Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 czerwca 2010 r.
12:47
Edytuj ten wpis

Palikot zrobi wiec podczas wizyty Kaczyńskiego

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 66 A A

Janusz Palikot zapowiada, że zorganizuje w Lublinie wiec przedwyborczy na placu Litewskim. Spotkanie odbędzie się w środę o godz. 16, czyli dokładnie w tym samym czasie, kiedy Lublin odwiedzi Jarosław Kaczyński.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Mam nadzieję na merytoryczną dyskusję bez awantur - tłumaczy Janusz Palikot i zapowiada, że zorganizuje w środę o godz. 16 wiec na placu Litewskim.

Dokładnie w tym samym czasie w Lublinie na placu Litewskim z wyborcami spotka się Jarosław Kaczyński.

Palikot zapowiada, że na spotkanie wybiera się przeszło tysiąc działaczy Platformy Obywatelskiej.

Komentarze 66

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 czerwca 2010 o 09:21
[quote name='Gość' date='8.06.2010, 14:02:17' post='298897']
[color="#FF0000"] [size=5] Spotkajmy się wszyscy narmalni Polacy jutro na Placu Litewskim.
Zaprotestujmy przeciw kaczyzmowi i IV RP.
Zabierzmy ze sobą całe wytłoczki jaj na powitanie kaczora !!! [/size] [/color]
CZY SĄ TACZKI DLA TYCH PALIIDIOTÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
[quote name='Gość' date='8.06.2010, 14:02:17' post='298897']
[color="#FF0000"] [size=5] Spotkajmy się wszyscy narmalni Polacy jutro na Placu Litewskim.
Zaprotestujmy przeciw kaczyzmowi i IV RP.
Zabierzmy ze sobą całe wytłoczki jaj na powitanie kaczora !!! [/size] [/color]
CZY SĄ TACZKI DLA TYCH PALIIDIOTÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... rozwiń
Avatar
WSPÓŁCZUJĄCY / 9 czerwca 2010 o 08:19
ALE FAJNE FORUM TYPOWA POLSKA =Z= A MOŻE =Ż= BO JAK SIĘ MÓWI POLSKA=B= TO NIE OBRAŻAĆ =B=.TAKA LUBELSZCZYZNA I TAKIE FORUM=CZMUŚ BIEDNY BOŚ GŁUPI I PER ANALOGIA.
Avatar
Zyta / 9 czerwca 2010 o 03:29
Dziwie sie, ze nie pogonia Palikota vel Palglupa do Abramowic. Tam jego miejsce.
Avatar
Mark / 9 czerwca 2010 o 00:19
Przecież Grzechu zaPOwiedział, iż uczynią wszystko, by półhrabia wygrał dla Płatformy wybory. Przybędzie Niesiołowski z młodzieżówką PO zaopatrzoną w bejzbole...
Avatar
ben / 8 czerwca 2010 o 22:54
tw napisał:
Pisowy elektorat łatwo poznać po wpisach:
brak kultury, nietolerancja i nienawiść w imię wiary!
Święta inkwizycja zaiste!
Dlatego popieram PO,popieram Palikota.
XXI wiek to nie średniowiecze,stop ciemnocie.

Najniżej upada ten , kto nabiera się na własne kłamstwa. Tylko prawda obraża. Dlatego niektórzy tak bardzo jej się boją .Chwytają się wszystkiego , co możliwe , aby z nią walczyć. Tchórze z was , popierający PO , Palikota i spółkę. Cienko wam się koło d..py robi, co widać, słychać i czuć. NIC PO nie zrobiła dobrego do tej pory i NIC dobrego nie zrobi ( poza obiecankami ) Palikot , zanim zacznie rozliczać Kaczyńskiego , niech się pochwali , co do tej pory zrobił z tych założeń , które obiecał. Powiem wam NIC NIE ZROBIŁ. ON TYLKO DUŻO SZCZEKAĆ POTRAFI - milioner za 2,15. Pewnie obiecał wam ,,małpeczki" i dlatego go tak bardzo wspieracie . WSTYD - dawać się sprzedać tak tanio, byle Palikotowi.

Najniżej upada ten , kto nabiera się na własne kłamstwa. Tylko prawda obraża. Dlatego niektórzy tak bardzo jej się boją .Chwytają się wszystkiego , co możliwe , aby z nią walczyć. Tchórze z was , popierający PO , Palikota i spółkę. Cienko wam się koło d..py robi, co widać, słychać i czuć. NIC PO nie zrobiła dobrego do tej pory i NIC dobrego nie zrobi ( poza obiecankami ) Palikot , zanim zacznie rozliczać Kaczyńskiego , niech się pochwali , co do tej pory zrobił z tych założeń , które obiecał. Powiem wam NIC NIE ZROBIŁ. ON... rozwiń
Avatar
~robert~ / 8 czerwca 2010 o 22:11
Nie przenoście Biłgoraja do Lublina!!! Birokraci do biur, literaci do piór, a wariaci do Tworek!!!!!!
Avatar
lublinianin normalny / 8 czerwca 2010 o 22:03
Kto dał temu Panu Palikotowi pozwolenie na wiec? Ach zapomniałem, że przecież PO ma prezydenta w Lublinie - wstyd mi poprostu mi wstyd
Avatar
Ukash / 8 czerwca 2010 o 21:47
Pycha! ale będzie zadyma, lepsza niż ostatnie starcie faszystów z komunistami na deptaku.
Avatar
tw / 8 czerwca 2010 o 21:13
Pisowy elektorat łatwo poznać po wpisach:
brak kultury, nietolerancja i nienawiść w imię wiary!
Święta inkwizycja zaiste!
Dlatego popieram PO,popieram Palikota.
XXI wiek to nie średniowiecze,stop ciemnocie.
Avatar
Profesor Paligłup / 8 czerwca 2010 o 20:48
Gość napisał:
Proponuję zabrać stare legitymacje PZPR-owskie - będziecie się mogli rozpoznać.

