Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 lipca 2011 r.
21:23
Edytuj ten wpis

Nowy rozkład jazdy autobusów do oceny

Autor: Zdjęcie autora drs
0 7 A A
Oceń nowy rozkład jazdy autobusów  (Wojciech Nieśpiałowski)
Oceń nowy rozkład jazdy autobusów (Wojciech Nieśpiałowski)

Projekt nowego rozkładu jazdy, który ma wejść w życie 1 września jest od wczoraj dostępny na stronie mpk.lublin.pl. Do 5 sierpnia uwagi do projektu można słać na adres ztm@ztm.lublin.eu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Co się zmieni w porównaniu z ostatnim rokiem szkolnym? Niewiele. Wrócą wszystkie zawieszone na wakacje linie, z wyjątkiem 56, która wróci w październiku i 926, którą pożegnamy całkiem. Nie ma też śladu po tymczasowej, szczytowej linii 726.

Częstotliwość kursów w większości przypadków ma być taka, jak przed wakacjami. Ale np. linia 3 pojedzie częściej (co pół godziny), oraz 47 (obsłuży ją dodatkowy wóz), linia 151 przez większość dnia ma kursować co 10 minut.

Wiadomo też, że co najmniej do połowy września autobusy mają nadal omijać ul. 3 Maja tymi samymi, co teraz objazdami.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
llu / 31 lipca 2011 o 10:50
Po to właśnie jest podany wcześniej rozkład żeby zgłaszać mailowo do ZTM-u swoje uwagi a nie tu w komentarzach a potem oburzenie że nie wprowadzili tego czy tamtego. Narzekać każdy potrafi a zgłosić swoje uwagi do ZTM-u to ciężko...?
Avatar
bambo75 / 31 lipca 2011 o 10:03
A gdzie w rozkładzie trolejbusów oznaczenia "n" dla niskopodłogowych? Dla nas z ciężkim wózkiem inwalidzkim to jest "być albo nie być".
Avatar
torres / 31 lipca 2011 o 00:16
na razie 31 zostaje tak jak jest, zmiany mogą wejść w połowie 2012, albo na początku 2013.
Avatar
bambuczko / 30 lipca 2011 o 23:37
A co z numerem 31???
Avatar
ada / 30 lipca 2011 o 23:26
Linia 152 niech kursuje znów przez ulice Lipowa i AL. Racławickie
Avatar
OnLbn / 30 lipca 2011 o 21:06
[quote name='NDERR4' timestamp='1312050596' post='509014']
SKANDALEM JEST DLA MNIE SYTUACJA JAK MA MIEJSCE W LUBLINIE, KTÓREGO WŁODARZE OBURZYLI SIĘ NA WIADOMOŚĆ,ŻE ZACOFANA I OLANE PRZEZ KOLEJNE KADENCJE RADNYCH I PREZYDENTÓW MIASTO NIE DOSTAŁO TYTUŁU STOLICY KULTURY???AUTOBUSY KTÓRE POWINNY WOZIĆ I ZACHĘCAĆ LUDZI DO KORZYSTANIA Z NIEJ JEŹDZI RZADKO I JAK CHCE!!PLUS DLA ŻUKA,ŻE WZIĄŁ SIĘ ZA OLEWANE PRZEZ LATA PRZEBUDOWY DRÓG!!NIECH TEŻ WEŹMIE ZA RYJ RADNYCH BEZRADNYCH BY ZAJĘLI SIĘ SPRAWĄ LEPSZEGO FUNKCJONOWANIA KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ,BO NA RAZIE TO KPINA Z PODRÓŻNYCH!!KOLEJNA RZECZ TO MIASTA PARTNERSKIE!W WĄWOZIE NA LSM SĄ PIĘKNE OBELISKI UPAMIĘTNIAJĄCE NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY Z MIASTAMI:NIEMIECKIMI, FRANCUSKIMI, ANGIELSKIMI I INNYM.DZIWI TYLKO,ŻE WŁODARZE NIE WYKORZYSTUJĄ TEGO WCALE!!POLSKA JEST OD 7 LAT W UE A NASI MIEJSCOWI DECYDENCI JAKBY ZATRZYMALI SIĘ W ROZWOJU!!
[/quote]

