Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 maja 2010 r.
13:56
Edytuj ten wpis

Palikot dalej będzie rządził lubelskim PO, wygrał z Karpińskim

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 41 A A

Nie będzie zmian na stanowisku przewodniczącego lubelskiej PO. Janusz Palikot wygrał wybory w partii.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przed chwilą zakończyło się głosowanie w wyborach na przewodniczącego lubelskiej Platformy Obywatelskiej. Janusz Palikot zdobył 298 z 490 głosów ważnych. Tym samym pokonał kontrkandydata Włodzimierza Karpińskiego. Dwaj delegaci wstrzymali się od głosu.

Wkrótce więcej informacji

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~lublinianka~ / 23 maja 2010 o 21:20
Jakie to przykre że wybrańcom z PO na Lubelszczyźnie bliżiej do chamstwa i nichilizmu Palikota niż do normalności i profesjonalizmu Karpińskiego. A ja na nich glosowałam naiwa. Nigdy wiecej tak sie nie poniżę. Koryto dla tej sfory ma jednak magiczna siłę.
Avatar
123 / 23 maja 2010 o 07:13
[quote name='MotyPyton' date='22.05.2010, 22:37:58' post='290759']
wygrał ćwok protegowany konfidenta SB o kryptonimie FILOZOF arcypastucha józka żydzińskiego z obrzezanym suirdolem
[/quote

A mnie interesuje kto teraz włada teczką FILOZOFA i czy jemu też to pomaga w karierze?
Avatar
MotyPyton / 22 maja 2010 o 22:37
wygrał ćwok protegowany konfidenta SB o kryptonimie FILOZOF arcypastucha józka żydzińskiego z obrzezanym suirdolem
Avatar
Demokrata / 22 maja 2010 o 22:24
baba napisał:
Jestem wykształconym plebsem z 2 fakultetami, oba na UMCS. Szanuję demokrację. Mam też prawo wyrazić swoje zdanie i z tego prawa teraz korzystam : pan Palikot to nie półgłówek, jak znaczna część Polaków uważa. To dobrze zaprogramowana maszyna, taka polityczna prostytutka ( wiadomo, te się sprzedają za określone korzyści ), to inteligentna maszyna, ale co z tego, jak daje się wykorzystywać i jeżdzić po swym tyłku hrabiom i futbolistom. Niech sobie Palikot używa seksu do woli, w końcu to w jakiś sposób odmładza , fryzura się poprawia, wzrok podobno też ( stąd te mafijne okularki na jego nosie )....Społeczeństwo jednak wybrało tego przystojniaka, aby reprezentował interesy społeczności i regionu, z którego kandydował. Czekamy na efekty prac pod tytułem Przyjazne Państwo, czekamy na zaangażowanie w pozyskiwaniu środków dla Lubelszczyzny, na promowanie regionu, na KONKRETNE DZIAŁANIA ! Tymczasem mam wrażenie, jakoby 2 ostatnie lata pan Palikot spędził na arenie cyrku, gdzie małpy, owszem- jego, ale ten cyrk jakby nie nasz....Panie Palikot, tak już zostałam wychowana, że pogratuluję panu wygranych wyborów. Nie powiem, abym była z tego powodu szczęśliwa. Czuję się wręcz zażenowana...

Palikot, Bartoszewski i Komorowski to nas członków PO, niedoścignione wzory do naśladowania w: kulturze wypowiedzi, uczciwości, abstynencji oraz osiągnięciach naukowych

Palikot, Bartoszewski i Komorowski to nas członków PO, niedoścignione wzory do naśladowania w: kulturze wypowiedzi, uczciwości, abstynencji oraz osiągnięciach naukowych rozwiń
Avatar
N dla Po / 22 maja 2010 o 22:19
an napisał:
Czy twój hamski deb***izm jest wrodzony czy nabyty?

oczywiscie nabyty , od zakłamanego starucha co kupił dyplom profesora na kiercelaku
Avatar
malone / 22 maja 2010 o 20:46
" ... "Męskie ciepłe gesty". Palikot jest gejem?
palikot | geje | homoseksualizm | plotki
Janusz Palikot zaglądał do łóżka Jarosławowi Kaczyńskiemu. Teraz media - nie tylko tabloidy - i blogerzy pytają o jego życie seksualne. Będzie odpowiedź?
Obłędny poseł Platformy wezwał prezesa PiS do tego, by określił swoją tożsamość. Seksualną - powiedział, czy woli chłopców, czy może dziewczynki. Teraz podobne pytania są stawiane Palikotowi. Publicznie. Zaczął znany reżyser i dziennikarz śledczy Sylwester Latkowski. W swoim blogu napisał tak:

