Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 kwietnia 2010 r.
17:06
Edytuj ten wpis

Odkopują sztolnie i budują podziemną strzelnicę przy ul. Sulisławickiej

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 13 A A

Rozpoczęło się odkopywanie dawnych sztolni przy ul. Sulisławickiej. Powstanie tam podziemna strzelnica. Pierwsze treningi mogą się odbyć jeszcze w tym roku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na pomysł adaptacji sztolni wpadła Lubelska Fundacja Odnowy Zabytków. Obiekt w sąsiedztwie Szkoły Pracowników Służb Społecznych od lata popada w ruinę. Podziemia wybudowano w czasach PRL, dla uczniów ówczesnej szkoły zawodowej. W połowie ubiegłego roku przedstawiciele LFOZ zeszli do sztolni, by ocenić jej stan. Okazało się, że po niewielkiej adaptacji może służyć za strzelnicę.

W czwartek u wejścia do podziemi pojawili się budowlańcy. – Odkopią wjazd, a potem wymienimy drzwi – mówi Andrzej Gumieniczek, prezes LFOZ. – By dalsze prace były możliwe, trzeba też doprowadzić energię elektryczną. Do tak przygotowanego obiektu wejdą specjaliści.

Fundacja poprosiła o pomoc architektów i górników z kopalni Bogdanka.

Mają dokładnie ocenić stan pomieszczeń i przygotować projekt przebudowy. Wstępne szacunki mówią o kosztach rzędu 300 tys. zł. – Wydzierżawiliśmy ten teren tylko na trzy lata. Będziemy szukać źródeł finansowania – zapowiada Gumieniczek. – Docelowo chcielibyśmy przedłużyć dzierżawę lub przejąć sztolnię na własność.

