Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 września 2010 r.
17:48
Edytuj ten wpis

Palikot: Wojciechowski powinien strzelić sobie w łeb

Autor: Zdjęcie autora rp
0 14 A A

Janusz Palikot (PO) dementuje, że proponował Zbigniewowi Wojciechowskiemu polityczną współpracę i start w wyborach na prezydenta Lublina.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wojciechowski ogłosił w niedzielę, że będzie kandydował na prezydenta miasta z własnego komitetu wyborczego. Wspomniał, że proponowano mu przystąpienie do partii tworzonej przez Janusza Palikota.

Szef lubelskiej PO twierdzi, że takie wypowiedzi to "prymitywny chwyt marketingu politycznego”, a ich autor być może współpracuje z PiS i chce wzmocnić zainteresowanie swoją osobą.

- W moim osobistym odczuciu Zbigniew Wojciechowski, który w licznych swoich zachowaniach nawiązuje do legendy piłsudczyskowskiej, po takim falstarcie kampanii wyborczej ma dwa wyjścia: historyczne, nawiązujące do tradycji obozu Józefa Piłsudskiego, czyli strzelić sobie w łeb, albo bardziej współczesne, zrezygnować z publicznego funkcjonowania i zachować resztki honoru, bo twarz ma się tylko jedną – napisał dzisiaj Janusz Palikot w oświadczeniu dla prasy.

- Zwrócono się do mnie w sobotę przez mojego znajomego z pytaniem co bym zrobił gdyby padła taka propozycja. Zostałem poproszony o zachowanie tajemnicy, więc nie mogę zdradzić nazwisk – mówi Zbigniew Wojciechowski. Przyznaje, że mógł paść ofiarą prowokacji.

- Jestem wstrząśnięty. Poseł Palikot zaprezentował metody i styl, których ja nie akceptuję. We wtorek dam swoją odpowiedź - zapowiada Wojciechowski.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
adela / 11 października 2010 o 11:34
[quote name='JOA' date='21 wrzesień 2010 - 13:57 ' timestamp='1285070274' post='350722']
DAJ CZŁOWIEKU SPOKÓJ Z PALIKOTEM NA PREZYDENTA. ON PRZECIEŻ RZĄDZIŁ I RZĄDZI LUBLINEM I CO Z TEGO WYSZŁO DOBREGO DLA MIASTA?!!!
[/quote]
Avatar
JOA / 21 września 2010 o 13:57
[quote name='condor' date='21 wrzesień 2010 - 09:40 ' timestamp='1285054806' post='350594']
Czy Lublin musi być skazany ciągle na takich nieudaczników,przecież już był wiceprezydentam i czym się wykazał?????. A może Palikot na prezydenta,ten gość ma jaja i takich ludzi z jajami do rządzenia trzeba a Lublin rozwijałby się.Do tej pory miastem rządzili flegmatycy wykonujący polecania partyjnych kacyków i zapatrzeni w swój stołek. CZAS NA ZMIANY.
[/quote]
DAJ CZŁOWIEKU SPOKÓJ Z PALIKOTEM NA PREZYDENTA. ON PRZECIEŻ RZĄDZIŁ I RZĄDZI LUBLINEM I CO Z TEGO WYSZŁO DOBREGO DLA MIASTA?!!!
[quote name='condor' date='21 wrzesień 2010 - 09:40 ' timestamp='1285054806' post='350594']
Czy Lublin musi być skazany ciągle na takich nieudaczników,przecież już był wiceprezydentam i czym się wykazał?????. A może Palikot na prezydenta,ten gość ma jaja i takich ludzi z jajami do rządzenia trzeba a Lublin rozwijałby się.Do tej pory miastem rządzili flegmatycy wykonujący polecania partyjnych kacyków i zapatrzeni w swój stołek. CZAS NA ZMIANY.
[/quote]
DAJ CZŁOWIEKU SPOKÓJ Z PALIKOTEM NA PREZY... rozwiń
Avatar
condor / 21 września 2010 o 09:40
Czy Lublin musi być skazany ciągle na takich nieudaczników,przecież już był wiceprezydentam i czym się wykazał?????. A może Palikot na prezydenta,ten gość ma jaja i takich ludzi z jajami do rządzenia trzeba a Lublin rozwijałby się.Do tej pory miastem rządzili flegmatycy wykonujący polecania partyjnych kacyków i zapatrzeni w swój stołek. CZAS NA ZMIANY.
Avatar
rozryczana / 21 września 2010 o 09:35
PRZEGRANA ZBIGNIEWA JEST FAKTEM BEZ DYSKUSYJNYM.
JEDNAK WIELE ZALEŻY OD LICZBY UZYSKANYCH GŁOSÓW.
4 LATA TEMU PRZYCZYNIŁ SIE DO REKONSTUKCJI SCENY SAMORZADOWEJ W RATUSZU.
ISTNIEJE DUŻE PRAWDOPODOBIEŃSTWO ŻE TERAZ PRZYCZYNI SIĘ DO UTRWALENIA RZĄDÓW PO.
PRAWDOPODOBNIE W ZAMIAN PO WYBORACH OPRÓCZ GRATYFIKACJI NIE OTRZYMA ŻADNEJ FUNKCJI PYTANIE TYLKO CZY BEDZIE NA 4 CZY 5 MIEJSCU UDZIELAJĄC POPARCIA.
NALEŻY PRZY TYM PAMIETAĆ ŻE CZASAMI TAKIE POPARCIE TO POCAŁUNEK ŚMIERCI.
Avatar
zorro / 21 września 2010 o 09:18
Wojciechowsi jest łapczywy na pieniądze mysle ze jak ktos mu dobrze zapłaci to sobie strzeli albo nie trafi bo to totalny nieudacznik!!!
Avatar
Gość / 21 września 2010 o 08:32
Tak na spokojnie...to Pan Palikot jak zawsze ma rację!
Avatar
Josef46 / 21 września 2010 o 07:25
Wojciechowski powinien się pomylić i wystrzalać cała czołówkę hazardzistow,a wtedy napewno zostałby prezydentem!
Avatar
ja / 20 września 2010 o 23:43
"- W moim osobistym odczuciu Zbigniew Wojciechowski, który w licznych swoich zachowaniach nawiązuje do legendy piłsudczyskowskiej, po takim falstarcie kampanii wyborczej ma dwa wyjścia: historyczne, nawiązujące do tradycji obozu Józefa Piłsudskiego, czyli strzelić sobie w łeb, albo bardziej współczesne, zrezygnować z publicznego funkcjonowania i zachować resztki honoru, bo twarz ma się tylko jedną ? napisał dzisiaj Janusz Palikot w oświadczeniu dla prasy."

