 r.
17:15
Edytuj ten wpis

Niepełnosprawna studentka kontra klub. Na razie bez porozumienia

Autor: Zdjęcie autora TOMA
15 12 A A

Nie ma ugody w sprawie Malwiny Skurak, która domaga się przeprosin od Klubu 68 w związku z wyproszeniem jej z lokalu, jak twierdzi, z powodu jej niepełnosprawności. W środę w lubelskim sądzie odbyło się posiedzenie pojednawcze.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Strona przeciwna stanowczo odrzuciła propozycję polubownego załatwienia sprawy. W związku z tym będę rozmawiał z moją klientką na temat dalszych kroków prawnych, jakie możemy podjąć - mówi Łukasz Lecyk, pełnomocnik Malwiny Skurak. Wcześniej zapowiadał, że jego klientka będzie domagać się przeprosin ze strony klubu i przekazania określonej kwoty na wskazany przez nią cel społeczny. O sprawie pisaliśmy na początku grudnia. Chora na skoliozę (skrzywienie kręgosłupa) Malwina Skurak wybrała się do klubu na imprezę andrzejkową. Po wejściu do środka wraz z koleżankami została wyproszona. Jeden z ochroniarzy powiedział jej, że szef kazał ją wyprosić, ponieważ nie miała zaproszenia. Dziewczyna była jednak wpisana ma listę utworzoną na jednym z portali społecznościowych, co upoważniało do bezpłatnego wstępu na imprezę. Zostało to potwierdzone przy wejściu do lokalu. Zdaniem studentki, która jest sekretarzem Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych "Alter Idem” UMCS oraz jej pełnomocnika doszło do ewidentnego naruszenia jej dóbr osobistych, stąd wniosek o skierowanie sprawy do sądu. Właściciel klubu konsekwentnie odmawia komentarza w tej sprawie. Więcej: Klub nie dla wszystkich. Wyprosili niepełnosprawną z imprezy

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 13 lutego 2014 o 16:41

A ja jutro zabieram swoją podopieczną na wózku inwalidzkim -i "oblecę" wszystkie kluby w mieście. Tam gdzie nas nie wpuszczą, to zaciągnę ich do sądu -a kasę za to przeznaczę na nowy elektryczny wózek dla tejże osoby niep[ełnosprawnej. A tso!-wszak to "zbożny cel"!

Avatar
23894djfn / 13 lutego 2014 o 11:06

Bydła nie należy szanować, a takiego rodzaju gości jest tam najwięcej. Osobiście jestem za selekcją, tylko taką z prawdziwego zdarzenia, a nie z listy fb, bo tam każdy ćwierć inteligent może sie zapisać.

A dziewczyna przegina trochę, wyprosili ją to niech tam wiecej nie idzie, sprawa w sądzie i odszkodowanie jasno wskazuje na czym tej pani zależy...


Ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Przeciez widac ze tej babce nie zalezy na korzysciach dla siebie, jak byk pisze ze kasa zostanie przeznaczona na cel spoleczny. Gdyby chciala zarobic, chciala by odszkodowania dla siebie. JA JA POPIERAM!!!


Ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Przeciez widac ze tej babce nie zalezy na korzysciach dla siebie, jak byk pisze ze kasa zostanie przeznaczona na cel spoleczny. Gdyby chciala zarobic, chciala by odszkodowania dla siebie. JA JA POPIERAM!!!

rozwiń
Avatar
l / 13 lutego 2014 o 10:33

"Po wejściu do środka wraz z koleżankami została wyproszona.

Jeden z ochroniarzy powiedział jej, że szef kazał ją wyprosić, ponieważ nie miała zaproszenia.

Dziewczyna była jednak wpisana ma listę utworzoną na jednym z portali społecznościowych, co upoważniało do bezpłatnego wstępu na imprezę.

Zostało to potwierdzone przy wejściu do lokalu."

... miała zaproszenie na imprezę, ale przy wejściu odbyła się druga "selekcja", zupełnie jak na rampie na Majdanku.

Żenada. Tylko bojkot zmusi lubelskie tancbudy do szanowania swych gości.

