Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 maja 2010 r.
9:58
Edytuj ten wpis

PCK apeluje o pomoc dla powodzian

0 12 A A

Pościel, śpiwory, koce i odzież – takie między innymi rzeczy zbiera Polski Czerwony Krzyż dla powodzian. PCK chce również przeprowadzić zbiórkę pieniędzy. Czeka jednak na zgodę na przeprowadzenie akcji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Lubelski Zarząd Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Lublinie zwraca się z prośbą do mieszkańców Lublina i Lubelszczyzny o wsparcie rzeczowe powodzian. Dary takie jak: pościel, śpiwory, koce, odzież, żywność trwałą, wodę pitną, środki czystości i higieny osobistej można składać w siedzibie PCK w Lublinie przy ul. Puchacza 6 i w Zarządach Rejonowych PCK na terenie województwa lubelskiego.

Pieniądze, które zostaną przekazane rodzinom poszkodowanym w powodzi PCK będzie zbierać po uzyskaniu zgody na przeprowadzenie zbiórki na ten cel.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 6 czerwca 2010 o 23:00
Starszy człowiek został bez niczego gdyz po powodzi majowej wyjał z domu wszystkie meble do suszenia wszystko co miał zostało wyniesione na podwórko a tu nagle w czercu zonu został zaskoczony druga powodzia która wszystkie rzeczu które zostały wyniosione zostały zmyte pod wode.Bardzo prosze o pomoc dla mojego dziadka Stanisława kijaka zamieszkałego Brzozowa 8 24-313 Gmina wilków nr kontaktowy 663655822
Avatar
bambosh / 29 maja 2010 o 21:21
~gość~ napisał:
Oglądam to i słucham żeby przynosić nową odzież.A czy dobre ,uprane,niezniszczone ubrania nie mogą być wykorzystane przez tych ludzi.Nie róbmy z siebie wielkich czyścioszków .W ten sposób odstręczamy ludzi od pomocy.Ja sama mam wiele dobrych ubrań,które zawożę znajomym i nikt tym nie gardzi a wręcz są bardzo wdzięczni ,że mają w co ubrać dzieci bo nie bardzo ich stać na wydatki a ubiory są drogie.

Spójrzcie tylko jak wiele osób ubiera się w Ciuchlandach-tam naprawdę można znaleźć niezłe rzeczy!-no to z powodu Pomocy Powodzianom nie można dać odzieży z Ciuchlandów lecz trzeba kupować nowe? Dodam też"od siebie",że"przykład powinien iść z góry". Nie wiem,czy pamiętacie o takiej aferze,że tzw."podrabiana odzież zarekwirowana przemytnikom MUSIAŁA zostać natychmiast spalona!"-czyż to nie prawny absurd?-czyż nie lepiej taką odzież zamiast palić,to przeznaczyć do użytku w Domach Opieki Społecznej,Domach Dziecka czy wreszcie nawet i powodzianom? Podobnie było też z tym Dobrodusznym Piekarzem,który nadmiary pieczywa przekazywał biednym-zaraz Ci Z Fiskusa doczepili się do niego... Im dłużej żyję w tym Kraju Absurdów tym bardziej i częściej zastanawiam się:czy warto pomagać???

