Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 listopada 2014 r.
10:00
Edytuj ten wpis

Oddali parking przy ul. Przyjaźni

Autor: Zdjęcie autora drs
0 9 A A

Na czwartkowej sesji radni mają zdecydować także o przetargu na dzierżawę działki przy ul. Przyjaźni. Wybrany w ten sposób dzierżawca przejmie działający tu płatny parking. Dotychczasowy gospodarz po kilku miesiącach oddaje działkę miastu. Firma rozwiązując umowę wyjaśniła, że parkingowy biznes okazał się nieopłacalny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
parkujący na Przyjazni / 18 marca 2015 o 20:44

Proponuje wziac udzial w przetargu ,tylko niech kazdy sobie dokladnie porzekalkuje oplacalnosc,

Jakoś kilkanaście lat Pani Wanda miała parking.

Ceny były od 70 zł za auto osobowe do 80 zł.

Przekalkulowała i się opłacało.

Pan baran nie może tego pojąć?

Avatar
parkujący na Przyjazn / 18 marca 2015 o 20:41

Na Tatarach ul.Łęczyńska 94 przy przychodni na ul.Odlewniczej.

Parking na 300 miejsc,cena nie zmieniana od dłuższego czasu-70 zł auto osobowe.

Można? Można,ale nie z frajerami pseudo-biznesmenami.

Avatar
Pan / 10 lutego 2015 o 22:38
Proponuje wziac udzial w przetargu ,tylko niech kazdy sobie dokladnie porzekalkuje oplacalnosc,
Avatar
Gosc / 10 lutego 2015 o 22:35
Nie bedzie nowego dzierzawcy przeciez to jest celowa robota bedzie nowy przetarg z nizsza dzierzawa dla miasta bo ktoby chcial przejsc takie dziadostwo teraz ,wiedzieli panocki co robia ,
Avatar
parkujący na Przyjazni / 7 lutego 2015 o 16:30

Dwaj pseudo biznesmeni z Jakubowic Konińskich w 2014 roku przelicytowali długoletnią dzierżawczynię parkingu myśląc,że zbiją fortunę na tym parkingu.Wystawili cenę 100 złotych za miesiąc i tym pogrzebali się w tym biznesie.Wiele osób wolało stawiać auta na osiedlu niż płacić taki haracz za parking.Warunki parkowania pogorszyły się,zamiast ścieżek asfaltowych jest żwir,oświetlenie jak półmrok ale są kamery!

Rada osiedla nie zrobiła nic by pomóc parkującym i oto skutki-ciekawe co znowu z parkingiem!

Dla miasta i pana Żuka jest najważniejszy pieniądz a nie dobro jego mieszkańców.Znowu jakiś pseudo-biznesmen przejmie parking albo i nie.Ciekawe co będzie się działo na osiedlu gdy zniknie parking.

Lublin-dziadostwo i Ukraina jak mówią o Nas w zachodniej Polsce!!!!

Dwaj pseudo biznesmeni z Jakubowic Konińskich w 2014 roku przelicytowali długoletnią dzierżawczynię parkingu myśląc,że zbiją fortunę na tym parkingu.Wystawili cenę 100 złotych za miesiąc i tym pogrzebali się w tym biznesie.Wiele osób wolało stawiać auta na osiedlu niż płacić taki haracz za parking.Warunki parkowania pogorszyły się,zamiast ścieżek asfaltowych jest żwir,oświetlenie jak półmrok ale są kamery!

Rada osiedla nie zrobiła nic by pomóc parkującym i oto skutki-ciekawe co znowu z parkingiem!

Dla miasta i pana Żuka jest... rozwiń

Avatar
antoni / 26 stycznia 2015 o 20:09

lutek pisze bzdury jak się nie wie to nie powinien wprowadzać ludzi w błąd.  Parking jest strzeżony 24h teren jest oświetlony, posiada monitoring i ubezpiecza dozorowane pojazdy. przez takich co piszą bzdury mieszkańcy wolą trzymać pojazdy na trawnikach i  chodnikach uniemożliwiając pieszym poruszanie się 

Avatar
Lysy / 13 stycznia 2015 o 23:28
Najpierw zniszcyli poprzedniego dzierzawce ,mysleli ze sie wzbogaca,a teraz przetarg ,gdzie tu jest logika,ale co to miasto obchodzi
Avatar
Gość / 13 stycznia 2015 o 23:25
Pewnue beda uczestniczy w przetargu
Avatar
lutek / 10 grudnia 2014 o 17:25

Trzymanie auta pod chmurką na parkingu płatnym ale.. nie strzeżonym za ,,Chyba 100 zł jest nieopłacalne.Nic dziwnego,że...

Avatar
parkujący na Przyjazni / 18 marca 2015 o 20:44

Proponuje wziac udzial w przetargu ,tylko niech kazdy sobie dokladnie porzekalkuje oplacalnosc,

Jakoś kilkanaście lat Pani Wanda miała parking.

