Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 marca 2013 r.
11:40
Edytuj ten wpis

Pleśń, syf i brud. Sanepid zamknął piekarnię w Krzczonowie (zdjęcia)

0 79 A A

Ściany i urządzenia były aż szare od pleśni, ale produkcja pieczywa trwała w najlepsze. Wczoraj w nocy sanepid zamknął piekarnię "EWF” w Krzczonowie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 79

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mariola / 23 lutego 2015 o 22:42
Brak słów i szacunku...Przysięgam!
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2013 o 00:57
nic dodać nic ująć http://www.lbs.pl/projekt/dobrepraktyki2011/files/firmy/Szacon_E.pdf
Avatar
CZajniczek / 17 marca 2013 o 10:38
przyczyna jest pewnie prosta: niepodłączona wanienka do kanalizacji, wylewali "niecystości płynne" (cytuję artykuł) - na podłogę, stąd taka ciągła wilgoć w pomieszczeniach, taką wilgoć mało która wentylacja potrafi wyciągnąć, musiałaby być tak wydajna wentylacja że by się robił przeciąg. Pleśń pod lodówką w takich warunkach, przy cały czas zalewanej podłodze, to 1 góra 2 tygodnie. Przez taki jeden głupi banał, nie chciało im się podłączyć wanny do choćby nawet i kratki odpływowej byle jaką rurą. Reszta to już wynika z tej zalewanej podłogi, sterta puszek po piwie parę pajęczyn w mało dostępnym zakamarku czy brak stroju roboczego to już mały pikuś
przyczyna jest pewnie prosta: niepodłączona wanienka do kanalizacji, wylewali "niecystości płynne" (cytuję artykuł) - na podłogę, stąd taka ciągła wilgoć w pomieszczeniach, taką wilgoć mało która wentylacja potrafi wyciągnąć, musiałaby być tak wydajna wentylacja że by się robił przeciąg. Pleśń pod lodówką w takich warunkach, przy cały czas zalewanej podłodze, to 1 góra 2 tygodnie. Przez taki jeden głupi banał, nie chciało im się podłączyć wanny do choćby nawet i kratki odpływowej byle jaką rurą. Reszta to już wynika z tej zalewanej... rozwiń
Avatar
Tadeusz / 15 marca 2013 o 06:37
No to pojedliśmy sobie chlebka, a jakie pyszne bułeczki były? To nie powstało dziś, to trwało od dawna i było przez Sanepid i Państwową Inspekcję Pracy tolerowane. To jest zaledwie wierzchołek góry lodowej. Temu piekarzowi zamknieto piekarnię i po sprawie. Nie tak jest, wina leży po stronie Sanepidu a i PIP też miałaby co tam robić. Dlaczego i skąd sie u nas biorą afery: mięsna, solna, chlebowa. Czym nas jeszcze zaskoczycie Panowie Inspektorzy, czy taka ma być Wasza wdzięczność, za pracę i płacę, którą macie z naszych podatków. Czy stać Was będzie na zwykłe przepraszam do Obywateli - śmiem wątpić. Cechowała Was zawsze arogancja i chyba tak na razie zostanie!!!!!!!!!!
No to pojedliśmy sobie chlebka, a jakie pyszne bułeczki były? To nie powstało dziś, to trwało od dawna i było przez Sanepid i Państwową Inspekcję Pracy tolerowane. To jest zaledwie wierzchołek góry lodowej. Temu piekarzowi zamknieto piekarnię i po sprawie. Nie tak jest, wina leży po stronie Sanepidu a i PIP też miałaby co tam robić. Dlaczego i skąd sie u nas biorą afery: mięsna, solna, chlebowa. Czym nas jeszcze zaskoczycie Panowie Inspektorzy, czy taka ma być Wasza wdzięczność, za pracę i płacę, którą macie z naszych podatków. Czy stać Was ... rozwiń
Avatar
Bolo / 14 marca 2013 o 17:55
[quote name='piekarz' timestamp='1363176396' post='744537']
pleśnie giną w temperaturze 85 st. C, zarodniki w nieco wyższej (przez min. ok. 10 min grzania)
chleb piecze się min. 30 min. w temp. min. 180 st. C, to w czym problem?
[/quote]