Znajomy posła Janusza Palikota opowiadał mi o tym co mówi się o nim, czyli tzw. plotkach. (...) Janusz Palikot ma być biseksualistą, nie sypiał tylko wyłącznie z kobietami, jak zapewnia w blogu, ale i mężczyznami. Ta sprawa jest dobrze znana w Lublinie.


Tropem plotek poszli reporterzy dziennika "Polska. The Times". Ustalili co następuje:

Istotnie, w Lublinie plotka o biseksualizmie Palikota staje się coraz głośniejsza. Pojawiła się jakieś dwa lata temu, kiedy poseł silnie forsował kandydaturę jednego z lokalnych działaczy na stanowisko sekretarza lubelskiego Urzędu Miasta. (...) Wspomniany działacz (...) zawsze mocno podkreślał, że wiele zawdzięcza Palikotowi. O skłonnościach Palikota mówią jednak nie tylko koledzy z partii. Wpisy na ten temat co jakiś czas odżywają na internetowych forach lubelskich gazet. Anonimowi autorzy piszą, że Janusz Palikot miał romans ze swoim asystentem i chadzał do męskich klubów.


Chadzał? To może nadal chadza. Dziennikarze "Super Expressu" ruszyli na polowanie. I wypatrzyli posła jedzącego kolację w restauracji w towarzystwie przyjaciela. Reporter tabloidu relacjonuje z wypiekami na twarzy:

Z minuty na minutę atmosfera stawała się coraz bardziej gorąca. (...) Były czułe spojrzenia (...) i męskie ciepłe gesty. Przyjaciele głaskali się czule po dłoniach i uśmiechali się z poczuciem wzajemnego zrozumienia. (...) Tuż przed końcem nastrojowego spotkania Palikot mocno objął i przytulił towarzysza.


Można się poczuć zażenowanym. Życie prywatne polityków, nawet tych najbardziej znanych, nie powinno nas obchodzić. Ale to właśnie Palikot pierwszy zaczął zaglądać do sypialni i toalet najważniejszych osób w państwie. Pisząc o rzekomym homoseksualizmie Kaczyńskiego, usprawiedliwiał się, że ta tajemnica może posłużyć obcym wywiadom do szantażowania przywódcy PiS. I dlatego on chce jej ujawnienia. Kiepskie tłumaczenie. O wiele bardziej prawdopodobne wydaje się to, co napisał w swoim blogu Latkowski.

Janusz Palikot (...) żeruje na homofobii w Polsce. Doskonale wie, że w zaściankowej Polsce żaden „pedał” (jak mówi w prywatnych rozmowach Palikot) nie ma szans w polityce.


Czyżby Palikot posłużył się uprzedzeniami, by zatopić Jarosława Kaczyńskiego? Byłoby to tym bardziej cyniczne, że poseł z Lublina oficjalnie stara się stawać po stronie dyskryminowanych mniejszości. Jeszcze, gdy Platforma była w opozycji, na jednym z partyjnych spotkań wystąpił w koszulce z napisem "Jestem gejem".

Nie jest istotne, czy w ten sposób zdradził swoje prawdziwe ja. Niewielkie znaczenie ma także odpowiedź na pytanie, jak poseł zareaguje na to, że zaatakowano go jego własną bronią.

O wiele ciekawsze jest, kim naprawdę jest Palikot-polityk? Tropicielem absurdów w przepisach, człowiekiem który przekuwa nadęty balon politycznych salonów i bojownikiem o prawa zwykłych obywateli? Czy zręcznym graczem, który po mistrzowsku buduje swoją popularność strojąc się w kostium współczesnego Stańczyka?" i co wy na to ?
" ... "Męskie ciepłe gesty". Palikot jest gejem?
palikot | geje | homoseksualizm | plotki
Janusz Palikot zaglądał do łóżka Jarosławowi Kaczyńskiemu. Teraz media - nie tylko tabloidy - i blogerzy pytają o jego życie seksualne. Będzie odpowiedź?
Obłędny poseł Platformy wezwał prezesa PiS do tego, by określił swoją tożsamość. Seksualną - powiedział, czy woli chłopców, czy może dziewczynki. Teraz podobne pytania są stawiane Palikotowi. Publicznie. Zaczął znany reżyser i dziennikarz śledczy Sylwester Latkowski. W... rozwiń
Avatar
malone / 22 maja 2010 o 20:40
~antoni~ napisał:
Brawo, wygrał człowiek inteligentny,prawy i mówiący prawde i to co myśli, a nie kulowsko-parafialne towarzystwo.


