Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 sierpnia 2015 r.
14:42

Pobili i okradli pasażera autobusu. Policja złapała jednego napastnika. To 16-latek

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 39 A A

Policjanci zatrzymali jednego z bandytów, którzy napadli pasażera miejskiego autobusu. Mężczyzna został wywleczony na przystanek, pobity i okradziony. Jeden z napastników to 16-letni Jan P. z Lublina.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Chłopak został zatrzymany w czwartek przez policjantów z VII komisariatu. Było to możliwe m.in. dzięki publikacji zdjęć z kamer monitoringu, zamontowanych w autobusie.

– Policjanci poczynili własne ustalenia, analizowali również sygnały od czytelników lubelskich portali. Otrzymaliśmy ich bardzo wiele – wyjaśnia Renata Laszczka-Rusek, rzecznik prasowy KWP w Lublinie. – Dzięki temu udało się zatrzymać jednego z napastników oraz ustalić personalia jego dwóch kompanów. To 18-latek i 20-latek z Lublina.

Podczas przesłuchania Jan P. przekonywał policjantów, że nie zna pozostałej dwójki. Mundurowi zapewniają jednak, że zatrzymanie 18-latka i jego starszego kolegi to kwestia czasu.

Do napadu doszło w Lublinie, w miniony czwartek około godz. 03:45. Mieszkaniec powiatu lubelskiego, jechał autobusem w kierunku ul. Żeglarskiej. Zaczepiło go trzech nieznajomych. Kiedy autobus zatrzymał się na przystanku „Klub Jeździecki 02”, napastnicy siłą wyciągnęli pasażera na zewnątrz.

– Tam zaczęli go bić i kopać po całym ciele, a następnie ukradli mu portfel z pieniędzmi i telefon – dodaje Laszczka-Rusek.

Kierowca autobusu zeznał później, że niczego nie zauważył. Policjanci zabezpieczyli jednak nagrania z kamer monitoringu, które po publikacji pozwoliły namierzyć złodziei. Jan P. miał już konflikt z prawem. Zajmie się nim sąd rodzinny. Jego starszym kompanom grozi do 12 lat więzienia.

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 lutego 2016 o 12:54
Ten z tej towarowej bohater przez ,,ch"
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2015 o 18:06

Ty gutes masz problem to chodzi na towarową to zrobimy z tobą to samo taki kozak jesteś hejterze umiecie tylko pisac. Patologia to wy i stare konfidenty jak coś się stanie to po psy dzwonicie tacy z was bochatezy hehehe z jak można być taka paruwa żeby tak pisać hejtezy zaje***i

Jebac cię litrze dawaj na towarową to pogadamy chlopie

Tam u was na ul. Towarowej to mieszka ktoś normalny ?

Czy tylko takie 16-letnie wypierdki mamuta jak ten Jan P., który w skarpetach i plastikowych plażowych klapkach (i z browarem w łapie) jeździ o godz. 3 w nocy MPK i bije niewinnych ludzi.

Gdyby w tym autobusie był jakiś policjant po cywilnemu (i z bronią) to wszystkie 3 parchy leżałyby na glebie w ciągu sekundy.

.......................

16-letnim Jankiem zajmie się sąd rodzinny, a jego dwaj pełnoletni kolesie prawomocne wyroki (za pobicie i rozbój) mają jak w banku.

Notowani i skazani (nawet w zawieszeniu) będą mogli pomarzyć o normalnej robocie.

GAME OVER, brudasy.

Teraz tylko łopata albo wyjazd na Zachód.

Tam u was na ul. Towarowej to mieszka ktoś normalny ?

Czy tylko takie 16-letnie wypierdki mamuta jak ten Jan P., który w skarpetach i plastikowych plażowych klapkach (i z browarem w łapie) jeździ o godz. 3 w nocy MPK i bije niewinnych ludzi.

Gdyby w tym autobusie był jakiś policjant po cywilnemu (i z bronią) to wszystkie 3 parchy leżałyby na glebie w ciągu sekundy.

.......................

