Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 stycznia 2012 r.
19:25
Edytuj ten wpis

Paliwo jest za drogie! W weekend lubelscy kierowcy zablokują drogi

Autor: Zdjęcie autora pp
0 47 A A
W poniedziałek kierowcy z Lublina protestowali na stacji benzynowej przy al. Kraśnickiej (Jacek Świe
W poniedziałek kierowcy z Lublina protestowali na stacji benzynowej przy al. Kraśnickiej (Jacek Świe

Trasa Lublin-Warszawa, centrum Chełma, trasa w kierunku Rzeszowa i odcinek Lublin-Łęczna – na tych wszystkich drogach dziś od południa szykują się korki. Powód? Właściciele czterech kółek będą protestować przeciwko wysokim cenom paliw.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Paliwo jest za drogie!

Protest rozpocznie się w sobotę w południe.

Kolumny samochodów w ślimaczym tempie (30-40 km/godz.) będą poruszać się po głównych drogach regionu. Kierowcy, którzy wezmą udział w proteście, umawiają się na portalu społecznościowym Facebook.

– W Lublinie zbieramy się o godz. 12 na parkingu pod McDonaldem przy ul. Puławskiej. Parę minut później ruszamy w kolumnie na "17” w kierunku Grabowa. Już teraz mamy blisko 200 zgłoszeń. Każdy może jeszcze do nas dołączyć – mówi Kamil Kubaj, organizator protestu.

W regionie do akcji przyłączyła się już Łęczna, Zamość, Janów Lubelski i Chełm.

Policja zapowiada, że będzie się śledzić przebieg protestu. W przypadku zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, podejmie interwencję.

Komentarze 47

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 29 stycznia 2012 o 12:53
[size="4"][quote name='Niuniek' timestamp='1327699608' post='589247']
Jak nie masz za co zatankować to jezdzij komunikacja miejska a nie bedziesz ruch wstrzymywal jeden z drugim. Nie stac cie na paliwo to sprzedaj samochód, zmień prace, itd.! Tez nie podobaja mi sie ceny paliwa ale to, że bedziesz jechał 30km/h krajówka to nic nie pomoże tylko mnie wpieni. A że ty (specjalnie małą literą) jeden z drugim, jak nie masz za co zatankować to taki protest zorganizujcie sobie pieszy! 30-40km/h na trasie (1-szy, 2-gi bieg) Łęczna-Lublin to mi spali wiecej niz jak bym jechał 70-90km/h. To jaki jest sens takiej jazdy jak i tak wypalicie wiecej paliwka i zapłacicie wiecej niz ja, jak śmigne po waszej lewej?!!!
[/quote]
(...)
[size="4"][quote name='Niuniek' timestamp='1327699608' post='589247']
Jak nie masz za co zatankować to jezdzij komunikacja miejska a nie bedziesz ruch wstrzymywal jeden z drugim. Nie stac cie na paliwo to sprzedaj samochód, zmień prace, itd.! Tez nie podobaja mi sie ceny paliwa ale to, że bedziesz jechał 30km/h krajówka to nic nie pomoże tylko mnie wpieni. A że ty (specjalnie małą literą) jeden z drugim, jak nie masz za co zatankować to taki protest zorganizujcie sobie pieszy! 30-40km/h na tras... rozwiń
Avatar
Kierowca Bombowca / 28 stycznia 2012 o 20:01
[quote name='eee' timestamp='1327756528' post='589470']
to co tyo tylko 1 czerwono czarny samochód prostestuje na tej stacji, że na kilku zdjęciach jest tylko ten sam samochód z różnych ujęć?!
[/quote]

To nie samochód!
Nie obrażaj "protestanta"... to przecież ledwie 20-letni Mugen (nie mylić z "cywilną" Hondą - cywilna wersja ma czarne tło pod znaczkiem).
Avatar
eee / 28 stycznia 2012 o 14:15
[quote name='Pracowity' timestamp='1327696051' post='589215']
Tak...a ja jadę na Łęczną jutro do pracy...co taki protest Wam da...nic :/
[/quote]
to co tyo tylko 1 czerwono czarny samochód prostestuje na tej stacji, że na kilku zdjęciach jest tylko ten sam samochód z różnych ujęć?!
Avatar
Bartek / 28 stycznia 2012 o 13:49
Najlepiej to zablokować ich tam pod sejmem żeby w korkach po parę godzin wracali do domów w cenie 6zł za litr. W razie co nagrywać jak wracają na sygnale w eskortach i publikować w necie hehe. Polecam stronę sejmu i cytat jaki się tam znajduje - "Wszelka władza społeczności ludzkiej początek swój bierze z woli narodu". Nasza wola to chyba nie taki rząd.

