Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 września 2012 r.
18:03
Edytuj ten wpis

Pielęgniarki wyjdą na ulice Lublina

Autor: Zdjęcie autora (IZI)
0 25 A A
Protest potrwa od godz. 11 do 12 (archiwum)
Protest potrwa od godz. 11 do 12 (archiwum)

W piątek w 11 miejscach Lublina będą rozdawały ulotki i plakaty. Chcą zaprotestować przeciwko trudnej sytuacji w służbie zdrowia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W akcji bierze udział Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych, Związek Ratowników oraz Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Bloku Operacyjnego i Anestezjologicznego.

Związkowcy ze szpitali całego województwa przyjadą do Lublina. Nie będą blokować ulic. W dziesięcioosobowych grupach przekażą przechodniom ulotki, a osobna delegacja wybierze się do marszałka i do wojewody.

Protest potrwa od godz. 11 do 12. Związkowców spotkamy na ul. Spokojnej przed Urzędem Wojewódzkim, przy Bramie Krakowskiej, przy al. Kraśnickiej, przy ul. Abramowickiej, Lubartowskiej, Jaczewskiego, Unickiej, Mełgiewskiej, Biernackiego, Turystycznej i przy al. Racławickich i na placu przed dworcem PKP.


– Chcemy zaprotestować przeciwko trudnej sytuacji w służbie zdrowia, przeciwko obniżaniu wynagrodzenia i braku dialogu. Młodzi ludzie nie są zainteresowani pracą za taką pensję – mówi Maria Olszak-Winiarska, przewodnicząca Zarządu Regionu Lubelskiego OZZPiP.

Tłumaczy, że protestujący chcą też sprzeciwić się prawu, które pozwala prywatyzować zadłużone szpitale. – Nie chcemy, żeby szpitale pięknie odremontowane za pieniądze z Unii Europejskiej były sprzedawane. Kiedy skończy się limit, prywatny szpital odeśle pacjenta – tłumaczy Olszak-Winiarska.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mario / 14 września 2012 o 13:05
do opiekunowie.pl
Nie strasz karami, w wolnym kraju żyjemy i nie podpisuj się nazwą firmy na forum, to się chyba reklama nazywa.
Takie firmy żerujące na niskich zarobkach zdesperowanych ludzi są dla mnie nie w porządku,bo jestes tylko pośrednikiem i tyle w tym temacie
Gdyby pielęgniarki zarabiały więcej nie byloby tej wymiany bo i firemki by nie było.
Nie piszę do liczby mnogiej i nie widzę żołci i co więcej nie uprawiam kryptoreklamy, , masz jakieś problemy z czytaniem?
Avatar
opiekunowie.pl / 14 września 2012 o 12:34
[quote name='mario' timestamp='1347614409' post='674156']
[DO OPIEKUNOWIE.PL
Nie bądź taka cwana jako pośrednik najwięcej zarabiasz na tych kobietach, naganiaczko. i nie dorabiaj do tego fałszywych teorii.
[/quote]

Pielęgniarki nie płacą nam ANI GROSZA, a od miejsca, w którym będą pracować, otrzymujemy jednorazową (i wcale niewysoką) opłatę; więc mówienie, że zarabiam najwięcej oraz nazywanie mnie cwaniakiem jest nie tylko śmieszne, ale i niegrzeczne.
Poza tym rzucanie fałszywych oskarżeń jest karalne! - Nic nie wiesz o mnie oraz o mojej pracy!

A jeśli naprawdę uważasz, że jest ona taka wspaniała i dobrze płatna, dlaczego sam się nią nie zajmiesz? Bo wolisz siedzieć przed komputerem, obrażać innych i wylewać na nich swoja żółć?
Żałosne....
[quote name='mario' timestamp='1347614409' post='674156']
[DO OPIEKUNOWIE.PL
Nie bądź taka cwana jako pośrednik najwięcej zarabiasz na tych kobietach, naganiaczko. i nie dorabiaj do tego fałszywych teorii.
[/quote]