a ja myślałem ze paligłup, któremy firmy mające swoje siedziby w rajach podatkowych udzielają bezwrotnych pożyczek, ktory robi błędy ortograficzne na swoim blogu. widać myle się
Avatar
malone / 22 maja 2010 o 20:38
an napisał:
Czy twój hamski deb***izm jest wrodzony czy nabyty?


przynajmniej koleś błędów ortograficznych nie robi
Avatar
malone / 22 maja 2010 o 19:46
he he he pedały i tyle
Avatar
~karol~ / 22 maja 2010 o 19:10
To się Grabczuk cieszy! Wiedział z kim się zbratać! jeden wart drugiego, dwaj karierowicze. "Gratuluję" Platformie takich działaczy! Jeden za kasę! A drugi chełmski kombinator, karierowicz i seksoholik-żadnej nie przepuści, dla układów zrobi wszystko! Kiedyś jego sztab kupował "czwartakom" wódkę w puszkach na Hutniczej, żeby wygrać wybory, teraz pewnie też kupił!!! Dzięki Bogu w Chełmie się na nim poznali, więc chętnie oddamy go do Lublina niech wami rządzi!!! W PO też jest zasada - "mierny, bierny, ale - wierny" GRATULUJĘ!!!! Niech robią tak dalej!!!!!
To się Grabczuk cieszy! Wiedział z kim się zbratać! jeden wart drugiego, dwaj karierowicze. "Gratuluję" Platformie takich działaczy! Jeden za kasę! A drugi chełmski kombinator, karierowicz i seksoholik-żadnej nie przepuści, dla układów zrobi wszystko! Kiedyś jego sztab kupował "czwartakom" wódkę w puszkach na Hutniczej, żeby wygrać wybory, teraz pewnie też kupił!!! Dzięki Bogu w Chełmie się na nim poznali, więc chętnie oddamy go do Lublina niech wami rządzi!!! W PO też jest zasa... rozwiń
Avatar
~lublinianka~ / 23 maja 2010 o 21:20
Jakie to przykre że wybrańcom z PO na Lubelszczyźnie bliżiej do chamstwa i nichilizmu Palikota niż do normalności i profesjonalizmu Karpińskiego. A ja na nich glosowałam naiwa. Nigdy wiecej tak sie nie poniżę. Koryto dla tej sfory ma jednak magiczna siłę.
Avatar
123 / 23 maja 2010 o 07:13
[quote name='MotyPyton' date='22.05.2010, 22:37:58' post='290759']
wygrał ćwok protegowany konfidenta SB o kryptonimie FILOZOF arcypastucha józka żydzińskiego z obrzezanym suirdolem
[/quote

A mnie interesuje kto teraz włada teczką FILOZOFA i czy jemu też to pomaga w karierze?
Avatar
MotyPyton / 22 maja 2010 o 22:37
wygrał ćwok protegowany konfidenta SB o kryptonimie FILOZOF arcypastucha józka żydzińskiego z obrzezanym suirdolem
Avatar
Demokrata / 22 maja 2010 o 22:24
baba napisał:
Jestem wykształconym plebsem z 2 fakultetami, oba na UMCS. Szanuję demokrację. Mam też prawo wyrazić swoje zdanie i z tego prawa teraz korzystam : pan Palikot to nie półgłówek, jak znaczna część Polaków uważa. To dobrze zaprogramowana maszyna, taka polityczna prostytutka ( wiadomo, te się sprzedają za określone korzyści ), to inteligentna maszyna, ale co z tego, jak daje się wykorzystywać i jeżdzić po swym tyłku hrabiom i futbolistom. Niech sobie Palikot używa seksu do woli, w końcu to w jakiś sposób odmładza , fryzura się poprawia, wzrok podobno też ( stąd te mafijne okularki na jego nosie )....Społeczeństwo jednak wybrało tego przystojniaka, aby reprezentował interesy społeczności i regionu, z którego kandydował. Czekamy na efekty prac pod tytułem Przyjazne Państwo, czekamy na zaangażowanie w pozyskiwaniu środków dla Lubelszczyzny, na promowanie regionu, na KONKRETNE DZIAŁANIA ! Tymczasem mam wrażenie, jakoby 2 ostatnie lata pan Palikot spędził na arenie cyrku, gdzie małpy, owszem- jego, ale ten cyrk jakby nie nasz....Panie Palikot, tak już zostałam wychowana, że pogratuluję panu wygranych wyborów. Nie powiem, abym była z tego powodu szczęśliwa. Czuję się wręcz zażenowana...

