piątek, 19 stycznia 2018 r.

Lublin

PiS w Lublinie: Rysa na monolicie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 9 kwietnia 2013, 20:02
Autor: (rp)

Grzegorz Czelej: Jesteśmy monolitem, jesteśmy silni i zwarci (Dorota Awiorko-Klimek)
Grzegorz Czelej: Jesteśmy monolitem, jesteśmy silni i zwarci (Dorota Awiorko-Klimek)

Poniedziałkowe wybory władz PiS w Lublinie wygrał jednogłośnie senator Grzegorz Czelej.

– Chcę uciąć pogłoski o moim konflikcie z posłem Michałkiewiczem. Wszyscy głosowaliśmy jednogłośnie i to ucina spekulacje na tematu podziałów, rozłamów i frakcji – mówił wczoraj dziennikarzom Czelej. I podkreślał. – Jesteśmy monolitem, jesteśmy silni i zwarci. Nasz cel to wzmocnić się w dzielnicach i wygrać wybory samorządowe.

– Jestem zadowolony z zarządu w Lublinie. A osobą, z którą najczęściej piję kawę w Warszawie, jest senator Czelej. Dogadujemy się bardzo dobrze, mamy intensywne i spokojne rozmowy – mówi Krzysztof Michałkiewicz, szef PiS w lubelskim okręgu wyborczym.

Jednak miesiąc temu to na wniosek Michałkiewicza senator został odwołany z funkcji wiceprzewodniczącego okręgu. Oficjalnego powodu dziennikarze nie usłyszeli. Nieoficjalnie działacze PiS mówili, że Czelej rósł w siłę, budował pozycję wśród działaczy i poseł obawiał się, że spróbuje odebrać mu fotel szefa okręgowego partii. Sam Czelej miał nie kryć się ze swoimi ambicjami.

Obaj politycy współpracowali od lat. Dzięki wsparciu Michałkiewicza Czelej został wystawiony przez PiS na senatora. W zamian pomógł Michałkiewiczowi w kampanii wyborczej.

– Poseł i jego współpracownicy odpalili bombę atomową i nic nie uzyskali, bo Czelej zdobył przychylność zarządu partii w Lublinie. To jest polityka, urazy nie pokaże, ale będzie o tym pamiętał – mówi nam jeden z lubelskich działaczy partii Kaczyńskiego.

PiS ma w Lublinie ok. 400 członków, z tego 140 to osoby z dłuższym stażem i regularnie płacące składki.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Wiktor
Emeryt
pin
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Wiktor
Wiktor (10 kwietnia 2013 o 09:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Łowco Skór? Spojrzałeś właśnie w lustro i się przestraszyłeś? Partie powinny zająć się strategią rozwoju miasta a nie samymi sobą. Wszystkie.
Rozwiń
Emeryt
Emeryt (10 kwietnia 2013 o 08:35) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Im mniej sekty pisowskiej w Lublinie i regionie, tym lepiej dla żywotnych spraw ludzi tej części Polski. Trzeba ograniczać tę sektę, bo to czolowi szkodnicy Polski i Polaków. Teza "im gorzej w kraju, tym lepiej dla sekty" mówi wszystko o obliczu tej formacji politycznej. Polsko B obudźcie się.
Rozwiń
pin
pin (10 kwietnia 2013 o 08:25) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
No mogłaby się ta partia rozwalić wreszcie. Większych szkodników jeśli chodzi o miasto nie ma. Nie myślą o działaniach dla Lublina, tylko o tym co powie mistrz Jaro. Zero własnego myślenia.
Rozwiń
Josef
Josef (10 kwietnia 2013 o 07:10) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jedna jaskółka wiosny nie czyni ,choć nie wiem czy Czelej jest tą jaskółką o która by chodziło wyborcom tego ugrupowania.PIS wymaga gruntownych zmian organizacyjnych ,a zwłaszcza osobowych.Zasklepiona skorupa i układy starych działaczy powoduje ,że nie ma dopływu świeżej krwi,ktora mobilizuje do działania w kazdej partii.Na obecnym etapie lubelski /mam na myśli Lublin i cały region/ PIS należy do zwijających ,a powinno być odwrotnie! Gdyby nie sprawa smoleńska/to przykre/to pewnie PIS by należał do wygasających! To smutne ,bo wyborcy nie mają na kogo głosować i zainteresowanie aktem wyborczym jest coraz mniejsze z czego się cieszą hazardzości i gumo filcowi!!!
Rozwiń
S Y L W E S T E R
S Y L W E S T E R (10 kwietnia 2013 o 01:20) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
------------------------------------NIE MA RYSY NA MONOLICIE "PIS-u"----------------------------------- Czyściuteńki monolit "PIS-u" a wrogowie niech się zajmą "monolitem Platformy Oszustów PO" . Oczy wiście pomożemy Kandydatowi na Prezydenta Lublina z "PIS-u" ale nie Senatora Czaleja który ro zbuduje struktury "PIS-u" w Lublinie a Kandydatowi "PIS-u" na stanowiosko Prezydenta Lublina mło demu i ambitnemu Radnemu SYLWESTROWI TUŁAJEWOWI który ciągle stoi na straży Interesów Lublina i jego Mieszkańców . SYLWESTER TUŁAJEW NA PREZYDENTA LUBLINA ! . TEN co przy wróci dobre Imie LUBLINOWI I NAKREŚLI WŁAŚCIWĄ PRZYSZŁOŚĆ STOLICY WSCHODNIEJ POLSKI LUBLINOWI !. Szczęść Boże memu pięknemu miastu LUBLINOWI !.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!