PS:
Jeszcze jeden cytat, klient do pracownika stacji benzynowej
- Niedługo będzie po 10 zł
- Damy rade ))
Najlepiej to zablokować ich tam pod sejmem żeby w korkach po parę godzin wracali do domów w cenie 6zł za litr. W razie co nagrywać jak wracają na sygnale w eskortach i publikować w necie hehe. Polecam stronę sejmu i cytat jaki się tam znajduje - "Wszelka władza społeczności ludzkiej początek swój bierze z woli narodu". Nasza wola to chyba nie taki rząd.

PS:
Jeszcze jeden cytat, klient do pracownika stacji benzynowej
- Niedługo będzie po 10 zł
- Damy rade )) rozwiń
Avatar
Kierowca Bombowca / 28 stycznia 2012 o 13:11
@Andrzej
Na drodze publicznej masz poruszać się z prędkością nie utrudniającą ruchu innym użytkownikom drogi.
Poczytaj sobie do poduchy art. 19 ust. 2 p. 1 Prawa o Ruchu Drogowym.

@Gość
Student awangardą narodu?
Nie rozśmieszaj mnie... może w czasach, kiedy ja studiowałem, jeszcze jakiś prestiż wiązał się z byciem studentem. Teraz studentem może zostać każdy a uczelnie wprost urządzają łapanki w ramach naboru.
A co do BMW - mam jedno a nie trzy
@Andrzej
Na drodze publicznej masz poruszać się z prędkością nie utrudniającą ruchu innym użytkownikom drogi.
Poczytaj sobie do poduchy art. 19 ust. 2 p. 1 Prawa o Ruchu Drogowym.

@Gość
Student awangardą narodu?
Nie rozśmieszaj mnie... może w czasach, kiedy ja studiowałem, jeszcze jakiś prestiż wiązał się z byciem studentem. Teraz studentem może zostać każdy a uczelnie wprost urządzają łapanki w ramach naboru.
A co do BMW - mam jedno a nie trzy rozwiń
Avatar
Andrzej / 28 stycznia 2012 o 09:48
" Policja zapowiada, że będzie się śledzić przebieg protestu. W przypadku zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, podejmie interwencję."

