Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 stycznia 2016 r.
15:37

Nowy sklep Auchan w Lublinie. Zastąpił Real

Autor: Zdjęcie autora pab
0 34 A A
Nowy sklep Auchan w Lublinie znajduje się przy ul. Chodźki 14 (fot. AS)
Nowy sklep Auchan w Lublinie znajduje się przy ul. Chodźki 14 (fot. AS)

Po kilkunastu latach działalności z Lublina zniknął hipermarket Real. W jego miejscu otwiera się Auchan.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zmiana ma związek z kupnem sklepów Real przez francuską sieć Auchan. Przez ostatnich kilka dni w hali sklepowej trwał remont, a na zewnątrz obiektu wymiana szyldów. W sobotę o godz. 9.30 zaplanowano otwarcie.

Jak informuje sieć, sklep Auchan Lublin Czechów ma powierzchnię handlową prawie 7 tys. mkw. a do dyspozycji klientów będzie 27 kas. 9 stycznia sklep będzie czynny od godz. 9:30 do 22, a od następnego dnia od poniedziałku do soboty w godzinach 8-22, a w niedzielę 9-21.

Sklep przy ul. Chodźki 14 będzie 53 działającym pod szyldem Auchan w Polsce.

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
KS / 29 czerwca 2016 o 22:31
A DLACZEGO NIBY MA NIE BYĆ 2000 NETTO NA KASIE CO NIBY DLACZEGO JAK CHCESZ ZAPIERD.... Ć ZA CZAPKĘ GRUSZEK TO ZAPIERD..AJ
Avatar
Gość / 27 marca 2016 o 22:34
Markety myślą ze sa ponad prawem! Jako klient jednego z marketów Auchan doznałem wypadku na terenie sklepu w wyniku którego doznałem urazu nerwu stopy przez co zacząłem utykac a zaznaczam ze nie jestem stary. Uprawiałem czynnie sport a teraz czekam aż market poczuje się do winy i naprawi szkody abym mógł wyleczyć uraz i wrócić do codzienności.
Avatar
Gość / 9 stycznia 2016 o 21:18

najgorsze jest to że w takich molochach biorą do rządzenia polaków a oni traktuja swoich jak śmiec to jest chamstwo dorwie troche władzy i szaleje

Avatar
Sylwia / 9 stycznia 2016 o 15:40

Ciekawa jestem czy zostawiono całą załogę bylego Reala czy tez,ot tak po prostu,wywalono tych ludzi na bruk za to,ze przepracowali wiele lat ?.Ciekawi mnie tez, jakie umowy o pracę mają pracownicy nowego Auchan: na cały etat,za jaką stawkę???. To bardzo duzo mowi o firmie...Podejrzewam, ze kokosów tam nie dają a wręcz przeciwnie...

Nikogo nie zwolnili - zostaliśmy wszyscy :D

Avatar
Jerzy56 / 9 stycznia 2016 o 12:57

Fabryki by jakieś budowali, zakłady pracy a nie tylko galerie handlowe, markety i urzędy...

Avatar
Robert / 9 stycznia 2016 o 12:56

Czemu w Leclerc Lublin na Zana na kasach pracują osoby mówiące ze wschodnim akcentem (domniemuję Ukraińcy), czyżby brakowało  chętnych Polaków do wykonywania tej pracy???

Avatar
Jonny / 9 stycznia 2016 o 11:44

Czy ktoś Wam każe tam pracować?
Nie ogarniam Was

Dokładnie - nic nie umie do niczego się nie nadaje i jeszcze narzeka.. socjaliści cudzym kosztem się odzywają.. pozakladajcie zakłady pracy i pozatrudniajcie na godnych warunkach a nie narzekanie.. a jak ma być ? 2000 netto na kasie ?
Avatar
Gość / 9 stycznia 2016 o 11:24
Po co 27 kas, jak czynne są zawsze 3-4 ???
Avatar
XF / 8 stycznia 2016 o 22:46

Czy ktoś Wam każe tam pracować?

Nie ogarniam Was

Avatar
Gość / 8 stycznia 2016 o 20:23
Francuzi są najgorsi jako pracodawcy, wycisnąć co się da z pracownika i do wyrzucenia... następny proszę.
Avatar
KS / 29 czerwca 2016 o 22:31
A DLACZEGO NIBY MA NIE BYĆ 2000 NETTO NA KASIE CO NIBY DLACZEGO JAK CHCESZ ZAPIERD.... Ć ZA CZAPKĘ GRUSZEK TO ZAPIERD..AJ
Avatar
Gość / 27 marca 2016 o 22:34
Markety myślą ze sa ponad prawem! Jako klient jednego z marketów Auchan doznałem wypadku na terenie sklepu w wyniku którego doznałem urazu nerwu stopy przez co zacząłem utykac a zaznaczam ze nie jestem stary. Uprawiałem czynnie sport a teraz czekam aż market poczuje się do winy i naprawi szkody abym mógł wyleczyć uraz i wrócić do codzienności.
Avatar
Gość / 9 stycznia 2016 o 21:18

najgorsze jest to że w takich molochach biorą do rządzenia polaków a oni traktuja swoich jak śmiec to jest chamstwo dorwie troche władzy i szaleje

Avatar
Sylwia / 9 stycznia 2016 o 15:40

Ciekawa jestem czy zostawiono całą załogę bylego Reala czy tez,ot tak po prostu,wywalono tych ludzi na bruk za to,ze przepracowali wiele lat ?.Ciekawi mnie tez, jakie umowy o pracę mają pracownicy nowego Auchan: na cały etat,za jaką stawkę???. To bardzo duzo mowi o firmie...Podejrzewam, ze kokosów tam nie dają a wręcz przeciwnie...

Nikogo nie zwolnili - zostaliśmy wszyscy :D

Avatar
Jerzy56 / 9 stycznia 2016 o 12:57

Fabryki by jakieś budowali, zakłady pracy a nie tylko galerie handlowe, markety i urzędy...

Avatar
Robert / 9 stycznia 2016 o 12:56

Czemu w Leclerc Lublin na Zana na kasach pracują osoby mówiące ze wschodnim akcentem (domniemuję Ukraińcy), czyżby brakowało  chętnych Polaków do wykonywania tej pracy???

Avatar
Jonny / 9 stycznia 2016 o 11:44

Czy ktoś Wam każe tam pracować?
Nie ogarniam Was

Dokładnie - nic nie umie do niczego się nie nadaje i jeszcze narzeka.. socjaliści cudzym kosztem się odzywają.. pozakladajcie zakłady pracy i pozatrudniajcie na godnych warunkach a nie narzekanie.. a jak ma być ? 2000 netto na kasie ?
Avatar
Gość / 9 stycznia 2016 o 11:24
Po co 27 kas, jak czynne są zawsze 3-4 ???
Avatar
XF / 8 stycznia 2016 o 22:46

Czy ktoś Wam każe tam pracować?

Nie ogarniam Was

Avatar
Gość / 8 stycznia 2016 o 20:23
Francuzi są najgorsi jako pracodawcy, wycisnąć co się da z pracownika i do wyrzucenia... następny proszę.
Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 6 0

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 3 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 26 2

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 18 4

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 7 3

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 50 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia]
galeria

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia] 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!