Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 stycznia 2011 r.
15:32
Edytuj ten wpis

Nowe centrum handlowe u zbiegu ulic Mełgiewskiej i Turystycznej

0 8 A A
Nowa galeria stanie na działce sąsiadującej z hipermarketem E. Leclerc. (UBM Polska)
Nowa galeria stanie na działce sąsiadującej z hipermarketem E. Leclerc. (UBM Polska)

Za kilka tygodni rozpocznie się budowa nowego centrum handlowego. Kompleks o powierzchni 14 tys. mkw stanie u zbiegu ul Mełgiewskiej i Turystycznej. Znajdzie się tam hipermarket budowlany i niewielka galeria.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Prace rozpoczniemy za miesiąc lub dwa – mówi Marek Zieliński, z firmy UBM Polska, która zrealizuje inwestycję. – Otwarcie planujemy na jesień tego roku. Centrum będzie zlokalizowane na działce o powierzchni 27 tys. mkw, przylegającej do hipermarketu E. Leclerc.

Cały artykuł czytaj na Strefie Biznesu: Lublin. Austriacy postawią nowe centrum handlowe

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 stycznia 2011 o 12:00
Nie ma żadnej IKEI w Polsce po prawej stronie Wisły. "Polska B" jest biedna.
Podobno będzie za 2 lata w okolicach OLIMPU.
Są tylko w : Gdańsku, Krakowie, Warszawie (2 markety), Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu, Łodzi.
Avatar
adi / 12 stycznia 2011 o 11:18
Ikea przydałaby sie w Lublinie, mysle ze ten sklep odniusłby sukces na lubelszczyznie
Avatar
Gość / 11 stycznia 2011 o 17:32
[quote name='OBserwator' timestamp='1294758546' post='420823']
Tylko po co w Lublinie kolejny duży sklep ? Budowlanka np. jest w Gali i nie ma ruchu.
[/quote]

Kolego, a Ty byłeś w GALI w ogóle ?

Dziadowska GALA to nie żadna budowlanka, tylko droga galeria z artykułami wyposażenia wnętrz (a nie do budowania domu, remontowania mieszkania czy wykończenia wnętrz). Tam każdy butik ledwo zipie, bo nikt nie chce kupować kanap po 3 patyki czy żyrandola za 400 zł.

Nowy hipermarket budowlany w Lublinie jest potrzebny, bo nic nie robi lepiej klientowi na kieszeni niż zdrowa konkurencja.
Mamy dwa OBI (drożyzna), mamy jeden LEROY MERLIN (deko tańszy).
PRAKTIKER się przyda jak najbardziej. Hipermarkety nigdy nie upadają. Zmieniają co najwyżej właściciela.
Konkurencja między koncernami jest dobra dla kieszeni klientów. Cała filozofia.
[quote name='OBserwator' timestamp='1294758546' post='420823']
Tylko po co w Lublinie kolejny duży sklep ? Budowlanka np. jest w Gali i nie ma ruchu.
[/quote]

Kolego, a Ty byłeś w GALI w ogóle ?

Dziadowska GALA to nie żadna budowlanka, tylko droga galeria z artykułami wyposażenia wnętrz (a nie do budowania domu, remontowania mieszkania czy wykończenia wnętrz). Tam każdy butik ledwo zipie, bo nikt nie chce kupować kanap po 3 patyki czy żyrandola za 400 zł.
<... rozwiń
Avatar
Gość / 11 stycznia 2011 o 17:18
[quote name='NIKOFOR' timestamp='1294759688' post='420829']
CIEKAWE CZEMU ŻYDZI Z GMINY ŻYDOWSKIEJ NIE SĄ PRZECIWNI BUDOWANIU MARKETÓW PRZY TURYTYCZNEJ I MEŁGIWESKIEJ,GDZIE BYŁ UMScHLAGPLATZ i WYOWŻONO ŻYDÓW DO SOBIBORU I BEŁŻCA???A TAK PLULI JAK STAWIANO PLAZĘ,PRZY LIPOWEJ, TAM BYŁ OBÓZ!!
[/quote] Zagospodarowanie Stadionu Lublinianki też blokowali. Cytat z "Dziennika Wschodniego" : "Najpierw plany blokowała Wyznaniowa Gmina Żydowska, do której należała część gruntów, później to Norwegowie nie kwapili się do inwestycji"

Czemu Żydzi są przeciwni jednym inwestycjom, a drugim dają zielone światło ?