Bydła nie należy szanować, a takiego rodzaju gości jest tam najwięcej. Osobiście jestem za selekcją, tylko taką z prawdziwego zdarzenia, a nie z listy fb, bo tam każdy ćwierć inteligent może sie zapisać.

A dziewczyna przegina trochę, wyprosili ją to niech tam wiecej nie idzie, sprawa w sądzie i odszkodowanie jasno wskazuje na czym tej pani zależy...

ła nie należy szanować, a takiego rodzaju gości jest tam najwięcej. Osobiście jestem za selekcją, tylko taką z prawdziwego zdarzenia, a nie z listy fb, bo tam każdy ćwierć inteligent może sie zapisać.

A dziewczyna przegina trochę, wyprosili ją to niech tam wiecej nie idzie, sprawa w sądzie i odszkodowanie jasno wskazuje na czym tej pani zależy...

rozwiń
Avatar
barbara / 13 lutego 2014 o 08:15

"Po wejściu do środka wraz z koleżankami została wyproszona.

Jeden z ochroniarzy powiedział jej, że szef kazał ją wyprosić, ponieważ nie miała zaproszenia.

Dziewczyna była jednak wpisana ma listę utworzoną na jednym z portali społecznościowych, co upoważniało do bezpłatnego wstępu na imprezę.

Zostało to potwierdzone przy wejściu do lokalu."

... miała zaproszenie na imprezę, ale przy wejściu odbyła się druga "selekcja", zupełnie jak na rampie na Majdanku.

Żenada. Tylko bojkot zmusi lubelskie tancbudy do szanowania swych gości.

"Po wejściu do środka wraz z koleżankami została wyproszona.

Jeden z ochroniarzy powiedział jej, że szef kazał ją wyprosić, ponieważ nie miała zaproszenia.

Dziewczyna była jednak wpisana ma listę utworzoną na jednym z portali społecznościowych, co upoważniało do bezpłatnego wstępu na imprezę.

Zostało to potwierdzone przy wejściu do lokalu."

... miała zaproszenie na imprezę, ale przy wejściu odbyła się druga "selekcja", zupełnie jak na rampie... rozwiń

Avatar
bb / 12 lutego 2014 o 22:33

czy osoba z zezem której nie będę chciał wpuścić do domu tez bedzie mnie mogła podać do sądu?  z jakiego świata wzięła się ta kobieta? właściciel klubu chyba ma prawo decydować kogo wpusci a kogo nie i to wg jego "widzimisię" danego dnia.. jak mnie gdzies nie chca to tam nie chodzę, proste i logiczne.... aaa polecam pani ze skoliozą wybrac się do meczetu a w dodatku w butach czy ich też poda do sądu? wszelkie urojone dyskryminacje sa plagą naszych czasów, powie się "murzyn" to od razu rasista; potępia się homosiow to od razu homofob, krytykuje feministki to od razu szowinistyczna swinia, a jest sie patriotą to nazywają cię faszystą, nie mam nic do osób chorych bo mi nic nie przeszkadzają, ale sprawe do sądu moznaby skierować gdyby została zwyzywana lub pobita.... opamietajcie sie ludzie

Małe braki w kwestiach prawnych, do domu możesz spuszczać kogo chcesz i nie wpuszczać nikogo. Trochę inna kwestia dotyczy działalności gospodarczej i dyskryminacji innych osób, wiem że jest o krok od absurdu ale w tym przypadku w pełni popieram dziewczynę. Klub 68 został założony przez ważne osoby z kręgów platformy obywatelskiej, z resztą swego czasu przebywał tam często niejaki Pan Krzysio jeden z dyrektorów UM, nie wspomnę już o Panu Januszku, który miał nawet biuro nad klubem. Osoby, które głośno krzyczą "Gender" nie wpuszczają niepełnosprawnej dziewczyny bo popsuje wizerunek lanserskiej bananowej młodzieży. Na zdjęciach ma być show. Co za obłuda.