Spójrzcie tylko jak wiele osób ubiera się w Ciuchlandach-tam naprawdę można znaleźć niezłe rzeczy!-no to z powodu Pomocy Powodzianom nie można dać odzieży z Ciuchlandów lecz trzeba kupować nowe? Dodam też"od siebie",że"przykład powinien iść z góry". Nie wiem,czy pamiętacie o takiej aferze,że tzw."podrabiana odzież zarekwirowana przemytnikom MUSIAŁA zostać natychmiast spalona!"-czyż to nie prawny absurd?-czyż nie lepiej taką odzież zamiast palić,to przeznaczyć do użytku w Domach Opiek... rozwiń
Avatar
~gość~ / 28 maja 2010 o 13:49
Gość napisał:
hejka, dziś pojechałam do swojego urzędu gminy z zapytaniem gdzie można zostawić rzeczy dla powodzian, zebrałam z domu trochę ubrań w bardzo dobrym stanie, moje 5-letnie dziecko oddało swoje pluszaki, jeszcze kilka kocy - wysłali mnie do niby punktu, a tam baba mnie wręcz obraziła mówiąc, że jak ja mogę noszone ubrania przynosić, nowe mam przywieść, wyszłam stamtąd zniesmaczona, bo naprawdę rzeczy były super, wrzuciłam to do pierwszego kontenera na ubrania,może ktoś potrzebujący je jednak dostanie. Uważam, że ludzie potrzebują mnóstwa rzeczy, sama przeszłam przez to w 97 i byliśmy szczęśliwi jak cokolwiek dostaliśmy, nieważne było czy to nowe czy chodzone, byle czyste, i szczerze mówiąc takie wybrzydzanie urzędniczki - dodam bez rzucenia okiem na przywiezione rzeczy - normalnie jest nie na miejscu. Chciałam się z tym podzielić na forum, żeby ludzie widzieli jak ich potrzeby są traktowane, pozdrawiam
ps. to miejsce to Ośrodek Pomocy Społecznej w Przyszlowicach, gmina Gierałtowice, powiat gliwicki
Oglądam to i słucham żeby przynosić nową odzież.A czy dobre ,uprane,niezniszczone ubrania nie mogą być wykorzystane przez tych ludzi.Nie róbmy z siebie wielkich czyścioszków .W ten sposób odstręczamy ludzi od pomocy.Ja sama mam wiele dobrych ubrań,które zawożę znajomym i nikt tym nie gardzi a wręcz są bardzo wdzięczni ,że mają w co ubrać dzieci bo nie bardzo ich stać na wydatki a ubiory są drogie.
Oglądam to i słucham żeby przynosić nową odzież.A czy dobre ,uprane,niezniszczone ubrania nie mogą być wykorzystane przez tych ludzi.Nie róbmy z siebie wielkich czyścioszków .W ten sposób odstręczamy ludzi od pomocy.Ja sama mam wiele dobrych ubrań,które zawożę znajomym i nikt tym nie gardzi a wręcz są bardzo wdzięczni ,że mają w co ubrać dzieci bo nie bardzo ich stać na wydatki a ubiory są drogie. rozwiń
Avatar
bambosh / 28 maja 2010 o 12:30
Gość napisał:
hejka, dziś pojechałam do swojego urzędu gminy z zapytaniem gdzie można zostawić rzeczy dla powodzian, zebrałam z domu trochę ubrań w bardzo dobrym stanie, moje 5-letnie dziecko oddało swoje pluszaki, jeszcze kilka kocy - wysłali mnie do niby punktu, a tam baba mnie wręcz obraziła mówiąc, że jak ja mogę noszone ubrania przynosić, nowe mam przywieść, wyszłam stamtąd zniesmaczona, bo naprawdę rzeczy były super, wrzuciłam to do pierwszego kontenera na ubrania,może ktoś potrzebujący je jednak dostanie. Uważam, że ludzie potrzebują mnóstwa rzeczy, sama przeszłam przez to w 97 i byliśmy szczęśliwi jak cokolwiek dostaliśmy, nieważne było czy to nowe czy chodzone, byle czyste, i szczerze mówiąc takie wybrzydzanie urzędniczki - dodam bez rzucenia okiem na przywiezione rzeczy - normalnie jest nie na miejscu. Chciałam się z tym podzielić na forum, żeby ludzie widzieli jak ich potrzeby są traktowane, pozdrawiam
ps. to miejsce to Ośrodek Pomocy Społecznej w Przyszlowicach, gmina Gierałtowice, powiat gliwicki

Wierzę Ci i nie będę zaprzeczał,że cała ta Zorganizowana Akcja jest co najmniej CHORA! Z jednej strony:warto a nawet trzeba pomagać!-a z drugiej strony:śmierdzi to korupcją i chęcią Osób Trzecich na dorobienie się kosztem osób nieszczęśliwych. Dlatego olewam te Szubrawskie Akcje i wolę moje ciuchy(które są w dobrym stanie-bo akurat bezwartościowych szmat nie mam) sprzedać handlarom i zarobić parę złotych na tym... Widzę,że tak organizują tą Pomoc Dla Powodzian aby zniechęcić szczerych darczyńców.