Pielęgniarki nie płacą nam ANI GROSZA, a od miejsca, w którym będą pracować, otrzymujemy jednorazową (i wcale niewysoką) opłatę; więc mówienie, że zarabiam najwięcej oraz nazywanie mnie cwaniakiem jest nie tylko śmieszne, ale i niegrzeczne.
Poza tym rzucanie fałszywych ... rozwiń
Avatar
keller / 14 września 2012 o 11:58
niech pojda pod nowa siedzibe IPN w lublinie
Avatar
Imin / 14 września 2012 o 11:52
[color=#000000][size=5]Co one chcą?Jest taki dobrobyt że IPN stawia nowy biurowiec nie mając co z kasą zrobić.[/size][/color]
Avatar
lubartowiak / 14 września 2012 o 11:52
[quote name='jokemaster' timestamp='1347607901' post='674103']
Musi byc naprawde źle skoro pielegniarki wychodzą na ulice. Mogą i pracować na ulicy nikt im nie broni, wszak to najstarszy zawód świata:)
Ps. redakcjo taki nagłowek od razu sie kojarzy... Jakby było ze wyjdą protestować hehhhe
[/quote]
No własnie, i tak wyglada ten szacunek dla tego zawodu. Ten burak przedstawił sedno sprawy. Pielęgniarki-kobiety nie traktowane są poważnie. Na ich zawód patrzy się z przymróżeniem oka.
No bo co ona tam może, myśli sobie pacjent. Pan doktor jej każe to ona musi. Ona musi wszystko od asystowania przy wysoko specjalistycznych zabiegach do podcierania dupy i dźwigania chorych. A pan doktor nawet zastrzyka dożylnego nie potrafi zrobić, choć leży to w jego obowiązkach.
Nie ważne czy ma studia i dodatkowe kwalifikacje, czy poprzestała na policealnej szkole.
Można redukować ich ilość aż zostanie po jednej na nocnym dyżurze. Można tez zawieszać wypłatę dodatków, jak w lubartowskim szpitalu. I jednoczesnie przyjmować za dubeltową pensję "fachowców" od jakości z PO, gdy nie ma na wypłaty.
Szacunek do tego zawodu to zwierciadło szacunku i pozycji statystycznej kobiety w polskim społeczeństwie.
Przez ostatnie lata media razem z rządzącymi, skutecznie wykreowały sterotyp pielęgniarki - blondynki w PRLowskim czepku na głowie, nie mającej nic mądrego do powiedzenia.
Stało się tak po części, dzięki przywódczyniom pielęgniarskich związków zawodowych, które jak ognia boją się powrotu do pracy w zawodzie i co jakiś czas starają się udowodnić, że są na miarę Wałęsy.
Średnia wieku polskiej pielęgniarki to 48 lat, panie we władzach związków są zwykle powyżej średniej.
[quote name='jokemaster' timestamp='1347607901' post='674103']
Musi byc naprawde źle skoro pielegniarki wychodzą na ulice. Mogą i pracować na ulicy nikt im nie broni, wszak to najstarszy zawód świata:)
Ps. redakcjo taki nagłowek od razu sie kojarzy... Jakby było ze wyjdą protestować hehhhe
[/quote]
No własnie, i tak wyglada ten szacunek dla tego zawodu. Ten burak przedstawił sedno sprawy. Pielęgniarki-kobiety nie traktowane są poważnie. Na ich zawód patrzy się z przymróżeniem oka.
No bo c... rozwiń
Avatar
mario / 14 września 2012 o 11:20
[DO OPIEKUNOWIE.PL
Nie bądź taka cwana jako pośrednik najwięcej zarabiasz na tych kobietach, naganiaczko. i nie dorabiaj do tego fałszywych teorii.
Avatar
smutny marian / 14 września 2012 o 11:11
I bardzo dobrze ktoś musi zacząć i tak trzeba bo jest chujnia straszna.
Avatar
opiekunowie.pl / 14 września 2012 o 11:10
[quote name='ku*** Wielgus' timestamp='1347609208' post='674118']
To jedź za granicę zarabiać czego siedzisz na 2 tys przed monitorem i klepiesz konia?
[/quote]

Po pierwsze - kobiety konia nie klepią
Po drugie - chyba masz problemy ze swoją wątpliwą męskością, skoro wtrącasz zboczone komentarze, nie mające nic wspólnego z moją wypowiedzią
Po trzecie - czytanie ze zrozumieniem zupełnie ci nie wychodzi, bo gdybyś to potrafił, zrozumiałbyś, że to MY proponujemy pielęgniarkom dobrą pracę , a nie siedzimy i narzekamy

Rada dla ciebie? Trochę mniej czasy przed monitorem, a więcej przed książkami i na świeżym powietrzu (przydałoby się przewietrzyć mózg).
Życzę ci miłego dnia i trochę więcej kultury w wypowiedziach!
[quote name='ku*** Wielgus' timestamp='1347609208' post='674118']
To jedź za granicę zarabiać czego siedzisz na 2 tys przed monitorem i klepiesz konia?
[/quote]

