Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 czerwca 2008 r.
19:50
Edytuj ten wpis

Pali się kamienica w centrum Lublina (wideo)

0 4 A A

Tuż po 18 wybuchł pożar w niezamieszkałej kamienicy przy ul. Niecałej w Lublinie. Na miejscu pracują strażacy. Ulica jest nieprzejezdna.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kamienica znajduje się w pobliżu skrzyżowania z Radziwiłłowską i w bliskim sąsiedztwie szkoły podstawowej.

Ze względu na akcję gaszniczą ulica jest zablokowana. Problem z wyjazdem miało kilku pacjentów Centrum Medycznego Luxmed, którzy zostawili samochody na parkingu znajdującym się tyłach palącej się kamienicy.

Budynek od lat stoi opuszczony, ma zamurowane okna na parterze i zabite drzwi. Ogień pojawił się na ostatniej kondygnacji budynku i szybko objął dach kamienicy. Płomienie sięgały kilku metrów. Najpierw z pożarem walczyły cztery jednostki straży pożarnej, potem dojechały jeszcze dwie.

- Na razie trudno mówić o przyczynie pożaru - mówi Michał Badach, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.


Pożar kamienicy - akcja straży pożarnej. Załadowane przez: Dziennik Wschodni. Realizacja Agnieszka Antoń


Niezamieszkały budynek płonie nie po raz pierwszy.

- W ubiegłym roku strażacy przyjeżdżali tu już kilka razy - mówi pani Leokadia, która mieszka przy Niecałej 6.

NIEBAWEM FILM Z AKCJI GASZNICZEJ

(mmd, aa)

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 czerwca 2008 o 22:20
ta pani co udziela taki obszerny i bogady w treści wywiad to rzecznik PSP ??
Avatar
Gość / 2 czerwca 2008 o 20:52
akcja gaśnicza a nie gasznicza
Avatar
45TTTT / 2 czerwca 2008 o 20:28
TO JAKAŚ KPINA, OPUSZCZONY BUDYNEK W CENTRUM 400 TYS. MIASTA!!??...MOZE JAKBY TO BYŁY TERENY KOŁO BYŁEJ ELEKTROWNII CZARNOBYL TO BYM SIĘ NIE DZIWIŁ!!POTWERDZA TO JAK DENNIE ZARZĄDZANE JEST TO MIASTO,ŻE BUDYNKI KTÓRE POWINNY MIEC WŁASCICIELI SĄ WYLĘGARNIĄ I MIEJSCEM SCHADZEK PIJACKICH DLA DRESZCZÓW I MIEJSCEM PODPALEŃ!!
Avatar
lenin / 2 czerwca 2008 o 20:05
znow plonie?? :/
[url="http://pl.youtube.com/watch?v=tLOGT054JTc"]http://pl.youtube.com/watch?v=tLOGT054JTc[/url]
tu moi koledzy juz ja sfilmowali jak kiedys plonela z akademika kul
Avatar
Gość / 2 czerwca 2008 o 22:20
ta pani co udziela taki obszerny i bogady w treści wywiad to rzecznik PSP ??
Avatar
Gość / 2 czerwca 2008 o 20:52
akcja gaśnicza a nie gasznicza
Avatar
45TTTT / 2 czerwca 2008 o 20:28
TO JAKAŚ KPINA, OPUSZCZONY BUDYNEK W CENTRUM 400 TYS. MIASTA!!??...MOZE JAKBY TO BYŁY TERENY KOŁO BYŁEJ ELEKTROWNII CZARNOBYL TO BYM SIĘ NIE DZIWIŁ!!POTWERDZA TO JAK DENNIE ZARZĄDZANE JEST TO MIASTO,ŻE BUDYNKI KTÓRE POWINNY MIEC WŁASCICIELI SĄ WYLĘGARNIĄ I MIEJSCEM SCHADZEK PIJACKICH DLA DRESZCZÓW I MIEJSCEM PODPALEŃ!!
Avatar
lenin / 2 czerwca 2008 o 20:05
znow plonie?? :/
[url="http://pl.youtube.com/watch?v=tLOGT054JTc"]http://pl.youtube.com/watch?v=tLOGT054JTc[/url]
tu moi koledzy juz ja sfilmowali jak kiedys plonela z akademika kul
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 12

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 85 43

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 367 25

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 215 46

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 16

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!