Wierzę Ci i nie będę zaprzeczał,że cała ta Zorganizowana Akcja jest co najmniej CHORA! Z jednej strony:warto a nawet trzeba pomagać!-a z drugiej strony:śmierdzi to korupcją i chęcią Osób Trzecich na dorobienie się kosztem osób nieszczęśliwych. Dlatego olewam te Szubrawskie Akcje i wolę moje ciuchy(które są w dobrym stanie-bo akurat bezwartościowych szmat nie mam) sprzedać handlarom i zarobić parę złotych na tym... Widzę,że tak organizują tą Pomoc Dla Powodzian aby zniechęcić szczerych darczyńców. rozwiń
Avatar
Gość / 27 maja 2010 o 20:46
hejka, dziś pojechałam do swojego urzędu gminy z zapytaniem gdzie można zostawić rzeczy dla powodzian, zebrałam z domu trochę ubrań w bardzo dobrym stanie, moje 5-letnie dziecko oddało swoje pluszaki, jeszcze kilka kocy - wysłali mnie do niby punktu, a tam baba mnie wręcz obraziła mówiąc, że jak ja mogę noszone ubrania przynosić, nowe mam przywieść, wyszłam stamtąd zniesmaczona, bo naprawdę rzeczy były super, wrzuciłam to do pierwszego kontenera na ubrania,może ktoś potrzebujący je jednak dostanie. Uważam, że ludzie potrzebują mnóstwa rzeczy, sama przeszłam przez to w 97 i byliśmy szczęśliwi jak cokolwiek dostaliśmy, nieważne było czy to nowe czy chodzone, byle czyste, i szczerze mówiąc takie wybrzydzanie urzędniczki - dodam bez rzucenia okiem na przywiezione rzeczy - normalnie jest nie na miejscu. Chciałam się z tym podzielić na forum, żeby ludzie widzieli jak ich potrzeby są traktowane, pozdrawiam
ps. to miejsce to Ośrodek Pomocy Społecznej w Przyszlowicach, gmina Gierałtowice, powiat gliwicki
hejka, dziś pojechałam do swojego urzędu gminy z zapytaniem gdzie można zostawić rzeczy dla powodzian, zebrałam z domu trochę ubrań w bardzo dobrym stanie, moje 5-letnie dziecko oddało swoje pluszaki, jeszcze kilka kocy - wysłali mnie do niby punktu, a tam baba mnie wręcz obraziła mówiąc, że jak ja mogę noszone ubrania przynosić, nowe mam przywieść, wyszłam stamtąd zniesmaczona, bo naprawdę rzeczy były super, wrzuciłam to do pierwszego kontenera na ubrania,może ktoś potrzebujący je jednak dostanie. Uważam, że ludzie potrzebują mnóstwa rzeczy... rozwiń
Avatar
Gość / 24 maja 2010 o 15:03
POWSTAŁY 2 NOWE PUNKTY DO KTÓRYCH MOŻNA DOSTARCZAĆ DARY DLA POWODZIAN
PRZY SKLEPACH "MAGICZNY OGRÓD " ( ZANA 19 -LECLERC ,RACŁAWICKIE 34 ) .
Wszystkich ,którzy jednak uważają że innym trzeba pomagać bez oglądania się na innych -zapraszamy .
Pamiętajcie że ludzie poszkodowani w powodzi stracili wszystko !!!!
Avatar
Gość / 24 maja 2010 o 13:36
renata napisał:
Mieszkańcy naszego kraju powinni być solidarni . W tej chwili nie ma czasu na krytykowanie rządu , ponieważ tysiące rodzin straciło dobytek całego życia i potrzebuje pomocy. Popieram to co robi PCK, który zbiera dary dla powodzian i rozwozi na miejsca spustoszone przez powódź.