Teren należy do władz miasta i województwa. Obiekt ma służyć m.in. fanom strzelectwa, zrzeszonym w kilku klubach z Lublina i województwa. Zainteresowane ćwiczeniami w nowej strzelnicy są również policja i straż Zamku Lubelskiego.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zbulwersowana / 4 maja 2010 o 18:26
Na Bronowicach tylko strzelnicy brak do szczęścia, o niczym więcej mieszkańcy nie marzą. Nie ma co zrobić z pieniędzmi podatników , to rozdajcie je najbiedniejszym . Jeśli komuś zamarzyła się strzelnica, to niech wykupi od miasta plac , na którym mieści się sztolnia ( na własność), niech otworzy sobie strzelnicę zabezpieczając wokół teren, aby nikomu nie stała się krzywda i niech sobie prowadzi biznes ( pewnie mu się szybko zwrócą koszty ). Nie róbcie tego jednak za pieniądze podatników, bo to nie jest w porządku. Kwotę 300 tys. złotych można przeznaczyć na wiele innych celów , chociażby poprawę dróg publicznych, bo są w okropnym stanie (np Starówka). Nie może być tak ,że ktoś rzuci hasło i spełnia swoje zachcianki za cudze pieniądze. Po co było likwidować istniejące do niedawna strzelnice, żeby otwierać następną ? Czyżby prezes LFOZ - Gumieniczek nie miał innych pomysłów na zagospodarowanie tak dużej kwoty ? Ciekawe, skąd ten jego pomysł akurat na strzelnicę ? Osoba podpisująca się ,, strzelec " ma rację w swoich komentarzach i całkowicie ją popieram. Coś tu ŚMIERDZI z tą strzelnicą. Może władze Miasta bliżej się temu przyjrzą ? Może prezes LFOZ mija się z powołaniem ? SZTOLNIA- faktycznie ZABYTEK , który się nadaje jedynie na strzelnicę, inne zabytki w mieście wg Pana prezesa są mało ważne.... BRAK SŁÓW !!!!!!
Na Bronowicach tylko strzelnicy brak do szczęścia, o niczym więcej mieszkańcy nie marzą. Nie ma co zrobić z pieniędzmi podatników , to rozdajcie je najbiedniejszym . Jeśli komuś zamarzyła się strzelnica, to niech wykupi od miasta plac , na którym mieści się sztolnia ( na własność), niech otworzy sobie strzelnicę zabezpieczając wokół teren, aby nikomu nie stała się krzywda i niech sobie prowadzi biznes ( pewnie mu się szybko zwrócą koszty ). Nie róbcie tego jednak za pieniądze podatników, bo to nie jest w porządku. Kwotę 300 tys. złotych moż... rozwiń
Avatar
jano / 4 maja 2010 o 00:22
Czytam te posty i zastanawiam się , dlaczego pieniądze , które zamierza się władować w budowę strzelnicy po sztolni, nie są przeznaczone np; na odbudowę zabytkowych kamienic na Starym Mieście ( niedawno w jednej z nich wybuchł pożar ) . Starówka , to wizytówka naszego miasta i pieniądze podatników , powinny być przede wszystkim przeznaczone na jej renowację. 300 tys. zł, to spora kwota. Sztolnię, bardziej wykorzystać można by było na inne cele np;jakiś Dom Publiczny ( miejsce idealne- podziemia), noclegownia dla bezdomnych lub miejsce spotkań bronowickich żuli ( a co niech chłopaki też mają jakieś konkretne miejsce spotkań, a nie okupują pobliskie sklepy ) . Koszt takiej przebudowy byłby na pewno dużo mniejszy . Nie wiem , komu i dlaczego tak bardzo zależy na budowie w tym właśnie miejscu strzelnicy ???? A może ktoś z forumowiczów ma jeszcze inne propozycje ? W końcu budowa strzelnicy będzie powstawać między innymi z pieniędzy podatników , więc chyba każdy , kto płaci podatki ma coś do powiedzenia. Ludzie , przecież NIKT nie pójdzie tam strzelać za darmo. Ktoś liczy na to ,że zbije na tym interesie sporą kasę i dlatego wyciąga łapy po pieniądze podatników. Są ważniejsze obiekty , gdzie ta kasa bardziej się przyda, a nie jakaś tam tandetna strzelnica. Co to za jakiś poroniony pomysł , aby na Bronowicach otworzyć strzelnicę , skoro i tak jest to dzielnica cudów ?
Czytam te posty i zastanawiam się , dlaczego pieniądze , które zamierza się władować w budowę strzelnicy po sztolni, nie są przeznaczone np; na odbudowę zabytkowych kamienic na Starym Mieście ( niedawno w jednej z nich wybuchł pożar ) . Starówka , to wizytówka naszego miasta i pieniądze podatników , powinny być przede wszystkim przeznaczone na jej renowację. 300 tys. zł, to spora kwota. Sztolnię, bardziej wykorzystać można by było na inne cele np;jakiś Dom Publiczny ( miejsce idealne- podziemia), noclegownia dla bezdomnych lub miejsce spot... rozwiń
Avatar
strzelec / 2 maja 2010 o 14:29
weterynarz napisał:
strzelec jest jak zerwany z łańcucha pies mojej sąsiadki któremu w domu nie wolno szczekać .
tylko gdy wyjdzie na klatkę schodową lub przed blok obszczekuje wszystko i wszystkich łącznie z drzewem wróblem lub cokolwiek-byle szczekać.
gdy nie ma czego obszczekiwać,to ujada na koniec swojego ogona.
na żadne komendy nie reaguje do czasu aż ponownie zamknął burka w ciemnej łazience.




jak widać powyżej żadnych konkretów nie będzie i nigdy ich nie było.
ot takie zwierzątko któremu wszystko przeszkadza więc szczeka.
nie dyskutujcie więc z niezrównoważonym opętanym ciemniakiem bo go to kręci.
chce zaistnieć za wszelką cenę na tym forum.


