Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 listopada 2017 r.
16:40

Opóźnione przesyłki, 120 osób w kolejce na infolinii. InPost: "Prosimy o cierpliwość"

Autor: Zdjęcie autora łm
154 29 A A

Po Czarnym Piątku (24 listopada) firmy kurierskie wciąż przeżywają oblężenie. Klienci skarżą się na długi czas oczekiwania i ciągle zajętą infolinię. InPost prosi klientów o wyrozumiałość

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Paczka leży w oddziale InPost w Lublinie od sześciu dni. Nie wiadomo, kiedy zostanie dostarczona. Infolinia jest praktycznie zablokowana, bo w kolejce do konsultanta telefonicznego czeka ponad 120 osób – relacjonuje jeden z naszych Czytelników. Podobnych komentarzy nie brakuje także na Facebooku.

– W ubiegłym tygodniu dostarczyliśmy 2 miliony 850 tys. przesyłek. W poniedziałek obłożenie było rekordowe. W całej Polsce dostarczaliśmy 15 przesyłek na sekundę, czyli 54 tys. na godzinę. W paczkomatach było o 194 proc. więcej przesyłek – wylicza Wojciech Kądziołka, rzecznik prasowy InPost.

Jak przyznaje, zwiększone obłożenie paczkomatów związane jest ze szczytem, który rozpoczął się w ubiegłym tygodniu podczas tzw. „Czarnego Piątku”, czyli dnia wielkich promocji i obniżek cen w sklepach stacjonarnych i internetowych. 

– Przygotowując się do szczytu, zwiększyliśmy liczbę prawie dwukrotnie ilość skrytek paczkomatowych - do 250 tys. sztuk. Zatrudniliśmy 3 tys. dodatkowych osób, a paczki wozi 1700 dodatkowych samochodów oraz 100 tirów – tłumaczy Kądziołka.

Klienci skarżą się też utrudniony kontakt z firmą. – Podwoiliśmy załogę call center, która odbiera telefony. Można też skontaktować się z nami poprzez stronę internetową. Jeżeli pojawiły się opóźnienia, to proszę o cierpliwość. Każda paczka dotrze – uspokaja rzecznik InPostu.