No jasne!-mieszkańcy powinni być solidarni i pomagać-a rząd(wg.Ciebie z tego wynika)trzeba chwalić,że...przez 13 lat niewiele zrobił w temacie zapobiegania powodziom...
Avatar
renata / 21 maja 2010 o 20:33
Mieszkańcy naszego kraju powinni być solidarni . W tej chwili nie ma czasu na krytykowanie rządu , ponieważ tysiące rodzin straciło dobytek całego życia i potrzebuje pomocy. Popieram to co robi PCK, który zbiera dary dla powodzian i rozwozi na miejsca spustoszone przez powódź.
Avatar
czarna231105 / 19 maja 2010 o 22:37
popieram, dlaczego rząd się nie zajmie tym. Im zawsze brakuje pieniędzy nigdy nie maja jak trzeba pomóc, ale maja samochody za kilkadziesiąt tysięcy. i niby tacy biedni są. niech sie w d*** pocałują urzędasy z wiejskiej w warszawie.
Avatar
Gość / 19 maja 2010 o 16:41
A może by tak raz TOWARZYSTWO Z UL.WIEJSKIEJ w Wa-wie "zrzuciło się"dla powodzian?-każdy z nich oddał swoją miesięczną pensyjkę na powodzian?-co Wy na to?
Avatar
Gość / 6 czerwca 2010 o 23:00
Starszy człowiek został bez niczego gdyz po powodzi majowej wyjał z domu wszystkie meble do suszenia wszystko co miał zostało wyniesione na podwórko a tu nagle w czercu zonu został zaskoczony druga powodzia która wszystkie rzeczu które zostały wyniosione zostały zmyte pod wode.Bardzo prosze o pomoc dla mojego dziadka Stanisława kijaka zamieszkałego Brzozowa 8 24-313 Gmina wilków nr kontaktowy 663655822
Avatar
bambosh / 29 maja 2010 o 21:21
~gość~ napisał:
Oglądam to i słucham żeby przynosić nową odzież.A czy dobre ,uprane,niezniszczone ubrania nie mogą być wykorzystane przez tych ludzi.Nie róbmy z siebie wielkich czyścioszków .W ten sposób odstręczamy ludzi od pomocy.Ja sama mam wiele dobrych ubrań,które zawożę znajomym i nikt tym nie gardzi a wręcz są bardzo wdzięczni ,że mają w co ubrać dzieci bo nie bardzo ich stać na wydatki a ubiory są drogie.

Spójrzcie tylko jak wiele osób ubiera się w Ciuchlandach-tam naprawdę można znaleźć niezłe rzeczy!-no to z powodu Pomocy Powodzianom nie można dać odzieży z Ciuchlandów lecz trzeba kupować nowe? Dodam też"od siebie",że"przykład powinien iść z góry". Nie wiem,czy pamiętacie o takiej aferze,że tzw."podrabiana odzież zarekwirowana przemytnikom MUSIAŁA zostać natychmiast spalona!"-czyż to nie prawny absurd?-czyż nie lepiej taką odzież zamiast palić,to przeznaczyć do użytku w Domach Opieki Społecznej,Domach Dziecka czy wreszcie nawet i powodzianom? Podobnie było też z tym Dobrodusznym Piekarzem,który nadmiary pieczywa przekazywał biednym-zaraz Ci Z Fiskusa doczepili się do niego... Im dłużej żyję w tym Kraju Absurdów tym bardziej i częściej zastanawiam się:czy warto pomagać???

