Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 grudnia 2008 r.
21:37
Edytuj ten wpis

Nowy Olimp szuka pracowników

0 11 A A

Szukasz pracy? Przejrzyj propozycje sklepów, banków i restauracji, które znajdą się w czwartej części Olimpu. Pierwsze oferty już są. A będzie ich przybywać z każdym tygodniem. Właściciel galerii podpisuje ostatnie umowy z najemcami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Rekrutację rozpoczął już m.in. market budowlany Leroy Merlin - konkurencja do działających w Lublinie sklepów Obi. Hipermarket poszukuje kandydatów m.in. na doradców handlowych, a także kasjerów i pracowników magazynu. Rekrutacja ruszyła teraz, bo przyjęci pracownicy będą musieli przejść specjalne szkolenia, m.in. w Warszawie i Rzeszowie.

Leroy Merlin zajmie cały poziom -1 galerii. Na poziomie -2, czyli piętro niżej, będzie parking na tysiąc samochodów. A na dwóch poziomach nad marketem: ponad 70 sklepów, w tym duże delikatesy Alma Market. Większość najemców już podpisała umowy z właścicielem Olimpu - firmą Transhurt.

Wszystkie formalności załatwiła już m.in. sieć sklepów komputerowych Vobis.
W Olimpie powstanie sklep o powierzchni 135 mkw. Nie rozpoczęła się jeszcze rekrutacja.

Podobne informacje uzyskaliśmy m.in. w Empiku i CCC, które także znajdą się w nowej galerii. Większość ofert pracy ma się pojawić na początku roku.
Cała galeria ruszy w maju - dwa miesiące później niż pierwotnie planowano. Opóźnienie wynika z tego, że najemcy mają duże wymagania technologiczne i wymagają przystosowania pomieszczeń do ich potrzeb.

Po otwarciu Olimpu 4, planowana jest przebudowa pozostałych, starych części centrum handlowego. Zmieni się ich wystrój i - częściowo - oferta.

Nowy sklep zamierza tam otworzyć Media Saturn Holding Polska, który prowadzi już przy ul. Zana sklep Media Markt. Jak udało się nam dowiedzieć, w Olimpie zostanie uruchomiony Saturn. - Na razie nie ujawniamy szczegółów, bo nie podpisaliśmy jeszcze umowy z właścicielem galerii - ucina Wioletta Batóg, rzecznik koncernu.
Obok najstarszej części powstanie najprawdopodobniej również restauracja McDonald's.

A, jak pisaliśmy w wakacje, Transhurt planuje również zbudowanie w tym miejscu wieżowca - i to najwyższego w mieście. Nad istniejącym parkingiem centrum powstanie drugi, zadaszony poziom, a z niego wyrośnie 18-piętrowy gmach o wysokości 68 metrów. Będą w nim biura i apartamenty.

- Jak już budować, to coś najwyższego - tłumaczył na naszych łamach Grzegorz Dębiec, prezes firmy Transhurt, która jest właścicielem Olimpu. W tej chwili powstaje koncepcja architektoniczna budynku. Budowa ma ruszyć w 2010 roku i potrwać ok. 12 miesięcy.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
goś / 7 czerwca 2009 o 19:59
zara?? to byłby juz luksus.... ale brakować rzeczywiście będzie. i co z river island? bershka? lee? i wiele innych którech jak brakowało w lublinie tak brakuje nadal....
Avatar
Gość / 4 czerwca 2009 o 17:34
No jak to kto? Pracownicy ze strefy ekonomicznej + urzędasy
Avatar
Gość / 4 czerwca 2009 o 15:54
Nowy OLIMP "obóz pracy"szuka pracowników..proszę pamietać,ze to ciężka harówa za mizerne pieniądze,a dla włąścicieli wynajmowanych lokali cieżka sprawa zarobic na czynsz w euro,więc tanio nie będzie.....a co do modernizacji starej części galerii,z każdą rozbudową były takie plany,i nic z nich nie wychodziło,zapraszam do toalet w tejze częśći..katastrofa....Pan Dębiec buduje swoje imperium,a o tych "przybytkach "zapomniał....ludzie opamietajcie się,kto ma robić zakupy,jak wszystkie wieksze zakłady przemysłowe w Lublinie padły?????
Avatar
h.k / 8 kwietnia 2009 o 09:19
Jestem niepocieszona, że nie będzie sklepu ZARA
Avatar
=kiciorr / 22 marca 2009 o 00:13
ja napisał:
czy w Waszym mieście nigdy nie otworzą Biedronki ...?



