Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 grudnia 2013 r.
16:26
Edytuj ten wpis

Ogród Saski otwarty. Jak wygląda po przebudowie? (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 12 A A
 (Wojciech Nieśpiałowski)
(Wojciech Nieśpiałowski)

10-minutowym opóźnieniem, o godz. 8.10 otwarty został w poniedziałek Ogród Saski. Na jego przebudowę miasto wydało prawie 13 milionów złotych

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Artur / 29 grudnia 2013 o 15:41

13 milionów.... na co poszły te pieniadze, bo przeciez nie na ogród. Nawet na spacer z dzieckiem nie mozna sie tam wybrac. Alejki wysypane najtanszym grubym piachem z jakąś glina, która brudzi obuwie. Nie ma mozliwosci spaceru z wozkiem dziecięcym, bo koła zapadają się w tej glinie. O rolkach czy hulajnodze nawet nie wspominam. Nie pokuszono sie nawet o plac zabaw dla dzieciaków (w miejscu gdzie byc powinien jest jakas mala imitacja placu z minimum atrakcji). Ale ktos zadbal, zeby pomimo braku placu zabaw bylo tam bardzo niebezpiecznie. Umieszczono tam cos na kształt ściany do wspinaczki o STALOWYCH ostrych narożnikach... zgroza. Odwodnienie nowych "alejek" o ile mozna tak nazwac trochę piachu jest zrobione totalnie źle bo wiekszość wody wyplywa na trawniki i je wymywa, a alejki asfaltowe są brudne i zabłocone. Mialem nadzieje, że po odnowie bedzie to przyjemne miejsce do pospacerowania, ale niestety miasto bezmyslnie pograżyło to miejsce marnujac przy tym ogromna ilosc pieniędzy. Miałem nadzieję na mile spedzony czas, a z parku wyszedłem z kwaśną miną i ubłoconymi butami. Żenada.

13 milionów.... na co poszły te pieniadze, bo przeciez nie na ogród. Nawet na spacer z dzieckiem nie mozna sie tam wybrac. Alejki wysypane najtanszym grubym piachem z jakąś glina, która brudzi obuwie. Nie ma mozliwosci spaceru z wozkiem dziecięcym, bo koła zapadają się w tej glinie. O rolkach czy hulajnodze nawet nie wspominam. Nie pokuszono sie nawet o plac zabaw dla dzieciaków (w miejscu gdzie byc powinien jest jakas mala imitacja placu z minimum atrakcji). Ale ktos zadbal, zeby pomimo braku placu zabaw bylo tam bardzo niebezpiecznie. U... rozwiń

Avatar
master / 4 grudnia 2013 o 18:16

Zdjęcia zapierają dech w piersiach, doskonale ujmują cały park

Avatar
zadziwiona / 3 grudnia 2013 o 14:05

obserwowałam cała inwestycje od początku, nie spodziewalam się wiele - w parku albo nie było pracowników albo pojawiali się pojedyńczo. Nie wiem gdzie poszły pieniadze, ale napewno nie znajdziemy ich odzwierciedlenia w parku. Acha szukałam tych nowych drzewek, bardzo cieżko znaleźć - może sa tak małe??

Avatar
Observer / 3 grudnia 2013 o 13:50

Wszystko ładnie, tylko w tym co w Parku zrobili wcale nie widać tych 13 milionów... Następna rzecz jaką powinna być zrobiona po zakończeniu revamp-u to audit lubelskiego Ratusza... :)))

Avatar
Observer / 3 grudnia 2013 o 13:32

Dopiero co otworzyli Ogród Saski a już jest spór czy z pieskami czy bez. Ciekawe czy właściciele czworonogów chcący korzystać z Parku słyszeli o tym że zagranicą jak się wychodzi z pieskiem to zabiera się ze sobą torebkę na jego kupki. A miejsce gdzie piesek się załatwił powinno być pozostawione w takim stanie aby sam właściciel pupilka nie obawiał się rozłożenia kocyka.

Avatar
ndueans / 3 grudnia 2013 o 11:33

pójdę zobaczę, ale fotki na kolana nie rzucają .. to raczej porządkowanie ogrodu niż jego rewitalizacja itp itd... zakładma się o 1 000 zł że min 1 mln poszedł do kieszonki ...

Avatar
waldek / 3 grudnia 2013 o 08:15

remont byl poto zrobiony, zeby decydenci Ratusza mogli przytulic po pare groszy

Avatar
MtM / 2 grudnia 2013 o 23:09

Nie jestem malkolmntentem:) ale jak słysze o wydanych 13 milonach a przy stawie wisi stara pordzewiała tabliczka:"uwaga wysoki brzeg", fontanna też bije po oczach swoją brzydotą na tle odremonowanych alejek. Ciekawy pomysł to wysypanie placu zabaw kamieniami, Pewnie to do zabawy i rzucania przez dzieci, bo napewno nie ułatwi jazdy rodzicom z wózkami. nie rozumiem też idei alejek przzypominających wydeptane ścieżki w lesie, dziś nie było chlapy a buty po kostki można było ubrudzić. Wiem narzekam ale 13 milionów to sporo.

Avatar
Lublinodlat / 2 grudnia 2013 o 20:42

Nie widzę tam nawet 1/3 tej kwoty którą podobno zainwestowano w odnowę. Zdecydowanie się zawiodłem.

