Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 kwietnia 2013 r.
20:02
Edytuj ten wpis

PiS w Lublinie: Rysa na monolicie

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 7 A A
Grzegorz Czelej: Jesteśmy monolitem, jesteśmy silni i zwarci (Dorota Awiorko-Klimek)
Grzegorz Czelej: Jesteśmy monolitem, jesteśmy silni i zwarci (Dorota Awiorko-Klimek)

Poniedziałkowe wybory władz PiS w Lublinie wygrał jednogłośnie senator Grzegorz Czelej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Chcę uciąć pogłoski o moim konflikcie z posłem Michałkiewiczem. Wszyscy głosowaliśmy jednogłośnie i to ucina spekulacje na tematu podziałów, rozłamów i frakcji – mówił wczoraj dziennikarzom Czelej. I podkreślał. – Jesteśmy monolitem, jesteśmy silni i zwarci. Nasz cel to wzmocnić się w dzielnicach i wygrać wybory samorządowe.

– Jestem zadowolony z zarządu w Lublinie. A osobą, z którą najczęściej piję kawę w Warszawie, jest senator Czelej. Dogadujemy się bardzo dobrze, mamy intensywne i spokojne rozmowy – mówi Krzysztof Michałkiewicz, szef PiS w lubelskim okręgu wyborczym.

Jednak miesiąc temu to na wniosek Michałkiewicza senator został odwołany z funkcji wiceprzewodniczącego okręgu. Oficjalnego powodu dziennikarze nie usłyszeli. Nieoficjalnie działacze PiS mówili, że Czelej rósł w siłę, budował pozycję wśród działaczy i poseł obawiał się, że spróbuje odebrać mu fotel szefa okręgowego partii. Sam Czelej miał nie kryć się ze swoimi ambicjami.

Obaj politycy współpracowali od lat. Dzięki wsparciu Michałkiewicza Czelej został wystawiony przez PiS na senatora. W zamian pomógł Michałkiewiczowi w kampanii wyborczej.

– Poseł i jego współpracownicy odpalili bombę atomową i nic nie uzyskali, bo Czelej zdobył przychylność zarządu partii w Lublinie. To jest polityka, urazy nie pokaże, ale będzie o tym pamiętał – mówi nam jeden z lubelskich działaczy partii Kaczyńskiego.