Ceny były od 70 zł za auto osobowe do 80 zł.

Przekalkulowała i się opłacało.

Pan baran nie może tego pojąć?

Avatar
parkujący na Przyjazn / 18 marca 2015 o 20:41

Na Tatarach ul.Łęczyńska 94 przy przychodni na ul.Odlewniczej.

Parking na 300 miejsc,cena nie zmieniana od dłuższego czasu-70 zł auto osobowe.

Można? Można,ale nie z frajerami pseudo-biznesmenami.

Avatar
Pan / 10 lutego 2015 o 22:38
Proponuje wziac udzial w przetargu ,tylko niech kazdy sobie dokladnie porzekalkuje oplacalnosc,
Avatar
Gosc / 10 lutego 2015 o 22:35
Nie bedzie nowego dzierzawcy przeciez to jest celowa robota bedzie nowy przetarg z nizsza dzierzawa dla miasta bo ktoby chcial przejsc takie dziadostwo teraz ,wiedzieli panocki co robia ,
Avatar
parkujący na Przyjazni / 7 lutego 2015 o 16:30

Dwaj pseudo biznesmeni z Jakubowic Konińskich w 2014 roku przelicytowali długoletnią dzierżawczynię parkingu myśląc,że zbiją fortunę na tym parkingu.Wystawili cenę 100 złotych za miesiąc i tym pogrzebali się w tym biznesie.Wiele osób wolało stawiać auta na osiedlu niż płacić taki haracz za parking.Warunki parkowania pogorszyły się,zamiast ścieżek asfaltowych jest żwir,oświetlenie jak półmrok ale są kamery!

Rada osiedla nie zrobiła nic by pomóc parkującym i oto skutki-ciekawe co znowu z parkingiem!

Dla miasta i pana Żuka jest najważniejszy pieniądz a nie dobro jego mieszkańców.Znowu jakiś pseudo-biznesmen przejmie parking albo i nie.Ciekawe co będzie się działo na osiedlu gdy zniknie parking.

Lublin-dziadostwo i Ukraina jak mówią o Nas w zachodniej Polsce!!!!

Dwaj pseudo biznesmeni z Jakubowic Konińskich w 2014 roku przelicytowali długoletnią dzierżawczynię parkingu myśląc,że zbiją fortunę na tym parkingu.Wystawili cenę 100 złotych za miesiąc i tym pogrzebali się w tym biznesie.Wiele osób wolało stawiać auta na osiedlu niż płacić taki haracz za parking.Warunki parkowania pogorszyły się,zamiast ścieżek asfaltowych jest żwir,oświetlenie jak półmrok ale są kamery!

Rada osiedla nie zrobiła nic by pomóc parkującym i oto skutki-ciekawe co znowu z parkingiem!

Dla miasta i pana Żuka jest... rozwiń

Avatar
antoni / 26 stycznia 2015 o 20:09

lutek pisze bzdury jak się nie wie to nie powinien wprowadzać ludzi w błąd.  Parking jest strzeżony 24h teren jest oświetlony, posiada monitoring i ubezpiecza dozorowane pojazdy. przez takich co piszą bzdury mieszkańcy wolą trzymać pojazdy na trawnikach i  chodnikach uniemożliwiając pieszym poruszanie się 

Avatar
Lysy / 13 stycznia 2015 o 23:28
Najpierw zniszcyli poprzedniego dzierzawce ,mysleli ze sie wzbogaca,a teraz przetarg ,gdzie tu jest logika,ale co to miasto obchodzi
Avatar
Gość / 13 stycznia 2015 o 23:25
Pewnue beda uczestniczy w przetargu
Avatar
lutek / 10 grudnia 2014 o 17:25

Trzymanie auta pod chmurką na parkingu płatnym ale.. nie strzeżonym za ,,Chyba 100 zł jest nieopłacalne.Nic dziwnego,że...

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

AZS AGH Kraków – AZS UMCS Lublin 70:63

AZS AGH Kraków – AZS UMCS Lublin 70:63 0 0

AZS UMCS Lublin przegrał pierwszy mecz ćwierćfinałowy i znacznie oddalił się od awansu na pierwszy front. O wyniku zadecydowała przede wszystkim fatalna pierwsza kwarta

Lublin: 15 nowych policjantów złożyło ślubowanie [zdjęcia]
galeria
film

Lublin: 15 nowych policjantów złożyło ślubowanie [zdjęcia] 1 0

15 nowo przyjętych policjantów złożyło w poniedziałek ślubowanie w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Miasto zapłaci prywatnym przedszkolom przy ul. Gęsiej i na Rudniku

Miasto zapłaci prywatnym przedszkolom przy ul. Gęsiej i na Rudniku 0 0

Ratusz zapłaci prywatnym przedszkolom za to, żeby przyjmowały dzieci na takich samych zasadach, co placówki prowadzone przez miasto.