Weź środki na uspokojenie i odejdź od kompa.
[quote name='NDERR4' timestamp='1312050596' post='509014']
SKANDALEM JEST DLA MNIE SYTUACJA JAK MA MIEJSCE W LUBLINIE, KTÓREGO WŁODARZE OBURZYLI SIĘ NA WIADOMOŚĆ,ŻE ZACOFANA I OLANE PRZEZ KOLEJNE KADENCJE RADNYCH I PREZYDENTÓW MIASTO NIE DOSTAŁO TYTUŁU STOLICY KULTURY???AUTOBUSY KTÓRE POWINNY WOZIĆ I ZACHĘCAĆ LUDZI DO KORZYSTANIA Z NIEJ JEŹDZI RZADKO I JAK CHCE!!PLUS DLA ŻUKA,ŻE WZIĄŁ SIĘ ZA OLEWANE PRZEZ LATA PRZEBUDOWY DRÓG!!NIECH TEŻ WEŹMIE ZA RYJ RADNYCH BEZRADNYCH BY ZAJĘLI SIĘ SPRAWĄ LEPSZE... rozwiń
Avatar
NDERR4 / 30 lipca 2011 o 20:29
SKANDALEM JEST DLA MNIE SYTUACJA JAK MA MIEJSCE W LUBLINIE, KTÓREGO WŁODARZE OBURZYLI SIĘ NA WIADOMOŚĆ,ŻE ZACOFANA I OLANE PRZEZ KOLEJNE KADENCJE RADNYCH I PREZYDENTÓW MIASTO NIE DOSTAŁO TYTUŁU STOLICY KULTURY???AUTOBUSY KTÓRE POWINNY WOZIĆ I ZACHĘCAĆ LUDZI DO KORZYSTANIA Z NIEJ JEŹDZI RZADKO I JAK CHCE!!PLUS DLA ŻUKA,ŻE WZIĄŁ SIĘ ZA OLEWANE PRZEZ LATA PRZEBUDOWY DRÓG!!NIECH TEŻ WEŹMIE ZA RYJ RADNYCH BEZRADNYCH BY ZAJĘLI SIĘ SPRAWĄ LEPSZEGO FUNKCJONOWANIA KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ,BO NA RAZIE TO KPINA Z PODRÓŻNYCH!!KOLEJNA RZECZ TO MIASTA PARTNERSKIE!W WĄWOZIE NA LSM SĄ PIĘKNE OBELISKI UPAMIĘTNIAJĄCE NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY Z MIASTAMI:NIEMIECKIMI, FRANCUSKIMI, ANGIELSKIMI I INNYM.DZIWI TYLKO,ŻE WŁODARZE NIE WYKORZYSTUJĄ TEGO WCALE!!POLSKA JEST OD 7 LAT W UE A NASI MIEJSCOWI DECYDENCI JAKBY ZATRZYMALI SIĘ W ROZWOJU!!
SKANDALEM JEST DLA MNIE SYTUACJA JAK MA MIEJSCE W LUBLINIE, KTÓREGO WŁODARZE OBURZYLI SIĘ NA WIADOMOŚĆ,ŻE ZACOFANA I OLANE PRZEZ KOLEJNE KADENCJE RADNYCH I PREZYDENTÓW MIASTO NIE DOSTAŁO TYTUŁU STOLICY KULTURY???AUTOBUSY KTÓRE POWINNY WOZIĆ I ZACHĘCAĆ LUDZI DO KORZYSTANIA Z NIEJ JEŹDZI RZADKO I JAK CHCE!!PLUS DLA ŻUKA,ŻE WZIĄŁ SIĘ ZA OLEWANE PRZEZ LATA PRZEBUDOWY DRÓG!!NIECH TEŻ WEŹMIE ZA RYJ RADNYCH BEZRADNYCH BY ZAJĘLI SIĘ SPRAWĄ LEPSZEGO FUNKCJONOWANIA KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ,BO NA RAZIE TO KPINA Z PODRÓŻNYCH!!KOLEJN... rozwiń
Avatar
llu / 31 lipca 2011 o 10:50
Po to właśnie jest podany wcześniej rozkład żeby zgłaszać mailowo do ZTM-u swoje uwagi a nie tu w komentarzach a potem oburzenie że nie wprowadzili tego czy tamtego. Narzekać każdy potrafi a zgłosić swoje uwagi do ZTM-u to ciężko...?
Avatar
bambo75 / 31 lipca 2011 o 10:03
A gdzie w rozkładzie trolejbusów oznaczenia "n" dla niskopodłogowych? Dla nas z ciężkim wózkiem inwalidzkim to jest "być albo nie być".
Avatar
torres / 31 lipca 2011 o 00:16
na razie 31 zostaje tak jak jest, zmiany mogą wejść w połowie 2012, albo na początku 2013.
Avatar
bambuczko / 30 lipca 2011 o 23:37
A co z numerem 31???
Avatar
ada / 30 lipca 2011 o 23:26
Linia 152 niech kursuje znów przez ulice Lipowa i AL. Racławickie
Avatar
OnLbn / 30 lipca 2011 o 21:06
[quote name='NDERR4' timestamp='1312050596' post='509014']
SKANDALEM JEST DLA MNIE SYTUACJA JAK MA MIEJSCE W LUBLINIE, KTÓREGO WŁODARZE OBURZYLI SIĘ NA WIADOMOŚĆ,ŻE ZACOFANA I OLANE PRZEZ KOLEJNE KADENCJE RADNYCH I PREZYDENTÓW MIASTO NIE DOSTAŁO TYTUŁU STOLICY KULTURY???AUTOBUSY KTÓRE POWINNY WOZIĆ I ZACHĘCAĆ LUDZI DO KORZYSTANIA Z NIEJ JEŹDZI RZADKO I JAK CHCE!!PLUS DLA ŻUKA,ŻE WZIĄŁ SIĘ ZA OLEWANE PRZEZ LATA PRZEBUDOWY DRÓG!!NIECH TEŻ WEŹMIE ZA RYJ RADNYCH BEZRADNYCH BY ZAJĘLI SIĘ SPRAWĄ LEPSZEGO FUNKCJONOWANIA KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ,BO NA RAZIE TO KPINA Z PODRÓŻNYCH!!KOLEJNA RZECZ TO MIASTA PARTNERSKIE!W WĄWOZIE NA LSM SĄ PIĘKNE OBELISKI UPAMIĘTNIAJĄCE NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY Z MIASTAMI:NIEMIECKIMI, FRANCUSKIMI, ANGIELSKIMI I INNYM.DZIWI TYLKO,ŻE WŁODARZE NIE WYKORZYSTUJĄ TEGO WCALE!!POLSKA JEST OD 7 LAT W UE A NASI MIEJSCOWI DECYDENCI JAKBY ZATRZYMALI SIĘ W ROZWOJU!!
[/quote]