Postawią fotoradary i znaki z dopuszczalną szybkością przejazu i będą karać za niedosowanie się do NAKAZANEJ szybkości jazy?. To dla "podniesienia bespieczeństwa" nakazana szybkość jazdy będzie większa od 50? czy od 30?.PARANOJA!!!.
Avatar
Gość / 28 stycznia 2012 o 09:22
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1327711951' post='589319']
Nie używam taniej wody toaletowej.
Używam wody kolońskiej... a co do reszty - może i mnie irytujesz, ale nie pochlebiaj sobie zbytnio.
Irytuje mnie protest skierowany nie przeciwko tym, przeciwko którym skierowany być powinien i głupota jego organizatorów, którzy nie zdają sobie sprawy z tego, że strzelają sobie w stopę.
Protest, którego durnych założeń skłonny jesteś bezrefleksyjnie bronić.
Umówcie się, miast McPaszy na Puławskiej na Statoilu na Kunickiego... i miast ludziom życie zatruwać na DK17 zablokujcie centralę dystrybucji paliw płynnych Orlen-u... wtedy wasz protest będzie miał sens, bo na chwilę obecną najmniejszego sensu nie ma.
[/quote]
Gdybyś miał też coś we łbie, a nie tylko trzy BMW w garażu panie lubelski biznesmenie dorobiony na głodowych pensjach pracowników gdzie na miejsce każdego niezadowolonego z 1100 zł/m-c czeka stu chętnych - jak sam wiesz i mówisz, to wiedziałbyś, że blokowanie bazy dystrybucyjnej jest sprzeczne z prawem i może mieć skutki prawne w postaci roszczeń finansowych wobec blokujących. Natomiast protest w postaci planowanej jest legalny, medialny, budzi społeczne poparcie (z wyjątkiem prostaków cierpiących na nadmiar kasy, bo elitą finansową nazwać ich nie można) i przyciąga następnych.
Nikt nie jest szaleńcem, nie chce sobie strzelić w stopę i płacić Orlenowi odszkodowań.
A co do studentów o których wypowiadasz się z taką pogardą: studenci, nawet ci którym rodzice sponsorują paliwo zawsze byli awangardą narodu i w dużej części to dzięki nim dokonywał się postęp społeczny, a nie dzięki takim osobnikom jak ty którzy kierują się w życiu tylko własną wygodą, a problemem dnia codziennego jest dla nich czy kupić skrzynkę Johny Walkera czy dwie.
I nie wymądrzaj się, że każdy mógłby robić to co ty, bo gdyby robił to nie miałby kto na ciebie pracować.
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1327711951' post='589319']
Nie używam taniej wody toaletowej.
Używam wody kolońskiej... a co do reszty - może i mnie irytujesz, ale nie pochlebiaj sobie zbytnio.
Irytuje mnie protest skierowany nie przeciwko tym, przeciwko którym skierowany być powinien i głupota jego organizatorów, którzy nie zdają sobie sprawy z tego, że strzelają sobie w stopę.
Protest, którego durnych założeń skłonny jesteś bezrefleksyjnie bronić.
Umówcie się, miast McPaszy n... rozwiń
Avatar
Bolo / 28 stycznia 2012 o 09:18
A ja się spytam: co da blokada dróg??
Komu na złość zrobią? kierowcom, tylko i wyłącznie!!
Zablokować wjazd do wszystkich stacji paliw na dobę to jest protest, zablokować parkingi rządowe to jest protest!!!
a nie jakieś blokowanie bez sensu dróg.
Avatar
Goguś / 28 stycznia 2012 o 09:11
Widzę, że niejaki "kierowca bombowca" jest co najwyżej kierowcą malucha... Miota się pomiędzy wypowiedziami forumowiczów przekonując nas jakim jest doświadczonym przez los obywatelem i kim był jego ojciec... ŻENADA !!! Weź się może matole za jakąś pracę, bo o godz. 1:52 na forum może tylko siedzieć nierób na utrzymaniu mamusi-rencistki, który później wyleguje się do 11:00...
Avatar
Josef / 28 stycznia 2012 o 07:37
Cieszy mnie to,że ludzie zaczęli się organizować i wystąpią przeciw złodziejom.Zadusili Leppera,który wcześniej to przewidywał i chciał nie dopuścić do zbliżającej się tragedii biedy w kraju,ale chociaż część społeczeństwa rozumie kulisy zdrady władzy!!!Władza nas okrada i rządzi wbrew interesom Narodu Polskiego!!!
Avatar
Gość / 29 stycznia 2012 o 12:53
[size="4"][quote name='Niuniek' timestamp='1327699608' post='589247']
Jak nie masz za co zatankować to jezdzij komunikacja miejska a nie bedziesz ruch wstrzymywal jeden z drugim. Nie stac cie na paliwo to sprzedaj samochód, zmień prace, itd.! Tez nie podobaja mi sie ceny paliwa ale to, że bedziesz jechał 30km/h krajówka to nic nie pomoże tylko mnie wpieni. A że ty (specjalnie małą literą) jeden z drugim, jak nie masz za co zatankować to taki protest zorganizujcie sobie pieszy! 30-40km/h na trasie (1-szy, 2-gi bieg) Łęczna-Lublin to mi spali wiecej niz jak bym jechał 70-90km/h. To jaki jest sens takiej jazdy jak i tak wypalicie wiecej paliwka i zapłacicie wiecej niz ja, jak śmigne po waszej lewej?!!!
[/quote]
(...)
[size="4"][quote name='Niuniek' timestamp='1327699608' post='589247']
Jak nie masz za co zatankować to jezdzij komunikacja miejska a nie bedziesz ruch wstrzymywal jeden z drugim. Nie stac cie na paliwo to sprzedaj samochód, zmień prace, itd.! Tez nie podobaja mi sie ceny paliwa ale to, że bedziesz jechał 30km/h krajówka to nic nie pomoże tylko mnie wpieni. A że ty (specjalnie małą literą) jeden z drugim, jak nie masz za co zatankować to taki protest zorganizujcie sobie pieszy! 30-40km/h na tras... rozwiń
Avatar
Kierowca Bombowca / 28 stycznia 2012 o 20:01
[quote name='eee' timestamp='1327756528' post='589470']
to co tyo tylko 1 czerwono czarny samochód prostestuje na tej stacji, że na kilku zdjęciach jest tylko ten sam samochód z różnych ujęć?!
[/quote]