Po pierwsze - kobiety konia nie klepią
Po drugie - chyba masz problemy ze swoją wątpliwą męskością, skoro wtrącasz zboczone komentarze, nie mające nic wspólnego z moją wypowiedzią
Po trzecie - czytanie ze zrozumieniem zupełnie ci nie wychodzi, bo gdybyś to potrafił, zrozumiałbyś, że to MY proponujemy pielęgniarkom dobrą pra... rozwiń
Avatar
myślący / 14 września 2012 o 11:04
[quote name='ku*** Wielgus' timestamp='1347609208' post='674118']
To jedź za granicę zarabiać czego siedzisz na 2 tys przed monitorem i klepiesz konia?
[/quote]

Nie dość że zboczeniec (głodnemu na myśli tylko jedzenie - prawda, żałosna kreaturo? a może to kompleksy wychodzą? 'nickiem' nadrabia, bo czym innym nie może), to jeszcze czytać nie potrafi. Weź się lecz człowieku!!! A może wróć też do szkoły??? Przecież 'opiekunowie' właśnie proponują pracę pielęgniarkom, tępy łbie!!!
[quote name='ku*** Wielgus' timestamp='1347609208' post='674118']
To jedź za granicę zarabiać czego siedzisz na 2 tys przed monitorem i klepiesz konia?
[/quote]

Nie dość że zboczeniec (głodnemu na myśli tylko jedzenie - prawda, żałosna kreaturo? a może to kompleksy wychodzą? 'nickiem' nadrabia, bo czym innym nie może), to jeszcze czytać nie potrafi. Weź się lecz człowieku!!! A może wróć też do szkoły??? Przecież 'opiekunowie' właśnie proponują pracę pielęgniarkom, t... rozwiń
Avatar
Lolo / 14 września 2012 o 10:01
[quote name='Jokemaster' timestamp='1347607974' post='674105']
Musi byc naprawde źle skoro pielegniarki wychodzą na ulice. Mogą i pracować na ulicy nikt im nie broni, wszak to najstarszy zawód świata:)
Ps. redakcjo taki nagłowek od razu sie kojarzy... Jakby było ze wyjdą protestować hehhhe
[/quote]
Za ten najstarszy zawód przyjacielu mojej kozy to będziesz miał przeje..bane. z art. 115 § 13 KK wynika że zawód pielęgniarki jest podciągnięty pod funkcjonariusza publicznego, a za znieważenie lub atak na nie grozi grzywna i więzienie. Czytaj trochę innych ston niż seme XXX
[quote name='Jokemaster' timestamp='1347607974' post='674105']
Musi byc naprawde źle skoro pielegniarki wychodzą na ulice. Mogą i pracować na ulicy nikt im nie broni, wszak to najstarszy zawód świata:)
Ps. redakcjo taki nagłowek od razu sie kojarzy... Jakby było ze wyjdą protestować hehhhe
[/quote]
Za ten najstarszy zawód przyjacielu mojej kozy to będziesz miał przeje..bane. z art. 115 § 13 KK wynika że zawód pielęgniarki jest podciągnięty pod funkcjonariusza publicznego, a za znieważenie lub a... rozwiń
Avatar
mario / 14 września 2012 o 13:05
do opiekunowie.pl
Nie strasz karami, w wolnym kraju żyjemy i nie podpisuj się nazwą firmy na forum, to się chyba reklama nazywa.
Takie firmy żerujące na niskich zarobkach zdesperowanych ludzi są dla mnie nie w porządku,bo jestes tylko pośrednikiem i tyle w tym temacie
Gdyby pielęgniarki zarabiały więcej nie byloby tej wymiany bo i firemki by nie było.
Nie piszę do liczby mnogiej i nie widzę żołci i co więcej nie uprawiam kryptoreklamy, , masz jakieś problemy z czytaniem?
Avatar
opiekunowie.pl / 14 września 2012 o 12:34
[quote name='mario' timestamp='1347614409' post='674156']
[DO OPIEKUNOWIE.PL
Nie bądź taka cwana jako pośrednik najwięcej zarabiasz na tych kobietach, naganiaczko. i nie dorabiaj do tego fałszywych teorii.
[/quote]

Pielęgniarki nie płacą nam ANI GROSZA, a od miejsca, w którym będą pracować, otrzymujemy jednorazową (i wcale niewysoką) opłatę; więc mówienie, że zarabiam najwięcej oraz nazywanie mnie cwaniakiem jest nie tylko śmieszne, ale i niegrzeczne.
Poza tym rzucanie fałszywych oskarżeń jest karalne! - Nic nie wiesz o mnie oraz o mojej pracy!