wystarczy ze biedronkę mamy w twoim pokoju o tam lata na oknie , spad4j!
Avatar
9CF2E0 / 4 grudnia 2008 o 13:55
Budowa wiezowcow miala ruszyc w 2009 i juz na dzien dobry kolejny rok do pzodu ech.
Avatar
vc / 4 grudnia 2008 o 01:01
pracowników czy niewolników?
Avatar
ja / 3 grudnia 2008 o 12:58
czy w Waszym mieście nigdy nie otworzą Biedronki ...?
Avatar
zawiedziona / 3 grudnia 2008 o 12:11
A czy kiedykolwiek będzie w Lublinie Zara. Otwierają tylko te same sklepy, żadnych nowości.
Avatar
~marcin~ / 3 grudnia 2008 o 10:00
narzekasz jak większość ludzi w tym mieście
Avatar
goś / 7 czerwca 2009 o 19:59
zara?? to byłby juz luksus.... ale brakować rzeczywiście będzie. i co z river island? bershka? lee? i wiele innych którech jak brakowało w lublinie tak brakuje nadal....
Avatar
Gość / 4 czerwca 2009 o 17:34
No jak to kto? Pracownicy ze strefy ekonomicznej + urzędasy
Avatar
Gość / 4 czerwca 2009 o 15:54
Nowy OLIMP "obóz pracy"szuka pracowników..proszę pamietać,ze to ciężka harówa za mizerne pieniądze,a dla włąścicieli wynajmowanych lokali cieżka sprawa zarobic na czynsz w euro,więc tanio nie będzie.....a co do modernizacji starej części galerii,z każdą rozbudową były takie plany,i nic z nich nie wychodziło,zapraszam do toalet w tejze częśći..katastrofa....Pan Dębiec buduje swoje imperium,a o tych "przybytkach "zapomniał....ludzie opamietajcie się,kto ma robić zakupy,jak wszystkie wieksze zakłady przemysłowe w Lublinie padły?????
Avatar
h.k / 8 kwietnia 2009 o 09:19
Jestem niepocieszona, że nie będzie sklepu ZARA
Avatar
=kiciorr / 22 marca 2009 o 00:13
ja napisał:
czy w Waszym mieście nigdy nie otworzą Biedronki ...?



wystarczy ze biedronkę mamy w twoim pokoju o tam lata na oknie , spad4j!
Avatar
9CF2E0 / 4 grudnia 2008 o 13:55
Budowa wiezowcow miala ruszyc w 2009 i juz na dzien dobry kolejny rok do pzodu ech.
Avatar
vc / 4 grudnia 2008 o 01:01
pracowników czy niewolników?
Avatar
ja / 3 grudnia 2008 o 12:58
czy w Waszym mieście nigdy nie otworzą Biedronki ...?
Avatar
zawiedziona / 3 grudnia 2008 o 12:11
A czy kiedykolwiek będzie w Lublinie Zara. Otwierają tylko te same sklepy, żadnych nowości.
Avatar
~marcin~ / 3 grudnia 2008 o 10:00
narzekasz jak większość ludzi w tym mieście
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..."
zdjęcia
galeria

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..." 0 0

Maskotki, baloniki i znicze przed wejściem do konsulatu brytyjskiego w Lublinie – tak mieszkańcy całego regionu manifestują solidarność z dwuletnim Alfie Evansem z Liverpoolu

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni 149 15

Puławscy radni podczas dzisiejszej sesji niemal jednomyślnie przyjęli uchwałę zakazującą sprzedaży alkoholu w całym mieście pomiędzy godz. 23:00 a 6:00 rano. Za jej wprowadzeniem zagłosowało 17, a przeciw było 2 radnych.