To tarez LFOZ zatrudnia weterynarzy?
Myślę, że jednak szef tej instytucji p. Gumieniczak będzie miał możliwość coś merytorycznie powiedzieć. I wtedy mu nawet weterynarz nie pomoże!


To tarez LFOZ zatrudnia weterynarzy?
Myślę, że jednak szef tej instytucji p. Gumieniczak będzie miał możliwość coś merytorycznie powiedzieć. I wtedy mu nawet weterynarz nie pomoże! rozwiń
Avatar
weterynarz / 2 maja 2010 o 09:41
Jak widać po dyskusji nikogo nie przekonałeś do swoich racji. Uwiarygodnij to konkretami, albo spadaj na... strzelnicę łuski po innych strzelcach zbierać.[/quote]

strzelec jest jak zerwany z łańcucha pies mojej sąsiadki któremu w domu nie wolno szczekać .
tylko gdy wyjdzie na klatkę schodową lub przed blok obszczekuje wszystko i wszystkich łącznie z drzewem wróblem lub cokolwiek-byle szczekać.
gdy nie ma czego obszczekiwać,to ujada na koniec swojego ogona.
na żadne komendy nie reaguje do czasu aż ponownie zamknął burka w ciemnej łazience.


[quote]Inaczej przestań się pluć, bo już nikt tobie nie odpisze. Ewentualnie zmień lekarza, bo ten ciebie oszukuje.
Jak widać po dyskusji nikogo nie przekonałeś do swoich racji. Uwiarygodnij to konkretami, albo spadaj na... strzelnicę łuski po innych strzelcach zbierać.


jak widać powyżej żadnych konkretów nie będzie i nigdy ich nie było.
ot takie zwierzątko któremu wszystko przeszkadza więc szczeka.
nie dyskutujcie więc z niezrównoważonym opętanym ciemniakiem bo go to kręci.
chce zaistnieć za wszelką cenę na tym forum.


jak widać powyżej żadnych konkretów nie będzie i nigdy ich nie było.
ot takie zwierzątko któremu wszystko przeszkadza więc szczeka.
nie dyskutujcie więc z niezrównoważonym opętanym ciemniakiem bo go to kręci.
chce zaistnieć za wszelką cenę na tym forum.
rozwiń
Avatar
strzelec / 2 maja 2010 o 08:15
mam tego strzelca dość napisał:
Inaczej przestań się pluć, bo już nikt tobie nie odpisze. Ewentualnie zmień lekarza, bo ten ciebie oszukuje.


No i kto tu się zapluwa?? Tak na marginesie to pisze się "nikt ci nie odpisze" i "ten cię oszukuje". Ale tak poza tym to ładny wpis zrobiłeś i oczywiście wyjątkowo "merytoryczny i przepełniony ważnymi szczegółami".