16-letnim Jankiem zajmie się sąd rodzinny, a jego dwaj pełnoletni kolesie prawomocne wyroki (za pobicie i rozbój) mają jak ... rozwiń

Avatar
Gość / 28 sierpnia 2015 o 17:31
Gangsterka z Lublina jak zobaczą "Psy" to uciekają w podskokach jak jeb..ne kangury lub bujają się jak pie..one rezusy. Banda dresików o IQ ameby co dostaje odwagi po entym piweczku. Cała towarowa, montażowa, dzierżawna...ect
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2015 o 17:04
Odpady sie utylizuje
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2015 o 15:37
kolego masz super klapki, mam nadzieje ze ci sie pod prysznicem przydadza jak sie bedziesz po mydlo schylal :)
Avatar
masakrator / 28 sierpnia 2015 o 14:48

Ty gutes masz problem to chodzi na towarową to zrobimy z tobą to samo taki kozak jesteś hejterze umiecie tylko pisac. Patologia to wy i stare konfidenty jak coś się stanie to po psy dzwonicie tacy z was bochatezy hehehe z jak można być taka paruwa żeby tak pisać hejtezy zaje***i

o stary weź lepiej słownik poczytaj bo babole takie robisz że wstyd. towarowa gangsterka w morde jeb**a

Avatar
Gość / 28 sierpnia 2015 o 11:08
Jebac cię litrze dawaj na towarową to pogadamy chlopie
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2015 o 10:59
Ty gutes masz problem to chodzi na towarową to zrobimy z tobą to samo taki kozak jesteś hejterze umiecie tylko pisac. Patologia to wy i stare konfidenty jak coś się stanie to po psy dzwonicie tacy z was bochatezy hehehe z jak można być taka paruwa żeby tak pisać hejtezy zajebani
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2015 o 10:09
No Janek wreszcie w Dominowie poznasz miłość swojego życia i d... ci pęknie. Towarowa patologia będzie z cię dumna i piękna mama.
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2015 o 09:34
kierowcy wspoludzial i zwolnic z roboty dodatkowo na miejscu typa wywalilbym prywatny pozew wlasnie za wspol udzial
Avatar
Gość / 5 lutego 2016 o 12:54
Ten z tej towarowej bohater przez ,,ch"
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2015 o 18:06

Ty gutes masz problem to chodzi na towarową to zrobimy z tobą to samo taki kozak jesteś hejterze umiecie tylko pisac. Patologia to wy i stare konfidenty jak coś się stanie to po psy dzwonicie tacy z was bochatezy hehehe z jak można być taka paruwa żeby tak pisać hejtezy zaje***i

Jebac cię litrze dawaj na towarową to pogadamy chlopie

Tam u was na ul. Towarowej to mieszka ktoś normalny ?

Czy tylko takie 16-letnie wypierdki mamuta jak ten Jan P., który w skarpetach i plastikowych plażowych klapkach (i z browarem w łapie) jeździ o godz. 3 w nocy MPK i bije niewinnych ludzi.

Gdyby w tym autobusie był jakiś policjant po cywilnemu (i z bronią) to wszystkie 3 parchy leżałyby na glebie w ciągu sekundy.

.......................

16-letnim Jankiem zajmie się sąd rodzinny, a jego dwaj pełnoletni kolesie prawomocne wyroki (za pobicie i rozbój) mają jak w banku.

Notowani i skazani (nawet w zawieszeniu) będą mogli pomarzyć o normalnej robocie.

GAME OVER, brudasy.

Teraz tylko łopata albo wyjazd na Zachód.

Tam u was na ul. Towarowej to mieszka ktoś normalny ?

Czy tylko takie 16-letnie wypierdki mamuta jak ten Jan P., który w skarpetach i plastikowych plażowych klapkach (i z browarem w łapie) jeździ o godz. 3 w nocy MPK i bije niewinnych ludzi.

Gdyby w tym autobusie był jakiś policjant po cywilnemu (i z bronią) to wszystkie 3 parchy leżałyby na glebie w ciągu sekundy.

.......................

16-letnim Jankiem zajmie się sąd rodzinny, a jego dwaj pełnoletni kolesie prawomocne wyroki (za pobicie i rozbój) mają jak ... rozwiń

Avatar
Gość / 28 sierpnia 2015 o 17:31
Gangsterka z Lublina jak zobaczą "Psy" to uciekają w podskokach jak jeb..ne kangury lub bujają się jak pie..one rezusy. Banda dresików o IQ ameby co dostaje odwagi po entym piweczku. Cała towarowa, montażowa, dzierżawna...ect
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2015 o 17:04
Odpady sie utylizuje
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2015 o 15:37
kolego masz super klapki, mam nadzieje ze ci sie pod prysznicem przydadza jak sie bedziesz po mydlo schylal :)
Avatar
masakrator / 28 sierpnia 2015 o 14:48

Ty gutes masz problem to chodzi na towarową to zrobimy z tobą to samo taki kozak jesteś hejterze umiecie tylko pisac. Patologia to wy i stare konfidenty jak coś się stanie to po psy dzwonicie tacy z was bochatezy hehehe z jak można być taka paruwa żeby tak pisać hejtezy zaje***i

o stary weź lepiej słownik poczytaj bo babole takie robisz że wstyd. towarowa gangsterka w morde jeb**a