To nie samochód!
Nie obrażaj "protestanta"... to przecież ledwie 20-letni Mugen (nie mylić z "cywilną" Hondą - cywilna wersja ma czarne tło pod znaczkiem).
Avatar
eee / 28 stycznia 2012 o 14:15
[quote name='Pracowity' timestamp='1327696051' post='589215']
Tak...a ja jadę na Łęczną jutro do pracy...co taki protest Wam da...nic :/
[/quote]
to co tyo tylko 1 czerwono czarny samochód prostestuje na tej stacji, że na kilku zdjęciach jest tylko ten sam samochód z różnych ujęć?!
Avatar
Bartek / 28 stycznia 2012 o 13:49
Najlepiej to zablokować ich tam pod sejmem żeby w korkach po parę godzin wracali do domów w cenie 6zł za litr. W razie co nagrywać jak wracają na sygnale w eskortach i publikować w necie hehe. Polecam stronę sejmu i cytat jaki się tam znajduje - "Wszelka władza społeczności ludzkiej początek swój bierze z woli narodu". Nasza wola to chyba nie taki rząd.

PS:
Jeszcze jeden cytat, klient do pracownika stacji benzynowej
- Niedługo będzie po 10 zł
- Damy rade ))
Najlepiej to zablokować ich tam pod sejmem żeby w korkach po parę godzin wracali do domów w cenie 6zł za litr. W razie co nagrywać jak wracają na sygnale w eskortach i publikować w necie hehe. Polecam stronę sejmu i cytat jaki się tam znajduje - "Wszelka władza społeczności ludzkiej początek swój bierze z woli narodu". Nasza wola to chyba nie taki rząd.

PS:
Jeszcze jeden cytat, klient do pracownika stacji benzynowej
- Niedługo będzie po 10 zł
- Damy rade )) rozwiń
Avatar
Kierowca Bombowca / 28 stycznia 2012 o 13:11
@Andrzej
Na drodze publicznej masz poruszać się z prędkością nie utrudniającą ruchu innym użytkownikom drogi.
Poczytaj sobie do poduchy art. 19 ust. 2 p. 1 Prawa o Ruchu Drogowym.

@Gość
Student awangardą narodu?
Nie rozśmieszaj mnie... może w czasach, kiedy ja studiowałem, jeszcze jakiś prestiż wiązał się z byciem studentem. Teraz studentem może zostać każdy a uczelnie wprost urządzają łapanki w ramach naboru.
A co do BMW - mam jedno a nie trzy
@Andrzej
Na drodze publicznej masz poruszać się z prędkością nie utrudniającą ruchu innym użytkownikom drogi.
Poczytaj sobie do poduchy art. 19 ust. 2 p. 1 Prawa o Ruchu Drogowym.

@Gość
Student awangardą narodu?
Nie rozśmieszaj mnie... może w czasach, kiedy ja studiowałem, jeszcze jakiś prestiż wiązał się z byciem studentem. Teraz studentem może zostać każdy a uczelnie wprost urządzają łapanki w ramach naboru.
A co do BMW - mam jedno a nie trzy rozwiń
Avatar
Andrzej / 28 stycznia 2012 o 09:48
" Policja zapowiada, że będzie się śledzić przebieg protestu. W przypadku zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, podejmie interwencję."