Nigdzie nie jest napisane że POWINIEN, a to różnica.
Avatar
TITUS / 20 września 2010 o 22:39
Jako były członek ścisłej egzekutywy PO wiem, że jest to zabieg PRowy pod publiczkę, mający na celu zrobienie z Wojciechowskiego jedynego oponenta JANUSZA tak znienawidzonego przez elektorat PIS-u, dzięki czemu Zbyszek ma odbić poparcie pisokrzyżowców.
Zbychu został kolejny raz namówiony na kandydowanie przez chłopaków z PO i teraz tylko realizuje wcześniej ustalony scenariusz czy Lublinianie kolejny raz dadzą się nabrać !!!
Avatar
moretti / 20 września 2010 o 22:33
["Pan Zbyszek" usiłujący nie wiadomo z jakich powodów "podpiąć" się pod nurt polityczny prezentowany przez Marszałka Piłsudskiego, powoduje, że ten w grobie się zapewne przewraca.
quote name='zz' date='20 wrzesień 2010 - 20:22 ' timestamp='1285006971' post='350317']
propozycja złozona Panu Zbyszkowi przez tą sepleniacą melepete co ma lateksowa proteze przyrodzenia podpada pod Kodeks Karny ; wiec panie Marszałku Grzegorzu Schetyno proszę uruchomić cała masę prokuratorów bo jak twierdzi Mel'lepeta to pan Pociaga za sznurki w tych wszystkich postepowaniach prokuratorsko-ABWowsko-CBAsowskich przeciwko Jego Lateksowości
[/quote]
["Pan Zbyszek" usiłujący nie wiadomo z jakich powodów "podpiąć" się pod nurt polityczny prezentowany przez Marszałka Piłsudskiego, powoduje, że ten w grobie się zapewne przewraca.
quote name='zz' date='20 wrzesień 2010 - 20:22 ' timestamp='1285006971' post='350317']
propozycja złozona Panu Zbyszkowi przez tą sepleniacą melepete co ma lateksowa proteze przyrodzenia podpada pod Kodeks Karny ; wiec panie Marszałku Grzegorzu Schetyno proszę uruchomić cała masę prokuratorów bo jak t... rozwiń
Avatar
adela / 11 października 2010 o 11:34
[quote name='JOA' date='21 wrzesień 2010 - 13:57 ' timestamp='1285070274' post='350722']
DAJ CZŁOWIEKU SPOKÓJ Z PALIKOTEM NA PREZYDENTA. ON PRZECIEŻ RZĄDZIŁ I RZĄDZI LUBLINEM I CO Z TEGO WYSZŁO DOBREGO DLA MIASTA?!!!
[/quote]
Avatar
JOA / 21 września 2010 o 13:57
[quote name='condor' date='21 wrzesień 2010 - 09:40 ' timestamp='1285054806' post='350594']
Czy Lublin musi być skazany ciągle na takich nieudaczników,przecież już był wiceprezydentam i czym się wykazał?????. A może Palikot na prezydenta,ten gość ma jaja i takich ludzi z jajami do rządzenia trzeba a Lublin rozwijałby się.Do tej pory miastem rządzili flegmatycy wykonujący polecania partyjnych kacyków i zapatrzeni w swój stołek. CZAS NA ZMIANY.
[/quote]
DAJ CZŁOWIEKU SPOKÓJ Z PALIKOTEM NA PREZYDENTA. ON PRZECIEŻ RZĄDZIŁ I RZĄDZI LUBLINEM I CO Z TEGO WYSZŁO DOBREGO DLA MIASTA?!!!
[quote name='condor' date='21 wrzesień 2010 - 09:40 ' timestamp='1285054806' post='350594']
Czy Lublin musi być skazany ciągle na takich nieudaczników,przecież już był wiceprezydentam i czym się wykazał?????. A może Palikot na prezydenta,ten gość ma jaja i takich ludzi z jajami do rządzenia trzeba a Lublin rozwijałby się.Do tej pory miastem rządzili flegmatycy wykonujący polecania partyjnych kacyków i zapatrzeni w swój stołek. CZAS NA ZMIANY.
[/quote]
DAJ CZŁOWIEKU SPOKÓJ Z PALIKOTEM NA PREZY... rozwiń
Avatar
condor / 21 września 2010 o 09:40
Czy Lublin musi być skazany ciągle na takich nieudaczników,przecież już był wiceprezydentam i czym się wykazał?????. A może Palikot na prezydenta,ten gość ma jaja i takich ludzi z jajami do rządzenia trzeba a Lublin rozwijałby się.Do tej pory miastem rządzili flegmatycy wykonujący polecania partyjnych kacyków i zapatrzeni w swój stołek. CZAS NA ZMIANY.
Avatar
rozryczana / 21 września 2010 o 09:35
PRZEGRANA ZBIGNIEWA JEST FAKTEM BEZ DYSKUSYJNYM.
JEDNAK WIELE ZALEŻY OD LICZBY UZYSKANYCH GŁOSÓW.
4 LATA TEMU PRZYCZYNIŁ SIE DO REKONSTUKCJI SCENY SAMORZADOWEJ W RATUSZU.
ISTNIEJE DUŻE PRAWDOPODOBIEŃSTWO ŻE TERAZ PRZYCZYNI SIĘ DO UTRWALENIA RZĄDÓW PO.
PRAWDOPODOBNIE W ZAMIAN PO WYBORACH OPRÓCZ GRATYFIKACJI NIE OTRZYMA ŻADNEJ FUNKCJI PYTANIE TYLKO CZY BEDZIE NA 4 CZY 5 MIEJSCU UDZIELAJĄC POPARCIA.
NALEŻY PRZY TYM PAMIETAĆ ŻE CZASAMI TAKIE POPARCIE TO POCAŁUNEK ŚMIERCI.
Avatar
zorro / 21 września 2010 o 09:18
Wojciechowsi jest łapczywy na pieniądze mysle ze jak ktos mu dobrze zapłaci to sobie strzeli albo nie trafi bo to totalny nieudacznik!!!
Avatar
Gość / 21 września 2010 o 08:32
Tak na spokojnie...to Pan Palikot jak zawsze ma rację!
Avatar
Josef46 / 21 września 2010 o 07:25
Wojciechowski powinien się pomylić i wystrzalać cała czołówkę hazardzistow,a wtedy napewno zostałby prezydentem!
Avatar
ja / 20 września 2010 o 23:43
"- W moim osobistym odczuciu Zbigniew Wojciechowski, który w licznych swoich zachowaniach nawiązuje do legendy piłsudczyskowskiej, po takim falstarcie kampanii wyborczej ma dwa wyjścia: historyczne, nawiązujące do tradycji obozu Józefa Piłsudskiego, czyli strzelić sobie w łeb, albo bardziej współczesne, zrezygnować z publicznego funkcjonowania i zachować resztki honoru, bo twarz ma się tylko jedną ? napisał dzisiaj Janusz Palikot w oświadczeniu dla prasy."