Avatar
Gość / 28 sierpnia 2015 o 11:08
Jebac cię litrze dawaj na towarową to pogadamy chlopie
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2015 o 10:59
Ty gutes masz problem to chodzi na towarową to zrobimy z tobą to samo taki kozak jesteś hejterze umiecie tylko pisac. Patologia to wy i stare konfidenty jak coś się stanie to po psy dzwonicie tacy z was bochatezy hehehe z jak można być taka paruwa żeby tak pisać hejtezy zajebani
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2015 o 10:09
No Janek wreszcie w Dominowie poznasz miłość swojego życia i d... ci pęknie. Towarowa patologia będzie z cię dumna i piękna mama.
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2015 o 09:34
kierowcy wspoludzial i zwolnic z roboty dodatkowo na miejscu typa wywalilbym prywatny pozew wlasnie za wspol udzial
Zobacz wszystkie komentarze 39

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi 0 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Porażki Górnika Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska, Te rezultaty niczego jednak nie zmieniają – Górnik jest mistrzem Polski, a bialczanki utrzymały się w rozgrywkach

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim 0 1

Aż sześciokrotnie wzrosła w ubiegłym roku liczba zakażeń śmiertelnie niebezpieczną bakterią New Delhi. Coraz częściej dochodzi też do zakażeń bakterią wywołującą zapalenie jelita grubego i sepsy. Tymczasem lekarzy specjalistów brak.

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK
25 maja 2018, 20:00

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 20 w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się koncert duetu Syny, promujący ich drugą płytę.

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady
galeria

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady 3 1

W sobotę po godzinie 20 łukowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu na przejeździe kolejowym w miejscowości Wagram. Jadący z Lublina do Świnoujścia pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę ciągniętą przez samochód osobowy.

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza?

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza? 2 4

Nietypowe zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego puławskiej policji w sobotę przed południem.

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu 6 2

Do zdarzenia doszło nocą z piątku na sobotę w Zamościu.

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu
24 maja 2018, 18:00

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu 1 0

Już po raz czwarty Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu organizuje koncert charytatywny. Tym razem dochód z niego przeznaczony zostanie na rzecz 14-letniej chorej na autyzm Diany Czugały, wychowanki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zamościu.

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń 0 0

Wartość rat, które opłacasz miesięcznie, przerasta Twoje możliwości finansowe? Aby pokonać swoje problemy finansowe, możesz skorzystać z kredytu konsolidacyjnego, który w łatwy sposób pozwoli Ci obniżyć koszt, jaki regularnie ponosisz. Łącząc kilka zobowiązań w jedno, znacznie zwiększysz swoje szanse na spłatę zadłużeń, bez ryzyka opóźnienia w ratach i zdobycia negatywnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej.

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA W derbach powiatu radzyńskiego lepszy okazał się Grom Kąkolewnica, który pokonał Unię Żabików 2:0. Huragan Międzyrzec Podlaski rozbił LKS AGROTEX Milanów 9:2. Unia Krzywda ograła LZS Dobryń 5:0. Kolejny komplet punktów lidera Orląt Łuków

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu 5 3

Przebudowa ulicy Filtrowej w Puławach może być znacznie droższa, niż zakładał Zarząd Dróg Miejskich. Oferty, które wpłynęły do przetargu przekraczają kwotę ujętą w budżecie o prawie pół miliona złotych.

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7 0 0

Gruntownego remontu ma się doczekać sala gimnastyczna podstawówki przy ul. Plażowej.

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej 1 2

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Walcząca o utrzymanie Granica Dorohusk podzieliła się punktami z Ruchem Izbica. Pierwsza porażka Ogniwa Wierzbica w rundzie rewanżowej. Orzeł Srebrzyszcze zainkasował wiosną kolejny komplet punktów i to z zespołem z czołówki tabeli Spartą Rejowiec Fabryczny

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin
25 maja 2018, 19:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 19 w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle? 5 2

Do wypadku doszło około godz. 9 na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja"
Alarm 24

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja" 18 10

Trzy osoby zakończyły juwenalia w komisariacie. Kolejna poddała się obdukcji lekarza sądowego. Studenci dęblińskie „Szkoły Orląt” oskarżają policję o bezpodstawną i zbyt brutalną interwencję. Policja twierdzi, ze młodzi byli pijani i agresywni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!