No i kto tu się zapluwa?? Tak na marginesie to pisze się "nikt ci nie odpisze" i "ten cię oszukuje". Ale tak poza tym to ładny wpis zrobiłeś i oczywiście wyjątkowo "merytoryczny i przepełniony ważnymi szczegółami". rozwiń
Avatar
mam tego strzelca dość / 1 maja 2010 o 22:23
Pełny bełkot już po raz drugi na tym forum strzelcu. Od początku mało konkretów, tylko ciągle ogólniki i wyświechtane slogany.
Napisz co ty zrobiłeś dla tego olimpijskiego strzelectwa z podaniem dat i do kogo był składany kwit oraz czego dotyczył ten twój lub twoich kolegów wniosek. Na koniec pochwal się uzasadnieniem decyzji pozytywnej lub odmownej.
Kłapać buzią lub na forum potrafi każdy. A inni nie gadają tylko działają. I tak pewnie zrobiła policja i znienawidzony przez ciebie gumisio. A jak jesteś taki mocny i obeznany to podaj pierwszą literę tego "twojego" klubu oraz kilka inicjałów aktywnych członków. Wpisz też kilka wyników. I niczego nie spisuj z internetu...
Inaczej przestań się pluć, bo już nikt tobie nie odpisze. Ewentualnie zmień lekarza, bo ten ciebie oszukuje.
Jak widać po dyskusji nikogo nie przekonałeś do swoich racji. Uwiarygodnij to konkretami, albo spadaj na... strzelnicę łuski po innych strzelcach zbierać.
Pełny bełkot już po raz drugi na tym forum strzelcu. Od początku mało konkretów, tylko ciągle ogólniki i wyświechtane slogany.
Napisz co ty zrobiłeś dla tego olimpijskiego strzelectwa z podaniem dat i do kogo był składany kwit oraz czego dotyczył ten twój lub twoich kolegów wniosek. Na koniec pochwal się uzasadnieniem decyzji pozytywnej lub odmownej.
Kłapać buzią lub na forum potrafi każdy. A inni nie gadają tylko działają. I tak pewnie zrobiła policja i znienawidzony przez ciebie gumisio. A jak jesteś taki mocny i obeznany to po... rozwiń
Avatar
strzelec / 1 maja 2010 o 21:16
Gość napisał:
Coś ty, strzelec jakiś niespełniony jesteś ? Znam kilku strzelców, ale żaden z nich nie jest taki agresywny jak ty. A poza tym, to ta strzelnica już jest, że tyle wiesz o jej charakterze? I co za różnica, gdzie mistrzowie ćwiczą, jeśli mają wyniki? Przecież nie muszą strzelać tylko u siebie - można walczyć i tak to się robi, na różnych, obcych obiektach. I to jest właśnie oczywista oczywistość!


No właśnie tu jest problem... ty znasz kilku strzelców, ja .......... . Ale cóż skoro w dyskusji na forum większość popiera ten przekręt, a inni nie protestują, to... masz rację... Nie zasłużyli na nic lepszego. Pełna zgoda. Młodzież nie reaguje na forum, czyli jej - jak sami mówią - WISI. Bierzcie ich kasę, okraść głupich małolatów to w końcu żaden problem, nie?


No właśnie tu jest problem... ty znasz kilku strzelców, ja .......... . Ale cóż skoro w dyskusji na forum większość popiera ten przekręt, a inni nie protestują, to... masz rację... Nie zasłużyli na nic lepszego. Pełna zgoda. Młodzież nie reaguje na forum, czyli jej - jak sami mówią - WISI. Bierzcie ich kasę, okraść głupich małolatów to w końcu żaden problem, nie? rozwiń
Avatar
Gość / 1 maja 2010 o 20:25
strzelec napisał:
Co ty bredzisz??? Obudziłeś się po flaszce i tak sobie coś tam piszesz, po pijaku? Jak zrobią strzelnicę, wyszkolą strzelców, a ci osiągną sukcesy sportowe to OCZYWISTE, że im władze powinny dać stypendia.... Ale ta strzelnica nie ma charakteru strzelnicy sportowej - to jest klasyczna strzelnica dla robienia kasy na szkoleniu ochroniarzy. Dla sportu jest po prostu nieprzydatna. I tyle. Więc władze miasta i województwa dopuszczą się niegospodarności finansowej, jeśli na to coś dadzą kasę... Ale może i dadzą. Dawali na podróże Eli Kołodziej - Kruk, za co może posiedzieć parę lat, to może i dadzą na ten przekręt sztolniowy, w końcu w celi raźniej w parę osób niż samemu :-)

Coś ty, strzelec jakiś niespełniony jesteś ? Znam kilku strzelców, ale żaden z nich nie jest taki agresywny jak ty. A poza tym, to ta strzelnica już jest, że tyle wiesz o jej charakterze? I co za różnica, gdzie mistrzowie ćwiczą, jeśli mają wyniki? Przecież nie muszą strzelać tylko u siebie - można walczyć i tak to się robi, na różnych, obcych obiektach. I to jest właśnie oczywista oczywistość!