Nigdzie nie jest napisane że POWINIEN, a to różnica.
Avatar
TITUS / 20 września 2010 o 22:39
Jako były członek ścisłej egzekutywy PO wiem, że jest to zabieg PRowy pod publiczkę, mający na celu zrobienie z Wojciechowskiego jedynego oponenta JANUSZA tak znienawidzonego przez elektorat PIS-u, dzięki czemu Zbyszek ma odbić poparcie pisokrzyżowców.
Zbychu został kolejny raz namówiony na kandydowanie przez chłopaków z PO i teraz tylko realizuje wcześniej ustalony scenariusz czy Lublinianie kolejny raz dadzą się nabrać !!!
Avatar
moretti / 20 września 2010 o 22:33
["Pan Zbyszek" usiłujący nie wiadomo z jakich powodów "podpiąć" się pod nurt polityczny prezentowany przez Marszałka Piłsudskiego, powoduje, że ten w grobie się zapewne przewraca.
quote name='zz' date='20 wrzesień 2010 - 20:22 ' timestamp='1285006971' post='350317']
propozycja złozona Panu Zbyszkowi przez tą sepleniacą melepete co ma lateksowa proteze przyrodzenia podpada pod Kodeks Karny ; wiec panie Marszałku Grzegorzu Schetyno proszę uruchomić cała masę prokuratorów bo jak twierdzi Mel'lepeta to pan Pociaga za sznurki w tych wszystkich postepowaniach prokuratorsko-ABWowsko-CBAsowskich przeciwko Jego Lateksowości
[/quote]
["Pan Zbyszek" usiłujący nie wiadomo z jakich powodów "podpiąć" się pod nurt polityczny prezentowany przez Marszałka Piłsudskiego, powoduje, że ten w grobie się zapewne przewraca.
quote name='zz' date='20 wrzesień 2010 - 20:22 ' timestamp='1285006971' post='350317']
propozycja złozona Panu Zbyszkowi przez tą sepleniacą melepete co ma lateksowa proteze przyrodzenia podpada pod Kodeks Karny ; wiec panie Marszałku Grzegorzu Schetyno proszę uruchomić cała masę prokuratorów bo jak t... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Ta inicjatywa kosztowała 200 tys. złotych. Ratusz obiecywał, że wdroży pomysły

