Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 lutego 2013 r.
16:25
Edytuj ten wpis

PiS uruchomiło zegar długu Lublina

Autor: Zdjęcie autora opr. izi
0 75 A A
PiS uruchomiło zegar długu Lublina (www.dluglublina.pl)
PiS uruchomiło zegar długu Lublina (www.dluglublina.pl)

Prawo i Sprawiedliwość uruchomiło stronę internetową z "zegarem”, który pokazuje, jak rośnie zadłużenie miasta. Pod adresem www.dluglublina.pl można sprawdzić, ile długu w danej chwili ma Lublin i ile wynoszą odsetki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na stronie internetowej widać też, jaki dług przypada na jednego mieszkańca.

Radni PiS przygotowali te wyliczenia na podstawie danych o zadłużeniu miasta na koniec 2012 r. i planowanego wskaźnika zadłużenia na dzień 31 grudnia 2013 r. Autorzy "zegara” tłumaczą, że chcą w ten sposób zainteresować mieszkańców Lublina problemem zadłużenia i tym, jakie skutki może to przynieść w przyszłości.

"Kolejny rok prezydentury Krzysztofa Żuka (PO) to dalsze zadłużanie miasta poprzez kolejne kredyty i pożyczki. Najwyraźniej władze miasta nie zdają sobie sprawy, że tak lekko zaciągane kredyty i pożyczki będzie trzeba niedługo spłacić. Dodatkowo od tych wszystkich już zaciągniętych pożyczek i kredytów trzeba każdego roku płacić coraz bardziej znaczące odsetki.” – czytamy na www.dluglublina.pl.

Komentarze 75

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
twarz miasta / 18 października 2014 o 12:04
Żuk skutecznie zakorkował Lublin, Żuk skutecznie zadłużył Lublin. Teraz kosztem mieszkańców zaczyna splacać zadłuzenie. popatrzcie : http://www.dziennikw...UBLIN/141019691
Avatar
Damian. / 18 października 2014 o 10:59
Będe głosować na Żuka przynajmiej rozbodowuje miasto,stwarza miejsca pracy. Pis nie zmieni mojego zdania. Na nich na pewno nie zasługuje!!!
Avatar
ktoś / 22 października 2013 o 15:51

PiS robi wszystko żeby podzielić ludzi.Lublin W KOŃCU zaczął się rozwijać, W KOŃCU ma lotnisko, W KOŃCU zaczęła się budowa stadionu, W KOŃCU powstaje S17 itp. To coś, czego nie było w planach za rządów pisowskich lub coś, co było tylko niespełnionymi obietnicami. Żuk zabrał się do roboty i widzimy tego efekty.

LUBLIN MA LOTNISKO? LUBLIN MA LOTNISKO?!!!! NIC NIE MA, W LUBLINIE NIE MA LOTNISKA

Avatar
ktoś / 22 października 2013 o 15:46

Lata rządów PIS-u w Lublinie to marazm i stagnacja. Dlatego teraz musimy szybko gonić inne miasta i dużo inwestować. A te PIS-owskie szkodniki zamiast pomagać ciągle jątrzą. Działają na szkodę nas wszystkich !

Prędzej Świdnik dogoni inne miasta, lublin? lublin to wieś

Avatar
karol / 7 lutego 2013 o 12:16
PiS to już nie ma co robić
[url="http://www.itvl.pl/news/zegar-dlugu-lublina-juz-bije"]http://www.itvl.pl/n...ublina-juz-bije[/url]
Avatar
Gość / 7 lutego 2013 o 01:01
pięknie się mówi o tym że robi się dla dobra miasta, tylko to martwy slogan. My jesteśmy żywi ludzie i wypadałoby zapytać jakie inwestycje są dla nas najważniejsze?
Panie Żuk buduj sobie stadion, pole golfowe za swoje pieniądze, których masz dużo.
Tylko ten szanuje pieniądze, gdy na nie ciężko pracuje, ale tak, ze ktoś za tą pracę chce zapłacić. Pan naszych pieniędzy nie szanuje bo ludzie Cię nie obchodzą,
te wstęgi będziesz przecinał przed wyborami.
Avatar
Gość / 7 lutego 2013 o 00:35
tak jest właśnie wtedy gdy ludzie nie wiedzą co kto buduje i za czyje?
właśnie za naszą kasę i procenty za kredyty też nasze. I nikt inny tylko my będziemy to spłacać.
Avatar
Gość / 7 lutego 2013 o 00:23
siedzi taki Żukowy klakier i paple wrogo, siejąc nienawiść, nie możecie pogodzić się z tym że my mieszkańcy możemy teraz zobaczyć na czym stoimy "na bombie" wrogi klakierze, tobie coraz więcej Prezydent płaci ,a mi brakuje na chleb.
Avatar
tacowy / 4 lutego 2013 o 17:41
Jaki problem z tym długiemKościół dostaje więcej "ściepy" od władz lokalnych niż ten zas.rany dług.
Avatar
haryski / 4 lutego 2013 o 17:36
Kierunek zakończonych realizowanych planowanych inwestycji w Lublinie jest dobry .przypominamy to ostatnie lata aby te fundusze Unijne wykorzystać . Kontrola opozycji ,to nie zaszkodzi bo jakby było bezkrólewie to by się wiele działo .,patrz jak PO szczególnie z jednego regionu daje sobie kasy miliony przykład premier dał tak sobie 60 milionów złotych na podwyszki do ministrów Rostowski ąż 19 .1 mil złotych ???//a Ludziom mówi oszczedzajcie jest kryzys a dzis jest tak że co miesiąc w Polsce 64 tysiące zostaje bez pracy .Pan Tusk sam przelatał 2.8 mil złtych Sopot -Warszawa .dziś ten wynik oscyluje aż 3 mil co tam biedny naród
Kierunek zakończonych realizowanych planowanych inwestycji w Lublinie jest dobry .przypominamy to ostatnie lata aby te fundusze Unijne wykorzystać . Kontrola opozycji ,to nie zaszkodzi bo jakby było bezkrólewie to by się wiele działo .,patrz jak PO szczególnie z jednego regionu daje sobie kasy miliony przykład premier dał tak sobie 60 milionów złotych na podwyszki do ministrów Rostowski ąż 19 .1 mil złotych ???//a Ludziom mówi oszczedzajcie jest kryzys a dzis jest tak że co miesiąc w Polsce 64 tysiące zostaje bez pracy .Pan Tusk sam prze... rozwiń
Avatar
twarz miasta / 18 października 2014 o 12:04
Żuk skutecznie zakorkował Lublin, Żuk skutecznie zadłużył Lublin. Teraz kosztem mieszkańców zaczyna splacać zadłuzenie. popatrzcie : http://www.dziennikw...UBLIN/141019691
Avatar
Damian. / 18 października 2014 o 10:59
Będe głosować na Żuka przynajmiej rozbodowuje miasto,stwarza miejsca pracy. Pis nie zmieni mojego zdania. Na nich na pewno nie zasługuje!!!
Avatar
ktoś / 22 października 2013 o 15:51