Małe braki w kwestiach prawnych, do domu możesz spuszczać kogo chcesz i nie wpuszczać nikogo. Trochę inna kwestia dotyczy działalności gospodarczej i dyskryminacji innych osób, wiem że jest o krok od absurdu ale w tym przypadku w pełni popieram dziewczynę. Klub 68 został założony przez ważne osoby z kręgów platformy obywatelskiej, z resztą swego czasu przebywał tam często niejaki Pan Krzysio jeden z dyrektorów UM, nie wspomnę już o Panu Januszku, który miał nawet biuro nad klubem. Osoby, które głośno krzyczą "Gender" nie wpu... rozwiń

Avatar
Gość / 12 lutego 2014 o 22:19

czy osoba z zezem której nie będę chciał wpuścić do domu tez bedzie mnie mogła podać do sądu?  z jakiego świata wzięła się ta kobieta? właściciel klubu chyba ma prawo decydować kogo wpusci a kogo nie i to wg jego "widzimisię" danego dnia.. jak mnie gdzies nie chca to tam nie chodzę, proste i logiczne.... aaa polecam pani ze skoliozą wybrac się do meczetu a w dodatku w butach czy ich też poda do sądu? wszelkie urojone dyskryminacje sa plagą naszych czasów, powie się "murzyn" to od razu rasista; potępia się homosiow to od razu homofob, krytykuje feministki to od razu szowinistyczna swinia, a jest sie patriotą to nazywają cię faszystą, nie mam nic do osób chorych bo mi nic nie przeszkadzają, ale sprawe do sądu moznaby skierować gdyby została zwyzywana lub pobita.... opamietajcie sie ludzie

Do domu możesz śmiało nie wpuszczać - nawet siebie z takim podejściem.

Jeżeli właściciel zobowiązał się do świadczenia usług dla ogółu nie określając w Regulaminie, kogo nie wpuszcza i do tego nie umieszczając tegoż dokumentu na swojej stronie internetowej do ogólnodostępnej informacji to niestety,ale się mylisz. W tym przypadku Twoje ,,prawo domu" nie obowiązuje.

Do domu możesz śmiało nie wpuszczać - nawet siebie z takim podejściem.

Jeżeli właściciel zobowiązał się do świadczenia usług dla ogółu nie określając w Regulaminie, kogo nie wpuszcza i do tego nie umieszczając tegoż dokumentu na swojej stronie internetowej do ogólnodostępnej informacji to niestety,ale się mylisz. W tym przypadku Twoje ,,prawo domu" nie obowiązuje.

rozwiń
Avatar
Gość / 12 lutego 2014 o 22:13

Rozumem ze dziewczyna jest chora ale selekcja w klubach to normalna sprawa i dotyczy nawet zdrowych ludzi z tym ze inni nie usiłują wyłudzić pieniędzy widać ze kieruję się zawiscią udając biedna skrzywdzoną dziewczynkę

A jaka różnica w selekcji między chorym a zdrowym? Taka że dla chorego dochodzi jedno kryterium więcej przy selekcji, zwane ,,stanem zdrowia" a właściwie ,,wyglądu zewnętrznego uwarunkowanego przez stan zdrowia"?

Avatar
Nick / 12 lutego 2014 o 20:54

skoro właściciel klubu nie wywiesił żadnych ograniczeń to powinien wpuszczeć wszystkich. W przeciwnym wypadku wara z interesu...

Avatar
grazyna z radzynia / 12 lutego 2014 o 20:00

czy osoba z zezem której nie będę chciał wpuścić do domu tez bedzie mnie mogła podać do sądu?  z jakiego świata wzięła się ta kobieta? właściciel klubu chyba ma prawo decydować kogo wpusci a kogo nie i to wg jego "widzimisię" danego dnia.. jak mnie gdzies nie chca to tam nie chodzę, proste i logiczne.... aaa polecam pani ze skoliozą wybrac się do meczetu a w dodatku w butach czy ich też poda do sądu? wszelkie urojone dyskryminacje sa plagą naszych czasów, powie się "murzyn" to od razu rasista; potępia się homosiow to od razu homofob, krytykuje feministki to od razu szowinistyczna swinia, a jest sie patriotą to nazywają cię faszystą, nie mam nic do osób chorych bo mi nic nie przeszkadzają, ale sprawe do sądu moznaby skierować gdyby została zwyzywana lub pobita.... opamietajcie sie ludzie