Lublin: Ta inicjatywa kosztowała 200 tys. złotych. Ratusz obiecywał, że wdroży pomysły 2 0

Około 200 tys. zł wydało miasto na organizację tzw. panelu obywatelskiego, czyli zwołanie losowo wybranej grupy mieszkańców, którzy mieli wybrać metody walki ze smogiem. Ratusz obiecał, że ich propozycje uzna za wiążące, o ile zostaną przyjęte większością 4/5 głosów. Co wynikło z tych zapowiedzi?

MUNDIAL 2018 Nigeria – Islandia 2:0. „Super Orły” wróciły do gry

MUNDIAL 2018 Nigeria – Islandia 2:0. „Super Orły” wróciły do gry 0 0

MUNDIAL 2018 Zespół z Afryki po dwóch golach Ahmeda Musy pokonał Islandię i zachował szanse na awans do dalszego etapu turnieju

Nerwowy koniec roku w Społecznej Szkole Podstawowej im. Klonowica w Lublinie

Nerwowy koniec roku w Społecznej Szkole Podstawowej im. Klonowica w Lublinie 1 2

Rodzice uczniów Społecznej Szkoły Podstawowej im. Sebastiana Klonowica w Lublinie boją się, że konflikt między kadrą odbije się negatywnie na ich dzieciach. Na korytarzach ostatnio niewiele mówiło się o końcu roku, a częściej o mobbingu i możliwym odejściu części nauczycieli.