PiS robi wszystko żeby podzielić ludzi.Lublin W KOŃCU zaczął się rozwijać, W KOŃCU ma lotnisko, W KOŃCU zaczęła się budowa stadionu, W KOŃCU powstaje S17 itp. To coś, czego nie było w planach za rządów pisowskich lub coś, co było tylko niespełnionymi obietnicami. Żuk zabrał się do roboty i widzimy tego efekty.

LUBLIN MA LOTNISKO? LUBLIN MA LOTNISKO?!!!! NIC NIE MA, W LUBLINIE NIE MA LOTNISKA

Avatar
ktoś / 22 października 2013 o 15:46

Lata rządów PIS-u w Lublinie to marazm i stagnacja. Dlatego teraz musimy szybko gonić inne miasta i dużo inwestować. A te PIS-owskie szkodniki zamiast pomagać ciągle jątrzą. Działają na szkodę nas wszystkich !

Prędzej Świdnik dogoni inne miasta, lublin? lublin to wieś

Avatar
karol / 7 lutego 2013 o 12:16
PiS to już nie ma co robić
[url="http://www.itvl.pl/news/zegar-dlugu-lublina-juz-bije"]http://www.itvl.pl/n...ublina-juz-bije[/url]
Avatar
Gość / 7 lutego 2013 o 01:01
pięknie się mówi o tym że robi się dla dobra miasta, tylko to martwy slogan. My jesteśmy żywi ludzie i wypadałoby zapytać jakie inwestycje są dla nas najważniejsze?
Panie Żuk buduj sobie stadion, pole golfowe za swoje pieniądze, których masz dużo.
Tylko ten szanuje pieniądze, gdy na nie ciężko pracuje, ale tak, ze ktoś za tą pracę chce zapłacić. Pan naszych pieniędzy nie szanuje bo ludzie Cię nie obchodzą,
te wstęgi będziesz przecinał przed wyborami.
Avatar
Gość / 7 lutego 2013 o 00:35
tak jest właśnie wtedy gdy ludzie nie wiedzą co kto buduje i za czyje?
właśnie za naszą kasę i procenty za kredyty też nasze. I nikt inny tylko my będziemy to spłacać.
Avatar
Gość / 7 lutego 2013 o 00:23
siedzi taki Żukowy klakier i paple wrogo, siejąc nienawiść, nie możecie pogodzić się z tym że my mieszkańcy możemy teraz zobaczyć na czym stoimy "na bombie" wrogi klakierze, tobie coraz więcej Prezydent płaci ,a mi brakuje na chleb.
Avatar
tacowy / 4 lutego 2013 o 17:41
Jaki problem z tym długiemKościół dostaje więcej "ściepy" od władz lokalnych niż ten zas.rany dług.
Avatar
haryski / 4 lutego 2013 o 17:36
Kierunek zakończonych realizowanych planowanych inwestycji w Lublinie jest dobry .przypominamy to ostatnie lata aby te fundusze Unijne wykorzystać . Kontrola opozycji ,to nie zaszkodzi bo jakby było bezkrólewie to by się wiele działo .,patrz jak PO szczególnie z jednego regionu daje sobie kasy miliony przykład premier dał tak sobie 60 milionów złotych na podwyszki do ministrów Rostowski ąż 19 .1 mil złotych ???//a Ludziom mówi oszczedzajcie jest kryzys a dzis jest tak że co miesiąc w Polsce 64 tysiące zostaje bez pracy .Pan Tusk sam przelatał 2.8 mil złtych Sopot -Warszawa .dziś ten wynik oscyluje aż 3 mil co tam biedny naród
Kierunek zakończonych realizowanych planowanych inwestycji w Lublinie jest dobry .przypominamy to ostatnie lata aby te fundusze Unijne wykorzystać . Kontrola opozycji ,to nie zaszkodzi bo jakby było bezkrólewie to by się wiele działo .,patrz jak PO szczególnie z jednego regionu daje sobie kasy miliony przykład premier dał tak sobie 60 milionów złotych na podwyszki do ministrów Rostowski ąż 19 .1 mil złotych ???//a Ludziom mówi oszczedzajcie jest kryzys a dzis jest tak że co miesiąc w Polsce 64 tysiące zostaje bez pracy .Pan Tusk sam prze... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 75

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 10 5

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 0

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 9 4

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 22 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 5

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 5 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra