Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 listopada 2012 r.
17:35
Edytuj ten wpis

Pieszy zginął pod kołami. Utrudniony wyjazd z Lublina w stronę Warszawy

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 11 A A

Nie żyje mężczyzna, który tuż przed godz. 17 został potrącony przez samochód na drodze krajowej nr 17. Do wypadku doszło w Dębówce.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierująca samochodem m-ki vw golf potrąciła pieszego. Mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia – informuje Renata Laszczka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Warszawy. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
paulina / 3 grudnia 2012 o 10:16
prosze o kontakt rodzine zmarłego byc moze bede mogla pomoc w kwestii finansowej 791-31-32-33
Avatar
Gość / 1 grudnia 2012 o 17:41
Szmaciura to Ty jestes!!!!!!! jak nie wiesz jakie blachy to nie pisz kretynie!
Avatar
Lubelak / 30 listopada 2012 o 21:02
Klamiesz jak Tusk! WGR to Grojec idioto! WG to garwolin! Jak nie wiesz jakie tablice maja miasta to sie doedukuj! Ps. A skoro taki swietny z ciebie kierowca to poczekajmy az nieoznakowane fordy zacznna pelna para jezdzic I fotografowac takich madralinskich jak ty!
Avatar
gimbusy spać / 30 listopada 2012 o 20:52
[quote name='zzzz' timestamp='1354303985' post='702480']
to jakaś krowica w golfie na blachach WGR. Szmaciura z Garwolina ma w dup........pieszych.
[/quote]

[quote name='zzzz' timestamp='1354303985' post='702480']
to jakaś krowica w golfie na blachach WGR. Szmaciura z Garwolina ma w dup........pieszych.
[/quote]


wgr to grójec gimbusie, garwolin to wg
Avatar
bob / 30 listopada 2012 o 20:48
[quote name='zzzz' timestamp='1354303985' post='702480']
to jakaś krowica w golfie na blachach WGR. Szmaciura z Garwolina ma w dup........pieszych.
[/quote]

Człowieku o czym Ty wogóle mówisz? byłeś na miejscu? widziałeś? znasz szczegóły- NIE. To po co się nakręcasz.
Avatar
zzzz / 30 listopada 2012 o 20:33
to jakaś krowica w golfie na blachach WGR. Szmaciura z Garwolina ma w dup........pieszych.
Avatar
Wojciech / 30 listopada 2012 o 19:46
Powinien być wprowadzony bezwzględny obowiązek noszenia kamizelek, polecam zapoznać się z tym filmem :
[media]http://www.youtube.com/watch?v=H00jHP7_4d4[/media]
Avatar
Marcel / 30 listopada 2012 o 19:27
Zgadzam sie z przedmówcą. Piesi z niewiadomych powodów (a właściwie to chyba z typowo polskich przekory) nie noszą ani kamizelek odblaskowych ani przynajmniej samych tylko opasek odblaskowych. Tyle się o tym mówi. Były akcje rozdawania za darmo opasek i co? i nic !! dlaczego Polacy są tacy zacietrzewieni ?? jak ktoś im mówi "zrób to i to dla własnego bezpieczeństwa to polak zrobi dokładnie na odwrót. Niestety potem tak to własnie się kończy. Kierowca , nawet jadąc wolno i zgodnie z przepisami, nie jest w stanie zauważyć odpowiednio wcześnie pieszego idącego skrajem jezdni ubranego w ciemne ciuchy !! Zrozumcie to wreszcie ludzie !! Kamizelka odblaskowa czy takowa opaska na ręce to nie wiocha, to przejaw mądrości i roztropności, oraz i dbania o swoje własne i innych bezpieczeństwo !!!
Zgadzam sie z przedmówcą. Piesi z niewiadomych powodów (a właściwie to chyba z typowo polskich przekory) nie noszą ani kamizelek odblaskowych ani przynajmniej samych tylko opasek odblaskowych. Tyle się o tym mówi. Były akcje rozdawania za darmo opasek i co? i nic !! dlaczego Polacy są tacy zacietrzewieni ?? jak ktoś im mówi "zrób to i to dla własnego bezpieczeństwa to polak zrobi dokładnie na odwrót. Niestety potem tak to własnie się kończy. Kierowca , nawet jadąc wolno i zgodnie z przepisami, nie jest w stanie zauważyć odpowie... rozwiń
Avatar
Gość / 30 listopada 2012 o 18:57
[quote name='Kaśka' timestamp='1354297836' post='702447']
Nie dziwię się że dochodzi do wypadków na drodze w Dębówce. Ja ostatno ze znajomej przez 10 min przechodziłyśmy "rolą" bo nie było szansy przejsć na II str jezdni po której był chodnik dla pieszych. nie dość że nie ma pasów dla pieszych to jadą jak wariaci!!
[/quote]
Dzisiaj o tej porze nie dało się jechać jak wariat
Avatar
Gość / 30 listopada 2012 o 18:55
Dlaczego piesi nie noszą kamizelek odblaskowych. Teraz jest naprawdę trudno zauważyć pieszego czy też cyklistę o tej porze roku. Tym bardziej jak jest duży ruch gdzie świtała świecą po oczach. Te kamizelki można kupić za niewielkie pieniądze.
Avatar
paulina / 3 grudnia 2012 o 10:16
prosze o kontakt rodzine zmarłego byc moze bede mogla pomoc w kwestii finansowej 791-31-32-33
Avatar
Gość / 1 grudnia 2012 o 17:41
Szmaciura to Ty jestes!!!!!!! jak nie wiesz jakie blachy to nie pisz kretynie!
Avatar
Lubelak / 30 listopada 2012 o 21:02
Klamiesz jak Tusk! WGR to Grojec idioto! WG to garwolin! Jak nie wiesz jakie tablice maja miasta to sie doedukuj! Ps. A skoro taki swietny z ciebie kierowca to poczekajmy az nieoznakowane fordy zacznna pelna para jezdzic I fotografowac takich madralinskich jak ty!
Avatar
gimbusy spać / 30 listopada 2012 o 20:52
[quote name='zzzz' timestamp='1354303985' post='702480']
to jakaś krowica w golfie na blachach WGR. Szmaciura z Garwolina ma w dup........pieszych.
[/quote]