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos 78 34

Sylwester Tułajew będzie kandydatem PiS na prezydenta Lublina. – Mam nadzieję, że będzie skłonny debatować merytorycznie, nie politycznie – komentuje prezydent Krzysztof Żuk (PO), który zmierzy się z Tułajewem w jesiennych wyborach samorządowych

3 0

W weekend znowu nie zabraknie ciekawych wydarzeń sportowych. Już w piątek swój mecz rozegra Speed Car Motor Lublin, który tym razem zmierzy się u siebie z ROW Rybnik

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 28 kwietnia o godz. 20 w Hades Szerokiej (ul. Grodzka 21) odbędzie się koncert muzyki cygańskiej.

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty 4 3

Dwie osoby usłyszały prokuratorskie zarzuty w śledztwie dotyczącym korupcji w szpitalu wojskowym w Lublinie. Chodzi o ustawianie przetargów na zakup urządzeń. Łapówką miały być pieniądze i pobyt w domku letniskowym.

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie?

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie? 0 3

Lubelskie uczelnie nie trafiły na czołowe miejsca nowego Rankingu Studiów Inżynierskich przygotowanego przez fundację Perspektywy.

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski 0 0

W Łukowie rozegrana zostanie druga runda drużynowych Mistrzostw Polski. Przeciwnikami gospodarzy miejscowych Orląt w grupie 3 będą CLKS Mazovia Ciechanów i KS Klimat Łapy

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program]
28 kwietnia 2018, 20:00

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Rozwoju Kultury ArtBiz zaprasza do Kazimierza Dolnego na drugą edycję festiwalu WpółDrogi Festiva, która odbędzie się w dniach 28 kwietnia - 5 maja w zjawiskowym wnętrzu Dawnej Synagogi w Kazimierzu (ul. Lubelska 4).

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na wyjątkowy koncert Tribute to Ella Fitzgerald w wykonaniu Ani Michałowskiej i Michała Iwanka. Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia o godz. 20.

Zaprojektuj logo festiwalu muzycznego w Białej Podlaskiej

Zaprojektuj logo festiwalu muzycznego w Białej Podlaskiej 0 0

We wrześniu w Białej Podlaskiej odbędzie się Festiwal Dziedzictwa Narodowego im. Bogusława Kaczyńskiego. Bialskie Centrum Kultury ogłosiło właśnie konkurs na logo tego wydarzenia.

10-letnia dziewczynka jechała na rowerze. Uderzył w nią kierowca mazdy
galeria

10-letnia dziewczynka jechała na rowerze. Uderzył w nią kierowca mazdy 48 14

Do wypadku doszło przed godz. 15 na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego z Niepodległości w Świdniku.

Ancestors Legacy: Edycja Mieszka 1 na premierę (wideo)
film

Ancestors Legacy: Edycja Mieszka 1 na premierę (wideo) 2 0

Polska gra, w której możemy grać Słowianami, doczekała się specjalnej polskiej wersji. Co znajdziemy - i to już 22 maja w Ancestors Legacy: Edycja Mieszka 1?

Stypendia u progu sportowej kariery. Otrzyma je 327 osób [zdjęcia]
galeria

Stypendia u progu sportowej kariery. Otrzyma je 327 osób [zdjęcia] 0 0

327 osobom z regionu przyznano wczoraj stypendia sportowe. Z budżetu województwa lubelskiego otrzymają oni blisko 900 tys. zł.

Eksplozja w Świdniku. Nie żyje mężczyzna, który miał podpalić swoją dziewczynę
galeria

Eksplozja w Świdniku. Nie żyje mężczyzna, który miał podpalić swoją dziewczynę 41 12

Nie żyje 29-letni Damian K. – podejrzewany o doprowadzenie do tragicznej w skutkach eksplozji, w jednym z mieszkań w Świdniku. Jego znajoma, ranna w wybuchu, zmarła później w szpitalu. 29-latek również był ciężko ranny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!