czy osoba z zezem której nie będę chciał wpuścić do domu tez bedzie mnie mogła podać do sądu?  z jakiego świata wzięła się ta kobieta? właściciel klubu chyba ma prawo decydować kogo wpusci a kogo nie i to wg jego "widzimisię" danego dnia.. jak mnie gdzies nie chca to tam nie chodzę, proste i logiczne.... aaa polecam pani ze skoliozą wybrac się do meczetu a w dodatku w butach czy ich też poda do sądu? wszelkie urojone dyskryminacje sa plagą naszych czasów, powie się "murzyn" to od razu rasista; potępia się homosiow to od razu homofob,... rozwiń

Avatar
KZ / 12 lutego 2014 o 19:07

Dobrze Malwina robisz i jak najbardziej jestem za Tobą. A pieniądze nie są dla niej jak "pan" poniżej nie zauważył tylko idą na cele charytatywne. 

Avatar
gość / 13 lutego 2014 o 16:41

A ja jutro zabieram swoją podopieczną na wózku inwalidzkim -i "oblecę" wszystkie kluby w mieście. Tam gdzie nas nie wpuszczą, to zaciągnę ich do sądu -a kasę za to przeznaczę na nowy elektryczny wózek dla tejże osoby niep[ełnosprawnej. A tso!-wszak to "zbożny cel"!

Avatar
23894djfn / 13 lutego 2014 o 11:06

Bydła nie należy szanować, a takiego rodzaju gości jest tam najwięcej. Osobiście jestem za selekcją, tylko taką z prawdziwego zdarzenia, a nie z listy fb, bo tam każdy ćwierć inteligent może sie zapisać.

A dziewczyna przegina trochę, wyprosili ją to niech tam wiecej nie idzie, sprawa w sądzie i odszkodowanie jasno wskazuje na czym tej pani zależy...


Ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Przeciez widac ze tej babce nie zalezy na korzysciach dla siebie, jak byk pisze ze kasa zostanie przeznaczona na cel spoleczny. Gdyby chciala zarobic, chciala by odszkodowania dla siebie. JA JA POPIERAM!!!


Ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Przeciez widac ze tej babce nie zalezy na korzysciach dla siebie, jak byk pisze ze kasa zostanie przeznaczona na cel spoleczny. Gdyby chciala zarobic, chciala by odszkodowania dla siebie. JA JA POPIERAM!!!

rozwiń
Avatar
l / 13 lutego 2014 o 10:33

"Po wejściu do środka wraz z koleżankami została wyproszona.

Jeden z ochroniarzy powiedział jej, że szef kazał ją wyprosić, ponieważ nie miała zaproszenia.

Dziewczyna była jednak wpisana ma listę utworzoną na jednym z portali społecznościowych, co upoważniało do bezpłatnego wstępu na imprezę.

Zostało to potwierdzone przy wejściu do lokalu."

... miała zaproszenie na imprezę, ale przy wejściu odbyła się druga "selekcja", zupełnie jak na rampie na Majdanku.

Żenada. Tylko bojkot zmusi lubelskie tancbudy do szanowania swych gości.

Bydła nie należy szanować, a takiego rodzaju gości jest tam najwięcej. Osobiście jestem za selekcją, tylko taką z prawdziwego zdarzenia, a nie z listy fb, bo tam każdy ćwierć inteligent może sie zapisać.

A dziewczyna przegina trochę, wyprosili ją to niech tam wiecej nie idzie, sprawa w sądzie i odszkodowanie jasno wskazuje na czym tej pani zależy...

ła nie należy szanować, a takiego rodzaju gości jest tam najwięcej. Osobiście jestem za selekcją, tylko taką z prawdziwego zdarzenia, a nie z listy fb, bo tam każdy ćwierć inteligent może sie zapisać.

A dziewczyna przegina trochę, wyprosili ją to niech tam wiecej nie idzie, sprawa w sądzie i odszkodowanie jasno wskazuje na czym tej pani zależy...

rozwiń
Avatar
barbara / 13 lutego 2014 o 08:15

"Po wejściu do środka wraz z koleżankami została wyproszona.