Powtarzam wpis - powinno być:
A no w tym, że po załadowaniu tego chleba do kontenerów - a tym bardziej w folię, pleśń jedzie z chlebem do sklepu i trafia do domów konsumentów.
[quote name='piekarz' timestamp='1363176396' post='744537']
pleśnie giną w temperaturze 85 st. C, zarodniki w nieco wyższej (przez min. ok. 10 min grzania)
chleb piecze się min. 30 min. w temp. min. 180 st. C, to w czym problem?
[/quote]

Powtarzam wpis - powinno być:
A no w tym, że po załadowaniu tego chleba do kontenerów - a tym bardziej w folię, pleśń jedzie z chlebem do sklepu i trafia do domów konsumentów. rozwiń
Avatar
Bolo / 14 marca 2013 o 17:52
[quote name='piekarz' timestamp='1363176396' post='744537']
pleśnie giną w temperaturze 85 st. C, zarodniki w nieco wyższej (przez min. ok. 10 min grzania)
chleb piecze się min. 30 min. w temp. min. 180 st. C, to w czym problem?
[/quote]

A no w tym, że pozaładowaniu tego chleba do kontenerów - a tym bardziej w folię, pleśń jedzie z chlem do sklepu i trafia do domów konsumenta.
Avatar
Gość / 14 marca 2013 o 14:32
PIEKARNIĘ ZAMKNĄĆ A SANEPID POSTAWIĆ DO ODPOWIEDZIALNOŚCI!!CZYŻBY DO TEJ PORY WSZYSTKO BYŁO OK!?? TEN ,,SYF" MUSIAŁ TAM BYĆ LATAMI!!MIAŁEM SWÓJ SKLEPIK TO WIEM JAK WYGLĄDAJĄ KONTROLE(PRZY ,,ODBIORZE" WSZYSTKO BYŁO OK-CHODZI O FIRANKI,ZASŁONĘ W DRZWIACH I CHODNIK W POK.SOCJALNYM,PO DŁUGIM CZASIE I KILKU KONTROLACH TA SAMA ,,EKIPA" CO ROBIŁA ODBIÓR UKARAŁA MNIE ZA OWE..ZASŁONKI I CHODNICZEK,BO JAK TO TŁUMACZYLI-TO JEST SIEDLISKO KURZU...(DAWNIEJ NIE BYŁO!?).......PRACĘ SANEPIDU POWINNI TEŻ WZIĄĆ POD KONTROLĘ (ZWŁASZCZA TERAZ KIEDT ZBLIŻAJĄ SIĘ ŚWIĘTA I BĘDĄ..,,KONTROLOWANE" TAKIE ZAKŁADY JAK; MASARNIE,CIASTKARNIE,MLECZARNIE,ROZLEWNIE WÓD I HURTOWNIE-MAŁE SKLEPIKI PRZED ŚWIĘTAMI MAJĄ..SPOKÓJ
PIEKARNIĘ ZAMKNĄĆ A SANEPID POSTAWIĆ DO ODPOWIEDZIALNOŚCI!!CZYŻBY DO TEJ PORY WSZYSTKO BYŁO OK!?? TEN ,,SYF" MUSIAŁ TAM BYĆ LATAMI!!MIAŁEM SWÓJ SKLEPIK TO WIEM JAK WYGLĄDAJĄ KONTROLE(PRZY ,,ODBIORZE" WSZYSTKO BYŁO OK-CHODZI O FIRANKI,ZASŁONĘ W DRZWIACH I CHODNIK W POK.SOCJALNYM,PO DŁUGIM CZASIE I KILKU KONTROLACH TA SAMA ,,EKIPA" CO ROBIŁA ODBIÓR UKARAŁA MNIE ZA OWE..ZASŁONKI I CHODNICZEK,BO JAK TO TŁUMACZYLI-TO JEST SIEDLISKO KURZU...(DAWNIEJ NIE BYŁO!?).......PRACĘ SANEPIDU POWINNI TEŻ WZIĄĆ POD KONTR... rozwiń
Avatar
Tomasz / 14 marca 2013 o 11:53
Za dupę tych co robili poprzednie kontrole.Proponuję także kontrole w firmach kateringowych wygrywających przetargi,na gotowanie dla szkół i przedszkoli
Avatar
james bond / 14 marca 2013 o 10:57
a gdzie sanepid był do tej pory ?!?!, się pytam... ten syf nie zrobił się w ciągu nocy, tygodnia, miesiąca...
jak znam życie - pewnie się popstrykali z właścicielką o grubość koperty
Avatar
Dariusz / 14 marca 2013 o 10:50
Ciekawe , czy po takiej ,,reklamie,, ta ,,piekarnia,, ma rację bytu w przyszłości ? Czy ktoś będzie w stanie zjeść jeszcze chleb z tego miejsca ?Wątpię.
Avatar
Mariola / 23 lutego 2015 o 22:42
Brak słów i szacunku...Przysięgam!