[quote name='zzzz' timestamp='1354303985' post='702480']
to jakaś krowica w golfie na blachach WGR. Szmaciura z Garwolina ma w dup........pieszych.
[/quote]


wgr to grójec gimbusie, garwolin to wg
Avatar
bob / 30 listopada 2012 o 20:48
[quote name='zzzz' timestamp='1354303985' post='702480']
to jakaś krowica w golfie na blachach WGR. Szmaciura z Garwolina ma w dup........pieszych.
[/quote]

Człowieku o czym Ty wogóle mówisz? byłeś na miejscu? widziałeś? znasz szczegóły- NIE. To po co się nakręcasz.
Avatar
zzzz / 30 listopada 2012 o 20:33
to jakaś krowica w golfie na blachach WGR. Szmaciura z Garwolina ma w dup........pieszych.
Avatar
Wojciech / 30 listopada 2012 o 19:46
Powinien być wprowadzony bezwzględny obowiązek noszenia kamizelek, polecam zapoznać się z tym filmem :
[media]http://www.youtube.com/watch?v=H00jHP7_4d4[/media]
Avatar
Marcel / 30 listopada 2012 o 19:27
Zgadzam sie z przedmówcą. Piesi z niewiadomych powodów (a właściwie to chyba z typowo polskich przekory) nie noszą ani kamizelek odblaskowych ani przynajmniej samych tylko opasek odblaskowych. Tyle się o tym mówi. Były akcje rozdawania za darmo opasek i co? i nic !! dlaczego Polacy są tacy zacietrzewieni ?? jak ktoś im mówi "zrób to i to dla własnego bezpieczeństwa to polak zrobi dokładnie na odwrót. Niestety potem tak to własnie się kończy. Kierowca , nawet jadąc wolno i zgodnie z przepisami, nie jest w stanie zauważyć odpowiednio wcześnie pieszego idącego skrajem jezdni ubranego w ciemne ciuchy !! Zrozumcie to wreszcie ludzie !! Kamizelka odblaskowa czy takowa opaska na ręce to nie wiocha, to przejaw mądrości i roztropności, oraz i dbania o swoje własne i innych bezpieczeństwo !!!
Zgadzam sie z przedmówcą. Piesi z niewiadomych powodów (a właściwie to chyba z typowo polskich przekory) nie noszą ani kamizelek odblaskowych ani przynajmniej samych tylko opasek odblaskowych. Tyle się o tym mówi. Były akcje rozdawania za darmo opasek i co? i nic !! dlaczego Polacy są tacy zacietrzewieni ?? jak ktoś im mówi "zrób to i to dla własnego bezpieczeństwa to polak zrobi dokładnie na odwrót. Niestety potem tak to własnie się kończy. Kierowca , nawet jadąc wolno i zgodnie z przepisami, nie jest w stanie zauważyć odpowie... rozwiń
Avatar
Gość / 30 listopada 2012 o 18:57
[quote name='Kaśka' timestamp='1354297836' post='702447']
Nie dziwię się że dochodzi do wypadków na drodze w Dębówce. Ja ostatno ze znajomej przez 10 min przechodziłyśmy "rolą" bo nie było szansy przejsć na II str jezdni po której był chodnik dla pieszych. nie dość że nie ma pasów dla pieszych to jadą jak wariaci!!
[/quote]
Dzisiaj o tej porze nie dało się jechać jak wariat
Avatar
Gość / 30 listopada 2012 o 18:55
Dlaczego piesi nie noszą kamizelek odblaskowych. Teraz jest naprawdę trudno zauważyć pieszego czy też cyklistę o tej porze roku. Tym bardziej jak jest duży ruch gdzie świtała świecą po oczach. Te kamizelki można kupić za niewielkie pieniądze.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 0 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 9

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 5

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!