Jeden z ochroniarzy powiedział jej, że szef kazał ją wyprosić, ponieważ nie miała zaproszenia.

Dziewczyna była jednak wpisana ma listę utworzoną na jednym z portali społecznościowych, co upoważniało do bezpłatnego wstępu na imprezę.

Zostało to potwierdzone przy wejściu do lokalu."

... miała zaproszenie na imprezę, ale przy wejściu odbyła się druga "selekcja", zupełnie jak na rampie na Majdanku.

Żenada. Tylko bojkot zmusi lubelskie tancbudy do szanowania swych gości.

"Po wejściu do środka wraz z koleżankami została wyproszona.

Jeden z ochroniarzy powiedział jej, że szef kazał ją wyprosić, ponieważ nie miała zaproszenia.

Dziewczyna była jednak wpisana ma listę utworzoną na jednym z portali społecznościowych, co upoważniało do bezpłatnego wstępu na imprezę.

Zostało to potwierdzone przy wejściu do lokalu."

... miała zaproszenie na imprezę, ale przy wejściu odbyła się druga "selekcja", zupełnie jak na rampie... rozwiń

Avatar
bb / 12 lutego 2014 o 22:33

czy osoba z zezem której nie będę chciał wpuścić do domu tez bedzie mnie mogła podać do sądu?  z jakiego świata wzięła się ta kobieta? właściciel klubu chyba ma prawo decydować kogo wpusci a kogo nie i to wg jego "widzimisię" danego dnia.. jak mnie gdzies nie chca to tam nie chodzę, proste i logiczne.... aaa polecam pani ze skoliozą wybrac się do meczetu a w dodatku w butach czy ich też poda do sądu? wszelkie urojone dyskryminacje sa plagą naszych czasów, powie się "murzyn" to od razu rasista; potępia się homosiow to od razu homofob, krytykuje feministki to od razu szowinistyczna swinia, a jest sie patriotą to nazywają cię faszystą, nie mam nic do osób chorych bo mi nic nie przeszkadzają, ale sprawe do sądu moznaby skierować gdyby została zwyzywana lub pobita.... opamietajcie sie ludzie

Małe braki w kwestiach prawnych, do domu możesz spuszczać kogo chcesz i nie wpuszczać nikogo. Trochę inna kwestia dotyczy działalności gospodarczej i dyskryminacji innych osób, wiem że jest o krok od absurdu ale w tym przypadku w pełni popieram dziewczynę. Klub 68 został założony przez ważne osoby z kręgów platformy obywatelskiej, z resztą swego czasu przebywał tam często niejaki Pan Krzysio jeden z dyrektorów UM, nie wspomnę już o Panu Januszku, który miał nawet biuro nad klubem. Osoby, które głośno krzyczą "Gender" nie wpuszczają niepełnosprawnej dziewczyny bo popsuje wizerunek lanserskiej bananowej młodzieży. Na zdjęciach ma być show. Co za obłuda.

Małe braki w kwestiach prawnych, do domu możesz spuszczać kogo chcesz i nie wpuszczać nikogo. Trochę inna kwestia dotyczy działalności gospodarczej i dyskryminacji innych osób, wiem że jest o krok od absurdu ale w tym przypadku w pełni popieram dziewczynę. Klub 68 został założony przez ważne osoby z kręgów platformy obywatelskiej, z resztą swego czasu przebywał tam często niejaki Pan Krzysio jeden z dyrektorów UM, nie wspomnę już o Panu Januszku, który miał nawet biuro nad klubem. Osoby, które głośno krzyczą "Gender" nie wpu... rozwiń

Avatar
Gość / 12 lutego 2014 o 22:19

czy osoba z zezem której nie będę chciał wpuścić do domu tez bedzie mnie mogła podać do sądu?  z jakiego świata wzięła się ta kobieta? właściciel klubu chyba ma prawo decydować kogo wpusci a kogo nie i to wg jego "widzimisię" danego dnia.. jak mnie gdzies nie chca to tam nie chodzę, proste i logiczne.... aaa polecam pani ze skoliozą wybrac się do meczetu a w dodatku w butach czy ich też poda do sądu? wszelkie urojone dyskryminacje sa plagą naszych czasów, powie się "murzyn" to od razu rasista; potępia się homosiow to od razu homofob, krytykuje feministki to od razu szowinistyczna swinia, a jest sie patriotą to nazywają cię faszystą, nie mam nic do osób chorych bo mi nic nie przeszkadzają, ale sprawe do sądu moznaby skierować gdyby została zwyzywana lub pobita.... opamietajcie sie ludzie

Do domu możesz śmiało nie wpuszczać - nawet siebie z takim podejściem.