http://www.youtube.com/watch?v=2IeryxA8Yl8&feature=related Posłuchaj pierwszej minuty fragmentu "Misia" (1980, Stanisława Barei) .... głos bankiera wiadomego pochodzenia. To wyjaśnia wszystko.
[quote name='NIKOFOR' timestamp='1294759688' post='420829']
CIEKAWE CZEMU ŻYDZI Z GMINY ŻYDOWSKIEJ NIE SĄ PRZECIWNI BUDOWANIU MARKETÓW PRZY TURYTYCZNEJ I MEŁGIWESKIEJ,GDZIE BYŁ UMScHLAGPLATZ i WYOWŻONO ŻYDÓW DO SOBIBORU I BEŁŻCA???A TAK PLULI JAK STAWIANO PLAZĘ,PRZY LIPOWEJ, TAM BYŁ OBÓZ!!
[/quote] Zagospodarowanie Stadionu Lublinianki też blokowali. Cytat z "Dziennika Wschodniego" : "Najpierw plany blokowała Wyznaniowa Gmina Żydowska, do której należała część grunt... rozwiń
Avatar
Leclerk / 11 stycznia 2011 o 17:14
[size="3"]to Leclerk bedzie większy, ale zrobili tajemnicę. Super, bedziemy mieli gdzie pracować i gdzie wydawać.[/size]
Avatar
NIKOFOR / 11 stycznia 2011 o 16:28
CIEKAWE CZEMU ŻYDZI Z GMINY ŻYDOWSKIEJ NIE SĄ PRZECIWNI BUDOWANIU MARKETÓW PRZY TURYTYCZNEJ I MEŁGIWESKIEJ,GDZIE BYŁ UMScHLAGPLATZ i WYOWŻONO ŻYDÓW DO SOBIBORU I BEŁŻCA???A TAK PLULI JAK STAWIANO PLAZĘ,PRZY LIPOWEJ, TAM BYŁ OBÓZ!!
Avatar
kika / 11 stycznia 2011 o 16:22
Nareszcie! Będzie gdzie wydawać zarobione pieniądze.
Avatar
OBserwator / 11 stycznia 2011 o 16:09
tylko po co w Lublinie kolejny duży sklep ? budowlanka np. jest w Gali i nie ma ruchu, lepiej było by zbudowac w mieście jakis aquapark - zysk gwarantowany , kto wydaje te zezwolenia na te hipermarkety ?? niech lepiej pomysli o inwestorach i nowych miejscach pracy z duzym kapitałem
Avatar
Gość / 12 stycznia 2011 o 12:00
Nie ma żadnej IKEI w Polsce po prawej stronie Wisły. "Polska B" jest biedna.
Podobno będzie za 2 lata w okolicach OLIMPU.
Są tylko w : Gdańsku, Krakowie, Warszawie (2 markety), Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu, Łodzi.
Avatar
adi / 12 stycznia 2011 o 11:18
Ikea przydałaby sie w Lublinie, mysle ze ten sklep odniusłby sukces na lubelszczyznie
Avatar
Gość / 11 stycznia 2011 o 17:32
[quote name='OBserwator' timestamp='1294758546' post='420823']
Tylko po co w Lublinie kolejny duży sklep ? Budowlanka np. jest w Gali i nie ma ruchu.
[/quote]

Kolego, a Ty byłeś w GALI w ogóle ?

Dziadowska GALA to nie żadna budowlanka, tylko droga galeria z artykułami wyposażenia wnętrz (a nie do budowania domu, remontowania mieszkania czy wykończenia wnętrz). Tam każdy butik ledwo zipie, bo nikt nie chce kupować kanap po 3 patyki czy żyrandola za 400 zł.

Nowy hipermarket budowlany w Lublinie jest potrzebny, bo nic nie robi lepiej klientowi na kieszeni niż zdrowa konkurencja.
Mamy dwa OBI (drożyzna), mamy jeden LEROY MERLIN (deko tańszy).
PRAKTIKER się przyda jak najbardziej. Hipermarkety nigdy nie upadają. Zmieniają co najwyżej właściciela.
Konkurencja między koncernami jest dobra dla kieszeni klientów. Cała filozofia.
[quote name='OBserwator' timestamp='1294758546' post='420823']
Tylko po co w Lublinie kolejny duży sklep ? Budowlanka np. jest w Gali i nie ma ruchu.
[/quote]

Kolego, a Ty byłeś w GALI w ogóle ?