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2013 o 00:57
nic dodać nic ująć http://www.lbs.pl/projekt/dobrepraktyki2011/files/firmy/Szacon_E.pdf
Avatar
CZajniczek / 17 marca 2013 o 10:38
przyczyna jest pewnie prosta: niepodłączona wanienka do kanalizacji, wylewali "niecystości płynne" (cytuję artykuł) - na podłogę, stąd taka ciągła wilgoć w pomieszczeniach, taką wilgoć mało która wentylacja potrafi wyciągnąć, musiałaby być tak wydajna wentylacja że by się robił przeciąg. Pleśń pod lodówką w takich warunkach, przy cały czas zalewanej podłodze, to 1 góra 2 tygodnie. Przez taki jeden głupi banał, nie chciało im się podłączyć wanny do choćby nawet i kratki odpływowej byle jaką rurą. Reszta to już wynika z tej zalewanej podłogi, sterta puszek po piwie parę pajęczyn w mało dostępnym zakamarku czy brak stroju roboczego to już mały pikuś
przyczyna jest pewnie prosta: niepodłączona wanienka do kanalizacji, wylewali "niecystości płynne" (cytuję artykuł) - na podłogę, stąd taka ciągła wilgoć w pomieszczeniach, taką wilgoć mało która wentylacja potrafi wyciągnąć, musiałaby być tak wydajna wentylacja że by się robił przeciąg. Pleśń pod lodówką w takich warunkach, przy cały czas zalewanej podłodze, to 1 góra 2 tygodnie. Przez taki jeden głupi banał, nie chciało im się podłączyć wanny do choćby nawet i kratki odpływowej byle jaką rurą. Reszta to już wynika z tej zalewanej... rozwiń
Avatar
Tadeusz / 15 marca 2013 o 06:37
No to pojedliśmy sobie chlebka, a jakie pyszne bułeczki były? To nie powstało dziś, to trwało od dawna i było przez Sanepid i Państwową Inspekcję Pracy tolerowane. To jest zaledwie wierzchołek góry lodowej. Temu piekarzowi zamknieto piekarnię i po sprawie. Nie tak jest, wina leży po stronie Sanepidu a i PIP też miałaby co tam robić. Dlaczego i skąd sie u nas biorą afery: mięsna, solna, chlebowa. Czym nas jeszcze zaskoczycie Panowie Inspektorzy, czy taka ma być Wasza wdzięczność, za pracę i płacę, którą macie z naszych podatków. Czy stać Was będzie na zwykłe przepraszam do Obywateli - śmiem wątpić. Cechowała Was zawsze arogancja i chyba tak na razie zostanie!!!!!!!!!!
No to pojedliśmy sobie chlebka, a jakie pyszne bułeczki były? To nie powstało dziś, to trwało od dawna i było przez Sanepid i Państwową Inspekcję Pracy tolerowane. To jest zaledwie wierzchołek góry lodowej. Temu piekarzowi zamknieto piekarnię i po sprawie. Nie tak jest, wina leży po stronie Sanepidu a i PIP też miałaby co tam robić. Dlaczego i skąd sie u nas biorą afery: mięsna, solna, chlebowa. Czym nas jeszcze zaskoczycie Panowie Inspektorzy, czy taka ma być Wasza wdzięczność, za pracę i płacę, którą macie z naszych podatków. Czy stać Was ... rozwiń
Avatar
Bolo / 14 marca 2013 o 17:55
[quote name='piekarz' timestamp='1363176396' post='744537']
pleśnie giną w temperaturze 85 st. C, zarodniki w nieco wyższej (przez min. ok. 10 min grzania)
chleb piecze się min. 30 min. w temp. min. 180 st. C, to w czym problem?
[/quote]