A jeśli naprawdę uważasz, że jest ona taka wspaniała i dobrze płatna, dlaczego sam się nią nie zajmiesz? Bo wolisz siedzieć przed komputerem, obrażać innych i wylewać na nich swoja żółć?
Żałosne....
[quote name='mario' timestamp='1347614409' post='674156']
[DO OPIEKUNOWIE.PL
Nie bądź taka cwana jako pośrednik najwięcej zarabiasz na tych kobietach, naganiaczko. i nie dorabiaj do tego fałszywych teorii.
[/quote]

Pielęgniarki nie płacą nam ANI GROSZA, a od miejsca, w którym będą pracować, otrzymujemy jednorazową (i wcale niewysoką) opłatę; więc mówienie, że zarabiam najwięcej oraz nazywanie mnie cwaniakiem jest nie tylko śmieszne, ale i niegrzeczne.
Poza tym rzucanie fałszywych ... rozwiń
Avatar
keller / 14 września 2012 o 11:58
niech pojda pod nowa siedzibe IPN w lublinie
Avatar
Imin / 14 września 2012 o 11:52
[color=#000000][size=5]Co one chcą?Jest taki dobrobyt że IPN stawia nowy biurowiec nie mając co z kasą zrobić.[/size][/color]
Avatar
lubartowiak / 14 września 2012 o 11:52
[quote name='jokemaster' timestamp='1347607901' post='674103']
Musi byc naprawde źle skoro pielegniarki wychodzą na ulice. Mogą i pracować na ulicy nikt im nie broni, wszak to najstarszy zawód świata:)
Ps. redakcjo taki nagłowek od razu sie kojarzy... Jakby było ze wyjdą protestować hehhhe
[/quote]
No własnie, i tak wyglada ten szacunek dla tego zawodu. Ten burak przedstawił sedno sprawy. Pielęgniarki-kobiety nie traktowane są poważnie. Na ich zawód patrzy się z przymróżeniem oka.
No bo co ona tam może, myśli sobie pacjent. Pan doktor jej każe to ona musi. Ona musi wszystko od asystowania przy wysoko specjalistycznych zabiegach do podcierania dupy i dźwigania chorych. A pan doktor nawet zastrzyka dożylnego nie potrafi zrobić, choć leży to w jego obowiązkach.
Nie ważne czy ma studia i dodatkowe kwalifikacje, czy poprzestała na policealnej szkole.
Można redukować ich ilość aż zostanie po jednej na nocnym dyżurze. Można tez zawieszać wypłatę dodatków, jak w lubartowskim szpitalu. I jednoczesnie przyjmować za dubeltową pensję "fachowców" od jakości z PO, gdy nie ma na wypłaty.
Szacunek do tego zawodu to zwierciadło szacunku i pozycji statystycznej kobiety w polskim społeczeństwie.
Przez ostatnie lata media razem z rządzącymi, skutecznie wykreowały sterotyp pielęgniarki - blondynki w PRLowskim czepku na głowie, nie mającej nic mądrego do powiedzenia.
Stało się tak po części, dzięki przywódczyniom pielęgniarskich związków zawodowych, które jak ognia boją się powrotu do pracy w zawodzie i co jakiś czas starają się udowodnić, że są na miarę Wałęsy.
Średnia wieku polskiej pielęgniarki to 48 lat, panie we władzach związków są zwykle powyżej średniej.
[quote name='jokemaster' timestamp='1347607901' post='674103']
Musi byc naprawde źle skoro pielegniarki wychodzą na ulice. Mogą i pracować na ulicy nikt im nie broni, wszak to najstarszy zawód świata:)
Ps. redakcjo taki nagłowek od razu sie kojarzy... Jakby było ze wyjdą protestować hehhhe
[/quote]
No własnie, i tak wyglada ten szacunek dla tego zawodu. Ten burak przedstawił sedno sprawy. Pielęgniarki-kobiety nie traktowane są poważnie. Na ich zawód patrzy się z przymróżeniem oka.
No bo c... rozwiń
Avatar
mario / 14 września 2012 o 11:20
[DO OPIEKUNOWIE.PL
Nie bądź taka cwana jako pośrednik najwięcej zarabiasz na tych kobietach, naganiaczko. i nie dorabiaj do tego fałszywych teorii.
Avatar
smutny marian / 14 września 2012 o 11:11
I bardzo dobrze ktoś musi zacząć i tak trzeba bo jest chujnia straszna.
Avatar
opiekunowie.pl / 14 września 2012 o 11:10
[quote name='ku*** Wielgus' timestamp='1347609208' post='674118']
To jedź za granicę zarabiać czego siedzisz na 2 tys przed monitorem i klepiesz konia?
[/quote]