Dziadowska GALA to nie żadna budowlanka, tylko droga galeria z artykułami wyposażenia wnętrz (a nie do budowania domu, remontowania mieszkania czy wykończenia wnętrz). Tam każdy butik ledwo zipie, bo nikt nie chce kupować kanap po 3 patyki czy żyrandola za 400 zł.
<... rozwiń
Avatar
Gość / 11 stycznia 2011 o 17:18
[quote name='NIKOFOR' timestamp='1294759688' post='420829']
CIEKAWE CZEMU ŻYDZI Z GMINY ŻYDOWSKIEJ NIE SĄ PRZECIWNI BUDOWANIU MARKETÓW PRZY TURYTYCZNEJ I MEŁGIWESKIEJ,GDZIE BYŁ UMScHLAGPLATZ i WYOWŻONO ŻYDÓW DO SOBIBORU I BEŁŻCA???A TAK PLULI JAK STAWIANO PLAZĘ,PRZY LIPOWEJ, TAM BYŁ OBÓZ!!
[/quote] Zagospodarowanie Stadionu Lublinianki też blokowali. Cytat z "Dziennika Wschodniego" : "Najpierw plany blokowała Wyznaniowa Gmina Żydowska, do której należała część gruntów, później to Norwegowie nie kwapili się do inwestycji"

Czemu Żydzi są przeciwni jednym inwestycjom, a drugim dają zielone światło ?

http://www.youtube.com/watch?v=2IeryxA8Yl8&feature=related Posłuchaj pierwszej minuty fragmentu "Misia" (1980, Stanisława Barei) .... głos bankiera wiadomego pochodzenia. To wyjaśnia wszystko.
[quote name='NIKOFOR' timestamp='1294759688' post='420829']
CIEKAWE CZEMU ŻYDZI Z GMINY ŻYDOWSKIEJ NIE SĄ PRZECIWNI BUDOWANIU MARKETÓW PRZY TURYTYCZNEJ I MEŁGIWESKIEJ,GDZIE BYŁ UMScHLAGPLATZ i WYOWŻONO ŻYDÓW DO SOBIBORU I BEŁŻCA???A TAK PLULI JAK STAWIANO PLAZĘ,PRZY LIPOWEJ, TAM BYŁ OBÓZ!!
[/quote] Zagospodarowanie Stadionu Lublinianki też blokowali. Cytat z "Dziennika Wschodniego" : "Najpierw plany blokowała Wyznaniowa Gmina Żydowska, do której należała część grunt... rozwiń
Avatar
Leclerk / 11 stycznia 2011 o 17:14
[size="3"]to Leclerk bedzie większy, ale zrobili tajemnicę. Super, bedziemy mieli gdzie pracować i gdzie wydawać.[/size]
Avatar
NIKOFOR / 11 stycznia 2011 o 16:28
CIEKAWE CZEMU ŻYDZI Z GMINY ŻYDOWSKIEJ NIE SĄ PRZECIWNI BUDOWANIU MARKETÓW PRZY TURYTYCZNEJ I MEŁGIWESKIEJ,GDZIE BYŁ UMScHLAGPLATZ i WYOWŻONO ŻYDÓW DO SOBIBORU I BEŁŻCA???A TAK PLULI JAK STAWIANO PLAZĘ,PRZY LIPOWEJ, TAM BYŁ OBÓZ!!
Avatar
kika / 11 stycznia 2011 o 16:22
Nareszcie! Będzie gdzie wydawać zarobione pieniądze.
Avatar
OBserwator / 11 stycznia 2011 o 16:09
tylko po co w Lublinie kolejny duży sklep ? budowlanka np. jest w Gali i nie ma ruchu, lepiej było by zbudowac w mieście jakis aquapark - zysk gwarantowany , kto wydaje te zezwolenia na te hipermarkety ?? niech lepiej pomysli o inwestorach i nowych miejscach pracy z duzym kapitałem

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 2 1

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 0 0

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 6 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 2 9

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 11 9

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem
film

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem 0 2

Cannes, Francja. W sobotni (19.05) wieczór zakończył się 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Paweł Pawlikowski jako pierwszy Polak w historii otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię.

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia] 4 2

Tegoroczny hit frekwencyjny – donżon na Zamkowym Wzgórzu. Noc Muzeów była zdecydowanie mniej popularna niż Noc Kultury. – Pewnie duży wpływ miała pogoda – oceniają muzealnicy.  Ale żeby zobaczyć freski w Kaplicy Trójcy Świętej przynajmniej 40 minut w kolejce trzeba było postać

19-latek w audi zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu

19-latek w audi zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu 12 5

W niedzielę po północy doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Paszki Małe (pow. radzyński). Zginął młody kierowca.

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi!

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi! 13 3