Avatar
rebeka / 2 grudnia 2013 o 19:39

spodziewałam się , że będą jakieś stylizowane lampy, bramy, fontanny, pomosty, kładki full wypas, ładnie jest ale za 13mln zł (!!!!!!!!!!) chyba można się było lepiej postrać...

Avatar
Artur / 29 grudnia 2013 o 15:41

13 milionów.... na co poszły te pieniadze, bo przeciez nie na ogród. Nawet na spacer z dzieckiem nie mozna sie tam wybrac. Alejki wysypane najtanszym grubym piachem z jakąś glina, która brudzi obuwie. Nie ma mozliwosci spaceru z wozkiem dziecięcym, bo koła zapadają się w tej glinie. O rolkach czy hulajnodze nawet nie wspominam. Nie pokuszono sie nawet o plac zabaw dla dzieciaków (w miejscu gdzie byc powinien jest jakas mala imitacja placu z minimum atrakcji). Ale ktos zadbal, zeby pomimo braku placu zabaw bylo tam bardzo niebezpiecznie. Umieszczono tam cos na kształt ściany do wspinaczki o STALOWYCH ostrych narożnikach... zgroza. Odwodnienie nowych "alejek" o ile mozna tak nazwac trochę piachu jest zrobione totalnie źle bo wiekszość wody wyplywa na trawniki i je wymywa, a alejki asfaltowe są brudne i zabłocone. Mialem nadzieje, że po odnowie bedzie to przyjemne miejsce do pospacerowania, ale niestety miasto bezmyslnie pograżyło to miejsce marnujac przy tym ogromna ilosc pieniędzy. Miałem nadzieję na mile spedzony czas, a z parku wyszedłem z kwaśną miną i ubłoconymi butami. Żenada.

13 milionów.... na co poszły te pieniadze, bo przeciez nie na ogród. Nawet na spacer z dzieckiem nie mozna sie tam wybrac. Alejki wysypane najtanszym grubym piachem z jakąś glina, która brudzi obuwie. Nie ma mozliwosci spaceru z wozkiem dziecięcym, bo koła zapadają się w tej glinie. O rolkach czy hulajnodze nawet nie wspominam. Nie pokuszono sie nawet o plac zabaw dla dzieciaków (w miejscu gdzie byc powinien jest jakas mala imitacja placu z minimum atrakcji). Ale ktos zadbal, zeby pomimo braku placu zabaw bylo tam bardzo niebezpiecznie. U... rozwiń

Avatar
master / 4 grudnia 2013 o 18:16

Zdjęcia zapierają dech w piersiach, doskonale ujmują cały park

Avatar
zadziwiona / 3 grudnia 2013 o 14:05

obserwowałam cała inwestycje od początku, nie spodziewalam się wiele - w parku albo nie było pracowników albo pojawiali się pojedyńczo. Nie wiem gdzie poszły pieniadze, ale napewno nie znajdziemy ich odzwierciedlenia w parku. Acha szukałam tych nowych drzewek, bardzo cieżko znaleźć - może sa tak małe??

Avatar
Observer / 3 grudnia 2013 o 13:50

Wszystko ładnie, tylko w tym co w Parku zrobili wcale nie widać tych 13 milionów... Następna rzecz jaką powinna być zrobiona po zakończeniu revamp-u to audit lubelskiego Ratusza... :)))

Avatar
Observer / 3 grudnia 2013 o 13:32

Dopiero co otworzyli Ogród Saski a już jest spór czy z pieskami czy bez. Ciekawe czy właściciele czworonogów chcący korzystać z Parku słyszeli o tym że zagranicą jak się wychodzi z pieskiem to zabiera się ze sobą torebkę na jego kupki. A miejsce gdzie piesek się załatwił powinno być pozostawione w takim stanie aby sam właściciel pupilka nie obawiał się rozłożenia kocyka.

Avatar
ndueans / 3 grudnia 2013 o 11:33

pójdę zobaczę, ale fotki na kolana nie rzucają .. to raczej porządkowanie ogrodu niż jego rewitalizacja itp itd... zakładma się o 1 000 zł że min 1 mln poszedł do kieszonki ...

Avatar
waldek / 3 grudnia 2013 o 08:15

remont byl poto zrobiony, zeby decydenci Ratusza mogli przytulic po pare groszy

Avatar
MtM / 2 grudnia 2013 o 23:09

Nie jestem malkolmntentem:) ale jak słysze o wydanych 13 milonach a przy stawie wisi stara pordzewiała tabliczka:"uwaga wysoki brzeg", fontanna też bije po oczach swoją brzydotą na tle odremonowanych alejek. Ciekawy pomysł to wysypanie placu zabaw kamieniami, Pewnie to do zabawy i rzucania przez dzieci, bo napewno nie ułatwi jazdy rodzicom z wózkami. nie rozumiem też idei alejek przzypominających wydeptane ścieżki w lesie, dziś nie było chlapy a buty po kostki można było ubrudzić. Wiem narzekam ale 13 milionów to sporo.

Avatar
Lublinodlat / 2 grudnia 2013 o 20:42

Nie widzę tam nawet 1/3 tej kwoty którą podobno zainwestowano w odnowę. Zdecydowanie się zawiodłem.

Avatar
rebeka / 2 grudnia 2013 o 19:39

spodziewałam się , że będą jakieś stylizowane lampy, bramy, fontanny, pomosty, kładki full wypas, ładnie jest ale za 13mln zł (!!!!!!!!!!) chyba można się było lepiej postrać...