Po pierwsze - kobiety konia nie klepią
Po drugie - chyba masz problemy ze swoją wątpliwą męskością, skoro wtrącasz zboczone komentarze, nie mające nic wspólnego z moją wypowiedzią
Po trzecie - czytanie ze zrozumieniem zupełnie ci nie wychodzi, bo gdybyś to potrafił, zrozumiałbyś, że to MY proponujemy pielęgniarkom dobrą pracę , a nie siedzimy i narzekamy

Rada dla ciebie? Trochę mniej czasy przed monitorem, a więcej przed książkami i na świeżym powietrzu (przydałoby się przewietrzyć mózg).
Życzę ci miłego dnia i trochę więcej kultury w wypowiedziach!
[quote name='ku*** Wielgus' timestamp='1347609208' post='674118']
To jedź za granicę zarabiać czego siedzisz na 2 tys przed monitorem i klepiesz konia?
[/quote]

Po pierwsze - kobiety konia nie klepią
Po drugie - chyba masz problemy ze swoją wątpliwą męskością, skoro wtrącasz zboczone komentarze, nie mające nic wspólnego z moją wypowiedzią
Po trzecie - czytanie ze zrozumieniem zupełnie ci nie wychodzi, bo gdybyś to potrafił, zrozumiałbyś, że to MY proponujemy pielęgniarkom dobrą pra... rozwiń
Avatar
myślący / 14 września 2012 o 11:04
[quote name='ku*** Wielgus' timestamp='1347609208' post='674118']
To jedź za granicę zarabiać czego siedzisz na 2 tys przed monitorem i klepiesz konia?
[/quote]

Nie dość że zboczeniec (głodnemu na myśli tylko jedzenie - prawda, żałosna kreaturo? a może to kompleksy wychodzą? 'nickiem' nadrabia, bo czym innym nie może), to jeszcze czytać nie potrafi. Weź się lecz człowieku!!! A może wróć też do szkoły??? Przecież 'opiekunowie' właśnie proponują pracę pielęgniarkom, tępy łbie!!!
[quote name='ku*** Wielgus' timestamp='1347609208' post='674118']
To jedź za granicę zarabiać czego siedzisz na 2 tys przed monitorem i klepiesz konia?
[/quote]

Nie dość że zboczeniec (głodnemu na myśli tylko jedzenie - prawda, żałosna kreaturo? a może to kompleksy wychodzą? 'nickiem' nadrabia, bo czym innym nie może), to jeszcze czytać nie potrafi. Weź się lecz człowieku!!! A może wróć też do szkoły??? Przecież 'opiekunowie' właśnie proponują pracę pielęgniarkom, t... rozwiń
Avatar
Lolo / 14 września 2012 o 10:01
[quote name='Jokemaster' timestamp='1347607974' post='674105']
Musi byc naprawde źle skoro pielegniarki wychodzą na ulice. Mogą i pracować na ulicy nikt im nie broni, wszak to najstarszy zawód świata:)
Ps. redakcjo taki nagłowek od razu sie kojarzy... Jakby było ze wyjdą protestować hehhhe
[/quote]
Za ten najstarszy zawód przyjacielu mojej kozy to będziesz miał przeje..bane. z art. 115 § 13 KK wynika że zawód pielęgniarki jest podciągnięty pod funkcjonariusza publicznego, a za znieważenie lub atak na nie grozi grzywna i więzienie. Czytaj trochę innych ston niż seme XXX
[quote name='Jokemaster' timestamp='1347607974' post='674105']
Musi byc naprawde źle skoro pielegniarki wychodzą na ulice. Mogą i pracować na ulicy nikt im nie broni, wszak to najstarszy zawód świata:)
Ps. redakcjo taki nagłowek od razu sie kojarzy... Jakby było ze wyjdą protestować hehhhe
[/quote]
Za ten najstarszy zawód przyjacielu mojej kozy to będziesz miał przeje..bane. z art. 115 § 13 KK wynika że zawód pielęgniarki jest podciągnięty pod funkcjonariusza publicznego, a za znieważenie lub a... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 0

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 23

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 11

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 10

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 109 7

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 8 2

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!