Coś ty, strzelec jakiś niespełniony jesteś ? Znam kilku strzelców, ale żaden z nich nie jest taki agresywny jak ty. A poza tym, to ta strzelnica już jest, że tyle wiesz o jej charakterze? I co za różnica, gdzie mistrzowie ćwiczą, jeśli mają wyniki? Przecież nie muszą strzelać tylko u siebie - można walczyć i tak to się robi, na różnych, obcych obiektach. I to jest właśnie oczywista oczywistość! rozwiń
Avatar
red / 1 maja 2010 o 14:41
Po wyborach samorządowych przyjdzie zejść PO w Lublinie do podziemia:-)
Avatar
red / 1 maja 2010 o 13:02
To nieudolne władze miasta szykują sobie nowe lokum po wyborach samorządowych;-)
Avatar
zbulwersowana / 4 maja 2010 o 18:26
Na Bronowicach tylko strzelnicy brak do szczęścia, o niczym więcej mieszkańcy nie marzą. Nie ma co zrobić z pieniędzmi podatników , to rozdajcie je najbiedniejszym . Jeśli komuś zamarzyła się strzelnica, to niech wykupi od miasta plac , na którym mieści się sztolnia ( na własność), niech otworzy sobie strzelnicę zabezpieczając wokół teren, aby nikomu nie stała się krzywda i niech sobie prowadzi biznes ( pewnie mu się szybko zwrócą koszty ). Nie róbcie tego jednak za pieniądze podatników, bo to nie jest w porządku. Kwotę 300 tys. złotych można przeznaczyć na wiele innych celów , chociażby poprawę dróg publicznych, bo są w okropnym stanie (np Starówka). Nie może być tak ,że ktoś rzuci hasło i spełnia swoje zachcianki za cudze pieniądze. Po co było likwidować istniejące do niedawna strzelnice, żeby otwierać następną ? Czyżby prezes LFOZ - Gumieniczek nie miał innych pomysłów na zagospodarowanie tak dużej kwoty ? Ciekawe, skąd ten jego pomysł akurat na strzelnicę ? Osoba podpisująca się ,, strzelec " ma rację w swoich komentarzach i całkowicie ją popieram. Coś tu ŚMIERDZI z tą strzelnicą. Może władze Miasta bliżej się temu przyjrzą ? Może prezes LFOZ mija się z powołaniem ? SZTOLNIA- faktycznie ZABYTEK , który się nadaje jedynie na strzelnicę, inne zabytki w mieście wg Pana prezesa są mało ważne.... BRAK SŁÓW !!!!!!
Na Bronowicach tylko strzelnicy brak do szczęścia, o niczym więcej mieszkańcy nie marzą. Nie ma co zrobić z pieniędzmi podatników , to rozdajcie je najbiedniejszym . Jeśli komuś zamarzyła się strzelnica, to niech wykupi od miasta plac , na którym mieści się sztolnia ( na własność), niech otworzy sobie strzelnicę zabezpieczając wokół teren, aby nikomu nie stała się krzywda i niech sobie prowadzi biznes ( pewnie mu się szybko zwrócą koszty ). Nie róbcie tego jednak za pieniądze podatników, bo to nie jest w porządku. Kwotę 300 tys. złotych moż... rozwiń
Avatar
jano / 4 maja 2010 o 00:22
Czytam te posty i zastanawiam się , dlaczego pieniądze , które zamierza się władować w budowę strzelnicy po sztolni, nie są przeznaczone np; na odbudowę zabytkowych kamienic na Starym Mieście ( niedawno w jednej z nich wybuchł pożar ) . Starówka , to wizytówka naszego miasta i pieniądze podatników , powinny być przede wszystkim przeznaczone na jej renowację. 300 tys. zł, to spora kwota. Sztolnię, bardziej wykorzystać można by było na inne cele np;jakiś Dom Publiczny ( miejsce idealne- podziemia), noclegownia dla bezdomnych lub miejsce spotkań bronowickich żuli ( a co niech chłopaki też mają jakieś konkretne miejsce spotkań, a nie okupują pobliskie sklepy ) . Koszt takiej przebudowy byłby na pewno dużo mniejszy . Nie wiem , komu i dlaczego tak bardzo zależy na budowie w tym właśnie miejscu strzelnicy ???? A może ktoś z forumowiczów ma jeszcze inne propozycje ? W końcu budowa strzelnicy będzie powstawać między innymi z pieniędzy podatników , więc chyba każdy , kto płaci podatki ma coś do powiedzenia. Ludzie , przecież NIKT nie pójdzie tam strzelać za darmo. Ktoś liczy na to ,że zbije na tym interesie sporą kasę i dlatego wyciąga łapy po pieniądze podatników. Są ważniejsze obiekty , gdzie ta kasa bardziej się przyda, a nie jakaś tam tandetna strzelnica. Co to za jakiś poroniony pomysł , aby na Bronowicach otworzyć strzelnicę , skoro i tak jest to dzielnica cudów ?
Czytam te posty i zastanawiam się , dlaczego pieniądze , które zamierza się władować w budowę strzelnicy po sztolni, nie są przeznaczone np; na odbudowę zabytkowych kamienic na Starym Mieście ( niedawno w jednej z nich wybuchł pożar ) . Starówka , to wizytówka naszego miasta i pieniądze podatników , powinny być przede wszystkim przeznaczone na jej renowację. 300 tys. zł, to spora kwota. Sztolnię, bardziej wykorzystać można by było na inne cele np;jakiś Dom Publiczny ( miejsce idealne- podziemia), noclegownia dla bezdomnych lub miejsce spot... rozwiń
Avatar
strzelec / 2 maja 2010 o 14:29
weterynarz napisał:
strzelec jest jak zerwany z łańcucha pies mojej sąsiadki któremu w domu nie wolno szczekać .
tylko gdy wyjdzie na klatkę schodową lub przed blok obszczekuje wszystko i wszystkich łącznie z drzewem wróblem lub cokolwiek-byle szczekać.
gdy nie ma czego obszczekiwać,to ujada na koniec swojego ogona.
na żadne komendy nie reaguje do czasu aż ponownie zamknął burka w ciemnej łazience.