Palikot, Bartoszewski i Komorowski to nas członków PO, niedoścignione wzory do naśladowania w: kulturze wypowiedzi, uczciwości, abstynencji oraz osiągnięciach naukowych

Palikot, Bartoszewski i Komorowski to nas członków PO, niedoścignione wzory do naśladowania w: kulturze wypowiedzi, uczciwości, abstynencji oraz osiągnięciach naukowych rozwiń
Avatar
N dla Po / 22 maja 2010 o 22:19
an napisał:
Czy twój hamski deb***izm jest wrodzony czy nabyty?

oczywiscie nabyty , od zakłamanego starucha co kupił dyplom profesora na kiercelaku
Avatar
malone / 22 maja 2010 o 20:46
" ... "Męskie ciepłe gesty". Palikot jest gejem?
palikot | geje | homoseksualizm | plotki
Janusz Palikot zaglądał do łóżka Jarosławowi Kaczyńskiemu. Teraz media - nie tylko tabloidy - i blogerzy pytają o jego życie seksualne. Będzie odpowiedź?
Obłędny poseł Platformy wezwał prezesa PiS do tego, by określił swoją tożsamość. Seksualną - powiedział, czy woli chłopców, czy może dziewczynki. Teraz podobne pytania są stawiane Palikotowi. Publicznie. Zaczął znany reżyser i dziennikarz śledczy Sylwester Latkowski. W swoim blogu napisał tak:

Znajomy posła Janusza Palikota opowiadał mi o tym co mówi się o nim, czyli tzw. plotkach. (...) Janusz Palikot ma być biseksualistą, nie sypiał tylko wyłącznie z kobietami, jak zapewnia w blogu, ale i mężczyznami. Ta sprawa jest dobrze znana w Lublinie.


Tropem plotek poszli reporterzy dziennika "Polska. The Times". Ustalili co następuje:

Istotnie, w Lublinie plotka o biseksualizmie Palikota staje się coraz głośniejsza. Pojawiła się jakieś dwa lata temu, kiedy poseł silnie forsował kandydaturę jednego z lokalnych działaczy na stanowisko sekretarza lubelskiego Urzędu Miasta. (...) Wspomniany działacz (...) zawsze mocno podkreślał, że wiele zawdzięcza Palikotowi. O skłonnościach Palikota mówią jednak nie tylko koledzy z partii. Wpisy na ten temat co jakiś czas odżywają na internetowych forach lubelskich gazet. Anonimowi autorzy piszą, że Janusz Palikot miał romans ze swoim asystentem i chadzał do męskich klubów.


Chadzał? To może nadal chadza. Dziennikarze "Super Expressu" ruszyli na polowanie. I wypatrzyli posła jedzącego kolację w restauracji w towarzystwie przyjaciela. Reporter tabloidu relacjonuje z wypiekami na twarzy:

Z minuty na minutę atmosfera stawała się coraz bardziej gorąca. (...) Były czułe spojrzenia (...) i męskie ciepłe gesty. Przyjaciele głaskali się czule po dłoniach i uśmiechali się z poczuciem wzajemnego zrozumienia. (...) Tuż przed końcem nastrojowego spotkania Palikot mocno objął i przytulił towarzysza.


Można się poczuć zażenowanym. Życie prywatne polityków, nawet tych najbardziej znanych, nie powinno nas obchodzić. Ale to właśnie Palikot pierwszy zaczął zaglądać do sypialni i toalet najważniejszych osób w państwie. Pisząc o rzekomym homoseksualizmie Kaczyńskiego, usprawiedliwiał się, że ta tajemnica może posłużyć obcym wywiadom do szantażowania przywódcy PiS. I dlatego on chce jej ujawnienia. Kiepskie tłumaczenie. O wiele bardziej prawdopodobne wydaje się to, co napisał w swoim blogu Latkowski.