W domu wybuchł pożar. Strażacy znaleźli zwłoki mężczyzny

W domu wybuchł pożar. Strażacy znaleźli zwłoki mężczyzny 0 0

58-latek zginął w pożarze domu w miejscowości Stężyca (pow. rycki).

Wystawa "Disorder" w DDK Czechów

Wystawa "Disorder" w DDK Czechów 0 0

Co Gdzie Kiedy. Dzielnicowy Dom Kultury Czechów zaprasza na wernisaż wystawy Disorder Katarzyny Weremko, który odbędzie się 26 kwietnia o godz. 18:30.

Pracujesz za granicą? Rozlicz się z Urzędem Skarbowym

Pracujesz za granicą? Rozlicz się z Urzędem Skarbowym 0 0

Polacy, którzy wyjeżdżają za granicę do prac sezonowych, muszą pamiętać o rozliczeniu dochodów z tego tytułu przed polskim fiskusem. Dotyczy to też dochodów z wynajmu nieruchomości za granicą czy sprzedaży akcji. Przy takim rozliczeniu podatnik musi koniecznie zweryfikować umowę o unikaniu podwójnego opodatkowania

Przebudowa Spichlerza w Podzamczu. Oferty były za drogie

Przebudowa Spichlerza w Podzamczu. Oferty były za drogie 1 0

Dwa istotne przetargi, na termomodernizację dawnego Spichlerza na Podzamczu koło Łęcznej oraz termomodernizację Szkoły Podstawowej nr 2 z basenem nie zostały rozstrzygnięte przez Gminę Łęczna. Oferty przedsiębiorców znacznie przekraczały możliwości finansowe urzędu.

Ciało żony znalezione w mieszkaniu, następnego dnia sklep wyleciał w powietrze. Andrzej R. przed sądem
galeria
film

Ciało żony znalezione w mieszkaniu, następnego dnia sklep wyleciał w powietrze. Andrzej R. przed sądem 2 0

– Nie wiem jak było, nie pamiętam. Chciałem popełnić samobójstwo, bo mnie nachodzili w sklepie. Miałem dosyć bójek – mówił przed sądem Andrzej R., który sześć lat temu wysadził się w swoim sklepie na Kalinowszczyźnie. Kilka dni wcześniej miał udusić swoją żonę. – Do zabójstwa się nie przyznaję – stwierdził oskarżony.

Remontowali tory, znaleźli pocisk rakietowy

Remontowali tory, znaleźli pocisk rakietowy 4 0

Pocisk rakietowy z czasów wojny znaleźli w Puławach mężczyźni remontujący tory kolejowe do Gołębia.

Koncert Wera Kidżeski i Freenology
27 kwietnia 2018, 19:00

Koncert Wera Kidżeski i Freenology 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 kwietnia o godz. 19 w Whisky Cafe (ul. Rybna 4/2) odbędzie się koncert Wery Kidżeski i zespołu Freenology.

Pillars of Eternity II: Deadfire. Szczegóły polskiego wydania (wideo)
film

Pillars of Eternity II: Deadfire. Szczegóły polskiego wydania (wideo) 0 0

Być może najlepsza gra RPG w tym roku będzie miała polskie wydanie. Premiera Pillars of Eternity II: Deadfire już 8 maja.

Egzamin gimnazjalny 2018 już za nimi. Jakie są wrażenia uczniów?
PODSUMOWANIE
film

Egzamin gimnazjalny 2018 już za nimi. Jakie są wrażenia uczniów? 0 0

W piątek zakończył się trzydniowy egzamin gimnazjalny. Zdającym dobrze poszło z językiem polskim, gorzej z chemią.

150 kostiumów do jednego spektaklu. Opera Fashion w CSK
galeria

150 kostiumów do jednego spektaklu. Opera Fashion w CSK 0 0

Od piątku w Centrum Spotkania Kultur można oglądać trzy wystawy związane z festiwalem. Do Lublina z Łodzi przyjechały elementy scenografii z filmu „Kingsajz”, prace studentów i absolwentów polskich akademii sztuk pięknych (wystawa „Upadek Ikara”) oraz najlepsze kostiumy i elementy scenografii z zasobów Opery Narodowej-Teatru Wielkiego.

Krzysztof Cugowski i Goście dla Zuzi - charytatywnie w Puławach
26 kwietnia 2018, 17:00

Krzysztof Cugowski i Goście dla Zuzi - charytatywnie w Puławach 6 0

26 kwietnia o godz. 17 w Hotelu Pikul Puławy odbędzie się koncert charytatywny pn. Krzysztof Cugowski i Goście dla Zuzi.

Kulturysta z Lublina mistrzem Polski 2018!
Zdjęcia
galeria

Kulturysta z Lublina mistrzem Polski 2018! 35 8

Marcin Piechota z Lublina zdobył tytuł mistrza Polski 2018 na zawodach, które odbyły się w miniony weekend w Kielcach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!