Jeżeli właściciel zobowiązał się do świadczenia usług dla ogółu nie określając w Regulaminie, kogo nie wpuszcza i do tego nie umieszczając tegoż dokumentu na swojej stronie internetowej do ogólnodostępnej informacji to niestety,ale się mylisz. W tym przypadku Twoje ,,prawo domu" nie obowiązuje.

Do domu możesz śmiało nie wpuszczać - nawet siebie z takim podejściem.

Jeżeli właściciel zobowiązał się do świadczenia usług dla ogółu nie określając w Regulaminie, kogo nie wpuszcza i do tego nie umieszczając tegoż dokumentu na swojej stronie internetowej do ogólnodostępnej informacji to niestety,ale się mylisz. W tym przypadku Twoje ,,prawo domu" nie obowiązuje.

rozwiń
Avatar
Gość / 12 lutego 2014 o 22:13

Rozumem ze dziewczyna jest chora ale selekcja w klubach to normalna sprawa i dotyczy nawet zdrowych ludzi z tym ze inni nie usiłują wyłudzić pieniędzy widać ze kieruję się zawiscią udając biedna skrzywdzoną dziewczynkę

A jaka różnica w selekcji między chorym a zdrowym? Taka że dla chorego dochodzi jedno kryterium więcej przy selekcji, zwane ,,stanem zdrowia" a właściwie ,,wyglądu zewnętrznego uwarunkowanego przez stan zdrowia"?

Avatar
Nick / 12 lutego 2014 o 20:54

skoro właściciel klubu nie wywiesił żadnych ograniczeń to powinien wpuszczeć wszystkich. W przeciwnym wypadku wara z interesu...

Avatar
grazyna z radzynia / 12 lutego 2014 o 20:00

czy osoba z zezem której nie będę chciał wpuścić do domu tez bedzie mnie mogła podać do sądu?  z jakiego świata wzięła się ta kobieta? właściciel klubu chyba ma prawo decydować kogo wpusci a kogo nie i to wg jego "widzimisię" danego dnia.. jak mnie gdzies nie chca to tam nie chodzę, proste i logiczne.... aaa polecam pani ze skoliozą wybrac się do meczetu a w dodatku w butach czy ich też poda do sądu? wszelkie urojone dyskryminacje sa plagą naszych czasów, powie się "murzyn" to od razu rasista; potępia się homosiow to od razu homofob, krytykuje feministki to od razu szowinistyczna swinia, a jest sie patriotą to nazywają cię faszystą, nie mam nic do osób chorych bo mi nic nie przeszkadzają, ale sprawe do sądu moznaby skierować gdyby została zwyzywana lub pobita.... opamietajcie sie ludzie

czy osoba z zezem której nie będę chciał wpuścić do domu tez bedzie mnie mogła podać do sądu?  z jakiego świata wzięła się ta kobieta? właściciel klubu chyba ma prawo decydować kogo wpusci a kogo nie i to wg jego "widzimisię" danego dnia.. jak mnie gdzies nie chca to tam nie chodzę, proste i logiczne.... aaa polecam pani ze skoliozą wybrac się do meczetu a w dodatku w butach czy ich też poda do sądu? wszelkie urojone dyskryminacje sa plagą naszych czasów, powie się "murzyn" to od razu rasista; potępia się homosiow to od razu homofob,... rozwiń

Avatar
KZ / 12 lutego 2014 o 19:07

Dobrze Malwina robisz i jak najbardziej jestem za Tobą. A pieniądze nie są dla niej jak "pan" poniżej nie zauważył tylko idą na cele charytatywne. 

Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 0

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 0

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 62 8

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 0

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 4 14

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 17

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 14 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 4 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 1 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!