środa, 24 stycznia 2018 r.

Lublin

Policja szuka właścicieli kolekcjonerskich monet


Policja poszukuje właścicieli monet kolekcjonerskich. Osoby, które rozpoznają monety są proszone o kontakt z Komendą Miejską Policji w Lublinie przy ul. Północnej 3. (fot. Policja)
Policja poszukuje właścicieli monet kolekcjonerskich. Osoby, które rozpoznają monety są proszone o kontakt z Komendą Miejską Policji w Lublinie przy ul. Północnej 3. (fot. Policja)

Policja poszukuje właścicieli monet, które najprawdopodobniej zostały skradzione podczas włamania do jednego z mieszkań w Lublinie. Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które rozpoznają prezentowane monety lub też wiedzą skąd one pochodzą.

6 sierpnia br. policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mieli przy sobie wytrychy służące do otwierania wkładek zamków. Posiadali też 10 kolekcjonerskich monet.

– Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że monety mogły zostać utracone w wyniku kradzieży z włamaniem do mieszkań na tzw. pasówkę w blokach usytuowanych w rejonie ulicy Nałkowskich 96 w Lublinie – informuje podkom. Kamil Gołębiowski z KWP w Lublinie. – Do zdarzenia mogło dojść w okresie od daty bliżej nieustalonej 2015 roku do dnia 6 sierpnia 2015 roku.

W związku z tym policjanci poszukują właścicieli monet. Osoby, które rozpoznają monety są proszone o kontakt z Komendą Miejską Policji w Lublinie przy ul. Północnej 3. Można też dzwonić. Kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie przygotowawcze tel. 81 535 5703 lub tel. 81 535 4407 – sekretariat Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Lublinie.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!