Weź środki na uspokojenie i odejdź od kompa.
[quote name='NDERR4' timestamp='1312050596' post='509014']
SKANDALEM JEST DLA MNIE SYTUACJA JAK MA MIEJSCE W LUBLINIE, KTÓREGO WŁODARZE OBURZYLI SIĘ NA WIADOMOŚĆ,ŻE ZACOFANA I OLANE PRZEZ KOLEJNE KADENCJE RADNYCH I PREZYDENTÓW MIASTO NIE DOSTAŁO TYTUŁU STOLICY KULTURY???AUTOBUSY KTÓRE POWINNY WOZIĆ I ZACHĘCAĆ LUDZI DO KORZYSTANIA Z NIEJ JEŹDZI RZADKO I JAK CHCE!!PLUS DLA ŻUKA,ŻE WZIĄŁ SIĘ ZA OLEWANE PRZEZ LATA PRZEBUDOWY DRÓG!!NIECH TEŻ WEŹMIE ZA RYJ RADNYCH BEZRADNYCH BY ZAJĘLI SIĘ SPRAWĄ LEPSZE... rozwiń
Avatar
NDERR4 / 30 lipca 2011 o 20:29
SKANDALEM JEST DLA MNIE SYTUACJA JAK MA MIEJSCE W LUBLINIE, KTÓREGO WŁODARZE OBURZYLI SIĘ NA WIADOMOŚĆ,ŻE ZACOFANA I OLANE PRZEZ KOLEJNE KADENCJE RADNYCH I PREZYDENTÓW MIASTO NIE DOSTAŁO TYTUŁU STOLICY KULTURY???AUTOBUSY KTÓRE POWINNY WOZIĆ I ZACHĘCAĆ LUDZI DO KORZYSTANIA Z NIEJ JEŹDZI RZADKO I JAK CHCE!!PLUS DLA ŻUKA,ŻE WZIĄŁ SIĘ ZA OLEWANE PRZEZ LATA PRZEBUDOWY DRÓG!!NIECH TEŻ WEŹMIE ZA RYJ RADNYCH BEZRADNYCH BY ZAJĘLI SIĘ SPRAWĄ LEPSZEGO FUNKCJONOWANIA KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ,BO NA RAZIE TO KPINA Z PODRÓŻNYCH!!KOLEJNA RZECZ TO MIASTA PARTNERSKIE!W WĄWOZIE NA LSM SĄ PIĘKNE OBELISKI UPAMIĘTNIAJĄCE NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY Z MIASTAMI:NIEMIECKIMI, FRANCUSKIMI, ANGIELSKIMI I INNYM.DZIWI TYLKO,ŻE WŁODARZE NIE WYKORZYSTUJĄ TEGO WCALE!!POLSKA JEST OD 7 LAT W UE A NASI MIEJSCOWI DECYDENCI JAKBY ZATRZYMALI SIĘ W ROZWOJU!!
SKANDALEM JEST DLA MNIE SYTUACJA JAK MA MIEJSCE W LUBLINIE, KTÓREGO WŁODARZE OBURZYLI SIĘ NA WIADOMOŚĆ,ŻE ZACOFANA I OLANE PRZEZ KOLEJNE KADENCJE RADNYCH I PREZYDENTÓW MIASTO NIE DOSTAŁO TYTUŁU STOLICY KULTURY???AUTOBUSY KTÓRE POWINNY WOZIĆ I ZACHĘCAĆ LUDZI DO KORZYSTANIA Z NIEJ JEŹDZI RZADKO I JAK CHCE!!PLUS DLA ŻUKA,ŻE WZIĄŁ SIĘ ZA OLEWANE PRZEZ LATA PRZEBUDOWY DRÓG!!NIECH TEŻ WEŹMIE ZA RYJ RADNYCH BEZRADNYCH BY ZAJĘLI SIĘ SPRAWĄ LEPSZEGO FUNKCJONOWANIA KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ,BO NA RAZIE TO KPINA Z PODRÓŻNYCH!!KOLEJN... rozwiń