jak widać powyżej żadnych konkretów nie będzie i nigdy ich nie było.
ot takie zwierzątko któremu wszystko przeszkadza więc szczeka.
nie dyskutujcie więc z niezrównoważonym opętanym ciemniakiem bo go to kręci.
chce zaistnieć za wszelką cenę na tym forum.


To tarez LFOZ zatrudnia weterynarzy?
Myślę, że jednak szef tej instytucji p. Gumieniczak będzie miał możliwość coś merytorycznie powiedzieć. I wtedy mu nawet weterynarz nie pomoże!


To tarez LFOZ zatrudnia weterynarzy?
Myślę, że jednak szef tej instytucji p. Gumieniczak będzie miał możliwość coś merytorycznie powiedzieć. I wtedy mu nawet weterynarz nie pomoże! rozwiń
Avatar
weterynarz / 2 maja 2010 o 09:41
Jak widać po dyskusji nikogo nie przekonałeś do swoich racji. Uwiarygodnij to konkretami, albo spadaj na... strzelnicę łuski po innych strzelcach zbierać.[/quote]

strzelec jest jak zerwany z łańcucha pies mojej sąsiadki któremu w domu nie wolno szczekać .
tylko gdy wyjdzie na klatkę schodową lub przed blok obszczekuje wszystko i wszystkich łącznie z drzewem wróblem lub cokolwiek-byle szczekać.
gdy nie ma czego obszczekiwać,to ujada na koniec swojego ogona.
na żadne komendy nie reaguje do czasu aż ponownie zamknął burka w ciemnej łazience.