Janusz Palikot (...) żeruje na homofobii w Polsce. Doskonale wie, że w zaściankowej Polsce żaden „pedał” (jak mówi w prywatnych rozmowach Palikot) nie ma szans w polityce.


Czyżby Palikot posłużył się uprzedzeniami, by zatopić Jarosława Kaczyńskiego? Byłoby to tym bardziej cyniczne, że poseł z Lublina oficjalnie stara się stawać po stronie dyskryminowanych mniejszości. Jeszcze, gdy Platforma była w opozycji, na jednym z partyjnych spotkań wystąpił w koszulce z napisem "Jestem gejem".

Nie jest istotne, czy w ten sposób zdradził swoje prawdziwe ja. Niewielkie znaczenie ma także odpowiedź na pytanie, jak poseł zareaguje na to, że zaatakowano go jego własną bronią.

O wiele ciekawsze jest, kim naprawdę jest Palikot-polityk? Tropicielem absurdów w przepisach, człowiekiem który przekuwa nadęty balon politycznych salonów i bojownikiem o prawa zwykłych obywateli? Czy zręcznym graczem, który po mistrzowsku buduje swoją popularność strojąc się w kostium współczesnego Stańczyka?" i co wy na to ?
" ... "Męskie ciepłe gesty". Palikot jest gejem?
palikot | geje | homoseksualizm | plotki
Janusz Palikot zaglądał do łóżka Jarosławowi Kaczyńskiemu. Teraz media - nie tylko tabloidy - i blogerzy pytają o jego życie seksualne. Będzie odpowiedź?
Obłędny poseł Platformy wezwał prezesa PiS do tego, by określił swoją tożsamość. Seksualną - powiedział, czy woli chłopców, czy może dziewczynki. Teraz podobne pytania są stawiane Palikotowi. Publicznie. Zaczął znany reżyser i dziennikarz śledczy Sylwester Latkowski. W... rozwiń
Avatar
malone / 22 maja 2010 o 20:40
~antoni~ napisał:
Brawo, wygrał człowiek inteligentny,prawy i mówiący prawde i to co myśli, a nie kulowsko-parafialne towarzystwo.


a ja myślałem ze paligłup, któremy firmy mające swoje siedziby w rajach podatkowych udzielają bezwrotnych pożyczek, ktory robi błędy ortograficzne na swoim blogu. widać myle się
Avatar
malone / 22 maja 2010 o 20:38
an napisał:
Czy twój hamski deb***izm jest wrodzony czy nabyty?


przynajmniej koleś błędów ortograficznych nie robi
Avatar
malone / 22 maja 2010 o 19:46
he he he pedały i tyle
Avatar
~karol~ / 22 maja 2010 o 19:10
To się Grabczuk cieszy! Wiedział z kim się zbratać! jeden wart drugiego, dwaj karierowicze. "Gratuluję" Platformie takich działaczy! Jeden za kasę! A drugi chełmski kombinator, karierowicz i seksoholik-żadnej nie przepuści, dla układów zrobi wszystko! Kiedyś jego sztab kupował "czwartakom" wódkę w puszkach na Hutniczej, żeby wygrać wybory, teraz pewnie też kupił!!! Dzięki Bogu w Chełmie się na nim poznali, więc chętnie oddamy go do Lublina niech wami rządzi!!! W PO też jest zasada - "mierny, bierny, ale - wierny" GRATULUJĘ!!!! Niech robią tak dalej!!!!!
To się Grabczuk cieszy! Wiedział z kim się zbratać! jeden wart drugiego, dwaj karierowicze. "Gratuluję" Platformie takich działaczy! Jeden za kasę! A drugi chełmski kombinator, karierowicz i seksoholik-żadnej nie przepuści, dla układów zrobi wszystko! Kiedyś jego sztab kupował "czwartakom" wódkę w puszkach na Hutniczej, żeby wygrać wybory, teraz pewnie też kupił!!! Dzięki Bogu w Chełmie się na nim poznali, więc chętnie oddamy go do Lublina niech wami rządzi!!! W PO też jest zasa... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 0 0

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 0 0

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 3

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 1

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 30

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 15

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!