Spójrzcie tylko jak wiele osób ubiera się w Ciuchlandach-tam naprawdę można znaleźć niezłe rzeczy!-no to z powodu Pomocy Powodzianom nie można dać odzieży z Ciuchlandów lecz trzeba kupować nowe? Dodam też"od siebie",że"przykład powinien iść z góry". Nie wiem,czy pamiętacie o takiej aferze,że tzw."podrabiana odzież zarekwirowana przemytnikom MUSIAŁA zostać natychmiast spalona!"-czyż to nie prawny absurd?-czyż nie lepiej taką odzież zamiast palić,to przeznaczyć do użytku w Domach Opiek... rozwiń
Avatar
~gość~ / 28 maja 2010 o 13:49
Gość napisał:
hejka, dziś pojechałam do swojego urzędu gminy z zapytaniem gdzie można zostawić rzeczy dla powodzian, zebrałam z domu trochę ubrań w bardzo dobrym stanie, moje 5-letnie dziecko oddało swoje pluszaki, jeszcze kilka kocy - wysłali mnie do niby punktu, a tam baba mnie wręcz obraziła mówiąc, że jak ja mogę noszone ubrania przynosić, nowe mam przywieść, wyszłam stamtąd zniesmaczona, bo naprawdę rzeczy były super, wrzuciłam to do pierwszego kontenera na ubrania,może ktoś potrzebujący je jednak dostanie. Uważam, że ludzie potrzebują mnóstwa rzeczy, sama przeszłam przez to w 97 i byliśmy szczęśliwi jak cokolwiek dostaliśmy, nieważne było czy to nowe czy chodzone, byle czyste, i szczerze mówiąc takie wybrzydzanie urzędniczki - dodam bez rzucenia okiem na przywiezione rzeczy - normalnie jest nie na miejscu. Chciałam się z tym podzielić na forum, żeby ludzie widzieli jak ich potrzeby są traktowane, pozdrawiam
ps. to miejsce to Ośrodek Pomocy Społecznej w Przyszlowicach, gmina Gierałtowice, powiat gliwicki
Oglądam to i słucham żeby przynosić nową odzież.A czy dobre ,uprane,niezniszczone ubrania nie mogą być wykorzystane przez tych ludzi.Nie róbmy z siebie wielkich czyścioszków .W ten sposób odstręczamy ludzi od pomocy.Ja sama mam wiele dobrych ubrań,które zawożę znajomym i nikt tym nie gardzi a wręcz są bardzo wdzięczni ,że mają w co ubrać dzieci bo nie bardzo ich stać na wydatki a ubiory są drogie.
Oglądam to i słucham żeby przynosić nową odzież.A czy dobre ,uprane,niezniszczone ubrania nie mogą być wykorzystane przez tych ludzi.Nie róbmy z siebie wielkich czyścioszków .W ten sposób odstręczamy ludzi od pomocy.Ja sama mam wiele dobrych ubrań,które zawożę znajomym i nikt tym nie gardzi a wręcz są bardzo wdzięczni ,że mają w co ubrać dzieci bo nie bardzo ich stać na wydatki a ubiory są drogie. rozwiń
Avatar
bambosh / 28 maja 2010 o 12:30
Gość napisał:
hejka, dziś pojechałam do swojego urzędu gminy z zapytaniem gdzie można zostawić rzeczy dla powodzian, zebrałam z domu trochę ubrań w bardzo dobrym stanie, moje 5-letnie dziecko oddało swoje pluszaki, jeszcze kilka kocy - wysłali mnie do niby punktu, a tam baba mnie wręcz obraziła mówiąc, że jak ja mogę noszone ubrania przynosić, nowe mam przywieść, wyszłam stamtąd zniesmaczona, bo naprawdę rzeczy były super, wrzuciłam to do pierwszego kontenera na ubrania,może ktoś potrzebujący je jednak dostanie. Uważam, że ludzie potrzebują mnóstwa rzeczy, sama przeszłam przez to w 97 i byliśmy szczęśliwi jak cokolwiek dostaliśmy, nieważne było czy to nowe czy chodzone, byle czyste, i szczerze mówiąc takie wybrzydzanie urzędniczki - dodam bez rzucenia okiem na przywiezione rzeczy - normalnie jest nie na miejscu. Chciałam się z tym podzielić na forum, żeby ludzie widzieli jak ich potrzeby są traktowane, pozdrawiam
ps. to miejsce to Ośrodek Pomocy Społecznej w Przyszlowicach, gmina Gierałtowice, powiat gliwicki

Wierzę Ci i nie będę zaprzeczał,że cała ta Zorganizowana Akcja jest co najmniej CHORA! Z jednej strony:warto a nawet trzeba pomagać!-a z drugiej strony:śmierdzi to korupcją i chęcią Osób Trzecich na dorobienie się kosztem osób nieszczęśliwych. Dlatego olewam te Szubrawskie Akcje i wolę moje ciuchy(które są w dobrym stanie-bo akurat bezwartościowych szmat nie mam) sprzedać handlarom i zarobić parę złotych na tym... Widzę,że tak organizują tą Pomoc Dla Powodzian aby zniechęcić szczerych darczyńców.