[quote]Inaczej przestań się pluć, bo już nikt tobie nie odpisze. Ewentualnie zmień lekarza, bo ten ciebie oszukuje.
Jak widać po dyskusji nikogo nie przekonałeś do swoich racji. Uwiarygodnij to konkretami, albo spadaj na... strzelnicę łuski po innych strzelcach zbierać.


jak widać powyżej żadnych konkretów nie będzie i nigdy ich nie było.
ot takie zwierzątko któremu wszystko przeszkadza więc szczeka.
nie dyskutujcie więc z niezrównoważonym opętanym ciemniakiem bo go to kręci.
chce zaistnieć za wszelką cenę na tym forum.


jak widać powyżej żadnych konkretów nie będzie i nigdy ich nie było.
ot takie zwierzątko któremu wszystko przeszkadza więc szczeka.
nie dyskutujcie więc z niezrównoważonym opętanym ciemniakiem bo go to kręci.
chce zaistnieć za wszelką cenę na tym forum.
rozwiń
Avatar
strzelec / 2 maja 2010 o 08:15
mam tego strzelca dość napisał:
Inaczej przestań się pluć, bo już nikt tobie nie odpisze. Ewentualnie zmień lekarza, bo ten ciebie oszukuje.


No i kto tu się zapluwa?? Tak na marginesie to pisze się "nikt ci nie odpisze" i "ten cię oszukuje". Ale tak poza tym to ładny wpis zrobiłeś i oczywiście wyjątkowo "merytoryczny i przepełniony ważnymi szczegółami".


No i kto tu się zapluwa?? Tak na marginesie to pisze się "nikt ci nie odpisze" i "ten cię oszukuje". Ale tak poza tym to ładny wpis zrobiłeś i oczywiście wyjątkowo "merytoryczny i przepełniony ważnymi szczegółami". rozwiń
Avatar
mam tego strzelca dość / 1 maja 2010 o 22:23
Pełny bełkot już po raz drugi na tym forum strzelcu. Od początku mało konkretów, tylko ciągle ogólniki i wyświechtane slogany.
Napisz co ty zrobiłeś dla tego olimpijskiego strzelectwa z podaniem dat i do kogo był składany kwit oraz czego dotyczył ten twój lub twoich kolegów wniosek. Na koniec pochwal się uzasadnieniem decyzji pozytywnej lub odmownej.
Kłapać buzią lub na forum potrafi każdy. A inni nie gadają tylko działają. I tak pewnie zrobiła policja i znienawidzony przez ciebie gumisio. A jak jesteś taki mocny i obeznany to podaj pierwszą literę tego "twojego" klubu oraz kilka inicjałów aktywnych członków. Wpisz też kilka wyników. I niczego nie spisuj z internetu...
Inaczej przestań się pluć, bo już nikt tobie nie odpisze. Ewentualnie zmień lekarza, bo ten ciebie oszukuje.
Jak widać po dyskusji nikogo nie przekonałeś do swoich racji. Uwiarygodnij to konkretami, albo spadaj na... strzelnicę łuski po innych strzelcach zbierać.
Pełny bełkot już po raz drugi na tym forum strzelcu. Od początku mało konkretów, tylko ciągle ogólniki i wyświechtane slogany.
Napisz co ty zrobiłeś dla tego olimpijskiego strzelectwa z podaniem dat i do kogo był składany kwit oraz czego dotyczył ten twój lub twoich kolegów wniosek. Na koniec pochwal się uzasadnieniem decyzji pozytywnej lub odmownej.
Kłapać buzią lub na forum potrafi każdy. A inni nie gadają tylko działają. I tak pewnie zrobiła policja i znienawidzony przez ciebie gumisio. A jak jesteś taki mocny i obeznany to po... rozwiń
Avatar
strzelec / 1 maja 2010 o 21:16
Gość napisał:
Coś ty, strzelec jakiś niespełniony jesteś ? Znam kilku strzelców, ale żaden z nich nie jest taki agresywny jak ty. A poza tym, to ta strzelnica już jest, że tyle wiesz o jej charakterze? I co za różnica, gdzie mistrzowie ćwiczą, jeśli mają wyniki? Przecież nie muszą strzelać tylko u siebie - można walczyć i tak to się robi, na różnych, obcych obiektach. I to jest właśnie oczywista oczywistość!


