Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 listopada 2008 r.
21:30
Edytuj ten wpis

Odpowiedzą za napad w centrum Lublina

Autor: Zdjęcie autora er
0 7 A A

Trzech bandytów obrabowało młodego mężczyznę, który przechodził ul. Lipową. Skopali go na chodniku. Dziś w prokuraturze usłyszeli zarzut dokonania rozboju.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mężczyzna został zaatakowany w piątek wieczorem. Około godziny 18.30 przechodził wraz z dwoma kolegami obok przystanku autobusowego przy
ul. Lipowej.

- Jeden z napastników zastąpił mu drogę i uderzył pięścią w głowę - mówi Jacek Deptuś z lubelskiej policji. - Do napastnika dołączyło jeszcze kilku kolegów. Zaczęli kopać leżącego już na chodniku chłopaka. Bandyci zabrali napadniętemu telefon komórkowy. Próbowali też ściągnąć mu z ręki zegarek. Potem uciekli.

Policja zatrzymała bandytów już po kilkunastu minutach. Szli chodnikiem przy ul. Lipowej.

19-letni Michał Z., 20-letni Adrian W. oraz 22-letni Kamil B. są mieszkańcami Lublina. Jeden z nich miał w kieszeni zrabowany telefon komórkowy.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lbn mistrz / 27 stycznia 2009 o 00:19
ty rks motor jakby tym zjebom los tak dokuczal i znalezli by sie ponizej normy zycia to by sie wzieli do roboty nieroby je***e,niech taki sku***el trafi na mnie , to ja go batonem poczestuje az mu sie odechce latwych pieniedzy ,do gazu z tymi idiotami
Avatar
RKS Motor / 19 stycznia 2009 o 14:50
[size=6]Ludzie ktorzy sie tu wypowiadaja pewnie nigdy nie zyli ponizej normy. Zobaczcie czasem jak to jest nie miec pieniedzy, czasem nie ze swojej glupoty tylko wraunkow zyciowych. szczerze zal mi was wszystkich (z tego forum) IDZCIE SIE SAMI Z******E za to co tu piszecie hahahahaahahahahahahahah[/size][/size][/size]
Avatar
Gość / 2 grudnia 2008 o 19:35
Ja tych dupków wysłałbym na ciężkie galery, aby poczuli co to jest praca wystarczy 15 lat tym mordom.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2008 o 17:11
Brawo Policja,ale ta aktywna,brawo!
Avatar
ciacho / 2 grudnia 2008 o 12:45
Gnoje śmierdzące!!!
Avatar
~KKK~ / 17 listopada 2008 o 13:32
UTŁUC TE ŚMIECIE NA MIEJSCU,SZKODA ŻE NIE MOŻNA
Avatar
czanis / 17 listopada 2008 o 01:06
Pokażcie gęby tych gówniarzy! Niech rodzina, sąsiedzi i wszyscy wiedzą kim są ci nieudacznicy bez honoru. 3 na jednego... To psy jak się gryzą, mają już więcej odwagi, bo jeden drugiego gryzie, a nie pięciu jednego - najsłabszego. Poniżej krytyki!
Avatar
lbn mistrz / 27 stycznia 2009 o 00:19
ty rks motor jakby tym zjebom los tak dokuczal i znalezli by sie ponizej normy zycia to by sie wzieli do roboty nieroby je***e,niech taki sku***el trafi na mnie , to ja go batonem poczestuje az mu sie odechce latwych pieniedzy ,do gazu z tymi idiotami
Avatar
RKS Motor / 19 stycznia 2009 o 14:50
[size=6]Ludzie ktorzy sie tu wypowiadaja pewnie nigdy nie zyli ponizej normy. Zobaczcie czasem jak to jest nie miec pieniedzy, czasem nie ze swojej glupoty tylko wraunkow zyciowych. szczerze zal mi was wszystkich (z tego forum) IDZCIE SIE SAMI Z******E za to co tu piszecie hahahahaahahahahahahahah[/size][/size][/size]
Avatar
Gość / 2 grudnia 2008 o 19:35
Ja tych dupków wysłałbym na ciężkie galery, aby poczuli co to jest praca wystarczy 15 lat tym mordom.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2008 o 17:11
Brawo Policja,ale ta aktywna,brawo!
Avatar
ciacho / 2 grudnia 2008 o 12:45
Gnoje śmierdzące!!!
Avatar
~KKK~ / 17 listopada 2008 o 13:32
UTŁUC TE ŚMIECIE NA MIEJSCU,SZKODA ŻE NIE MOŻNA
Avatar
czanis / 17 listopada 2008 o 01:06
Pokażcie gęby tych gówniarzy! Niech rodzina, sąsiedzi i wszyscy wiedzą kim są ci nieudacznicy bez honoru. 3 na jednego... To psy jak się gryzą, mają już więcej odwagi, bo jeden drugiego gryzie, a nie pięciu jednego - najsłabszego. Poniżej krytyki!
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 14 0

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 7 3

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 4 3

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 5 2

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 43 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia]
galeria

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia] 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 7 1

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!