PiS ma w Lublinie ok. 400 członków, z tego 140 to osoby z dłuższym stażem i regularnie płacące składki.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Wiktor / 10 kwietnia 2013 o 09:52
Łowco Skór? Spojrzałeś właśnie w lustro i się przestraszyłeś? Partie powinny zająć się strategią rozwoju miasta a nie samymi sobą. Wszystkie.
Avatar
Emeryt / 10 kwietnia 2013 o 08:35
Im mniej sekty pisowskiej w Lublinie i regionie, tym lepiej dla żywotnych spraw ludzi tej części Polski. Trzeba ograniczać tę sektę, bo to czolowi szkodnicy Polski i Polaków. Teza "im gorzej w kraju, tym lepiej dla sekty" mówi wszystko o obliczu tej formacji politycznej. Polsko B obudźcie się.
Avatar
pin / 10 kwietnia 2013 o 08:25
No mogłaby się ta partia rozwalić wreszcie. Większych szkodników jeśli chodzi o miasto nie ma. Nie myślą o działaniach dla Lublina, tylko o tym co powie mistrz Jaro. Zero własnego myślenia.
Avatar
Josef / 10 kwietnia 2013 o 07:10
Jedna jaskółka wiosny nie czyni ,choć nie wiem czy Czelej jest tą jaskółką o która by chodziło wyborcom tego ugrupowania.PIS wymaga gruntownych zmian organizacyjnych ,a zwłaszcza osobowych.Zasklepiona skorupa i układy starych działaczy powoduje ,że nie ma dopływu świeżej krwi,ktora mobilizuje do działania w kazdej partii.Na obecnym etapie lubelski /mam na myśli Lublin i cały region/ PIS należy do zwijających ,a powinno być odwrotnie! Gdyby nie sprawa smoleńska/to przykre/to pewnie PIS by należał do wygasających! To smutne ,bo wyborcy nie mają na kogo głosować i zainteresowanie aktem wyborczym jest coraz mniejsze z czego się cieszą hazardzości i gumo filcowi!!!
Jedna jaskółka wiosny nie czyni ,choć nie wiem czy Czelej jest tą jaskółką o która by chodziło wyborcom tego ugrupowania.PIS wymaga gruntownych zmian organizacyjnych ,a zwłaszcza osobowych.Zasklepiona skorupa i układy starych działaczy powoduje ,że nie ma dopływu świeżej krwi,ktora mobilizuje do działania w kazdej partii.Na obecnym etapie lubelski /mam na myśli Lublin i cały region/ PIS należy do zwijających ,a powinno być odwrotnie! Gdyby nie sprawa smoleńska/to przykre/to pewnie PIS by należał do wygasających! To smutne ,bo wyborcy... rozwiń
Avatar
S Y L W E S T E R / 10 kwietnia 2013 o 01:20
------------------------------------NIE MA RYSY NA MONOLICIE "PIS-u"----------------------------------- Czyściuteńki monolit "PIS-u" a wrogowie niech się zajmą "monolitem Platformy Oszustów PO" . Oczy wiście pomożemy Kandydatowi na Prezydenta Lublina z "PIS-u" ale nie Senatora Czaleja który ro zbuduje struktury "PIS-u" w Lublinie a Kandydatowi "PIS-u" na stanowiosko Prezydenta Lublina mło demu i ambitnemu Radnemu SYLWESTROWI TUŁAJEWOWI który ciągle stoi na straży Interesów Lublina i jego Mieszkańców . SYLWESTER TUŁAJEW NA PREZYDENTA LUBLINA ! . TEN co przy wróci dobre Imie LUBLINOWI I NAKREŚLI WŁAŚCIWĄ PRZYSZŁOŚĆ STOLICY WSCHODNIEJ POLSKI LUBLINOWI !. Szczęść Boże memu pięknemu miastu LUBLINOWI !.
------------------------------------NIE MA RYSY NA MONOLICIE "PIS-u"----------------------------------- Czyściuteńki monolit "PIS-u" a wrogowie niech się zajmą "monolitem Platformy Oszustów PO" . Oczy wiście pomożemy Kandydatowi na Prezydenta Lublina z "PIS-u" ale nie Senatora Czaleja który ro zbuduje struktury "PIS-u" w Lublinie a Kandydatowi "PIS-u" na stanowiosko Prezydenta Lublina mło demu i ambitnemu Radnemu SYLWESTROWI ... rozwiń
Avatar
andrzej / 9 kwietnia 2013 o 22:18
chyba masz gorączkę człowieku
Avatar
Grzegorz / 9 kwietnia 2013 o 20:59
CZELEJ NA PREZYDENTA LUBLINA - POMOŻEMY !
Avatar
Wiktor / 10 kwietnia 2013 o 09:52
Łowco Skór? Spojrzałeś właśnie w lustro i się przestraszyłeś? Partie powinny zająć się strategią rozwoju miasta a nie samymi sobą. Wszystkie.
Avatar
Emeryt / 10 kwietnia 2013 o 08:35
Im mniej sekty pisowskiej w Lublinie i regionie, tym lepiej dla żywotnych spraw ludzi tej części Polski. Trzeba ograniczać tę sektę, bo to czolowi szkodnicy Polski i Polaków. Teza "im gorzej w kraju, tym lepiej dla sekty" mówi wszystko o obliczu tej formacji politycznej. Polsko B obudźcie się.
Avatar
pin / 10 kwietnia 2013 o 08:25
No mogłaby się ta partia rozwalić wreszcie. Większych szkodników jeśli chodzi o miasto nie ma. Nie myślą o działaniach dla Lublina, tylko o tym co powie mistrz Jaro. Zero własnego myślenia.
Avatar
Josef / 10 kwietnia 2013 o 07:10
Jedna jaskółka wiosny nie czyni ,choć nie wiem czy Czelej jest tą jaskółką o która by chodziło wyborcom tego ugrupowania.PIS wymaga gruntownych zmian organizacyjnych ,a zwłaszcza osobowych.Zasklepiona skorupa i układy starych działaczy powoduje ,że nie ma dopływu świeżej krwi,ktora mobilizuje do działania w kazdej partii.Na obecnym etapie lubelski /mam na myśli Lublin i cały region/ PIS należy do zwijających ,a powinno być odwrotnie! Gdyby nie sprawa smoleńska/to przykre/to pewnie PIS by należał do wygasających! To smutne ,bo wyborcy nie mają na kogo głosować i zainteresowanie aktem wyborczym jest coraz mniejsze z czego się cieszą hazardzości i gumo filcowi!!!
Jedna jaskółka wiosny nie czyni ,choć nie wiem czy Czelej jest tą jaskółką o która by chodziło wyborcom tego ugrupowania.PIS wymaga gruntownych zmian organizacyjnych ,a zwłaszcza osobowych.Zasklepiona skorupa i układy starych działaczy powoduje ,że nie ma dopływu świeżej krwi,ktora mobilizuje do działania w kazdej partii.Na obecnym etapie lubelski /mam na myśli Lublin i cały region/ PIS należy do zwijających ,a powinno być odwrotnie! Gdyby nie sprawa smoleńska/to przykre/to pewnie PIS by należał do wygasających! To smutne ,bo wyborcy... rozwiń
Avatar
S Y L W E S T E R / 10 kwietnia 2013 o 01:20
------------------------------------NIE MA RYSY NA MONOLICIE "PIS-u"----------------------------------- Czyściuteńki monolit "PIS-u" a wrogowie niech się zajmą "monolitem Platformy Oszustów PO" . Oczy wiście pomożemy Kandydatowi na Prezydenta Lublina z "PIS-u" ale nie Senatora Czaleja który ro zbuduje struktury "PIS-u" w Lublinie a Kandydatowi "PIS-u" na stanowiosko Prezydenta Lublina mło demu i ambitnemu Radnemu SYLWESTROWI TUŁAJEWOWI który ciągle stoi na straży Interesów Lublina i jego Mieszkańców . SYLWESTER TUŁAJEW NA PREZYDENTA LUBLINA ! . TEN co przy wróci dobre Imie LUBLINOWI I NAKREŚLI WŁAŚCIWĄ PRZYSZŁOŚĆ STOLICY WSCHODNIEJ POLSKI LUBLINOWI !. Szczęść Boże memu pięknemu miastu LUBLINOWI !.
------------------------------------NIE MA RYSY NA MONOLICIE "PIS-u"----------------------------------- Czyściuteńki monolit "PIS-u" a wrogowie niech się zajmą "monolitem Platformy Oszustów PO" . Oczy wiście pomożemy Kandydatowi na Prezydenta Lublina z "PIS-u" ale nie Senatora Czaleja który ro zbuduje struktury "PIS-u" w Lublinie a Kandydatowi "PIS-u" na stanowiosko Prezydenta Lublina mło demu i ambitnemu Radnemu SYLWESTROWI ... rozwiń
Avatar
andrzej / 9 kwietnia 2013 o 22:18
chyba masz gorączkę człowieku
Avatar
Grzegorz / 9 kwietnia 2013 o 20:59
CZELEJ NA PREZYDENTA LUBLINA - POMOŻEMY !