No właśnie tu jest problem... ty znasz kilku strzelców, ja .......... . Ale cóż skoro w dyskusji na forum większość popiera ten przekręt, a inni nie protestują, to... masz rację... Nie zasłużyli na nic lepszego. Pełna zgoda. Młodzież nie reaguje na forum, czyli jej - jak sami mówią - WISI. Bierzcie ich kasę, okraść głupich małolatów to w końcu żaden problem, nie?


No właśnie tu jest problem... ty znasz kilku strzelców, ja .......... . Ale cóż skoro w dyskusji na forum większość popiera ten przekręt, a inni nie protestują, to... masz rację... Nie zasłużyli na nic lepszego. Pełna zgoda. Młodzież nie reaguje na forum, czyli jej - jak sami mówią - WISI. Bierzcie ich kasę, okraść głupich małolatów to w końcu żaden problem, nie? rozwiń
Avatar
Gość / 1 maja 2010 o 20:25
strzelec napisał:
Co ty bredzisz??? Obudziłeś się po flaszce i tak sobie coś tam piszesz, po pijaku? Jak zrobią strzelnicę, wyszkolą strzelców, a ci osiągną sukcesy sportowe to OCZYWISTE, że im władze powinny dać stypendia.... Ale ta strzelnica nie ma charakteru strzelnicy sportowej - to jest klasyczna strzelnica dla robienia kasy na szkoleniu ochroniarzy. Dla sportu jest po prostu nieprzydatna. I tyle. Więc władze miasta i województwa dopuszczą się niegospodarności finansowej, jeśli na to coś dadzą kasę... Ale może i dadzą. Dawali na podróże Eli Kołodziej - Kruk, za co może posiedzieć parę lat, to może i dadzą na ten przekręt sztolniowy, w końcu w celi raźniej w parę osób niż samemu :-)

Coś ty, strzelec jakiś niespełniony jesteś ? Znam kilku strzelców, ale żaden z nich nie jest taki agresywny jak ty. A poza tym, to ta strzelnica już jest, że tyle wiesz o jej charakterze? I co za różnica, gdzie mistrzowie ćwiczą, jeśli mają wyniki? Przecież nie muszą strzelać tylko u siebie - można walczyć i tak to się robi, na różnych, obcych obiektach. I to jest właśnie oczywista oczywistość!

Coś ty, strzelec jakiś niespełniony jesteś ? Znam kilku strzelców, ale żaden z nich nie jest taki agresywny jak ty. A poza tym, to ta strzelnica już jest, że tyle wiesz o jej charakterze? I co za różnica, gdzie mistrzowie ćwiczą, jeśli mają wyniki? Przecież nie muszą strzelać tylko u siebie - można walczyć i tak to się robi, na różnych, obcych obiektach. I to jest właśnie oczywista oczywistość! rozwiń
Avatar
red / 1 maja 2010 o 14:41
Po wyborach samorządowych przyjdzie zejść PO w Lublinie do podziemia:-)
Avatar
red / 1 maja 2010 o 13:02
To nieudolne władze miasta szykują sobie nowe lokum po wyborach samorządowych;-)
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z premierem Morawieckim [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z premierem Morawieckim [wideo, zdjęcia] 23 7

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:1 (relacja na żywo)

Chełmianka - Motor 0:1 (relacja na żywo) 9 0

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Chełmianka - Motor. Dla obu ekip, to spotkanie o wszystko. Pierwszy gwizdek o godz. 17

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 27 37

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 1

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 11 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 12 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 37 9

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 38 2

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 7 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 10 4

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą