niedziela, 18 marca 2018 r.

Lublin

Pod czyim nadzorem dialog społeczny? Henryka Bochniarz w Lublinie

Dodano: 24 stycznia 2017, 20:42
Autor: TOMA

Wydaje mi się, że wojewódzkie rady dialogu społecznego powinny pozostać pod nadzorem marszałków województw – mówiła przewodnicząca Rady Dialogu Społecznego Henryka Bochniarz. Była minister przemysłu była gościem honorowym wczorajszego posiedzenia WRDS w Lublinie.

Nawiązała w ten sposób do pomysłu, by zarząd nad radami powierzyć wojewodom. – Te rzecz będziemy musieli rozstrzygnąć, bo pojawia się wiele opinii. Choć nie ukrywam, że wielu marszałków nie wykazywało większego zainteresowania tym, jak rady funkcjonują. Dopiero, gdy z rządu wyszła ta propozycja, część z nich zaczęła zdawać sobie sprawę, że są to istotne dla nich instytucje. Ale dzięki temu stali się bardziej aktywni – mówiła Bochniarz.

Głównym tematem wczorajszego posiedzenia WRDS była emigracja zarobkowa.

Czytaj więcej o: Henryka Bochniarz
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (25 stycznia 2017 o 10:49) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Spieprzaj Potworze w spódnicy. Za parę US dollar Beoning zrobił JĄ SWYM dYR, nA eUROPĘ A tEN BABSZTYL SZYBKO ZAPOMNIAŁ O SETKACH MILIONÓW ODSZKODOWANIA JAKIE MIAŁ bOENING WYPŁACIĆ pOLSCE ZA UZIEMIONE dRYMAJLERY. poROWNAJCIE WYNAGOSZENIE tEGO BABSZTYLA DO MILONÓW us DOLLAR STRACONYCH PRZEZ KRAJ.
Rozwiń
Gość
Gość (25 stycznia 2017 o 09:34) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
tA BABINA B. SEKRETARZ pzpr W sgpIs JAK BYŁA U mAZOWIECKIEGO MINISTREM PRZEMYSŁU TO ursus Z lUBLINA NIE DOSTAWAŁ NA WYNAGRODZENIA BO PRZYZNAŁA SIĘ, ŻE ZAPOMNIAŁA. w OSTATNICH LATACH BOENING ZROBIŁ JĄ DYR. NA UE I ZAPOMNIAŁ (????), ŻE POLSCE NALEŻAŁO SIĘ ODSZKODOWANIE ZA UZIEMIENIE DREMALIERÓW. CZYLI KRÓTKA PAMIĘĆ BABINY BRZYDSZEJ OD GWna.
Rozwiń
Gość
Gość (25 stycznia 2017 o 09:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ale ogłupialnik: przekrętka przewodniczącą dialogu społecznego???Wpierw ją trzeba rozliczyć z a okres ministrowania i zapomnięć o niej.Jest to obrzydliwe,by ona pouczała normalnych ludzi!
Rozwiń
Gość
Gość (25 stycznia 2017 o 08:10) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Standardowy dla pewnych kręgów życiorys: PZPR (m.in. I sekretarz POP), minister przemysłu i handlu (u J. K. Bieleckiego), kandydat w wyborach prezydenckich (z poparciem Partii Demokratycznej, Młodego Centrum oraz PKPP "Lewiatan") - czyli (tzw.liberalizm) po komunizmie.
Rozwiń
Podpis
Podpis (25 stycznia 2017 o 01:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Emigracja zarobkowa to faktycznie bardzo duży problem, brak jest taniego pracownika, który byłby niewolnikiem we włsnym kraju.  Czy Konfederacja której prezesuje ta Pani nie jest przypadkiem za zniesieniem płacy minimalnej?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!