Ekspresówką z Lublina do Garwolina za rok [zdjęcia i wideo z drona]
galeria
film

Ekspresówką z Lublina do Garwolina za rok [zdjęcia i wideo z drona] 33 2

Trasą ekspresową z Lublina do Garwolina pojedziemy najprawdopobniej za rok – zapowiada Krzysztof Nalewajko z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Manufaktura Smaków w Opolu Lubelskim. Program koncertów i wydarzeń
23 czerwca 2018, 19:00

Manufaktura Smaków w Opolu Lubelskim. Program koncertów i wydarzeń 0 0

W weekend (23 i 24 czerwca) Park Miejski zostanie zarezerwowany dla Manufaktury Smaków i jej gości Manufaktura Smaków to jedna z największych tego typu imprez w regionie, rokrocznie przyciągająca do Opola kilka tysięcy osób z całego powiatu, województwa i kraju.

MUNDIAL 2018. Brazylia – Kostaryka 2:0. Wielkie męczarnie Canarinhos

MUNDIAL 2018. Brazylia – Kostaryka 2:0. Wielkie męczarnie Canarinhos 1 0

MUNDIAL 2018 Brazylia rzutem na taśmę pokonała w Sankt Petersburgu Kostarykę i objęła prowadzenie w grupie E. Gole dla Canarinhos strzelali Philippe Coutinho i Neymar

Kraśnik: Wycinka drzew w ramach… rewitalizacji zieleni miejskiej

Kraśnik: Wycinka drzew w ramach… rewitalizacji zieleni miejskiej 1 1

Mieszkańcy dzielnicy fabrycznej Kraśnika mają wątpliwości co do legalności wycinki drzew w lasku przy ul. Szpitalnej. Ich zdaniem to najgorszy czas na tego typu prace. Drzewa są zielone i trwa okres lęgowy. Urzędnicy zapewniają, że wszystko odbyło się zgodne z prawem.

Damian Panek: Trudno usunąć z pamięci mecz z Unią Hrubieszów

Damian Panek: Trudno usunąć z pamięci mecz z Unią Hrubieszów 1 0

ROZMOWA Z Damianem Pankiem, byłym trenerem Orląt Spomlek Radzyń Podlaski

Silesian Art Collective i Stanisław Soyka w Puławach
23 czerwca 2018, 18:30

Silesian Art Collective i Stanisław Soyka w Puławach 4 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 18.30 na dziedzińcu Pałacu Marynki w Puławach odbędzie się koncert plenerowy z udziałem Orkiestry Kameralnej Silesian Art Collective i Stanisława Soyki.

Żniwa będą wcześniej, ale zboża będzie mniej. Owoców też. Wszystko przez suszę

Żniwa będą wcześniej, ale zboża będzie mniej. Owoców też. Wszystko przez suszę 8 4

Żniwa będą wcześniej, ale zboża będzie mniej. Mniejsze będą też zbiory owoców. W naszym regionie najgorzej jest w m.in. w powiatach: radzyńskim, bialskim, parczewskim, łukowskim i tomaszowskim

Wielka Bitwa

Wielka Bitwa 0 0

Alatus Mortis jest już tuż u bram Magicznych Ogrodów… Krasnoludzcy wojownicy są w najwyższej gotowości bojowej! Bitwa z mrocznymi siłami rozpocznie się w parku już w najbliższy weekend. Czy przesądzi o losach Magicznych Ogrodów?

Cała żużlowa Polska zazdrości nam drużyny i kibiców!

Cała żużlowa Polska zazdrości nam drużyny i kibiców! 19

Znakomicie w Nice 1. lidze żużlowej spisuje się zespół Speed Car Motor Lublin.

Inwestuj(e)my w zawodowych fachowców
galeria

Inwestuj(e)my w zawodowych fachowców 0 0

Pracodawcy szukają ludzi z niezbędnymi kwalifikacjami i doświadczeniem, ale nie chcą ponosić dodatkowych kosztów dokształcania.

Miliony z RPO trafią na edukację

Miliony z RPO trafią na edukację 0

Samorządy chętnie sięgają do skarbonki Regionalnego Programu Operacyjnego. Dzięki unijnym środkom 112 szkół podstawowych, gimnazjów i liceów z województwa lubelskiego zainwestowało w swoje szkoły. Wiele z nich doposażyło pracownie, tworząc przy tym dodatkowe możliwości rozwoju dla uczniów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!