Wierzę Ci i nie będę zaprzeczał,że cała ta Zorganizowana Akcja jest co najmniej CHORA! Z jednej strony:warto a nawet trzeba pomagać!-a z drugiej strony:śmierdzi to korupcją i chęcią Osób Trzecich na dorobienie się kosztem osób nieszczęśliwych. Dlatego olewam te Szubrawskie Akcje i wolę moje ciuchy(które są w dobrym stanie-bo akurat bezwartościowych szmat nie mam) sprzedać handlarom i zarobić parę złotych na tym... Widzę,że tak organizują tą Pomoc Dla Powodzian aby zniechęcić szczerych darczyńców. rozwiń
Avatar
Gość / 27 maja 2010 o 20:46
hejka, dziś pojechałam do swojego urzędu gminy z zapytaniem gdzie można zostawić rzeczy dla powodzian, zebrałam z domu trochę ubrań w bardzo dobrym stanie, moje 5-letnie dziecko oddało swoje pluszaki, jeszcze kilka kocy - wysłali mnie do niby punktu, a tam baba mnie wręcz obraziła mówiąc, że jak ja mogę noszone ubrania przynosić, nowe mam przywieść, wyszłam stamtąd zniesmaczona, bo naprawdę rzeczy były super, wrzuciłam to do pierwszego kontenera na ubrania,może ktoś potrzebujący je jednak dostanie. Uważam, że ludzie potrzebują mnóstwa rzeczy, sama przeszłam przez to w 97 i byliśmy szczęśliwi jak cokolwiek dostaliśmy, nieważne było czy to nowe czy chodzone, byle czyste, i szczerze mówiąc takie wybrzydzanie urzędniczki - dodam bez rzucenia okiem na przywiezione rzeczy - normalnie jest nie na miejscu. Chciałam się z tym podzielić na forum, żeby ludzie widzieli jak ich potrzeby są traktowane, pozdrawiam
ps. to miejsce to Ośrodek Pomocy Społecznej w Przyszlowicach, gmina Gierałtowice, powiat gliwicki
hejka, dziś pojechałam do swojego urzędu gminy z zapytaniem gdzie można zostawić rzeczy dla powodzian, zebrałam z domu trochę ubrań w bardzo dobrym stanie, moje 5-letnie dziecko oddało swoje pluszaki, jeszcze kilka kocy - wysłali mnie do niby punktu, a tam baba mnie wręcz obraziła mówiąc, że jak ja mogę noszone ubrania przynosić, nowe mam przywieść, wyszłam stamtąd zniesmaczona, bo naprawdę rzeczy były super, wrzuciłam to do pierwszego kontenera na ubrania,może ktoś potrzebujący je jednak dostanie. Uważam, że ludzie potrzebują mnóstwa rzeczy... rozwiń
Avatar
Gość / 24 maja 2010 o 15:03
POWSTAŁY 2 NOWE PUNKTY DO KTÓRYCH MOŻNA DOSTARCZAĆ DARY DLA POWODZIAN
PRZY SKLEPACH "MAGICZNY OGRÓD " ( ZANA 19 -LECLERC ,RACŁAWICKIE 34 ) .
Wszystkich ,którzy jednak uważają że innym trzeba pomagać bez oglądania się na innych -zapraszamy .
Pamiętajcie że ludzie poszkodowani w powodzi stracili wszystko !!!!
Avatar
Gość / 24 maja 2010 o 13:36
renata napisał:
Mieszkańcy naszego kraju powinni być solidarni . W tej chwili nie ma czasu na krytykowanie rządu , ponieważ tysiące rodzin straciło dobytek całego życia i potrzebuje pomocy. Popieram to co robi PCK, który zbiera dary dla powodzian i rozwozi na miejsca spustoszone przez powódź.

No jasne!-mieszkańcy powinni być solidarni i pomagać-a rząd(wg.Ciebie z tego wynika)trzeba chwalić,że...przez 13 lat niewiele zrobił w temacie zapobiegania powodziom...
Avatar
renata / 21 maja 2010 o 20:33
Mieszkańcy naszego kraju powinni być solidarni . W tej chwili nie ma czasu na krytykowanie rządu , ponieważ tysiące rodzin straciło dobytek całego życia i potrzebuje pomocy. Popieram to co robi PCK, który zbiera dary dla powodzian i rozwozi na miejsca spustoszone przez powódź.
Avatar
czarna231105 / 19 maja 2010 o 22:37
popieram, dlaczego rząd się nie zajmie tym. Im zawsze brakuje pieniędzy nigdy nie maja jak trzeba pomóc, ale maja samochody za kilkadziesiąt tysięcy. i niby tacy biedni są. niech sie w d*** pocałują urzędasy z wiejskiej w warszawie.
Avatar
Gość / 19 maja 2010 o 16:41
A może by tak raz TOWARZYSTWO Z UL.WIEJSKIEJ w Wa-wie "zrzuciło się"dla powodzian?-każdy z nich oddał swoją miesięczną pensyjkę na powodzian?-co Wy na to?
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 39 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 235 52

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 61 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!