milcz chamie, mu popierający Komorowskiego weźmiemy ze sobą sztuczne penisy - buławę marszałkowska PO, niech zyje Bronek co umie dzieci robić
Avatar
Gość / 9 czerwca 2010 o 09:21
[quote name='Gość' date='8.06.2010, 14:02:17' post='298897']
[color="#FF0000"] [size=5] Spotkajmy się wszyscy narmalni Polacy jutro na Placu Litewskim.
Zaprotestujmy przeciw kaczyzmowi i IV RP.
Zabierzmy ze sobą całe wytłoczki jaj na powitanie kaczora !!! [/size] [/color]
CZY SĄ TACZKI DLA TYCH PALIIDIOTÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
[quote name='Gość' date='8.06.2010, 14:02:17' post='298897']
[color="#FF0000"] [size=5] Spotkajmy się wszyscy narmalni Polacy jutro na Placu Litewskim.
Zaprotestujmy przeciw kaczyzmowi i IV RP.
Zabierzmy ze sobą całe wytłoczki jaj na powitanie kaczora !!! [/size] [/color]
CZY SĄ TACZKI DLA TYCH PALIIDIOTÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... rozwiń
Avatar
WSPÓŁCZUJĄCY / 9 czerwca 2010 o 08:19
ALE FAJNE FORUM TYPOWA POLSKA =Z= A MOŻE =Ż= BO JAK SIĘ MÓWI POLSKA=B= TO NIE OBRAŻAĆ =B=.TAKA LUBELSZCZYZNA I TAKIE FORUM=CZMUŚ BIEDNY BOŚ GŁUPI I PER ANALOGIA.
Avatar
Zyta / 9 czerwca 2010 o 03:29
Dziwie sie, ze nie pogonia Palikota vel Palglupa do Abramowic. Tam jego miejsce.
Avatar
Mark / 9 czerwca 2010 o 00:19
Przecież Grzechu zaPOwiedział, iż uczynią wszystko, by półhrabia wygrał dla Płatformy wybory. Przybędzie Niesiołowski z młodzieżówką PO zaopatrzoną w bejzbole...
Avatar
ben / 8 czerwca 2010 o 22:54
tw napisał:
Pisowy elektorat łatwo poznać po wpisach:
brak kultury, nietolerancja i nienawiść w imię wiary!
Święta inkwizycja zaiste!
Dlatego popieram PO,popieram Palikota.
XXI wiek to nie średniowiecze,stop ciemnocie.

Najniżej upada ten , kto nabiera się na własne kłamstwa. Tylko prawda obraża. Dlatego niektórzy tak bardzo jej się boją .Chwytają się wszystkiego , co możliwe , aby z nią walczyć. Tchórze z was , popierający PO , Palikota i spółkę. Cienko wam się koło d..py robi, co widać, słychać i czuć. NIC PO nie zrobiła dobrego do tej pory i NIC dobrego nie zrobi ( poza obiecankami ) Palikot , zanim zacznie rozliczać Kaczyńskiego , niech się pochwali , co do tej pory zrobił z tych założeń , które obiecał. Powiem wam NIC NIE ZROBIŁ. ON TYLKO DUŻO SZCZEKAĆ POTRAFI - milioner za 2,15. Pewnie obiecał wam ,,małpeczki" i dlatego go tak bardzo wspieracie . WSTYD - dawać się sprzedać tak tanio, byle Palikotowi.

Najniżej upada ten , kto nabiera się na własne kłamstwa. Tylko prawda obraża. Dlatego niektórzy tak bardzo jej się boją .Chwytają się wszystkiego , co możliwe , aby z nią walczyć. Tchórze z was , popierający PO , Palikota i spółkę. Cienko wam się koło d..py robi, co widać, słychać i czuć. NIC PO nie zrobiła dobrego do tej pory i NIC dobrego nie zrobi ( poza obiecankami ) Palikot , zanim zacznie rozliczać Kaczyńskiego , niech się pochwali , co do tej pory zrobił z tych założeń , które obiecał. Powiem wam NIC NIE ZROBIŁ. ON... rozwiń
Avatar
~robert~ / 8 czerwca 2010 o 22:11
Nie przenoście Biłgoraja do Lublina!!! Birokraci do biur, literaci do piór, a wariaci do Tworek!!!!!!
Avatar
lublinianin normalny / 8 czerwca 2010 o 22:03
Kto dał temu Panu Palikotowi pozwolenie na wiec? Ach zapomniałem, że przecież PO ma prezydenta w Lublinie - wstyd mi poprostu mi wstyd
Avatar
Ukash / 8 czerwca 2010 o 21:47
Pycha! ale będzie zadyma, lepsza niż ostatnie starcie faszystów z komunistami na deptaku.
Avatar
tw / 8 czerwca 2010 o 21:13
Pisowy elektorat łatwo poznać po wpisach:
brak kultury, nietolerancja i nienawiść w imię wiary!
Święta inkwizycja zaiste!
Dlatego popieram PO,popieram Palikota.
XXI wiek to nie średniowiecze,stop ciemnocie.
Avatar
Profesor Paligłup / 8 czerwca 2010 o 20:48
Gość napisał:
Proponuję zabrać stare legitymacje PZPR-owskie - będziecie się mogli rozpoznać.

milcz chamie, mu popierający Komorowskiego weźmiemy ze sobą sztuczne penisy - buławę marszałkowska PO, niech zyje Bronek co umie dzieci robić
Zobacz wszystkie komentarze 66

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 0

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 1

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 4

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 13

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 1

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!