Powtarzam wpis - powinno być:
A no w tym, że po załadowaniu tego chleba do kontenerów - a tym bardziej w folię, pleśń jedzie z chlebem do sklepu i trafia do domów konsumentów.
[quote name='piekarz' timestamp='1363176396' post='744537']
pleśnie giną w temperaturze 85 st. C, zarodniki w nieco wyższej (przez min. ok. 10 min grzania)
chleb piecze się min. 30 min. w temp. min. 180 st. C, to w czym problem?
[/quote]

Powtarzam wpis - powinno być:
A no w tym, że po załadowaniu tego chleba do kontenerów - a tym bardziej w folię, pleśń jedzie z chlebem do sklepu i trafia do domów konsumentów. rozwiń
Avatar
Bolo / 14 marca 2013 o 17:52
[quote name='piekarz' timestamp='1363176396' post='744537']
pleśnie giną w temperaturze 85 st. C, zarodniki w nieco wyższej (przez min. ok. 10 min grzania)
chleb piecze się min. 30 min. w temp. min. 180 st. C, to w czym problem?
[/quote]

A no w tym, że pozaładowaniu tego chleba do kontenerów - a tym bardziej w folię, pleśń jedzie z chlem do sklepu i trafia do domów konsumenta.
Avatar
Gość / 14 marca 2013 o 14:32
PIEKARNIĘ ZAMKNĄĆ A SANEPID POSTAWIĆ DO ODPOWIEDZIALNOŚCI!!CZYŻBY DO TEJ PORY WSZYSTKO BYŁO OK!?? TEN ,,SYF" MUSIAŁ TAM BYĆ LATAMI!!MIAŁEM SWÓJ SKLEPIK TO WIEM JAK WYGLĄDAJĄ KONTROLE(PRZY ,,ODBIORZE" WSZYSTKO BYŁO OK-CHODZI O FIRANKI,ZASŁONĘ W DRZWIACH I CHODNIK W POK.SOCJALNYM,PO DŁUGIM CZASIE I KILKU KONTROLACH TA SAMA ,,EKIPA" CO ROBIŁA ODBIÓR UKARAŁA MNIE ZA OWE..ZASŁONKI I CHODNICZEK,BO JAK TO TŁUMACZYLI-TO JEST SIEDLISKO KURZU...(DAWNIEJ NIE BYŁO!?).......PRACĘ SANEPIDU POWINNI TEŻ WZIĄĆ POD KONTROLĘ (ZWŁASZCZA TERAZ KIEDT ZBLIŻAJĄ SIĘ ŚWIĘTA I BĘDĄ..,,KONTROLOWANE" TAKIE ZAKŁADY JAK; MASARNIE,CIASTKARNIE,MLECZARNIE,ROZLEWNIE WÓD I HURTOWNIE-MAŁE SKLEPIKI PRZED ŚWIĘTAMI MAJĄ..SPOKÓJ
PIEKARNIĘ ZAMKNĄĆ A SANEPID POSTAWIĆ DO ODPOWIEDZIALNOŚCI!!CZYŻBY DO TEJ PORY WSZYSTKO BYŁO OK!?? TEN ,,SYF" MUSIAŁ TAM BYĆ LATAMI!!MIAŁEM SWÓJ SKLEPIK TO WIEM JAK WYGLĄDAJĄ KONTROLE(PRZY ,,ODBIORZE" WSZYSTKO BYŁO OK-CHODZI O FIRANKI,ZASŁONĘ W DRZWIACH I CHODNIK W POK.SOCJALNYM,PO DŁUGIM CZASIE I KILKU KONTROLACH TA SAMA ,,EKIPA" CO ROBIŁA ODBIÓR UKARAŁA MNIE ZA OWE..ZASŁONKI I CHODNICZEK,BO JAK TO TŁUMACZYLI-TO JEST SIEDLISKO KURZU...(DAWNIEJ NIE BYŁO!?).......PRACĘ SANEPIDU POWINNI TEŻ WZIĄĆ POD KONTR... rozwiń
Avatar