poniedziałek, 22 stycznia 2018 r.

Lublin

Okazja na udane zakupy - kiermasz na KUL

  Edytuj ten wpis
Dodano: 23 listopada 2009, 13:28
Autor: (MB)

We wtorek w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim rozpoczyna się 12. Kiermasz Wydawców Katolickich organizowany przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich i KUL. Impreza, w której udział zapowiedziały 32 oficyny wydawnicze z całej Polski, potrwa do czwartku.

– Kiermasz, będzie wspaniałą okazją dla wydawnictw do zaprezentowania swojego dorobku wydawniczego, wymianą doświadczeń pomiędzy wydawcami i czytelnikami, promowaniem czytelnictwa, a wszystkim zainteresowanym pozwoli na obdarowanie swoich najbliższych wspaniałym prezentem w postaci dobrej i wartościowej książki – zachęca ks. Roman Szpakowski SDB, prezes Stowarzyszenia Wydawców Katolickich.

Kiermasz odbędzie się w holu Collegium Jana Pawła II, w godz. od. 9-18. Wstęp jest bezpłatny.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
ZOŁZA
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

ZOŁZA
ZOŁZA (27 listopada 2009 o 08:57) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[size=4]KUL-awe i PAT-ologiczne WYDAWNICTWA:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie [color="#FF0000"]AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH[/color] [color="#FF0000"]z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY[/color] poruszając się po KUL-u arach Fabryki Prawd Wia(g)ry Świętej pokazuje jak to właściwie działa.
Kto pamięta lata 1980-te i nagłaśnianie z ambon, od ołtarzy [color="#FF0000"]„ruszania krzyży”[/color] - nawet jak krzyż przestawiano w inne miejsce - ten też wie, że do „wielkiej tajemnicy wia(g)ry” nie należy, iż wściekłe duchowieństwo serwowało dane personalne osób podnoszących rękę na ten Święty Symbol.
Zupełnie niechcący też [color="#FF0000"]w roku 2009 IPN przed Bożym Ciałem opublikował informacje, że znaleziono TECZKĘ KAROLA WOJTYŁY[/color], a wcześniej [color="#FF0000"]Prymas Polski Józef Glemp widniał na Liście Wildsteina 2x, sam zaś Józef Kowalczyk (Nuncjusz Apostolski w Polsce) jest na niej 15 razy (słownie: PIĘTNĄŚCIE RAZY). [/color][color="#FF0000"]Do grona Świętych IPN-owskich należy też ArcyLubeski jako „FILOZOF”.[/color]
Po wydarzeniach Bożego Ciała 2009 (Teczka Ojca Świętego JP 2) [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponował całkiem udaną ogólnopolską akcję pociągania nosem przechodząc obok pomników JP 2, zabudowań kościelnych, szkół katolickich na znak, ze COŚ TU SMIERDZI. - i tak na marginesie jedzie solidnie, bo ludzie pociągają do tej pory![/color]
Trudno też pozostać obojętnym na czarną rozpacz e-PiS-kopatu z całym duchowieństwem płci obojga opartą o ostatni wyrok Trybunału w Strasburgu na temat krzyży w szkołach (można je usuwać). [color="#FF0000"]Sama wypowiedź w TVP (26.XI.2009) b-pa Michalika, że „nie chcą krzyży, potem nie będą się podobali ludzie z niebieskimi oczami...”, a co robił Kościół Boży od roku 1980, a właściwie od początku?
Kto się nie podobał – to INKWIZYCJA! zwana Świętą!
Od roku 1980 nie podobał się KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW do tego stopnia, że Święte Usta Duchowne określały go jako „WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA”, w 1994 r. Związkowcom zafundowano nocne napady księży (znajomych!) na mieszkania i rodziny, wprowadzono zakaz opalania budynków zimą i bez żadnej łzy wymrożono małe dzieci!, w 2003 r. Związek jakiś watykańczyk pozdrowił Słowem Bożym w internecie „JE---BA---NE---MU ORGANIŚCIE NIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC”.
Nie podobała się komuna i socjalizm... Kto jeszcze nie spodoba się czarnym?[/color]
JP 2 już nie żyw od lat kilku, niebawem tez odejdzie na Świętą Emeryturę Prymas Polski Ks. Kard. Józef Glemp, pozostaną więc młodsi fani Niebieskiej Przemocy..., a oprócz nich jeszcze [color="#FF0000"]„WRZÓD NA DU---PIE...”.[/color]
[color="#FF0000"]I w tym przypadku KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC bieży ze Światową tym razem akcją: NIE RUSZAĆ KRZYŻY – nie odkurzać, nie wycierać, nie wycinać zarośli, nie zdejmować do malowania i tynkowania pomieszczeń, a sama natura sprawi, że będą NIEWIDOCZNE!, a każdy kto podniesie rękę na krzyż powinien być tak opier.[/color]..niczony, [color="#FF0000"]że ze wstydu sam da se Święty Spokój pozostawiając ten Święty Symbol w Świętym Spokoju. Co wtedy zrobią czarni?
I nawiązując do Targów Wydawnictw Katolickich wydawać się mogło, że się nie wyda, a tu się wydało![/color]

Czyż to nie cudowne?

Rektorem ASC jest: *********** ***********; e-mail: ***************@****.**; www.**********************/****; tel.: +** *** *** ***. 

Zostańcie z B(L)OGIEM 

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) 
[/size]
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!