Wzrost liczby paczek zanotowała też Poczta Polska. W tym roku pobity został dzienny rekord liczby nadanych przesyłek – było ich prawie pół miliona. To o 15 proc. więcej niż w analogicznym dniu w ubiegłym roku.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 stycznia 2018 o 17:30
Facet na Infolinii nie chce połączyć z oddziałem,kurier dzwoni ,ze nie dostarczy przesyłki pod wskazany adres bo się nie wyrabia.Z nikim konkretnym nie połączą .Odradzam współpracę z Inpost.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2017 o 23:11
rezygnuje z usług. z paczkomatu na br wieniawskich przekierowali mi przesyłkę (bez mojej zgody) na jakieś zabłocone za*** w sklepie z odzieżą dla dzieci na kasztel;ańskiej. w sms pisało czynne do 18.00. pojechałem raz i na miejscu okazało się że czynne do 17.00. dziadostwo. ale to chyba przez akcję darmowej wysyłki w pewnym portalu sprzedażowym o muzycznej nazwie.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2017 o 09:22
Ja też czekam na przesyłkę od 28 11 2017 z inpostu przesyłka wisi w Katowicach od 28 11 i nic żenada 4 reklamacje i żadnej odpowiedzi dobra zmiana bez problemu komentarza!!!!!
Avatar
Gość / 1 grudnia 2017 o 21:38
Inpost zabiła własna popularność, nie nadążyli z rozwojem, poza tym olewają klientów. Po tym, jak kilka razy z rzędu w ten czy inny sposób przejechałem się na ich usługach dałem sobie z nimi spokój.
Avatar
koxu / 1 grudnia 2017 o 19:32
tak, w promocji 8 miesięcy temu.... nie jestes na bieżąco
Avatar
Gość / 1 grudnia 2017 o 19:05
moja paczka od tygodnia wisi w lublinie, codziennie dostaje sms o doręczeniu ale i tak nie ma kuriera!!!!!!! chamy z burej wioski!
Avatar
Gość / 1 grudnia 2017 o 19:03
dziady!!!! nigdy więcej inpost! jutro jadę do lublina im w***ić
Avatar
Gość / 1 grudnia 2017 o 18:17
Ojej, cieszę się, że korzystam z Bliskiej Paczki i mogę wygodnie odebrać swoją przesyłkę w Żabce, bez zbędnych problemów :P
Avatar
Gość / 1 grudnia 2017 o 16:30
Do mnie paczka przyszła otwarta i zdebtana i z brakiem zawartości!!! Infolinia porażka byłam 80 w kolejce a gdy już pani łaskawie odebrała...to przyłączyła mnie i znowu czekałam ok pół godziny więc nie wytrzymałam i się rozłączyłam
Avatar
Gość / 1 grudnia 2017 o 16:22
Ja dzwoniłam wczoraj ok. Godz. 11tej. 113 w kolejce oczekującej.
Avatar
Gość / 25 stycznia 2018 o 17:30
Facet na Infolinii nie chce połączyć z oddziałem,kurier dzwoni ,ze nie dostarczy przesyłki pod wskazany adres bo się nie wyrabia.Z nikim konkretnym nie połączą .Odradzam współpracę z Inpost.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2017 o 23:11
rezygnuje z usług. z paczkomatu na br wieniawskich przekierowali mi przesyłkę (bez mojej zgody) na jakieś zabłocone za*** w sklepie z odzieżą dla dzieci na kasztel;ańskiej. w sms pisało czynne do 18.00. pojechałem raz i na miejscu okazało się że czynne do 17.00. dziadostwo. ale to chyba przez akcję darmowej wysyłki w pewnym portalu sprzedażowym o muzycznej nazwie.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2017 o 09:22
Ja też czekam na przesyłkę od 28 11 2017 z inpostu przesyłka wisi w Katowicach od 28 11 i nic żenada 4 reklamacje i żadnej odpowiedzi dobra zmiana bez problemu komentarza!!!!!
Avatar
Gość / 1 grudnia 2017 o 21:38
Inpost zabiła własna popularność, nie nadążyli z rozwojem, poza tym olewają klientów. Po tym, jak kilka razy z rzędu w ten czy inny sposób przejechałem się na ich usługach dałem sobie z nimi spokój.
Avatar
koxu / 1 grudnia 2017 o 19:32
tak, w promocji 8 miesięcy temu.... nie jestes na bieżąco
Avatar
Gość / 1 grudnia 2017 o 19:05
moja paczka od tygodnia wisi w lublinie, codziennie dostaje sms o doręczeniu ale i tak nie ma kuriera!!!!!!! chamy z burej wioski!
Avatar
Gość / 1 grudnia 2017 o 19:03
dziady!!!! nigdy więcej inpost! jutro jadę do lublina im w***ić
Avatar
Gość / 1 grudnia 2017 o 18:17
Ojej, cieszę się, że korzystam z Bliskiej Paczki i mogę wygodnie odebrać swoją przesyłkę w Żabce, bez zbędnych problemów :P
Avatar
Gość / 1 grudnia 2017 o 16:30
Do mnie paczka przyszła otwarta i zdebtana i z brakiem zawartości!!! Infolinia porażka byłam 80 w kolejce a gdy już pani łaskawie odebrała...to przyłączyła mnie i znowu czekałam ok pół godziny więc nie wytrzymałam i się rozłączyłam
Avatar
Gość / 1 grudnia 2017 o 16:22
Ja dzwoniłam wczoraj ok. Godz. 11tej. 113 w kolejce oczekującej.
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 0 0

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 0 0

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 1 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 1 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 2

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 4 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 2 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor 5 0

Sekcja siatkarska MKS Avia Świdnik otrzyma od miasta dodatkowe 100 tysięcy złotych na rozwój. Po spełnieniu określonych warunków, na takie samo wsparcie mogą liczyć piłkarze

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny]
galeria

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny] 25 2

Hotel Oskar w Puławach w środę wpuścił pierwszych klientów do budowanego od roku nowego skrzydła. Na parterze znajdziemy baseny i sauny. Na piętrze - gabinety masażu i siłownię, a wkrótce otwarta zostanie również sala do gry w squasha. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej
25 maja 2018, 15:00

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej 0 0

Biała Podlaska. Gratka dla fanów motoryzacji. Od piątku do niedzieli na miejscowym lotnisku odbędzie się Podlaski Moto Show. Impreza połączona jest z 1. rundą Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!