Postawią fotoradary i znaki z dopuszczalną szybkością przejazu i będą karać za niedosowanie się do NAKAZANEJ szybkości jazy?. To dla "podniesienia bespieczeństwa" nakazana szybkość jazdy będzie większa od 50? czy od 30?.PARANOJA!!!.
Avatar
Gość / 28 stycznia 2012 o 09:22
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1327711951' post='589319']
Nie używam taniej wody toaletowej.
Używam wody kolońskiej... a co do reszty - może i mnie irytujesz, ale nie pochlebiaj sobie zbytnio.
Irytuje mnie protest skierowany nie przeciwko tym, przeciwko którym skierowany być powinien i głupota jego organizatorów, którzy nie zdają sobie sprawy z tego, że strzelają sobie w stopę.
Protest, którego durnych założeń skłonny jesteś bezrefleksyjnie bronić.
Umówcie się, miast McPaszy na Puławskiej na Statoilu na Kunickiego... i miast ludziom życie zatruwać na DK17 zablokujcie centralę dystrybucji paliw płynnych Orlen-u... wtedy wasz protest będzie miał sens, bo na chwilę obecną najmniejszego sensu nie ma.
[/quote]
Gdybyś miał też coś we łbie, a nie tylko trzy BMW w garażu panie lubelski biznesmenie dorobiony na głodowych pensjach pracowników gdzie na miejsce każdego niezadowolonego z 1100 zł/m-c czeka stu chętnych - jak sam wiesz i mówisz, to wiedziałbyś, że blokowanie bazy dystrybucyjnej jest sprzeczne z prawem i może mieć skutki prawne w postaci roszczeń finansowych wobec blokujących. Natomiast protest w postaci planowanej jest legalny, medialny, budzi społeczne poparcie (z wyjątkiem prostaków cierpiących na nadmiar kasy, bo elitą finansową nazwać ich nie można) i przyciąga następnych.
Nikt nie jest szaleńcem, nie chce sobie strzelić w stopę i płacić Orlenowi odszkodowań.
A co do studentów o których wypowiadasz się z taką pogardą: studenci, nawet ci którym rodzice sponsorują paliwo zawsze byli awangardą narodu i w dużej części to dzięki nim dokonywał się postęp społeczny, a nie dzięki takim osobnikom jak ty którzy kierują się w życiu tylko własną wygodą, a problemem dnia codziennego jest dla nich czy kupić skrzynkę Johny Walkera czy dwie.
I nie wymądrzaj się, że każdy mógłby robić to co ty, bo gdyby robił to nie miałby kto na ciebie pracować.
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1327711951' post='589319']
Nie używam taniej wody toaletowej.
Używam wody kolońskiej... a co do reszty - może i mnie irytujesz, ale nie pochlebiaj sobie zbytnio.
Irytuje mnie protest skierowany nie przeciwko tym, przeciwko którym skierowany być powinien i głupota jego organizatorów, którzy nie zdają sobie sprawy z tego, że strzelają sobie w stopę.
Protest, którego durnych założeń skłonny jesteś bezrefleksyjnie bronić.
Umówcie się, miast McPaszy n... rozwiń
Avatar
Bolo / 28 stycznia 2012 o 09:18
A ja się spytam: co da blokada dróg??
Komu na złość zrobią? kierowcom, tylko i wyłącznie!!
Zablokować wjazd do wszystkich stacji paliw na dobę to jest protest, zablokować parkingi rządowe to jest protest!!!
a nie jakieś blokowanie bez sensu dróg.
Avatar
Goguś / 28 stycznia 2012 o 09:11
Widzę, że niejaki "kierowca bombowca" jest co najwyżej kierowcą malucha... Miota się pomiędzy wypowiedziami forumowiczów przekonując nas jakim jest doświadczonym przez los obywatelem i kim był jego ojciec... ŻENADA !!! Weź się może matole za jakąś pracę, bo o godz. 1:52 na forum może tylko siedzieć nierób na utrzymaniu mamusi-rencistki, który później wyleguje się do 11:00...
Avatar
Josef / 28 stycznia 2012 o 07:37
Cieszy mnie to,że ludzie zaczęli się organizować i wystąpią przeciw złodziejom.Zadusili Leppera,który wcześniej to przewidywał i chciał nie dopuścić do zbliżającej się tragedii biedy w kraju,ale chociaż część społeczeństwa rozumie kulisy zdrady władzy!!!Władza nas okrada i rządzi wbrew interesom Narodu Polskiego!!!
Zobacz wszystkie komentarze 47

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 28 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 59 10

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 30 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 47 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 398 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!